Aktuální stránka:55 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 22:34
fšechno jednoduché co funguje je geniální!!tak si vychutnej tu vte?inu slávy :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 23:43
bóža: ...já si nic "vychutnávat" nepot?ebuji... :-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 28.07. v 09:44.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-28, 18:14
Ahojky =o) myslíte, že se dá nakupovat bašta pro fre?ulky p?es internet? Je mi jasný, že asi ano, ale jestli to tu n?kdo už zkoušel? Štve m? jak úzkej sortiment pro ty naše zlatí?ka v t?ch obchodech maj. Asi m? napadla kravina, ale za zeptání nic nedám... ;o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-28, 19:48
Kviky,já už krmení a spoustu jiných v?cí pro fretky nakupuju výhradn? p?es net...je tam daleko v?tší výb?r,v?tšinou i levn?jší,a dorazí mi to až pod rypák ;o))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-30, 10:51
Boža: Pardon, že jsem opožd?n?jší a ptám se až te?...Játra jsou nevhodná? Já myslela, že v menším množství ob?as m?žu mr?ouskovi dát...Mám je teda vyhodit? ( mám je v mražáku )...

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 10:57
po játrech a vnit?nostech obecn? má v?tšina fretek po?ádnej pr?jem.jestliže krmíš kvalitníma granulema,tak bych jim neplácala žaludek n??ím podobným,játrama už vubec ne,samá chemikálie ,v dnešní dob? zdravá játra ke konzumaci t?žko seženeš.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-30, 10:59
Hmm, okej, díky za radu, tak já je vyhodím:-)...Koupila jsem jen ž?abík, tak mi to nebude líto vyhodit:-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 18:45
Krmim sluisem a pisou doporucenou denni davku 35g. Jenze ten muj plysak to slupne pres noc. Pres den sni mnohem min, ale 35g mu nestaci. Ma nekdo vyzkouseno, co se s fretakem stane, kdyz dostava vic granulek? Nestloustne treba? Bohuzel mi nezere nic jineho, nez granule a kapsicky s masem, takze o nejakem prikrmovani treba zeleninou (zatim) nemuzu mluvit.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 18:49
libore,já osobn? se DDD u granulí ne?ídim a dávám jim tolik,kolik sami sní a ješt? se mi nestalo,že by po tom byli n?jak tlustý.nemají ve zvyku se p?ejídat,takže dlabou tolik,kolik pot?ebujou...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 18:52
Doporu?ovaná denní dávka je holá pitomost,pá? každá fretka je jinak velká a taky v každým ro?nímm období jedí fretky ruzn?.Takže platí dát fretce granule napo?ád k dispozici,at jí jak pot?ebuje,pá? se nep?ežírá jako prase nebo pes.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 18:55
No ja Morisovi taky dopreju, ale precijen nevim, co to s nim do budoucna udela. Ted jeste roste, az dosahne maxima, bojim se, aby potvurka nebyl vyzrany, byt se nebude prezirat.Je taky zajimave, ze na vetsine granul davku nijak neurcuji. Tak nevim, jak prisli na 35g u Sluisu...

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:00
první zimu bude nejtlustší,na ja?e zhubne až hruza a pak od podzima dalšího si bude udržovat p?ibližne stejnou váhu,už to znamená že na každý období pot?ebuje jiný množství stravy,takže se tím netrap a nech ho baštit jak chce sám.Když mu budeš odm??ovat,za?ne si schovávat a syslit.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:05
Boža: Ve zverimexu mi dnes dali letá?ek s hodnotami krmiv ProPlan od ko?ek, u ProPlan Kitten je uvedena hodnota 21% tuku, ne 25% jak je uvedeno na balení t?chto krmiv, navíc jsem byla upozorn?na, že hodnota 25% tuku v t?chto granulích je mírn? nadsazena..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:06
Jojo, sysleni se trochu bojim, tak mu vzdy hned dosypavam...

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:14
Lidi?ky, budu mít p?íležitost mít kousek hov?zího masí?ka... je lepší sirový, nebo jen tak va?ený?
Kuju =o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:15
hanulko dík,a copato že je to na obalech špatn?,to ti ne?ekli?asi vznesu dotaz dovozci,je to jaksi v rozporu se zákonem ,dokonce tím "unijním"

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:20
Já jsem na to p?išla hned v té prodejn? (bylo to ve Zv?rokruhu), že tam je docela velký rozdíl, p?ece jen je opravdu rozdíl krmit 21% nebo 25% tuku a oni mi ?ekli, že to bude nejspíš chyba tisku.. Jenže ty letá?ky jsou už docela staré a na obalu už to z?ejm? taky n?jaký ten rok bude, protože už v tvých tabulkách je uvedeno 25%.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:22
Do jakeho veku mam kupovat pastu pro mladata?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:25
libor007. Já dávala Calopet už od mlád?te, samo v menších dávkách jak dosp?lému. Pastu pro mlá?ata (asi myslíš pro ko?ky) sem nedávala vúbec.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:27
Ja sem skusil Gimpet junior a mooc nam chutna... Jen nevim, kdy prejit na dospelackou pastu...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:28
myslím,že s t?ma pastama je to celkem jedno,jestli je dosp?lácká,nebo miminkovská..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: libor007 (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:30
Ta junior ma vic vapniku pro vyvin kosti mladat, jinak to asi fakt bude na jedno brdo...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:30
Boža: Stala se chyba!! T?ch letá?k? mám více, nebyl to ProPlan, ale Royal Canin!! Jsem popleta.. Jsem si ?íkala, že jsem p?ece držela v ruce r?žový sá?ek.. a r?žový sá?ek má Royal Canin, ne ProPlan. Takže rozdílné hodnoty na obalu a letáku jsou u Royalu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:50
aaha,tak proklepnem RoyalCanin

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 19:58
ale! ony jsou ruzný druhy pro ko?ata Royal Canin,
Babycat34 má 25% tuku : [www.royalcanin.cz]

a Kitten34 má 20% tuku : [www.royalcanin.cz]

pak je ješt? pro kojená ko?ata jeden druh.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 20:17
toto mne zaujalo : [www.hafani.cz]
,mohlo by se n?komu hodit p?i podezd?ení na n?jaké onemocn?ní.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-30, 20:19
Boža: tak to asi nic, omlouvám se za mylné informace, nepodívala jsem se po?ádn?! Jinak ten píse?ek už ve zverimexech normáln? mají, akorát stojí 400 no což není zrovna lidová cena:(
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-30, 20:54
Taky by mn? zajímalo, jestli to bude reagovat stejn? na ko?ky i na fretky...jestli se složení fret?í mo?i moc neliší od ko?i?í..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-30, 21:06
upln? stejný to nebude,spíš bych to vid?la jako orienta?ní možnost pouze.A jen v n?kterých aspektech.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-30, 21:07
No m? napadlo, že by ten výsledek t?eba mohl klamat.. Když je to ur?ené pro ko?ky..
Avatar

Aktuální stránka:55 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist