Aktuální stránka:56 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 21:09
nojo to je taky pravda

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-30, 21:14
Kdysi jsem tady ?ešila prašnost steliv.. Koupila jsem BioKats od Gimpetu a je úžasný, s p?esypáváním jsem to vy?ešila tak, že to nep?esypávám doma, ale na balkon? a prach ze steliva doma pak nemám:) Zkoušela jsem to i doma.. záchvat kašle jsem m?la já i fre?ák.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-31, 08:41
hanulka: jo jo mít tak balkon...
No nevím,já teda mám taky ten Bio Kat´s pomeran?ový, ale jak p?esypávám, zase tak hrozné to není. Je to docela v pohod?. Zuzka se k tomu nedostane, p?esypávám na stole. Na úklid jsem si po?ídila takovej ten malej nabíjecí vysava?, tak hned je to jednodušší. Ale moc prachu doma taky nemívám, nebo to nevnímám, jelikož jsem p?ímo na hlavním tahu do ?eského T?šína, takže tady se to n?jak nedá eliminovat. A v?trat p?ece musim, no ne?

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-31, 10:22
Kamculenka: já jsem alergik a astmatik a kdo ví co všechno.. zví?ata mi nevadí, ale co m? spolehliv? "ubije a oslepí" je prach z ?ehokoliv.. z pilin pro myšky, z písku pro fretku. Ono se to nezdá, ale já to t?eba "prožiju" hodn?, když to p?esypávám, protože se dusím. Našt?stí mi v píse?ku nehrabe, takže pak už problém není, jen p?i prvním nasypání.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-07-31, 10:29
hanulka: tak zkus silikonový steliva, ty rozhodn? nepráší viz t?eba [www.happyanimals.cz]

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-31, 10:29
Jo pro tebe by silikon byl rozhodn? dobrej :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-31, 10:33
Už jsem o n?m uvažovala.. zatím mám ješt? pytel BioKat´s bez v?n?, je fakt dobrý, tak pak kdyžtak zkusím ten silikon. A místo pilin k myškám používám kuku?i?nou dr?, to taky tak nepráší a lépe to saje:)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-31, 10:34
silikon práší taky d?sn?,když ho p?esejpáš

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-31, 10:42
Aha, tak to nevím, m? u toho roz?ilovalo jak v tom hrabošily ko?ky, tak jak jsem neustále honila ty kuli?ky po podlaze...:-)))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-07-31, 12:36
fuj, silikon fakt NE. :o) práší jak ludra, no hr?za. A prý bezprašný protialergenní, no povídali, že mu hráli, podle m? to je ješt? horší a nem?žu se zbavit pocitu, že i na plíce je tohle v?tší humus, než prach z hlíny.

Na cestování, ale zase není špatný, ale doma ne-e.

To? moje zkušenost.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-31, 12:52
já mám se silikonem dobrý zkušenosti. každý stelivo má n?co, ale silikon mi vyhovuje ze všech zkoušených (biokats, ambipet, zverlit, všechny s v?ní i bez) nejvíc.
ne?ekla bych, že práší víc, to ur?it? ne. nesmí se dosypávat z p?l metru - a jak ?asto se dosypává?
za jeho hlavní nevýhodu já považuju to, že NEhrudkuje. a protože mi vadí ty po??raný místa, tak vybírám (lopatkou a ne všechno, jasn?), ?ili mám podstatn? v?tší spot?ebu než avizuje výrobce.

zápory silikonu mi ale bohat? vyváží to, že ABSOLUTN? NENÍ CÍTIT, takže se dost podstatn? v byt? eliminuje tzv. "zví?ecí pach", který je ?áste?n? tvo?en i "v?ní" granulí a (i ?istého) steliva.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-31, 13:02
Hm, že bych ho taky zkusila??? Já když ho používala u ko?ek, tak m?l vydržet m?síc, po týdnu jsem zjistila, že se mi koucour vy?úral na p?edložku v koupeln?..hrábla jsem do silikonu a zjistila, že v záchodek je dole plný mo?i, proto on tam už necht?l jít...ale kocour má jiný výtok než fretka :-))))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-31, 13:10
to jsem práv? zjistila taky. voni kluci chodí v?tšinou do jednoho místa a to je pak jedna velká žlutá hrouda, nejmén? v polovin? záchodku je stelivo ?istý, nepoužitý. takže to d?lám tak, že práv? to jedno místo podebírám a vyhazuju, vlastn? jako kdybych vyhazovala hrudky z "oby?." steliva. nevybere se to samoz?ejm? všechno, ale nedovedu si p?edstavit nechat to tak celý m?síc. jedin? by se to muselo promíchávat s tím ?istým - a to už mi p?ijde lepší to vybrat.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-31, 14:04
Tady je diskuze z ko?i?ího fora...na téma stelivo
[forum.kocky-online.cz]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-31, 15:43
Nevite nekdo, po cem voni ten vonavy Zverlit? Nechcu moc experimentovat, ale rikal sem si, ze bych Moriskovi aspon ten vonavy primichal do normalniho...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-31, 16:12
libor007: já skusila (jen jednou) ten oranžový zverlit, má von?t po pomeran?ích...ale mn? to spíš páchlo...a smíchané s mo?í tedy dost...takovou n?jakou umn?linou mi to smrd?lo. A smrd?l z toho i fre?ák.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-07-31, 19:57
Na trhu je nové stelivo Asan,nezkoušel jste už n?kdo?
[www.asan.cz]

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-31, 20:22
zatím ne, ale chystám se na to.

ješt? dodatek k silikonovému stelivu - když nic jiného, je to dokonalé do p?epravek kv?li své velice nízké hmotnosti.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-31, 21:34
to bude asi tohle nové taky lehké ,jen co na to n?kde narazim tak to koupim a vyzkoušim.Takhle teoreticky vypadá zajímav?.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-07-31, 21:46
ono se to pozná i v nošení - protože normáln? nosím magicpearl 7,6l vphod?.. ale nesla jsem onehdá zverlit a myslela jsem, že ho nedonesu! t?žkej a moc..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-07-31, 22:32
U nás zatím ješt? NIC nep?ed?ilo Zverlit, ale každému m?že vyhovovat n?co jiného. :o( Taky jsme toho zkoušeli hodn?. ze silikonu jsme m?li Catwill.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2007-08-01, 00:39
tak jsem si biokats orange od gimbornu a prijde mi ze to nehorazne smrdi kdyz se do toho fretecka vykali,sloucenim hovinek a vune pomerance vznika takovej smrad,teda alespon me to smrdi.Takze zpatecka ke zverlitu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-08-01, 08:47
Já Vím teda nevim, jak jsem ?ekla, každej asi máme jinej nos, já mám ten Biokats pomeran?ovej a voní to fatk dob?e. Lepší než n?jaký šutrákový steliva, který smrdí jak pomletej beton :-)
To je vláštní, jak maj lidi r?zný ?uch!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:22
Já sem asi slepá, ale nikde sem nenašla, jestli ten Asan hrudkuje nebo ne. Z textu mi vychází, že asi ne.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:30
Johanko, v?era jsem zrovna o tomhle stelivu mluvila s paní Kašákovou ze Sušice, ?íkala že to má te? jako novinku, prý mi jedno balení pošle na zkoušku s tím Vitakraftem. Sama prý ho zkoušela a je s ním moc spokojená. Tak až dorazí, vyzkouším a dám v?d?t...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:35
A bude i n?jaký ten seznam?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:37
Jo jo, dává to te? dohromady s jejím dodavatelem, kontaktují všechny firmy, které vyráb?jí n?co pro fretky, takže do 14 dn? by to m?lo všechno být v kup? a na netu, budou za levno klece, pelíšky, proléza?ky, krmení, podestýlky...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:45
No bezva!
Takže se nakonec p?eci jen bude dát objednávat p?es net?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:48
Asan je silikonové stelivo,nehrudkuje.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-01, 10:05
Asan není silikon, je to slisovaná buni?ina...:-)
Avatar

Aktuální stránka:56 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist