Aktuální stránka:60 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-12, 22:50
Dretu,dej si pozor na kosti.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-12, 22:51
Tu trochu, co jsem mu dala do misky jsem kontrolovala. No, a zbytek budu muset vyhodit, takové plýtvání...:-/

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-12, 22:56
možná je n?kdy dobré dát na rady (v?tšinou jsou opravdu dob?e mín?né)
po všem co je tu o téhle konzerv? napsané bych si ji netroufla koupit,nabyla jsem dojmu že je to hnusný a nekvalitní.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-08-12, 23:01
Hmm, m? to od pohledu nekvalitní nep?išlo, ale co já vím...
Spíš mi p?išlo, že to prost? fretkám v?tšinou moc nechutná.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-12, 23:10
No, když tam n?kdo objeví i kosti, tak bych to fakt nekupovala... já to koupila hned jak se to tu objevilo a fretky na m? koukali taky jak kdybych je cht?la otrávit. Ale prej Grand pro psy je dobrej, že je tam prost? fakt ku?e bez k?že atd... ale neriskovala bych to ani pro psa...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2007-08-13, 16:33
Missynka a stejn? tak ješt? Maxík když žil, m? s Grandem opravdu poslali n?kam :-D M? to t?eba von?lo, ?íkala jsem si, že jim to ur?o zachutná, ale oni vypadali, že m? snad rafnou :-) a i ten pohled tenkrát...
Leyla
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: withoutme (IP)
Datum: 2007-08-15, 11:09
Ahoj cht?la jsem se zeptat jaký máte názor na krmivo Sluis.A co je pravdy na tom, že by se m?l podávat fretce až od 1 roku?Maj ted v akci toto krmení za 300,- tak že bych vzala víc pytlíku

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2007-08-15, 11:14
já jsem s ním krmila ze za?átku... Prý je trošku dietn?jší. hlavn? si dej bacha na datum spot?eby, aby se ti nezkazilo - to by byla škoda i když je ve slev? (v akci) :o)


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-15, 11:16
Krmivo Sluis je podle mne jedno z t?ch kvalitn?jších krmiv. A nevím pro? až od jednoho roku, spíš je mi známo, že se dává omnoho mladším fretkám...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-15, 11:17
withoutme,
sluis je velmi dobré fret?í krmivo, ale je mí? tu?né, takže je vhodn?jší spíš pro fret?í seniory (od 4 let), p?ípadn? fretky obézní.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-15, 11:17
tak... a te? si vyber! :o)))

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2007-08-15, 16:10
withoutme: U nás se Sluis neosv?d?il, fretky by radši chcípli hlady, než by papkali Sluis.... takže jsem na Boschi :-)

Leyla
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-15, 22:56
Tak u nás se totally ferret nechytl :( dala jsem holkám granulku, gia v?bec necht?la, paige si ji odnesla do kšá a pak se vrhla na granulku vitrakraftu.. :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-16, 15:09
ten Vitapol mi p?ijde stejnej humus jako Xtravital....
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-08-16, 16:40
ja krmila vitakraftem a ted sluisikem a nelinka basti oboje a rada :-) za to totally ferret drahej ji nejede :-) potvurce :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: withoutme (IP)
Datum: 2007-08-16, 21:20
mám ted doma vitapol a je tam 34% protein?,21% tuk?,3% vlákniny,7% popela
složení:dr?beží maso,losos,jehn??í,králi?í,kuku?i?ná mouka,rýžová mouka,kvasnice,mo?ské ?asy,bylinný dopl?ek

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-16, 22:12
Withoutme: problém je v tom, že 80% z t?ch protein? by m?ly být proteiny živo?išné, nikoli rostlinné!!!!!!!!! Pokud 65% složení krmiva tvo?í obiloviny, je jasné, že je n?co špatn?...
Nemyslím to nijak ve zlém, ale ono je opravdu pot?eba nastudovat n?jakou literaturu, jinak m?žeš své frete?ce zbyte?n? ublížit. (Zrovna tohle o bílkovinách je ale i v té knize od L. Skoupé...)
Vitapol je podle mého názoru hodn? nekvalitní krmivo.




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Silva dne 16.08. v 22:19.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: withoutme (IP)
Datum: 2007-08-16, 22:28
aha,já myslela, že když je na prvním míst? to maso tak je ho tam nejvíc.tak já už nevim na co koukat atak :(

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-16, 22:42
withoutme: máš pravdu, že podle normy by to tak být m?lo, le? zjevn? není.
V?ele doporu?uju moc nexperimentovat a vybrat si z osv?d?ených. (Napadá m? Vitakraft, ANF, Totally Ferret, Sluis, Acana pro ko?ata, Merlin, Ferret Complete...)
Ke v?tšin? z nich tu taky najdeš n?jaké výhrady, každý jsme samoz?ejm? p?esv?d?ený, že to naše je nejlepší, ale v podstat? jsou to všechno dobrá krmiva. Rozhodn? se vyhni takovým t?m levným supermarketovým zna?kám (Vitapol, BioHuron, X-Tral, BioZOO.)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 16.08. v 22:42.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-08-16, 22:45
P?edem se moc omlouvám, ale nem?žu to tady najít.. Na jaké adrese objednáváte totally ferret? Našla jsem, že to doru?í do pár dn? a myslím, že tu n?kdo kdysi psal, že dostal i plechovku na granulky, ne? Moc d?kuju za odpov??...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ko?kodan a Fífa dne 16.08. v 22:46.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-16, 22:56
ko?kodan a Fífa: tady je ten mail framato@atlas.cz- jinak na objednávku neodpovídaj, rovnou posílaj.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-08-16, 22:58
Aha, to jsem našla.. I www stranky, které jsou ve výstavb?. Tak d?kuji.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-17, 16:45
Cht?la jsem se zeptat p?ítomných: krmíte n?kdo Merlinem?
D?ív jsem jím krmila a pak jsem p?ešla na First Mate. Kv?li výpadku v dodávce jsem zakoupila Sluis. Fretkám moc nejel, ale nakonec ho sn?dly. Když jsem op?t sehnala First, m?ly po n?m ?idší stolici.
Ráda bych, aby se trochu spravily - jsou jak žížaly a optimální složení i balení mi p?ipadá Merlin, ale vím,že po n?m fretky mívají pr?jem. Proto se chci zeptat, jestli s ním n?kdo krmíte dlouhodob?, a po?áte?ní potíže se upravily? Objevila jsem ho na krmení.cz za skv?lou cenu:

gilpa MERLIN 4kg ( krmivo)


Kompletní krmivo pro fretky, s vysokým podílem ku?ecího masa, s játry a s rýží.Vysoce stravitelné a s nižším podílem vlákniny k zajišt?ní optimálního p?ísunu živin.Extrudované - k?upavé granule pomáhají fretce ?istit zuby.Obsahuje mastné kyseliny omeg 6 a omega 3 - sm?s tuk? ku?ecího, sojového a ze ln?ného semínka zajiš?uje dostate?ný p?ísun energie a rovnováhy zdravé srsti, k?že i imunitního systému.Výtažky z juky - k minimalizaci nep?íjemných pach?.

Cheláty minerál? - jsou navázány na aminokyseliny, podporují optimální vst?ebávání minerálních látek v t?le fretky.Antioxidanty - podporují zdravý imunitní systém a zajiš?ují ochranu proti nemocem.

Cena: 337,00 K? v?. DPH 5 %
Další informace



Jednotková cena: 337,00 K? v?. DPH 5 %


Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-17, 16:46
Gazza me se fretulky spravily i po First Mate, je taky super.. Pripadne pokud chces aby se jooo spravily, pak zkus TF.. Merlinem jsem krmila, ale ne dlouhodobe.

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-17, 16:48
merlin je velmi kvalitní a kvalitn? vyráb?né krmivo,a fretky nemají po n?m pr?jem ale ?idší stolici,není to prujem,není to onemocn?ní,jen jiná struktura bobk?,m?kk?í :o))
takže se vubec nemusíš bát tím krmit.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-17, 19:28
K Merlinu mám jenom jedno p?ipodotknutí: jako snad jediné krmivo je konzervovaný ryze synteticky pomocí BHA a BHT, což se obecn? nepovažuje za ideální. Na druhé stran? je jasné, že ke každému krmivu lze najít n?jakou výhradu. Já osobn? bych asi ale p?ece jenom Merlinem nekrmila fretku celý život...
[www.pet-servis.com]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 17.08. v 19:34.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:32
Silva:
Co je BHA a BHT?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-17, 22:31
Syntetické antioxidanty (butylovaný hydroxyanisol a butylovaný hydroxytoluen), které jsou velmi ú?inné jako konzerva?ní ?inidla, ale neustále se vedou spory o tom, jestli jsou nebo nejsou kancerogenní.
Ostatní krmiva jsou konzervována sm?sí vitamín? C a E, pop?. olejem z rozmarýnu apod.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Silva dne 17.08. v 22:33.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-17, 23:37
Aha, o tom jsem nikdy neslyšela a dík za vysv?tlení.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-18, 18:59
vrátím se ke stelivu Asan [www.asan.cz]

kupila jsem a zkouším,zatím se mi to jeví perfektní,lepší jak silikon.
jsou to takové peletky z buni?itýho papíru,píšou že je možný to likvidovat spláchnutím do WC,což se mi teda zamlouvá. a naši tcho?i to za?li používat bez problem?,ješt? uvidím p?i dlohodobým použití,jak to nasákuje,ale zatim se mi to moc líbí.
Jo a tím jedním pytlem jsem naplnila p?t velikých zách?dk? silnou vrstvou,paráda.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Aktuální stránka:60 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist