Aktuální stránka:8 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-17, 23:22
Tak nakonec se to preci jenom podarilo.. Jeste tu nebyl poradne Krtecek, tak tedy..



Zbytek opet na [fretka.vybezek.cz] Kmochy se s tim moc neupravoval, tak alespon ilustracne...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: arnie (IP)
Datum: 2006-05-17, 23:38
To je nádhernej Bobišek :o) Škoda,že si takového drobe?ka nem?žu pomuchlat :o(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: arnie dne 17.05. v 23:39.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-18, 00:55
Nádhera. úpln? to pot?ší srdce :o)

No a jinak Krte?ek vypadá skute?n? na to, že je tmav? st?íbrný - Pewter na tcho?e teda nevypadá. :o)

Všichni jsou takouví kouzelní :oD
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:55
Je nádhernej:-)
To by se muchlalo.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:20
Jojo je opravdu krasavec :o) a na te fotce se tveri tak roztomiloucce ;o)
Krasne fotky.. Tise zavidim fotak..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-05-19, 11:11
Ten je kouzelnej.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-19, 18:49
Tak jsem to vsechno pustila k sobe najednou :-)) Sebrala jsem opatrne mamine z klece jedno mrne po druhem, vubec niceho si nevsimla, spala jak zabita. Cekala jsem, ze bude nejaky ten smradek, ale bylo to super! Kluci se okamzije ujali otcovstvi, az jsem myslela, ze mrnatum vylizou lysinku na krku. Kdyz se probrala i Annie, cekala jsem, ze je bude tahat do vsem moznych koutu, ale nechala je lezet a s vyrazem - hura, konecne volna - zacala litat po chodbe. Ference po chvili ale role otce znacne zmohla, takze radsi vlezl dobrovolne a sam do zavrene klece vrchem, zachumlal se a sladce usnul :-)) Za to Charlie si chtel hrat na maminku a na tatinka i s tou vyrobou, coz uz se Annie tolik nelibilo, takze sel spinkat i Charlie, a Annie zustala rodina opet na krku :-)) Nechala jsem je jeste chvili na volno, ale mrnata za chvili stejne popadala, takze jsem je ted odstehovala zpatky do ciste klece. Pokracovani zitra, kdy nas mimoradne opousti Duchacek :,-(

PS: Byl se tu ted podivat tatinek s jeho kolegou z prace, oba dojate koukali na spici mrnata a tata mu potom hrde ukazoval kluky, jak jsou velci a ze ten vetsi je Charlie a ten neni kastrovany, ten druhy ze je Ferenc a je kastrovany.. To bylo driv kecu, ze mame fretky! :-))))


Jinak jsme i vazili, kompletne sakumprask:
Bívis 350g
Piškot 340g
Duchá?ek 330g
Docent 325g
Krte?ek 310g
Ally 280g
Leia 260g - to je opravdu drobecek


Annie vazi 920g, coz mi prijde docela pekna vaha po takovem vykonu.

.. a nakonec kluci
Ferenc 1330g
a ten vetsi, Charlie, 1260g :-) Chudacek nam po zime pekne zhubinkal :-((
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-19, 19:11
Ene - hezká drobotina a nejroztomilejší je ten drobe?ek na té fotce naho?e :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-21, 20:09
Prave jsme se vratili z veteriny. Nedostali jsme ale ockovani ale antibiotika :-( Nez jsme odjizdelina ockovani, tak jsem si vsimla, ze ma nekdo z nich prujem - cira voda s brcalem. Myslim, ze to byl Docent, takze mu dal vet antibiotika a ty budeme jeste dvakrat opakovat. Ma ted dietu jenom na materskem mlece a cernem caji s nejakou dietni s***, co mu davam strikackou do krku. Ostatni maji dietni konzervu s dietnim praskem. To nam ten odber vesele zacal :-( Cimz se tedy odklada o tyden. Nevim, jak to bude s ockovanim :-( Jinak jsou zatim vsichni v poradku, ten prujem uz se neobjevil. Omlouvam se vsem, kteri na miminka cekaji :-(
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-05-21, 20:20
Ach jo, co to ?tu? Já už o víkendu gruntovala Kryštofovi spižírny, vytírala, drbala, chystala pelíšek....chjo, no nedá se nic d?lat, hlavn? aby byli mimískové zdraví.....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-05-21, 20:57
ona to ?ikala!!!
to majda za to m?že!!!
?ikala, že když se na n?co hodn? t?ší, tak to jde obvykle do..... kytek!

tak ti teda, majdo, P?KN? D?KUJU!

p.s. no hlavn? aby se prckové brzo zotavili a majd? pak ?eknem p?esnej termín až na poslední chvíli, aby nám to zas nepokazila.... ?arod?jnice jedna...

;o))

jo p.p.s. to jsem tu polívku mohla ješt? klidn? va?it!

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-22, 23:12
Tak jsme se dneska vážili (když nám je t?ch šest týdn?)... Takže:

Kluci:
340g
320g
380g
370g

Holky:
320g
310g
300g
270g
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-22, 23:40
No, ve st?edu nás opustí první hol?i?ka (Nelinka), její nová pani?ka Adéla se o ni bude ur?it? perfektn? starat, ale stejn? se mi po ní bude stýskat (jako po všech ostatních - ješt? že p?jdou do nových domov? postupn? a ne najednou)....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-23, 23:43
Tak to jste tezsi :-( My po te diete (logicky) nepribirame :,-( Piskot ma 360g, dneska mi u toho tak krasne spinkal, ze to vim i presne na gram :) Maji stejne s Bivisem a jsou nejvetsi.. Z Docenta je ted jeste vetsi zizalka, ale uz smi take ty konzervy s praskem - mel by je mit dokud neprijdou vysledky, coz je dalsi tyden :-( Ostatni smi pomalu prechazet na normalni papu, ale jeste se mi nezdaji :-( Zitra budeme moudrejsi.. Pokud budou uz ted v poradku, ockovat pujdeme v utery. Prvni na odber potom budou Sikolovi - kdyz dopadnou vysledky Docenta dobre. No jo, kdyz se dari, tak se dari... :-( No ale neco veselejsiho - opet nekolik fotek z dnesniho vecerniho radeni na [fretka.vybezek.cz]


Bívis




Leia




op?t Bívis :-))




Piškot - takhle u me chrupal pul hodiny a potom se sel vycurat do kuchyne na podlahu - proste zlaticko :-)))

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-23, 23:59
Na fotkach vypadaji dobre - jako by jim nic nebylo, takze to urco bude dobry.. Kdyby to bylo spatny, tak by ztraceli rapidne na hmotnosti..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-24, 00:34
No jsou naprosto úžasní :o) hlavn? a? jsou brzo vpo?ádku! :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-24, 01:11
jsou boží, p?eju vám a? jsou brzo fit :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-24, 04:23
Ja uz chci byt taky fit! :-( To je fakt smuly, co se mi furt lepi na paty.. V jedenact nam to piskli, ted jsme se vratili ze zasahu - chaloupka uz nejni.. zbyly jenom zdi a neco malo ze strechy.. Snad mi vyjdou fotky, kdyz uz nic.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-24, 04:43
Taaakhle pekne horela... i teplicko mi u ni bylo :)

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-24, 10:30
p?kný ohní?ek - kde to bylo?
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-24, 17:56
V Jiretine, v peknym krpalu.. takhle jsme se u zasahu jeste nezapotili :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-24, 18:45
Tak mi práv? odjela první hol?i?ka - Nelly. Adéla si ji veze dom? do D??ína :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2006-05-24, 20:38
Ene: Pimpa by byla jist? hrdá na svoji krev, jsou p?ekrásní, já jí to zkusím pov?d?t :-))) kupodivu olezla do bílost?íbrna jako když m?la po dva roky mladé, jen je krásn? silná a dokonce siln?jší než její sestra.

307-515-842
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-24, 20:40
Annie mi take prijde jako statnejsi samicka nez byvaji. Proste skvela krev X-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-25, 08:48
Tentokrat nam to piskli vecer v devet a vratili jsme se az ted.. to uz neni normalni! Jinak to bude vecer ve zpravach a asi zitra v novinach - prodala jsem fotky CTK i Blesku..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-25, 10:02
co se stalo?
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-25, 10:14
Tak takhle jsme horeli dneska...




Stara nepouzivana tovarna, je to vsude na netu, tolik novinaru jsem pohromade jeste nevidela... Bylo to v plamenech behem chvilicky, to byl mzik, asi tomu nekdo pomohl... Ale neco takoveho jsem teda jeste nevidela..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-25, 10:22
Kolik asi dostanou od pojiš?ovny? Od policie asi nic, protože dnes jsou pojistné podvody normální a nikoho to nevzrušuje :o(
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-05-25, 10:55
Ta tovarna je polorozborena co jsem na tomhle svete.. pochybuju, ze by si dotycny nejak pomohl. A kdyz, tak si stejne nepomohl, protoze jsme desne sikovni a vcas jsme to uhasili :)) Jenom aby to nebylo jako s barakem na Studance, kam jsme vyjizdeli dvakrat a pokazdy jsme ho uhasili driv, nez by byl vyhodny pro pojistovny ;-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-25, 13:37
takže vy t?m lidem vlastn? zkazíte každou radost :oD
Avatar

Aktuální stránka:8 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist