Aktuální stránka:2 z 22
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-29, 00:00
n?kdy tak p?emýšlím, jestli t?m našim bestiášnicím p?ece jen není nejlépe? u nás se to už kone?n? dere ke spánku a o víkendu bude doma dámská jízda ;o))

btw ješt? stále zbývají 3 elfinorátka?
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-29, 10:21
Ano, ale dva jsou zadaní a ?ekají na podovolenou a jen Naomi je volná.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-29, 11:06
tak aspo?, Že budou mít taky sv?j nový domov ;o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-01, 19:02
ahoj lidi?ky ;o)

tak op?t se vám hlásíme....

Páni?ci o nás prohlašují, že jsme bestiášnice, ale zase není taková pravda ;o)
teda.. možná trošku...
I když, já se teda p?iznám - dneska jsem rozkousla hamaku - tada spíš tu gumu, na které to drží (ale když já si nemohla pomoct)... teta Paige se sice na m? dívala divn?, ale když já si nedala ?íct ...

Taky stále mám tendenci pání?ky kousat a ochutnávat, tak t?eba ponožky, které m?la v?era pani?ka na sob? byly velice p?íjemné - a jaká to byla zábava, když se po m? ohán?la ;o)
Asi jí to i bolelo, protože mi hubovala, že jí to bolí a sy?ela na m? ;o)

Jiná? si stále s tetou paige hrajeme - já na ni ská?u, ona na m? kvoká a zrovna je neš?astná, protože jí páni?ci zav?eli klec a ona nem?že vytahovat granule a schovávat si je na lepší ?asy ;o)

taky se musím p?iznat, že p?i svém ?ád?ní na m? padaj v?ci a miluju proléza?ku, kterou pání?ci mají na spaní a ?íkají tomu futon a nebo koberec - pod tím se báje?n? dá schovávat ;o)


Takže touto formou zdravím své sest?i?ky a brášky a maminku a taky samoz?ejm? tatínka a celou rodinu a doufám, že se o svých sourozencích taky n?co dozvím ;o)

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: martinv (IP)
Datum: 2006-08-02, 10:45
Taky jsem si vsim, ze kdyz mala udela nekde louzicku nebo bobek a Paige to vidi, tak ji za to hubuje. Teda me to tak prinde, protoze na ni pak hodne dorazi a porad hudruje :o)

Ale kdyz milostpani Paige neco udela mimo, tak to hned pelasi od toho. "To ja ne, to ta mala." A za rohem: "Heh, ted to musite uklizet :o)"

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-07, 19:26
hlásím, že nemáme FRETKU, ale veverku!!! Gia neb?há, ona ská?e! ská?e mi po pov?šeném prádle, ská?e po Paige, ská?e furt!!!! ;o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-07, 20:35
hihi a já mám doma ješt? 3 takové. K tomu zblbli i Froda. Medulku vlá?ejí všude jak dosp?lí chlapi. Na maminu si nedovolují, maj z ní respekt. :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-07, 21:40
tak to máš doma tím tuplem veselo ;o)

m? bohat? sta?í to malé vreštidlo, které ská?e za vším, co se hýbe, samoz?ejm? už objevila ponožky a chutnají jí hlavn? ty, které ?lov?k má na nohou ;o)

a Paige taky nešet?í ;o) ale ona vlastn? ji taky ne ;o)) to je takové vzájemné ;o)

a te? k tomu aninemožu moc psát, nebo?, já blb se na stará kolena budu ješt? u?it na kytaru ;o))

ale t?ebA budu jak ten uspáva? had? ;) co hraje na píš?alku a hadi se kroutí, jak on píská ;o))

btw co ostatní sest?i?ky a bráškové, máš o nich pravidelné zprávi?ky, copak provád?jí za lumpa?iny? ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-07, 21:42
Zatím moc, ne, jen od n?kterých.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-07, 21:45
tak to je škoda ;o)

my pravideln? budeme hlásit, jaké jsme trdlo ;o))

ješt? nám to nechodí do záchodku mimo klec ( v kleci to umíme na sto procent) a neumíme korigovat stisk zub?, ale trdlem jsme ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-07, 22:14
Tak to u nás se do záchodu chodí. A zkoušela jsi ji ned?íve nutit na záchod? Já jo a te? to jde tak na 98 %
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 08:11
práv?, že je tam rvu furt. ob?, ale usmyslely si, že lepší je to 10 cm p?ed záchodkem. .. ale zase na druhou stranu - paige ta chodí stoprocentn? na dlažbu, když jde mimo a u malé jsme našli hovínka v?tšinou u nábytku (ale to ani nevíme, kdy to tam sta?ila ud?lat.. :O/

?o, myslím, že se na n? zam??ím na ob?!!! a bude tvrdý režim ;o))))
ráno, pokud se nevykadí ve kleci ;o) tak tam budou do té doby, než se tam vykadí a to by bylo, aby nebylo ;o))

to ti ješt? musím napsat, malá ud?lala louži?ku v kuchyni a Paige ji hubovala a hubovala, ale to že tam šla druhý den, na to samé místo ud?lat louži?ku Paige, to už ji neštvalo....

potvora jedna ;o)
tvrdý režim nastolím ;o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-08-08, 09:20
tak tak,v?bec se s nima nemazlit!!:o)
....a p?kn? jim to nastolit!:oD

m? by zajmalo,jak vy na ty vaše drahé polovi?ky chodíte,že m?žete mít ješt? další "klobásku":o/ m? se to n?jak neda?í....:o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 09:46
Silvi ;o)
Strategicky na to musíš…
Nejlépe: „Milá?ku, a víš, že když si po?ídíme ješt? jednu frete?ku, tak si spolu budou hrát? A nebudou t? obt?žovat? A p?ece bys necht?l, aby frete?ka byla sama a sama se nudila a byla smutná ;o)“

Samoz?ejm? musíš zaml?et okolnosti jako: to, že t? bude kousat do nohou, neboj, však jsi to p?ežil u jedné, tak to p?ežiješ u druhé taky ;o)
Nebo, ona bude d?lat bordel ješt? v?tší než ta první, protože n?co už má v sob? a další p?ebere od té první ;o))

Todle se zásadn? musí zaml?et ;o)
Nehled? na to, že musíš ud?lat psí o?i (a fretka samoz?ejm? taky ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-08-08, 11:11
:oD!no tak to už jsem zkoušela=oD tak cituji:"dalšího malého pitbula do baráku??"pak se chvíli rozdýchaval,ale chvíli zvažoval,že by se fretka mohla vydovád?t s tou druhou,tak nevím,hlavn? asi netla?it na pilu =o) jinak Kryštof na n?j d?lal takové o?ka,že si je málem vykroutil-to jak ho sledoval vražedn? asi nebyly ty pravé o?i?ka co?=oD
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 17:24
Silvííí – žádné vražedné o?i?ka, musí p?ece zamrkat a ?íct pohledem, že chce n?jakého kamaráda ;o)

A ty se snaž ;o) p?ece si ženská a ženská musí mít argument? plnou pusu ;o))

Btw p?ítel je má rád, i když je alergik a jediné, co mu prý vadí jsou kousance do nohou a když se mu Paige dlouho otírá o obli?ej, aby ho lízala ;o))

(ono totiž, když jsme si Paige po?ídili, tak kousala, škrábala, no hr?za – bylo jí p?l roku, takže puber?ák velkej a te? už je jí rok a jediné co ud?lá, když se jí n?co nelíbí je to, že p?íjde – hlavn? se plete pod nohama a sy?í, jakože ona je nespokojená a že jí jsme ublížili ;o)

Nicmén? na Gienku si zvykáme oba dva. Ale pozoruju, že není kousnutí jako kousnutí. Když mám ponožky, kouše daleko více!!!

Btw ješt? m? napadl jeden argument krom toho, že ve dvou se to lépe táhne … takhle sice doma budete mít jednoho ?ertíka v?tšího než tak, ale zase na druhou stranu, až mu p?ejde puberta, jaký to bude mazlík ;o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-08, 18:11
No já jsem sem cht?la napsat, jak se mi poda?ilo p?esv?d?it p?ítele...ale já to vlastn? nevim. Co jsem Montýska odnau?ila kousat do krve, tak ho prost? miluje... a ?asem prost? na moje neustálý "milá?ku po?ídíme mu kamaráda?" odpov?d?l "Klidn?, ale nechci už druhýho tcho?e a musí bejt hezkej" a protože na albína a šampan? v?tšinou hlásí "fuj to se mi nelíbí", tak jsem hledala fotky st?íbr?ásk?... a ti mi byli schváleni, takže jak to p?jde, po?ídíme kamaráda :)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 18:14
cinderella - napadlo m?, esli se mu líbí gia ;o) není problém ho nechat p?esv?d?it, že je to stejný kousavý ?áblík, jako ostatní fretky ;o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-08, 18:20
Nechápu lidi co se jim šampan? nelíb?j. Dy? je to nejkrásn?jší slunce mezi fretkami. :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-08, 18:25
No jo Jordi kazdy ma jiny vkus.. :o) Me osobne se libi maloktery tchorik.. A sampanky nejvic :o) Nekdo zase nechce jineho nez tchore ;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 18:30
tak hlavn?, že je to mazlí?ek ;o)) na barv? nezáleží ;o)

to jsem taky jordi psala, ale giu jsme si vybrali proto,aby byla rozeznatelná od paige ;o)

a stejn? na barv? nezáleží i albínek s ?ervenýma o?i?kama je fajný ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-08, 19:18
No já bych klidn? brala jakoukoliv jinou barvu (abych je od sebe rozeznala), ale i tcho?íka klidn?, protože ten m?j tcho? je stejn? nejkrásn?jší :P. Ale brou?ek se zamiloval a tak mu to už nerozmluvím, když si vezme n?co do hlavy, neustoupí...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-08, 19:51
Cinderella bud rada uz jen za tu stribrnou - jsou taci, kteri by nepovolili ani jednu byt klidne zlatou..
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 21:06
no práv? ... ale na smutek je nejlepší fret?í kožíšek ;o)

ju, dneska jsme vyvrátili teorii, že sami?ky jsou aktivn?jší než same?ci...

byli jsme na procházce a Filípek od Danniss byl po?ád na nohou. první to vzdala paige a pak i malá gienka!
a tak to máme po?ád ;o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-08, 22:08
Yasmin: Práááv? proto jsem hrozn? ráda, že alespo? tak, protože fretka taková ?i maková, podstatný je, že je kamarád pro Montýska povolenej :). A já si po?kám na st?íbr?áska a kdo si po?ká.... Jojo, ten se do?ká :)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-08, 22:09
to je správný p?ístup ;o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-09, 13:09
cinderella, zatim muzes s Montikem omrknout stribrnacky na sraziku ;o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-09, 13:33
Jojo ráda, doufám, že se po?así už nezhorší a vydrží takhle :) Akorát doufám, že se drahoušek do n?jakýho st?íbr?á?ka nezaláskuje natolik, že mu budu muset sáhodlouze vysv?tlovat pro? tohohle mít nem?že...vidim to v živejch barvách, jako by dít? stálo u cizího pejska a mermomocí ho cht?lo táhnout dom? :D
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-09, 13:57
Hehe jak salodlouze :o) dostane facku, ze nekomu chce ukrast fretku a bude 8-X (tadydadydadyda)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2006-08-09, 14:35
No já ho tlouct nem?žu p?ece, já se mám ráda a reakci typu "oko za oko" bych t?eba taky nemusela ustát :) Tak bych musela vysv?tlovat po dobrým :) D?ív než by schytal facku od n?koho jinýho... Pak by ješt? ?ekl, že ty lidi se st?íbrnejma fretkama jsou zlý a že teda takovou fretku on nechce.:D
Avatar

Aktuální stránka:2 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist