Aktuální stránka:62 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 22:44
Nezkoušeli jste n?kdo n?který z t?hle ko?kolit? SAUBERKATER [www.baron.cz] ?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-24, 07:06
ŽoFiRo: Nezkoušela, ale v ypadá to celkem lákav?, co??? I když pro toho mojeho hraboša... ?ekne se ultralehké, ona do toho dvakrát kejchne a m?žu znova vytírat :-/ :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-24, 09:06
...hmmm, možná by to bylo dobré stelivo p?i cestování, když je ultralehké...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-24, 16:20
Johana: skvely napad!

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-08-24, 20:43
Tak máme doma Asan, tak až budu mít n?jaký poznat pod?lím se... :o)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-24, 20:48
Mám objednaný to stelivo SAUBERKATER,tak potom dám v?d?t jak je to superlehký a jak to p?i kejchnutí lítá ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2007-08-25, 13:03
Teda musim se p?iznat, že jako vytrvalého p?íznivce všeho ekologického mne opravdu Asan zaujal. Až budete v?d?t víc, dejte prosim v?d?t, ráda bych si ho po?ídila, ale mam doma d?snýho hraboše - pravideln? kolem paté raní leží na h?bet? pod zách?dkem a ladn? s kraválem si ho p?ehazuje na tlapi?kách, dokud neni kolem klece p?kn? podestláno (nebo dokud k n?mu n?kdo nep?ijde- vyd?ra? jeden :)
Taky by mne zajímalo, jak to je s tim pohlcováním zápachu v byt?.
Božo, Hanýsku, jen pište :)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-26, 15:57
šaryk: Zrovna s tou ekologií, teda spíš ekologi?ností mi to moc jasný není, to by podle m? m?lo být mnohem lepší oby?ejný stelivo - bentonit je p?ece ryze p?írodní. Z papírových plen a hygienických pom?cek ekologové normáln? šílí, tak pro? by odpad z takové výroby m?l být až tak ekologický? Moc tomu nerozumím.

Jinak ke stelivu: mn? osobn? moc nevyhovuje, protože jsem p?íznivcem hrudkujících. Ale pach to podle m? pohlcuje zatím dob?e, a když si po prvním dni tcho?i vyjasnili, že to je stelivo a nikoli hra?ka, tak to ani moc netrousí po byt?, což m? p?ekvapilo, protože je to hodn? lehké. Nasákavost má zdá se výbornou. Zatím to používám druhý den, takže mám jenom první zkušenosti, ale myslím si, že kdo nedá dopustit na hrudkující bentonit, ten nadšený nebude, ale uživatel?m nehrudkujících a silikonových steliv by se to líbit mohlo.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-08-26, 17:24
znate nekdo stelivo magic pearls

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-08-26, 17:34
[www.prozviratka.eobchod.com] na ti strance ho nabizi

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-08-26, 17:39
Tome ja ho pouzivam a jsem s nim docela spokojena. No a taky ho nemusis objednavat z netu, da se bezne sehnat ve zveracich a maji ho i v Tescu.Myslim, ze za 150,-.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-08-26, 17:41
tak ho za?nu použivat a jak poznam že to musim vym?nit?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-08-26, 17:46
Tak to by me zajimal i nazor jinych- mam ho kratce, driv jsem lopatickou (krome bobiku-to pokazde) vybirala ihned ty pocurane-jsou nejdriv zlute, ale ted, byla jsem vkuse tyden v praci a nestihala, tak jsem brala jen bobiky a stelivo zbelalo. Takze nezasazene krystalky jsou pruhledne a zasazene mlecne bile a ani to nezapacha...tak nevim:)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-08-26, 17:49
v navodu pišou že brat je hovinka a celi to mnenit jednou mnesi?n?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2007-08-26, 18:32
Psala jsem to vickrat, napisu znovu.

Prestoze avizuji, ze to nesmrdi, u nas to smrdelo! Pri poctu 2 fretek, bobky jsem sbirala rano i vecer (jdou z toho blbe vylovit), stejne tak jsem vybirala (zhruba) ta zluta mista. Uprimne receno, sice pisou "vymenit po mesici", ale me se to dost prici, neverim na "moc uzamknutou do krystalu", ci jak to tam pisou. I tak to smrdelo vic, nez jsem ochotna tolerovat.

Dvakrat za sebou jsem dostala pytel, ktery byl evidentne zespod kamionu (nebo po nem prebehl slon), velkych (cca 2-3 mm) krystalku bylo tak max. 30%, zbytek byla drt a prach. Jednak to prasilo, druhak to bylo snadno roztahatelny a neukliditelny.

Stelivo jsem vyhodila z domu (a uz mi nesmi pres prah) v momente, kdy jsem vytirala volieru a na mokrou ruku se mi krystalky prilepily. Ne ze bych z toho umrela, ale bylo to asi tak prijemny, jako kdyz oliznete kostku ledu, ke ktere se vam prilepi kuzicka na jazyku. Pri predstave, co to udela s mokrou vulvou fretky behem rije, popr. s cerstvou ranou po operaci, jsem dosla k zaveru, ze Magic Pearls (nebo to byl Catwill Diamond, ted nevim), ze tohle tedy vazne ne.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lee dne 26.08. v 18:33.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-26, 18:55
U Magic a jinych silikonovych se mi nelibi, jak prosakuji a moc protece na dno zachodu.. sice se z toho krasne vybiraji bobky, ale kdyz je pomocene, tak je to hnus..

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-26, 19:25
Silikonu mám doma skoro celej balík-použila jsem ho jen párkrát.Odradilo m? práv? to,že jsem m?la v zách?dku pod stelivem louže :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-26, 20:17
Jo a teda i to sundavani samicce z vulvy opravdu neni pro ni nic prijemneho a to nemusi mit ani riji..

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-26, 22:37
Lucifina napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Tak to by me zajimal i nazor jinych- mam ho
> kratce, driv jsem lopatickou (krome bobiku-to
> pokazde) vybirala ihned ty pocurane-jsou nejdriv
> zlute, ale ted, byla jsem vkuse tyden v praci a
> nestihala, tak jsem brala jen bobiky a stelivo
> zbelalo. Takze nezasazene krystalky jsou pruhledne
> a zasazene mlecne bile a ani to nezapacha...tak
> nevim:)

lucifino, já ho používám už asi 3/4 roku - rok, jsem s ním (s výhradami) spokojená nejvíc ze všech zkoušených (biokats, zverlit - oba z v?ní i bez, ambipet). d?lám to podobn? jako ty - vybírám krom hovínek i zne?išt?né stelivo, takovou nab?ra?kou tvarov? jako je na zmrzlinu, takže to naberu vícemén? všechno. to po??rané, které tam p?eci jen z?stane, mi ale nikdy nezb?lalo?? krystalky z?stanou žluté... tak to nevím, jak se ti to povedlo... :o)
aby bylo dokonalé (pro m?), muselo by ješt? hrudkovat.... ;o)
je pravda, že když jsou krystalky podrcené, tak je to celý na prd. ale to se mi stalo (našt?stí!!) zatím jen u jednoho pytle z t?ch asi 15-20 zatím spot?ebovaných.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-27, 09:44
Tak musím ?íct, že jsem minulý týden prvn? vyzkoušela Zverlit a nic jinýho už používat nebudu :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-08-27, 09:58
Marti, no ja prave zaboha v nasich 3 zveracich nemuzu na ten Zverlit nebo Biocats narazit!:( Uz jsem zkousela spustu jinych druhu a vse bylo typu Mikes!:( Bleee:) Jo a taky se mi teda nestava, jak psala Zofiro, ze bych mela pod nim louze...mno, mozna to bude tim, ze ty mega louze dela Tomik vetsinou mimo:)))
No a ten prasek-to se mi taky jeste nestalo. Takze zatim jsem nic lepsiho nemela.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-27, 10:48
a pro? si to nenecháš poslat? máš to pod nos a navíc je to na netu vesm?s levn?jší než v krám?...

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-27, 20:00
Tak jsem dneska p?išla z práce, a už ode dve?í m? vítal divný puch. Byl to asan... Nem?žu si pomoct, ale když se víc pro??rá, tak mn? nep?íjemn? smrdí.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-27, 20:01
Tak to vypadá, že s tím radši moc experimentovat nebudu a z?stanu u svého oblíbeného. Asi ten Asan není taková sláva jak jsme o?ekávali:(
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-27, 20:30
ono je to asi taky jak co komu vyhovuje...te? nemyslím fretku: na dov?i sem mn?la puj?ený od kámošky oranžový Zverlit s vúní a mn? to smrd?lo d?sn?, p?itom kamoška si to chválí...a já používám Zverlit zelený bez vún?. Každý má asi "jiný nos" :-)))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-27, 21:39
To máš pravdu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: nessie3 (IP)
Datum: 2007-08-27, 21:58
Zatím jsem pro fre?áka vyzkoušela pouze BioKat´s a jsem naprosto spokojená. Krásn? hrudkuje, žádné blátí?ko se netvo?í a když zách?dek ?istím, je tato sm?s spíše cítit po Jaru.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-27, 21:59
jo, to je pravda.... první dojem z "navon?ných" steliv byl v?tšinou celkem dobrý, ale po použití d?s a posléze už mi smrd?la i ta pomeran?ová, sv?ží, jakákoli v?n?.... :o).. (myslím tím u nového steliva, bezprost?edn? po otev?ení)

hele, silvo, a co ten asan aspo? do p?epravky?
tam by to asi nebylo špatný, ne? tam se to tolik nepro??rá a i kdyby - tak se ten trošek vyhodí a dá novej. a je to lehou?ký jsi ?íkala, ne?
teda ne, že bych to já kupovala extra kv?li p?eprav?, ale jestli n?kdo hodn? cestuje - na cesty by to mohlo bejt šikovný, ne?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 27.08. v 22:00.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-08-28, 09:37
Musím se p?iklonit k Silv?, te? jak máme v záchodku Asan, p?íjdu z práce, otev?u dve?e a dostanu facku. S pachem si opravdu asi poradit neumí. Navíc jsem byla zvyklá, krom? bobíku vyndávat pr?b?žn? i pro?uráné hrudky a celý záchod m?nit jednou za ?as. Ale s Asanem to takhle nejde. Sice pod ním nez?stává louži?ka, vsakuje dob?e, ale nevytvo?í práv? tu hrudku, takže bych musela procházet zrnko po zrnku a hledat, který je bílý a který žlutý a pat?í pry?. Takže m?nín celý záchod a na 4-5 týdn? m? to ur?it? nevydrží.

Já si nem?žu vynachváli Actifresh Antibakterial, ten byl super u n?j jsem fakt m?la pocit, že absorbuje i ten zápach ... akorát ho skoro nikde nemají, ani na netu :o(

A jinak je to opravdu, jak každému co vyhovuje,t?eba mám doma taky myslím Biocat pomeran? a to m? hrozn? smrdí už to samotný stelivo, naopak Biocat bez v?n? je docela dobrý, ale jak ?íkám Actifresh byl Actifresh! :o)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-28, 10:20
Martina: do p?epravky by to mohlo být ideální, je to lehou?ký a p?ece jenom v?tší než silikonový kuli?ky myslím, že se to nebud eza pohybu moc p?esýpat.
Avatar

Aktuální stránka:62 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist