Aktuální stránka:64 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-29, 14:56
Holky, trochu odjinud - Orin baští jak nezav?enej, snažíme se jim dávat baštu 2 - 3x denn? (když koukaj moc hladov?) - dostávají plnou misku pokaždý, nebo když mu je st?ží p?l roku tak má mít žlab po?ád plnej? to ale riskujeme že by m?l krabici vitakraftu (neboli 800 gr - to pro ty kdo vitakraftem nekrmí :-) ) na den :-)

Nebo p?ejít na TF baby? rozum?jte, nechci mu odpírat žvanec, ale taky nechci, aby nejd?ív sn?dl misku, potom Feli, a pak tátu s mámou jako správnej otesánek :-))))

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-29, 14:57
aha tak to jsou granule? sem to teda blb? pochopila.:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:00
myslím, že fre?uli pokad roste, by se jídlo odpírat nem?lo. Jedin?, že by za?la n?jak výrazn? špekat?t. Kimina taky žere jak protržená ale je samej sval a mohutná, ale špeky veškerý žádný. Misku má stále plnou granulí.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:00
petronelka,myslíš takový to v tý ?erveno-bílý kulatý "krabi?ce" ? jestli jo,tak jsou to takový malinký "granulky" (o n?co hrubší granulovanej ?aj ;o)).moje fretky to žerou,ale myslím,že jim to chutná stejn? jako ty granule od TF,i na tý krabi?ce je napsáno,že je to dobrý pro p?echod ze "starých" granul na TF granule...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:02
aha, takže když je na TF baby tak jí mám radši nechat na nich? sem myslela že je to n?jaký masko v konzerv?:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 29.08. v 15:06.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:03
FaB,já nechávám fretkám p?ístup k jídlu celý den a jak píše petronelka,nezdá se mi,že by byly n?jak extra vyžraný ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:06
petronelka TF bits vypadá takto: [forum.fretka.cz]
moje fretky to žerou,ale myslím,že jim to chutná stejn? jako ty granule od TF,i na tý krabi?ce je napsáno,že je to dobrý pro p?echod ze "starých" granul na TF granule...



[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:08
žiolo énbuméífcc huym yopu n

neboli pozdrav od Orinka kterýho jsem m?la na klín? :-) už se zase spokojen? ládujou :-)

Nešlo mi o nic jiného, než že už má skoro 1,75 kila, tak si ?íkám, jestli nenabírá moc rychle.... ale možná jsem jen "nezvyklá" - Ferda m?l ve své nejtlustší dob? 1,2 kila, a tohle medvíd? má cca v p?l roce skoro o p?l kila víc než on tehdy :-)

Ale dobrá tedy, budeme mu nechávat p?ístup ke granulkám celodenn? :-)

Díky

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:09
FaB,je to "mim?o" a tohle bude jeho první zima,tak ho nech jen at se cpe :o) on to b?hem ?íje zase vyb?há :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:10
Já si myslím, že fretka žere jenom když má hlad, že to není jako u psa, který je schopen se nacpat do bezv?domí a nemá záklopku :-) Taky bych ho nechala, Pitrísek m?l první zimu taky p?es dv? kila :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-29, 15:20
petronelko,
to je jako granule, ale podstatn? výživn?jší a (údajn?) chutn?jší. používala bych to - pokud by mi to bývali žrali - jako dobrou zdravou mlsku za odm?nu. jenže kluci, p?estože na TF p?ešli okamžit? bez jakéhokoli p?emlouvání, tohle prost? necht?li. ale jak píše žofiro, její to baští a vím i o jiných. jen je to na "vyzkoušení" dost drahý, spíš zkus n?kde sehnat vzorek (od n?koho), abys zbyte?n? nevyhazovala prachy.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-08-31, 12:12
Krmíte n?kdo granulema Dr.Merlin? Myslíte, že by byl lepší, než Ferret Complete? D?kuji.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:48
Merlin je složením skv?lé krmivo, jen po n?m mají fretky (ale ne všechny) kašovitou stolici - nejedná se o pr?jem. Pokud ti to nebude vadit a fretkám ur?it? bude chutnat, krm s ním.
Nemám zkušenost s Ferret Complete, ale myslím, že se nejedná o špi?kové krmivo.
N?kde tady ve vlákn? o n?m ur?it? reference budou.Zkus si ho najít vyhledáva?em.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:51
Ferret Complete patri mezi ty lepsi - rekla bych klidne i spickove. Merlin ma tusim vic tuku, ale asi tak o procento :o) obe krmiva jsou velmi dobra.

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:54
taky bych ?ekla, že jsou zhruba na stejné úrovni (ob? dobrá), ale merlin je tém?? o polovinu levn?jší... :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:57
Yasmin+martina:
Máte pravdu, te? jsem si to schváln? našla a složením jsou až na tuky a vlákninu tém?? stejné.
Martina má pravdu - až na cenu.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-31, 15:48
Cena je vzdy vyssi u krmiv, ktera delaji jen mensi baleni.. U velkych pytlu se cena pohybuje uz na jinych urovnich :o) Ale malokdo asi kupuje mesicne 25kg pytel jako ja..

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 15:56
ne, yasmin, já to mám p?epo?ítané na cenu za kilo a u všech krmiv jsem brala cenu v?tšího balení (ne 25, ale t?eba 8 - to už si lidi berou).
takže kouknu do tabulky a hned ti ?eknu, že t?eba sluis se dá sehnat kilo za 103, merlin za 90 a nap?. anf za 166. a to v balení, které b?žný chovatel spot?ebuje, resp. p?ípadn? se o n?j pod?lí s n?kým dalším (u 8 kg pytl? b?žná praxe mezi známými).
je jasné, že když n?kdo koupuje granule po malých množstvích, siln? se mu to prodraží.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-31, 16:02
Ja tim chtela rict - ze vsechny krmiva co maji prave mala baleni - 1kg krabice ci 800g a pod, tak jsou prave draha - nerozpocitas to.. ;o) ze se vyplaci brat velka baleni..
Ferret Complete tim vychazi na 150,- kg, ale kdyz to porovnam s TF, tak je to to stejne.

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 16:09
ani mi nemluv, jak je totál drahej! ty tcho?i by z toho m?li mít hovna aspo? pozlacený, když ne celý zlatý.... ;o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-31, 17:28
nedá se koupit Ferret Complete v p?tikilovým balení?ja myslela že jo.Ale kvalitou je to jedno z nejlepších krmení?ek,nejen složením protein?,ale i ty byliny a doplnky jsou perfekt,fretky po tom mají nádhernou srst.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-31, 17:34
Jo je - prave ta cena z tech 5 kg je rozpocitana na kilo..

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-31, 20:02
martina:
Po tomhle by musely mít bobky diamantový! - kg za 519 k?!
[www.stekaciobchod.cz]

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 20:23
cožeeee??!!!
a te? mi ješt? ukaž toho šílence, kterej tím svojí fretku krmí! :o))
no, a?koli o JEDNOM takovým bych možná v?d?la... se jí zeptám. teda jestli to spl?uje její p?ísn? stanovené požadavky na správnou fret?í výživu... :o)))

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-31, 20:29
A hele, tady jsou"levn?jší"!
[www.exo-eko.cz]

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-31, 20:42
Taky neznám nikoho, kdo by s tímto krmil. Ale pokud by to zdraví mé fretky vyžadovalo (stá?í, nemoc) a skušený vet doporu?il a krmivo by vyhovalo, tak s ním krmit budu. Toto krmivo by mn?lo by být bez jakýchkoli konzervantú a umn?lých p?ímn?sí, ?ist? ekologické. Mimochodem: jezev?ík mn? v posledním roce života vyšel na granulích skoro 1,5 tis. mn?sí?n?, kvúli speciální diet?....tak pro? bych nekoupila drahé a vyhovující krmivo fre?ákovi, že jo...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-31, 20:46
Taky si dovedu p?edstavit situaci ,že tím n?kdo muže krmit.Kdybych nem?la rodinu,a jen jedno dv? zví?átka,tak pro? ty prachy necpat do jejich zdraví.Takových lidí je dost.Když si takovej ?lov?k muže koupit ve?e?i za tisicovku v hospod?,pro? by nemoh koupit pytel granulí za p?tikilo.M? to zas tak divný nep?ipadá.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-09-01, 13:19
Fretky si rádi hrají a tancují
A co víc holky, po tom krmivu vám fretky budou tancovat:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-09-01, 19:50
Omlouvám se, že se k tomu vracím, ale zjistila jsem, že na krabici Ferret Coplete je napsáno, že obsahuje ku?e více než 30%. Dr.Merlin má ku?ecího masa min. 14%. Nevím, jestli na tom teda v?bec záleží, když celkov? je tu?n?jší Dr.Merlin. A juku obsahují ob? krmiva, Ferret Coplete má navíc m?sí?ek. Ten nám te? v lét? fret? uždibovalo ze zahrádky, tak jí asi chutná:)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-01, 19:54
no dyk to ?íkám porád že Ferret complete je špi?kový krmení,ja nevim že mi tu nikdo nev??í :o)))dyk si to necucám z prstu

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Aktuální stránka:64 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist