Aktuální stránka:3 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:28
No ja mam jednu klec primo pod oknem a okno sem se neodvazila otevrit, pomerne to profukuje. Kdyby bylo venku teplo, tak proc ne, ale ted bych to neriskovala, zvlaste u malych miminek..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:28
Pravda, musim nejakou najit. Na tohle se vybava od tchyne (kufr s extra nesavymi uterkami, umele temer pruhledne povleceni a zejmena ruzove osusky) skvele hodi :-) A s tim miminem mi zdrhla, kdyz jsem ji menila pelech a pocitala konecne cislo potomstva.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:32
jojo jsou to ciperky blaznivy..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:32
Ene: a jak to teda višíš chlapci vs hol?i?ky? ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:42
Zatim to vidim na 2 holcicky:5 klukum, ale s tim jednim mi zdrhla, tak to nevim a potom se mi zamotalo mezi ostatni. No sranda :-) Zitra budu zkoumat znovu..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-12, 00:44
Konecne jsem mela duvod alespon provizorne zprovoznit nasi fretci domenu. Takze fotecky z dneska jsou uz na [fretka.vybezek.cz]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-12, 10:16
Jo, výbava od tchyn? se fretkám líbívá. Tedy, ne že by ten m?j n?kdy n?jakou výbavu m?l, ten p?išel s holým z... a p?i rozvodu se tvá?il velkoryse, že mi nechá všechen nábytek po rodi?ích a v?tšinu mé vlastní výbavy (vzal si z ní jen n?jaké ru?níky, hrnky,....) ale nejmenovaná Pavlína s velkou chutí dala fretkám na hraní r?žovou de?ku pro miminko, kterou jim tchyn? v?novala pod strome?ek, a?koliv dít? nemají. Asi cht?la n?co nazna?it, ale fretkám se ta deka moooc líbila ;op

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-04-12, 12:12
tak to já jsem m?la št?stí - moje tchýn? (už ji nemám, um?ela mi) když jsem u ní byla poprvé, nacpala do auta otep slámy, aby se pejskovi hezky sed?lo. Za vsí jsme slámu vrátili do stohu, ale považuju to za hezké gesto dodnes.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-04-12, 21:22
Tak u nás to vypadá, že pom?r pohlaví je 1:1, tudíž 4 holky a 4 kluci... Ale 100% jistá si nejsem. Julie dneska cht?la b?hat, ale po chvíli si umanula, že prcky p?est?huje do své proléza?ky z rour, tak jsem jí to rychle zatrhla... Už tam jedno táhla v tlami?ce, potv?rka jedna...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-04-13, 19:05
Ja zkoumala pohlavi hned po porodu kazdeho mimina, mela jsem na to vic casu, protoze se Zofka starala o porod ci cisteni dalsiho miminka a nechala me si je pekne prohlidnout. Ted na me cuci jak na vraha kdyz chci jen vycistit pelisek a hned stehuje, no pokousi se...takze vse musi probehnout rychle a nejlepe vubec :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-13, 22:50
Tak jsme to spocitali dukladneji a opravdu mame jenom dve holcicky :( A jednoho uzasneho cvaldu, to bude dalsi Vasek, uz to vidim v barvach :-)) A jeden ma uz od pondeli krvavy strup na hlavicce a mam pocit ze i par stroupku kuze v kozisku na brisku. Mam to na fotce, ale Kmochy jeste nevysypal fotak. Ale mímo se tvari v pohode, tak nevim, co to je..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-04-13, 22:58
Ene: Gratulujeme k mimínk?m a p?ejeme mamince Anince i mimísk?m hodn? zdraví! 2V + 2K
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-13, 23:02
Dekujeme
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-13, 23:07
Ene to ti ho Anie asi pokousala pri porodu..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-14, 00:11
Asi jak ho tahala ven. :o) Pokud to vypadá ok tak to ok bude.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-14, 15:25
Tak to potom jo. Ferenc mel take prokously cumak, ale to uz byl preci jenom starsi. Ted uz to na nem ani nejde poznat. Ukaze cas..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-14, 17:13
Ene me letos Flo prokousla Unity nohu - ted tam mala nema ani znamku a myslela sem ze opravdu na to umre.. Takze to bude dobry, pokud je to kousnuti Anie
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-17, 21:16
Tak Annie zacina zase hrabat, jak jsem se bala :-/ Kdyz ji to popadne, tak preklapi pelisek, snazi se dostat pod zachudek, lomcuje kleci a strhava osusku, co mela pres klec do ted, aby mela klid - to nam predtim pomohlo. Kdyz ji to ted popadne, tak ji chvili soupnu ke klukum, provokativne je vsechny vzbudi, zasmradi jim to tam a zase ji vratim. Potom dela zase chvilku vzornou matku.. Nevim, jak to mam udelat, kdyz pujdeme zitra do prace, aby si neublizila :-(
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-17, 22:39
Tak jsme stehovali, snad se uklidni.. ma velkou klec, ktera je vcelku, takze ji nemuze rozstipat bokem. A je prestehovana v kuchyni, vsude zhasnuto a jeste pres klec hadr.

Uz muzete hadat barvy :) Z dnesniho foceni odpoledne..



A tady nas nejvetsi cvalda :)

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-17, 23:11
No ješt? nevím, ale možná 2x nebo 3x t?íbro, 1x tcho? a zbytek sv?tlý ale možná, že to st?íbro bude i 4x fakt nevím ;o) Jasn?jší to bude až 13 den.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-17, 23:15
Tak budeme fotit i v sobotu ;-) Tohle je teprve 8. den.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-17, 23:17
No idealni - pres klec nic, zvlaste ne hadr, bude ho porad rvat dovnitr.
Co se tyce pelechu - aby si mimca mohla schovat je dobry vak ("spacak") holky si ho taky prohrabavaji, ale miminka jsou ok a hlavne vsechna uvnitr a zadne v nejakem zahybu. Zachod pripevnit :o)

Miminka jsou uzasny :) ja sem ve 13 tem dni nepoznala nic - byrvy byly neutralni - ani tmave ani svetle.. Ted je videt jedna svetla samicka a zbytek bude tchori :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-17, 23:22
Ten hadr ji vydrzel pres klec skoro tyden, dneska uz se ji prestal libit.. Priste uz budeme zkusenejsi, spacak nemame, jenom ma ted v patre houpacku, tak snad ji nenapadne tam vsechna mladata odnosit. Zachod pripevneny ma, asi se ji libi, jaky to dela bordel, kdyz se pod nej zacne dobyvat.. A uzasny jsou, hlavne jak rostou a uz jsou citit v dlani :-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-17, 23:41
:oD No jasn?, že to neznamená že ve 13 dnech je to vždycky jasné okamžit? ;o) to jsem tím ?íci necht?la :oD Ale jasn?jší to je ve 13 dnech a to víc než v 8. :o)

To jedno je tmavé, tak proto zatím tipuji tcho?e, dv? mají slabou?ký proužek na zádech a sv?tlejší boky a packy, což si hádám, že st?íbro, ale dalšímu záda nevidím, a?koliv se zdá, že má boky sv?tlé a jakoby se mu rýsovaly ponožky, proto možná 3x a ?tvrtý nejde p?esn?sn?ji ur?it ale zdá se, že by mohlo mít ponožky (je to ješt? brzo, proto si jen tak hádám) Zatímco 2 jsou nádhern? sv?tlá bez jakýchkoliv jiných nárys? (což by mohly být t?eba šampa?ky nebo já nevím, protože to se ješt? uvidí, no)

A v?bec, cht?lä jsi a? hádáme, tak to zkouším na poprvé ;oD
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-17, 23:49
Hezky, to mame hodnou sudicku :-) Budu muset vypatrat, jaci priblizne byli Kroupovi rodice. Annie tchorika myslim nikde v dostupnych zdrojich nema. Zbytek fotek z dneska je tu - [fretka.vybezek.cz], kdyby si chtela zkoumat vice :-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-17, 23:54
No Ene, ale ona Annie je tcho? v základní barv? ;o) To máš jak Medulka + Haki
a m?li jsme 1x tcho?e ;o)


:o)

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-18, 00:13
Jaky tchor v zakladni barve? Tomu asi nerozumim..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-18, 00:18
:o) No Annie je tcho?ovitá grošovaná s ponožkama. Takže krom? toho, že st?íbrní je její základní barva tcho?ovitá. Nebo taky se to ozna?uje jako st?edn? st?íbrná.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-18, 00:19
Tak tomu uz vubec nerozumim, radeji to nechame byt, zitra to treba pochopim :-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-18, 07:51
tak já taky hádám barvy:
vidím bílou, sv?tle modrou, tmavší modrou, fialovou, sv?tle zelenou, r?žovou a žlutou! ;o)

jo a kdybys cht?la slyšet taky n?co o miminkách, tak jsou krásný!!!

Aktuální stránka:3 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist