Aktuální stránka:4 z 22
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-24, 23:33
Takže další zpráva o našich bestiášnicích.. :O)

Gia - stejný pošuk, jak byla =) všude hopská, všude ská?e. Jedna dobrá zpráva - dneska se nám poda?ilo zajít na wc venku =)) (to petra p.=)

Paige - stále d?lá d?sný rambajs a v poslední dob? si navykla d?lat rambajs hlavn? po ránu (t?eba v 1:30 ráno) a poslední dobou trháme rekordy v otvírání klece - asi 3 sekundy?
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-25, 11:12
Wow, no tak to se máme na co t?šit :o) Jelikož m? Pin?our nezahlíd, jak jdu z ložnice p?es obývák do svý trucovny k po?íta?i, tak po?ád leží v hamace a ?eká, kdy se za?ne n?co hejbat a pustí ho z klece. On je táááák zlatej!! Žádnej bordel ned?lá.. Tak že bysme to odnau?ili i Paige :o))
A Gienka je zlatá, když takhle chodí do záchodku, však on tu na ní taky jeden ?eká...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-25, 15:49
petra p. ono není nad to d?lat nic, ale na 40m2 to opravdu nende, aniž by t? fretka nezahlídla...

muhehe, Gia m?la záchvat n??eho, co ani neznám =) že si tam zašla =)) ale Paige tam ?as od ?asu taky zajde.. momentáln? se tu perou.. :O/
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-25, 17:45
Ale jde to!!! Neslyšn? se prokrást kolem klece zrovna když má fre?ouch zabo?enej ?umá?ek v misce s granulema a rychle si sednout k po?íta?i a víc se nehejbat a neupozor?ovat na sebe! Když se takhle prokradu ráno kolem, tak on o sob? nedá v?d?t t?eba do dvanácti, dokud neza?ne vstávat i p?ítel, protože ten nad?lá rambajzu...
Ale ne, vážn?. Já ho v?tšinou slyšim, jak kolem osmý sleze do záchodku a jde se napapat, tak vstávam s nim a jdu ho vypustit. Tak doufam, že holky nejsou zvyklý vstávat t?eba v šest! To by m? zabilo!!!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-26, 00:42
v šest ne. t?eba jednou se nám to poda?ilo v 1:20 =))

btw tak jsme zdárn? p?ijeli a jen, co jsem otev?ela dve?e od bytu, tak jsem se rozbulela... n?jak to na m? dopadlo =/

áchjo, jsem ztracený p?ípad a tcho?i asi ani nezaznamenaj, že by se jim mohlo stýskat.. nevd??níci... =//
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-26, 00:46
btw zapomn?la jsem dodat, že se t?ším na zít?ejší raport !!!

tady je tak tichoooo... nikdo nesy?í, nikdo nekvoká, nikdo ned?lá bordeeeellll... :´-((
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-26, 09:23
Hele Ma?o, u nás taky žádnej bordel ned?lají!!! Jsou to hodný berušky, zatim po?ád prozkoumávají byt a hrajou si s Pí?ou.

A nebul, je jim tu dob?e. Ur?it? se jim taky stýská, protože když jsem je ráno vypustila, tak hned b?želi ob? dv? o?uchat vchodový dve?e..
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-26, 10:06
po?kat, po?kat =) a ?í to jsou vlastn? fretky? jestli myslíš naše bestiášnice, co d?lají begál za každého okamžiku, tak nev??ím, že by byly hodné =))

btw doma taky ?uchaj ke dve?ím, ale psi na druhé stran? se u nás taky dlouho zdrží =))

i když je pravda, jak jsme byli minule na pár dní na slovensku a hlídal nám paige mat?v brácha, tak pak chodila za náma jak ocásek a nehla se od nás =) tak uvidíme =))

nicmén? mata m? furt uklid?uje, že si užijeme dovolenou a já furt na n? myslím =/
(ale pro svoje dobro si to užiju na maximum =))

ale fuj, to jsem ale sobec =))))
ješt? jednou fuj mi =))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-26, 16:59
Hele fakt jsou hodný, jenom Gience se v?era opravdu poda?ilo vypojit tu anténu, jak jsem o tom mluvila... Sem tam n?jaký štípnutí nebo zasy?ení m? fakt nezasko?í!

Tak si koukej užívat dov?u a ber to tak, že jsou na tábo?e jako d?ti a užívaj si bez rodi?? ;-) Jsou tu spokojený!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-03, 21:45
tak jsme doma všeci i s tcho?ama - cesta prob?hla dob?e, krom toho, že ?lov?k usne a probudí se na braníku místo na b?evnov?...

btw ješt? jednou d?kujeme za vzorné hlídání i za naše tcho?á?ata =))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 22:33
amonnko, nemáš za?, holky byli fakt hodný a zlatý, Pí?a se tu aspo? nepotloukal po byt? jen tak sám, m?l si s kym hrát a byl spokojenej. Š?astn?jší než d?ív... Už se fakt t?šíme na tu kamarádku pro n?j :o) Dneska se hoooodn? utahal, protože se ješt? nevzbudil, od tý doby, co jste odjeli, tak po?ád spí...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:22
tenhle p?ísp?vek v?nuji obzvláš? PE?CE P.


Tak jsem si p?endala kytku jinam, než obvykle, dala jsem ji na subwoofer (rozum?j ?esky to nemá název - ale prý z toho hrajou basy p?i dvd p?ehráva?i). Vydržela tam den. Paigeinka mi pomáhala p?esazovat kyti?ku stylem : kytka málem rozškubaná na menší kytky, hlína i za st?nou a ve výšce na zdi asi metr.

JJ, je doma... zlatí?ka hod?ou?ký ...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:30
No ale aspo? den, ne? No není to úsp?ch??? Nebo si budete muset po?ídit vysoký kv?tiná?e, jako my, a zasypat keramzitem, protože ona dycky sta?ila odhrabat jenom keramzit, než jsem k ní dob?hla :o)))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:33
pe?ko, kdybych byla doma a nebyla v práci a v?bec oba sme nebyli v práci, tak ta kytka tam snad vydrží i déle, ale ona se protáhla skrz m?íže (víš, jak je te? hubená) a uvítala Matu když p?išel z práce..

ale asi koupím co nejv?tší hrnec na kytky a ten keramzit!!!
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:49
No vidíš, p?ece jenom byla ta návšt?va u nás k n??emu :o) Ale všimla sis, že do t?ch kv?tiná?? moc nelezla, jo? To víš, poslední dny jí zajímala kuchyn? :o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 19:57
nepovídej =)) to u nás ji zajímá permanentn? - momentáln? je za linkou gia a hraje si tam s balonkem =) který tam zašantro?ila paige =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:17
No u nás jí ta linka za?ala zajímat, když zjistila, že se dá p?esko?it p?es tu ohrádku :o))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:18
to byl zlozvyk z domova =) a p?ece za linkou se tak krásn? spinkááá =))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:21
Tak já na to vždycky p?išla v?as, že si šaší za linkou :o)) To víš, Gienka na to nem?la ?as...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:25
no jo no =) ta si užívala chlapa, že má s kým bojovat..´=))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:28
si piš, že si užívala chlapa. a ten chlap si to te? vylejvá na m?!! ská?e mi tu na nohy a kouše, jak kdyby moje nohy byly fretky :-D
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:29
aspo? si je nemusíš drbat kartá?em na nohy =))
ježiš, to je gentleman =))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 20:31
Gentleman? a v ?em prosim t???? Že m? tu drápe nohy?? No ale já na n? nepoužívam rejžák, nýbrž jemnou d?tskou houbi?ku :o) To by se mi o n? musel otírat kožíškem, jako to d?lají ko?i?ky...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:17
šak po?kaj, já ti ukážu, jak d?lá ko?i?ka, až p?ijedeš na sraz =)

btw jak jsem ?íkala, m?žete klidn? u nás p?espat =)) není problém =))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:28
btw pokrok - v?era m? Gia kousla do krku a dneska mi olízala nos =)) (asi z toho, jak jsem si ji vzala z pelíšku celou ospinkanou, tak to nestihla a asi ješt? nepochopila, že má kousnout =)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:31
A já taky Gienku u?ila dávat pusinky, jako to umí Pí?ánek ;-P

A na tu ko?i?ku jsem zv?davá... Jestli mi to ukážeš se svejma holkama, tak pot?š pánb?h, ty teda jako ko?i?ky moc nejsou... :oD
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:33
nene, to ti ukážu já sama =) a neboj se =)) holky jsou v tom nevidn? =))

No, tak pro? m? v?era rafla do teho krku?
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:38
Asi si t? spletla s Pin?ourem...
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-04, 21:48
to m? moc neuklidnilo a já se bála, že se nám doma z fretky vyklubal upír =))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-17, 22:38
Nejnov?jší zprávy:

Paige - 700gr
Gia - 1.000gr neboli 1 Kg

a ješt? nejnov?jší zprávy (to pot?ší hlavn? Petulku.p) - momentáln? mám piercing na brad? - teda spíš nad bradou a pod rtem !
Avatar

Aktuální stránka:4 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist