Aktuální stránka:6 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-05-05, 12:26
Jsou super:-)
Jo, ty fotky,prosím. Je to n?co tak roztomilého:-)

Jordi: Jak to m?žeš takhle poznat? Já vidím jen n?co malého,chlupatého a šedivou?kýho :-D
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-05, 15:40
Fotky budou, Petr vcera neco fotil, meli svoji prvni navstevu. Takze vam mohu predstavit dalsiho cudlicka a je toooo (fotka z pondelka, ale dnes snad dodam aktualnejsi)


Duchá?ek :-))))



22. kv?tna poputuje do Liberce k jedne uuuzasne panicce!
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-05, 17:02
no musí bejt úžasná, když se jmenuje jako já! ;o))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-05, 21:15
Fotecky ze vcera: [fretka.vybezek.cz]. Duchacek jde videt jakztakz jen na fotce c. 9 - ten zady. Jinak na fotkach hlavni akterky Iva Dolhy a Martina z Lbc (ne z Mostu :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-07, 19:01
Dnes jsme zkouseli dat jedno fretako ocichat klukum - Charlie by ji nejradsi znasilnil, mela jsem co delat ho udrzet, ale Ferenc byl spravny tatka a zacal ji hned olizovat krk. Uz aby mali videli, jsem zvedava na tu ruznorodou smecku vcelku :-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-07, 23:21
Náš Míša k nim už pár dní leze (pod dohledem) a jako správnej ta?ka se o n? stará, líže je, kdyby mohl, ak by je snad i kojil... :-)) Akorát Julii se to moc nelíbí a v?tšinou to kon?í tak, že musíme Míšana vytáhnout, protože by ho bu? J?la adoptovala jako deváté fret?, nebo se za?nou nevzájem tahat a olizovat, jenže výsledek je takový, že po fre?atech za?nou dupat a to se pak nelíbí prck?m... Dneska už si pár z nich lízlo rozmo?enejch granulek, ješt? zkusíme šrábané masí?ko :-) uvidíme. Jo a jedno už na nás kouká jedním okem :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-08, 00:47
gratuluji ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-08, 22:51
Zdalo se mi to jeste brzo, kdyz vubec nevidi, ale delali jsme zase velky uklid klece a pri te prilezitosti zkusili dat masicko - vrhly se na nej jako pirani! Nezustal nikdo, kdo by si nepochutnaval a kdyz jsme je vratili do klece, tak ztropili takovy kraval, ze jsem jim do pelisku musela dat i tu misku se zbytkem :-D Zacinaji nam galeje :-))) Fotky za chvili.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-08, 23:33
Papanicko [fretka.vybezek.cz].. jinak jsem zbezne vazila Docenta, po veceri vazil 189g a Duchacek mel 193g :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-08, 23:49
Ene - to je naprosto úúúúžasný! Ješt? to pomalu nevidí, ale už je to šelma tcho?ovitá! :o))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:17
:o) Páni tak ta jedna šampa?ska je panda? alespo? tak vypadá.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:20
Nene, vsichni maji alespon nadech barvy v masce. Porad jsem nejvic zvedava na Kroupu juniora, ten bude uzasny. A porad nevim co ten druhy nejtmavsi s ponozkama - na tchorika mi prijde moc stribrny, ale na stribrnou zase moc tmavy :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:20
Ješt? bych pot?ebovala ?íci, kdo z t?ch šampa?ek je kluk, jestli je. Myslím ty ponožkaté, ta sko?ice je te? jasn? vid?t, že nem?že být šampa?ka :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:21
No možná je to "Pewter" - tmavé st?íbro. No uvidíme taky m? p?ijde n?jak netcho?ovitý ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:21
Kluk, Duchacek, by mel byt ten vpravo, holka vlevo pod tchorovitym Docentem :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:23
Tady jdou tmavi dobre videt. Tchor je dole.

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:29
Duchá?ek je šampa? s ponožkami? N?jak v tom mám zmatek. Jestli jsem to tedy pochopila správn?, tak jeden šampa? s ponožkami je Kluk a je to Duchá?ek? správn? nebo jsem to nepochopila ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:34
Spravne :)) Sampanska holka je Ally, aby se to nepletlo :)) Ponozky maji obe sampana, vic jich tam neni. A rozdil mezi skorici nechapu, co je svetlejsi a co je tmavsi - prosim na prikladu Rudy a Vaska, Ruda je sedivejsi nez svetlejsi Vasek.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:43
Já práv? nevím, co p?esn? je Ruda, u Rudy je jasné, že není šampa?, alespo? na vícero r?zných fotkách z r?zných fotoaparát? vypadá, že je tmavý, a spíš do ?okolády. Sko?ice m? nejblíže a nejp?esn?ji vychází na Kroupu. :o) a u toho tvého kroupátka, je jasn? vid?t jak má i jinou barvu podsady než ostatní, je takový krásn? do ?ervena, prost? takhle jako Jsou Kroupa a to malé, tak takhle si myslím, že by to m?lo být.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:53
Pokud je Ruda šampa? a je šedivej nebo do šediva, tak by mohl být akorát "kou?ová šampa?" což by se stalo tak, že by jeho genetický kód byl ovlivn?? tmavým faktorem (pigmentem pro ?ernou (u fretek) tcho?ovitou barvu). Akorát z tím ješt? nemám zkušenost. Taky mi nejde do hlavy, kde se na n?m vzaly bílé znaky, když jak se tvrdí jsou rodi?ové šampa?. No pravd?podobn? z otcovy strany.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-09, 00:54
Nevím nakolik je šedivej, protože m? se spíš jeví jako do hn?da.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-09, 09:20
Tak jsem doma, alespon na ne budu mit vic casu.. bohuzel trochu neplanovane kvuli zubu :-(
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-09, 09:22
Jááák šedivej?????teda esli je ?e? o našem Rudánkovi,tak teda není šedivej!Rudánek je kategorie vééélkej krasavec a je mlé?n? ?okoládi?kovej.Kdežto Kroupa je do rezava,proto sko?ice.A duchá?ci mají takovej narezav?lej nádech,si myslím že to bude ?okoláda a sko?ice dohromady,prost? budou taky v kategorii véééélikých krasavc?, o tom není pochyb :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: maculienka (IP)
Datum: 2006-05-09, 21:33
ahojky lidi?kové,Duchá?ek je krásný úžasný a už se na n?j mooooooc t?ším.Chu? k jídlu opravdu nezap?e:)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-09, 21:49
A hele máca,další fretka?ka do rodiny!te vítám!A taky doufám že si Duchá?ka budu moct nuchnat :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: maculienka (IP)
Datum: 2006-05-09, 21:53
no jasn? ,že Ti ho p?j?ím, ale rozmazlovat si ho budu sám:)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-09, 21:58
Jojo,ale ve vymazlování sem p?eborník,to mi tu všichni dosv?d?í.....

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: maculienka (IP)
Datum: 2006-05-09, 22:05
to je mi úpln? jasné,ty jsi totiž taková mazlimáma,já si nechám od Tebe poradit[/img]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-09, 22:22
To je úpln? jednoduchý,všici moje "pravidlo" znají:mazlit,mazlit,a když nechce ,tak mazlit!

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-10, 22:15
Duchacek ma za sebou dalsi navstevu od panicky a svoje panicky ma "ode dneska" i Leia a Ducík. Puvodne to mela byt jen Leia, ale Docent ma proste uuuzasnou tlamicku :)))) Takze tito sourozenci zustanou u sebe, to mam velkou radost :-) Fotky za chvili.
Avatar

Aktuální stránka:6 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist