Aktuální stránka:10 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-04, 20:57
Tak já taky podávám hlášení: Noc byla naprosto p?íšerná, kdybych si ve svým v?ku po?ídila mimino, jsem na tom líp, byla bych vzh?ru stejn? p?tkrát za noc ale aspo? bych nevypadala, jako když m? honilo stádo medv?d? v maliní a ostružiní :-) Spala jsem na zemi na matraci, celou noc jsme f?ukali, a to i ze spaní a když jsme nespali, tak jsme ohlodávali :-) Ne?íkal tu n?kdo, že Pitrýs skoro nekouše??? :-))))) V?tšinou se už strefuje do zách?dku, jenom když nesta?í dob?hnout, tak to hodí vedle. Kryštof je uraženej, celej den spí, jenom ob?as vyleze se napít a najíst, v?bec si nehraje a v?bec neposlouchá...snad se to srovná....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-04, 20:57
Tak já taky podávám hlášení: Noc byla naprosto p?íšerná, kdybych si ve svým v?ku po?ídila mimino, jsem na tom líp, byla bych vzh?ru stejn? p?tkrát za noc ale aspo? bych nevypadala, jako když m? honilo stádo medv?d? v maliní a ostružiní :-) Spala jsem na zemi na matraci, celou noc jsme f?ukali, a to i ze spaní a když jsme nespali, tak jsme ohlodávali :-) Ne?íkal tu n?kdo, že Pitrýs skoro nekouše??? :-))))) V?tšinou se už strefuje do zách?dku, jenom když nesta?í dob?hnout, tak to hodí vedle. Kryštof je uraženej, celej den spí, jenom ob?as vyleze se napít a najíst, v?bec si nehraje a v?bec neposlouchá...snad se to srovná....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-06-04, 21:00
ale seš z toho p?kn? rozhozená!!
(nebo vidim trojit??!)
:O)))))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-04, 21:02
Ježíši, se omlouvám, ale zas ty trpajzlíci bo co :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-04, 22:10
P?idám trošku fotek.
Za pozornost stojí fotka:Nufinka a Docent,kde je vid?t jak je 8 týdenní Docent v?tší jak 4 letá Nufi.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iva Dolhy dne 04.06. v 22:16.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-04, 22:13
a



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iva Dolhy dne 04.06. v 22:17.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-04, 22:14
Chjo,



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Iva Dolhy dne 04.06. v 22:20.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-04, 22:15
[foto.tiscali.cz]

možná se mi to kone?n? poda?ilo :o))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-04, 22:28
:oD úžas, jsou moc krásní. No Nufinka vypadá p?i Docentovi jako malé mlád?, to je fakt. ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-05, 18:43
podávám další hlášení:
ba?a papá, ale málo (teda nevím, ale podle m? by m?l sníst t?ch knedlík? rozhodn? víc! :o)), takže ho pr?b?žn? "dokrmuju" z ruky. ani mi, ene, nepiš, že si pletu bi?, já to vím sama!
hraje si, kvoká, v?tšinou kousinká tak sla?ounce, šmudline?ka moje sladká a ob?as m? ten zmetek zb?sile hryzne!!! ;o))
v kleci naprosto 100% používá záchod, ale nejsem si úpln? jistá, jestli to náhodou není tím, že dole krom? ložnice nic jinýho než záchod není, skoro teda... :o)
jo, jinak za ty dva dny stihnul perfektn? pochopit, že když zacouvá do záchoda p?ede mnou, odm?na ho nemine. pozor, ?íkám ZACOUVÁ, nikoli VYKONÁ... :o)). krom toho zjistil, že pokud se chce pobavit mým skokem dalekým, vysokým, širokým a hlavn? rychlým, n?kdy i kombinovaným bravurní piruetou a pak se ješt? zadarmo prolet?t, sta?í ocásek zdvihnout kdekoli jinde ...
zatím mám jedinou výhradu: FAKT MUSÍ KRUCINÁL TOLIK SPÁT??! já bych m?la ?as hrát si i dýl!! ach jo... ;o))

a ješt? n?co - za celou dobu jedinkrát "nezaplakal", bu? je to takovej hrdina nebo se mu u nás opravdu líbí? doufám v to druhé... :o)

a ješt? jsem si vzpomn?la - sice je zatím hodn? plachej a lekavej, ale už ob?as p?ijde na jméno!! teda na mlsku, abych byla p?esná... ;o)

v?erejší váha - 570 g



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 07.06. v 09:58.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-05, 22:32
Jedna z fotecek nasi Ally



Porad se mi nedari zachytit ji detail mezi prednimi packami, ma tam takovy zvlastni bily utvar, neco jako kotvicku :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-05, 22:34
:oD s takovou si bude myslet, že je GIMPET ;o) teda pokud jsou to mslky i tohoto typu, což asi zatím ne, co? ;o) Ale ono je to jedno jestli se jmenuje okurka, banánek anebo pasti?ka ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-05, 22:42
Ostatni fotky Ally na [fretka.vybezek.cz] - koukam, ze tam Kmochy nacpal uplne vsechny, takze se opakuji.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ene dne 05.06. v 22:48.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-06, 08:53
ene,
ty máš takhle rozt?íd?ný všechny mimina nebo jen svojí ally? abych v?d?la, jestli si mám ba?u postahovat sama nebo je to n?kde pokup?.

jo, ješt? n?co - mám pocit, že ba?a mi roste p?ímo p?ed o?ima!! to neni možný, v sobotu byl takovej malinkej a v?era už velkej kluk!! se skoro bojím dneska domu, jestli se ješt? vejde do dome?ku, aby to nebylo jak s maxipsem fíkem... ;o)




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 09:01.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-07, 15:15
nové hlášení:
ba?a (bivís) 6.6.06 - 610 g

ene, myslím, žes ud?lala velkou chybu. te? ?eknu n?co, s ?ím asi dost lidí bude mít problém nebo nebudou souhlasit (ale to je asi tak všechno, co se s tím dá d?lat):
nechápu, jak jsi mohla dát pry? fretku, která je naprosto nejúžasn?jší a nejkrásn?jší ze všech žijících fretek minimáln? na území st?ední evropy!

jo, ale i kdyby ti to už došlo, POZD?!! NEVRÁTIM!!
o))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 07.06. v 15:16.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-07, 15:23
Tak to p?ehnala, tos fakt p?ehnala, nejkrásn?jší a nejúžasn?jší a hlavn? nej?istotn?jší je Pitrís!!!!!
:-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-07, 15:38
sem ?ikala, že s tím spousta lidí bude mít problém... nejsi, majdo, ur?it? jediná!

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-08, 08:57
Podávám hlášení: Jsem to prase p?echválila, odsunula jsem koš s prádlem a tam to vypadalo jako ve sloní kadibulince......:-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-08, 09:32
:oD Majdo asi t? neslyšel, jinak by to schoval líp...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-06-08, 15:19
Ene: tak koukam ze vam jedno mlade, holcicka zustala..., no nic az se priste rozhodnete mit krasny fretatka, tak uz nebudou od Kroupy, ale to ti je urcite jasny.

jinak vsem ostatnim hrdym majitelum Kroupovych deti preji spoustu lumparen kousancu skakani kvokani a jinych radosti:-)))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-08, 15:37
ENE?!!
tob? ta hol?i?ka p?ebyla?? já myslela, že si jí necháváš pro sebe!?
ale jestli ne, tak já jsem zjistila, že to doma n?jak vysv?tlím!!! ;o))
stejn? se chystám to letos ud?lat, že p?itáhnu druhou krysku, tak jestli to bude te?, nebo na podzim, to už mám za jeden pr?ser... ;o))
ur?it? se ozvi, když tak SZ, domluvíme se.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-08, 22:17
Martino, sama se dozvidam novinky. Netusila jsem, ze mi nejake frete zbylo, asi si budu muset procitat vzdycky rano forum, abych byla po cely den v obraze! :-))) Dekuji za nabidku, ale Ally je nase od mala. Nikdy bych ji nikomu nedala, vzdycky jsme meli na odber jenom jednu samicku a tu si hned zamluvili Sikolovi. No jo, tak si narizuji budika rano o 10 minut drive, abych nahodou nezila pul dne zase v nejakem svem omylu :-)) Dikybohu neni Kroupa jediny fretak na svete a pristi rok je stejne na rade Charlie :-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-09, 08:15
Ene, co na to ?íct.... ?lov?k se po?ád u?í, i u lidí, které si myslí že zná.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: maculienka (IP)
Datum: 2006-06-10, 20:30
Omlouvás se všem Duchá?kovic p?íznivc?m,ale n?jak jsem nem?la p?íliš ?asu podávat novinky ze života Duchá?ka juniora.Tak tedy milá ENE,DUCHY je dnes zvážen a má p?esn? 700.Kouše jakž takž decentn? na kšírkách chodí brav?rn? a umí p?kn? skákat a šplhat do postele.Velmi rychle si ho oblíbila celá naše rodinka.Za?ínám p?emýšlet o n?jakém tom kámošovi.Dolhyovi jsou z n?j nadšeni,dnes s náma byl na káv? a kousal a kousal.....fotky má Iv?a.Já bohužel nemám fotoaparat.Zdraví Máca Liberec

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-10, 21:07
Už jsou tu fotky:
[foto.tiscali.cz]

pod ?íslem 1.je Duchá?ek ,je ?žasnej a moc krásnej ,a sladou?kej,a v?bec,co vám mám povídat.......

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-10, 23:32
pokusím se taky vložit fotky jak jsem slíbila, snad se zada?í.... [foto.tiscali.cz] ...
jo! :o)
na jedné z fotek je krásn? vid?t, jakou má ba?a žlutou náprsenku, na všech je patrné, jaký je celkov? krásný... :o)
taky ho ješt? dnes zvážím a p?ihodím sem.
gtlogl,gbv,v - ba?a zdraví ?tená?e "duchá?k?" a já hlásím, že má 665 g, krásn? si hraje, kouše v?tšinou jen lehýnce a trefuje se - no, st?ídav? obla?no a polojasno... :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 23:43.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-10, 23:36
nádhera :oD
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-11, 22:51
Tak podáváme hlášení, vážíme 740 g, jsme jako pytel blech ale hlavn?....v?bec, ale v?bec se netrefujeme do zách?dku.....chjo :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-13, 13:36
takže:
ba?a 720 g
baští tém?? všechno, co mu nabídnu - hroznové víno, blumy, melouna, polívku, vlo?ky, zví?ecí pamlsky, jiné granule než vitakraft (p?echázíme na kot?cí acanu).... co mu v?bec nejede, je jogurt (bílý ani ochucený), za to vaje??ák by usrkával!
a vypadá to, že ?a?a dohlíží!! alébrž a protože na zách?dek chodí pom?rn? poctiv?... teda pravda je, že vždycky kouká, jestli vidím - a hlavn? ocením (i když nesere ty p?tistovky) ... :o))

ješt? jsem si vzpomn?la - taky už se nau?il mi vy?istit uši, aniž by mi je sežral... :o))

a ješt? - v?tšinou už p?ijde "na jméno", má totiž zafixováno, že "ba?o"="n?cofaktdobrýhokv?li?emustojízatoseobt?žovat". výjimka z pravidla - bude z n?j pravd?podobn? literát nebo u?enec, protože jakmile zaleze do knížek, nep?im?je ho nic k tomu, aby dobrovoln? sv?j úkryt opustil. už našt?stí vím, že knihy opravdu miluje, a kde ho mám tedy hledat. jen jednou jsem ho podezírala, že z uzav?ené místnosti prost? vysublimoval - až se kvoknutím (m?l ze m? evidentn? srandu) nakonec prozradil. jen jsem ješt? dalších p?t minut pátrala, odkud se to ojedin?lé "kvok" ozvalo... :o))

jestli to bude takhle pokra?ovat, mám opravdu, ale opravdu reálnou šanci usp?t i s další fretkou aniž by to zárove? znamenalo se rozvést! :o)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 13.06. v 17:58.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-14, 12:25
tak jsem v?era ba?ovi podstr?ila lavor s vodou (a ví?ky) a ?ekala, co bude. a bylo! hlavn? mokro naprosto všude i p?esto, že jsem pod lavorem m?la deku - dokázal se p?es ní p?enést naprosto neodst?ed?n a všechnu vodu z kožichu vypustit až na podlaze... :o))
jen se ba?a celou dobu nemohl rozhodnout, jestli se mu to cáchání vlastn? líbí nebo ne... :o))

markéto, pokaždé, když si s ba?ou hraju, nebo mi sladce usne na klín?, vzpomenu si na tebe - moc ti p?eju, abys p?íští rok taky zažívala takovou radost, jako já te?!

a ješt? dov?tek pro majdu:
mrská!! taky mrská ocáskem, jen jsem si nebyla jistá, pro? vlastn?? bylo to p?i h?e na záke?ný útok na mojí ruku z úkrytu ... :o)

Aktuální stránka:10 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist