Aktuální stránka:24 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-07-19, 18:56
A co foto?! :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-07-26, 18:22
Winky posílá pozdravení a všichni blahop?ejeme k pískajícímu pelíšku.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2008-08-01, 12:10
Sesynchronizovat tuhle domacnost na fotky je problem :-/ Kdyz je Nyza vzhuru, tak nemuzu fotit, kdyz spi, vetsinou spi i pelech. Kmochy je doma vecer, to ale stejne potrebuju, aby dite spalo a meli jsme na to klid.. uaaaa. Ja bych je pustila vsechny dohromady - klidne - jenze Annie se tuhle rozhodla, ze Anezka je jeji a chnapla ji za kuzi u oka a tahla do klece... chudak nevedela, ktera bije... no dve diry nad obocim a jedna pod okem, ted uz tam ma nastesti jenom strupy. Holt tohle riskovat uz nebudu :( Zatim jsem zaregistrovala, ze mame dve samicky a dva samecky, jeden samecek bude nejspis tchorovity s bilymi packami. Jo a ma u pindika cerveny flek, co to muze byt??
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-01, 12:20
Ene, nemúže to být ješt? t?eba po poran?ní, jak mu sami?ka p?ekusovala pupe?ní š?úru?
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2008-08-02, 18:08
Tak jsme to dneska zvladli nafotit vsechno. Všichni mají bílé packy :)

Nejspíš st?íbrná hol?i?ka


Nejspíš tcho?ovitý chlapák


Nejspíš st?íbrný chlapák


A pí?alka žížalka hol?i?ka s ukouslým ocáskem


A tady všichni :) Blíž kluci, dál holky, blon?áci si odložili na tcho?e :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-08-02, 19:30
To jsou krásná miminka. Ani se mi nechce v??it, že Winuška s Bení?kem byli také tak malincí. P?ejeme hodn? radosti, žádné starosti a mimink?m hodné páni?ky.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-09, 01:12
jo, taky mám doma jednoho, dneska už po?ádnýho ducha :o)

vytahuju tohle vlákno, protože jsem dneska m?la zajímavý zážitek - a zárove? jakési potvrzení, že fretka?i jsou "jedna velká rodina" :o)
no jasn?, že jo, v každý rodin? spolu p?ece n?kdo nemluví, n?kdo je povedenej a n?kdo zase ?erná ovce, takže to sedí úpln? p?esn? :o)

p?i dnešní návšt?v? veteriny se se mnou dala do ?e?i hol?ina, lehce p?es dvacet, že prý sestra (v d??ín?) a maminka (ve varnsdorfu!!) mají taky fretky, každá t?i kousky, v?tšinou nalezence. už to m? zaujalo, shledávala jsem jistou podobnost. a p?i zmínce o varnsdorfu zpozorn?la, ale nep?ikládala (zatím) žádnou v?tší váhu.

jenže další vypráv?ní - kouzelný, krásný, ale šílen? rozmazlený st?íbr?ák, zrovna on v rodin? už od miminka, vymazlený od chovatelky, je mu asi prý 3-4 roky.... tak to mi už vrtalo... mám doma st?íbr?áka od varnsdorfu, t?iap?l mu je, zmetek rozmazlenej už od chovatelky :o) ... normáln? to ned?lám (fakt ne!! :o)), ale prost? mi to nedalo a spustila jsem výslech:

a odkud je ta chovatelka? prý taky z varnsdorfu...
a jak se jmenuje, asi nevíte, že ne? jéééé, vím, jak oni se to... sakryš....
nejsou to náhodou duchá?ci?? JOOOO!! noo, jasn?, to je ona!

sle?na dokonce zavolala mamince, aby si tohle všechno (v?k a jméno chovatelky) ov??ila, tak to mám jisté - na veterin? v most? jsem dneska, vlastn? už v?era, potkala "skorop?íbuznou", resp. dceru paní, která má doma bráchu mého bati a majdina pytríse :o)

NECHODÍ SEM NÁHODOU TAKY? kuba, mám dojem, že se jmenuje, ten náš brácha... :o)

btw takový a podobný zážitky na veterinách já mám po?ád (viz 1. pravá nechovatelská...). trávím tam totiž tak n?jak hodn? svého volného ?asu.... ;o)

a tady n?kde je (možná) ba?a nebo pytrís, ba?a mamince z oka vypdadl, v?etn? té malé lysinky na hlav?. je jen o n?co tmavší, ale jinak - i s tím špi?atým ?umcem, celá máma :o)




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 09.10. v 01:31.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-10-09, 19:41
Zdravím, naše Winuška je také od Duchá?k? z pelíšku. My bydlíme v Ostrav?.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-09, 21:08
Lído, takže Winuška je ségra Pytríska a BatI? Musím ?íct, že Pytrísek je ta nejhodn?jší a nejvychovan?jší fretka jakou znám..proti "nukleárnímu hovádku" (Zana promine - ale jinak se to ?íct fakt nedá :-)) Samí?kovi,který b?hem p?ti minut po perfektním úklidu klece a zách?dku je schopen veškerý záchody p?evrátit, stelivo vyházet tak metr kolem, užvýkat tkani?ky od všech pelech? a vyrvat z pant? ty troje sch?dky co v té kleci jsou...:-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-10-09, 21:20
Majdo neprominu! to je výchovou. my máme doma ?ty?lístek vzorných fre?ulí, na 90% ?istotných a velmi lehce unavitelných, které se samy po 40 minutách šmejd?ní uklízejí do klece, v které si samy m?ní písek, samy si sypou franule, samy po sob? zametají a vytírají podlahu, po nás myjí naše nádobí a p?evlékají ušmudlané povle?ení v naší posteli....eeee.... ehm.... že bych se nechala trochu unést?

ps: omlouvám se za rozkrafávání duchá?kovského vlákna, ale tohle mi prost? nedalo. jo a setkání na veterin? taky znám - se Sisi jsme se už po p?edb?žné telefonické dohod? na odb?ru Shirley potkaly na Bílé ho?e, a momentík nám trvalo, než jsme si vzájemn? uv?domily že jsme to my :o)))

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-10, 00:11
lído, a kolik je wini? (nebo jak se to sklo?uje :o))
já mám dojem, že je mladší než kluci, to je až n?jaký další vrh. ba?a s pytruší jsou duben 06.

no ale vlastn? ségra to je taky, to je fakt :o) tak ?aute, rodino!! :o))

(ba?a je hajzl. nevyhazuje sice stelivo, ale dneska m? zas do krve pokousal, když jsme si spolu HRÁLI na kusanou. teda - von si hrál. já d?lala toho vola, kterýmu se pouští žilou.
a majd? samí?ka p?eju, fakt, z celýho srdce! jsem jí ho tenkrát trošku závid?la, ale jsem p?ející)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-10-10, 10:31
Martina a Majda: Winuška je nevlastní ségra. Je narozená 16.9.2007, maminka Annie a ta?ka Charlie

Ale to v?bec nevadí, stejn? posíláme pozdrav z deštivého Brušperka (18 km od Ostravy)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-10, 10:56
Zano...ono je to vid?t i když lítaj pušt?ný z klece...Pytrísek b?há tak jako jak bych to ?ekla..organizovan? a spo?ádan?...zato Sam..to je fakt ne?ízená st?ela..nedá se ani chytit...ská?e po záclonách...doufám, že ho kastrace aspo? trochu zklidní..te? tu zrovna lomcuje záchodem v kleci a naží se ho p?evrhnout a Pytrísek sladce spinká :-)))))
Avatar

Aktuální stránka:24 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist