Aktuální stránka:57 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-01, 10:16
tak jsem byla na stránce, teoreticky m?žu v?d?t, jak to funguje, vím, jaké jsou na to reference, jen m? zklamaly fotky, na kterých je vid?t stánek té firmy, n?jaké babky, d?cka.. lidi.. ale stelivo nikde.. :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:10
holciny ja teda nevim, ale myslim si, ze to stelivo vypada tak, jak je na strankach uplne dole takovej pruh, vypada to jak bily polystyren :-) neco mezi silikonem a penou :-)
jooo a jsem taky za blbce,netusim doted, jak otevrit snurkovaci stelivo :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:11
jo a kdyz uz jsme v tom vlakne o zradle,t ak me ta moje mrskapekne vypekla vcera. jsem ji koupil atotally ferret baby za 179kc, cuchla a utekla.... proste to do pusy neda :-(((

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:12
Jo to je jak s malejma harantama :-)))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:42
Jo a Marky, máš objednaný 3 krabice toho Vitakraftu, p?ijde ti to na dobírku...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:52
Lidi?ky, cht?la bych se zeptat...te? si d?lám takový seznámek, co bych m?la fre?ákovi po?ídit. Hodn?krát jsem tu na fóru ?etla o r?zných vitamínových pastách, hl. Calopet. Tak se chci zeptat jestli se bez toho v klidu obejde ( n?kdy bych mu to ur?it? koupila, ale te? spíš musím s pen?zma šet?it ), nebo je to pro fretí zdraví opravdu pot?ebné. Je mu 11 týdn?, a v?tšinu v?cí a krmiva musím ?ešit p?es objednávky, tak nevím jestli mu mám n?jakou pastu objednat rovnou nebo až n?kdy pozd?ji....Díky za radu:-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:54
Dretu, jestli žere skute?n? kvalitní granule, tak se múže na ?as bez Calopetu klidn? obejít.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:55
v klidu se bez toho obejde,když budeš krmit kvalitníma granulema.Jako mnamku mužeš dávat kousky ovoce a nebo zeleniny co budeš mít a nau?íš ho na to.Ja calopet svým fretkám nedávám v?bec.Jen t?m ubožátk?m v utulku.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-01, 11:55
Dretu, tak pokud pot?ebuješ n?co levn?ji, po?kej na nabídku paní Kašákové....Calopetku jednak fretky milují (bez Calopekty u nás nelze ost?íhat drápky a vy?istit uši) a jednak obsahuje spoustu vitamínu a stopových prvk?..:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-01, 12:14
No, já krmím te? Ferret Complete ( z nouze..co jsem sehnala bez objednávky...fre?ák z nich úpln? odva?ený není a zdají se mi dražší )...ale už má Vitakraft. Tak snad to kvalitní je:-)
A jako m?amku mám pocit, že považuje všechno co mu dám z ruky:-P...Milá?ek, skoro v?bec není vybíravý, sní to, co mu dám, i když mu samoz?ejm? n?co chutná víc a n?co mí?:-)...Tak mu to snad vydrží:-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-01, 12:20
Dretu napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Lidi?ky, cht?la bych se zeptat...te? si d?lám
> takový seznámek, co bych m?la fre?ákovi po?ídit.
> Hodn?krát jsem tu na fóru ?etla o r?zných
> vitamínových pastách, hl. Calopet. Tak se chci
> zeptat jestli se bez toho v klidu obejde ( n?kdy
> bych mu to ur?it? koupila, ale te? spíš musím s
> pen?zma šet?it ), nebo je to pro fretí zdraví
> opravdu pot?ebné. Je mu 11 týdn?, a v?tšinu v?cí a
> krmiva musím ?ešit p?es objednávky, tak nevím
> jestli mu mám n?jakou pastu objednat rovnou nebo
> až n?kdy pozd?ji....Díky za radu:-)


dretu,
bez calopetu se zdravá fretka ur?it? obejde (jak už ti poradili ostatní), ale na druhou stranu - nemusíš se bát, že by t? nákup téhle pasty finan?n? vy?erpal. p?i jedné fretce ti vydrží zhruba (když tak m? opravte) cca rok. dává se jí totiž opravdu mali?ko a nemusíš denn?, t?eba obden nebo i mén? ?asto.
podstatn? dráž vyjde stelivo, b?žné krmivo, o?kování.... :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-01, 12:23
Martina, p?esn? jak píšeš :-))) proti ostatním výdajúm, hlavn? za kvalitní granule je cena Calopetu mizivá položka...a fakt vydrží cca rok.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-01, 12:23
Práv? že m? te? dost vy?erpávají ty ostatní v?ci, hlavn? to o?kování....Tak jsem uvažovala, zda se bez toho zatím obejde, že bych mu to koupila až budu víc p?i pen?zích:-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-01, 13:55
Ferret Complete je rozhodn? mnohem kvalitn?jší krmivo n?ž Vitakraft.
A s tou Calopetkou ur?it? mužeš po?kata koupit ji pozd?ji,jsou d?ležit?jší v?ci na zaplacení mlád?ti,to je jasný.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:32
Boža: Mnohem??...Hmmm...No, uvidím jak bude Zombíkovi chutnat Vitakraft. ?ešit to bude stejn? patrn? objednáváním p?es Živé sklo, a tam ten cenový rozdíl není takový, jako když jsem Ferret Complete kupovala ve zveráku. Takže to nechám na fretce:-P

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:34
Dretu: obávám se, že co se týká krmiv, tak tady je co chovatel to jiný názor.
Ale myslím, že se dá ?íct, že Ferret Complete tak i Vitakraft pat?í do té skupiny lepších stejn? tak jako Totally ferret.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 01.08. v 14:34.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:38
boža napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Ferret Complete je rozhodn? mnohem kvalitn?jší
> krmivo n?ž Vitakraft.


boži, v?em je ferret complete lepší než vitakraft a jedná se o toto krmivo? [www.zivesklo.cz]



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:39
ja jsem p?esv?dená že mnohem,co se tý?e složení a hlavn? procesem výroby.
Vitakraft rozhodn? nedosahuje kvalit Tottaly nebo Ferret complete nebo First Mate Fernando.Ani náhodou.Takže jestli krmíš Completem tak bych já osobn? ho neu?ila na Vitakraft.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:42
To m? t?ší, že nekrmím Zombíka n?jakými nekvalitními granulemi:-)....

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:43
amonn, nejsem sice bóža :-))) ale pokud se nepletu, tak FC má vyšší procento tuku i bílkovin jak Vitakraft. Krom toho by mn?lo mít FC "n?co" co snižuje tvorbu zubního kamene...a mn? se zdá, že to funguje. Je to ta jrabice, cos dala link.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:45
božo.. co máš proti výrobnímu procesu vitakraftu? :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:49
Boža: No jo, jenže co bych d?lala s tou krabicí Vitakraftu, co mám doma? Nevím ?ím teda krmí máma, že bych ji to zkusila šoupnout....
Sice Zombík mi zatím jí všechno, co mu dám do misky, ale kdoví jestli nezm?ní názor..:-/...T?eba míchat ty granule dohromady, a pak až Vitakraft dojde, tak mu dávat jen FC...??

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:56
sluis a vitakraft vyráb?jí krmivo pro fretky stejným zp?sobem,Jsou to firmy na výrobu krmiv pro hlodavce,ptáky a kon?,teda samý zrní.nezpracovávají maso,jen namíchají sm?s s masokostní mou?kou nakoupenou jinde ,smíchaj složení aby odpovídalo,a je z toho krmivo pro fretky.Já nevim jak komu,ale m? se tohle nelíbí,pá? vím co je za hnus masokostní mou?ka.

sice firma Versele-laga(granule Ferret Complete) taky vyrábí jen krmiva pro hlodavce ptáky a kon?,a jen jako p?ívažek pro fretky,ale mají svou malou farmu na zpracování masa. A ty ostatní firmy,jako je Bosch a FirstMate a ostatní jsou zpracovatelé masa,pá? d?lají krmiva pro psy,ko?ky a podobn?.
Je z toho popisu pochopitelné co tím myslím???
A jestli se na mne zase vrhnete,a budete mne kamenovat tak si m? nep?ejte,dycky když tu n?co napíšu,tak se mužete pooo :o))))Prost? jsem se o to zajímala trochu do hloubky no. Víš :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:59
Jo a Ferret Complete obsahuje i bylinky a p?ídavky na trávení,na dobrý r?st srsti a tak,m? prost? vychází moc dob?e,škoda že ho neexpedujou ve v?tším balení,já osobn? bych na n?ho p?ešla,jako na jedno z mála granulí pro fretky. :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-01, 14:59
bóži, a co výroba ANF? Víš o ní n?co bližšího? Teda o firmn?...

Nevím jak do ?R, ale sem nám nabídl dovozce práv? jen velké balení Ferret Complete, je to karton 5 kg, ve kterím sou 4 sá?ky bez ozna?ení po 1,25 kg...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 01.08. v 15:01.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-01, 15:02
skv?lá,ANf jsou perfektní ,ti mají samozpracování masa v potraviná?ské kvalit?,jen je škoda,že jsou ANf pro fretky tak málo proteinov? nadupaný,tudíž jsou spíš dietní pro starší fretky a pro fretky se špatnými jaterními testy.Pro mládata bych zvolila spíš ANF Kitten t?eba.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-08-01, 15:10
bozi kdyz ja krmila vitakraftem, pak presla na sluis a vcera jsem si rekla, ze zkusim ten totally ferret baby a ta potvurka to nestrci do pusiny :-( jak ji zvikalt? :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-01, 15:28
jedin? vydržet s nervama,potvurka hlady neum?e,to se neboj.Když ji nic jinýho nedáš,tak to baštit bude.
Ale po pravd? ja nevim jak bych to ?ešila,s tím jsem se ješt? nesetkala,když jsem p?echázela na Acanu,tak se mohli všichni užrat a nalezenci všichni taky.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-01, 15:32
božo - možná to nebude granulemi, ale patogenními zónami u vás doma, které obzvláš? p?ejí trávení. :o)
Vím, o ?em mluvím, u mé "skorotchýn?" jsou takové patogenní zóny taky. Co tam p?ijedu, mohla bych se užrat. A je mi v podstat? jedno ?eho. :o)))))

ICQ: 417-983-202



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 01.08. v 15:33.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-01, 15:55
Prosím, máte n?kdo složení toho Ferret Complete? Bu? jsem slepá, nebo je výrobce na stránkách neuvádí.
Avatar

Aktuální stránka:57 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist