Aktuální stránka:19 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-06, 23:54
Ene, plní se mi o?i slzama, vrátila se mi vzpomínka na to jak jsme 23/7 byli s Ferdou a ?vu tu jak blbá...

Ferenc byl hrdina.... Vím že ty nem?žeš, ale já si jdu dát panáka na jeho po?est (a Ferdíkovu taky)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-09-07, 00:00
Ferenc se dozil krasneho veku a tri let prozitych u vas.. Ted uz mu bude lip..

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-07, 09:30
Ene, to je mi moc líto, ale dožil se opravdu krásného v?ku......
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-07, 09:33
;´( taky je nám to moc líto, ale te? už ho nic nebolí a je mu velmi dob?e a bude koukat na vás všechny dol? a kontrolovat vás...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-07, 09:40
Ferenci prože? tam naho?e všechny moje pejsky...a ?ekni jim, že ta sví?ka v?era ho?ela i pro n?...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-07, 10:16
Ene, je mi to moc líto, ale tam naho?e už mu bude dob?e a bude zase b?hat o sto šest :-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-07, 11:17
Je to jak na horsky draze, chvilku je to dobry, chvili brecim nebo mam primo bulici zachvat. Poklizim po nem veci, je toho dost, co ho pripomina. Rikala jsem mu, ze kdyz bude chtit, at se k nam vrati s Annie - uz neni pochyb, ze se to Charliemu po dvou letech snazeni povedlo a bude poprve tata. Tak me v tom ty nase potvory nenechaji preci jenom samotnou, ale budu na matersky i s nima :-) Mam trochu strach, jak to zvladneme, rozhodne jsem s necim takovym nepocitala.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-07, 11:22
Enýsku, jj,jsem ráda že aspo? budou fre?áte?ka.... Honza to ješt? neví, ale jestli se Feli s Orinem povede ve vrhu jeden albíní kluk, tak to bude Ferda, toho jména II., a z?stane nám doma :-)

Držte se a bu?te rádi, že máte "sme?ku" kolem sebe. Když nám zbyla jenom Feli, bylo to hodn? smutný, navíc ona byla taky hoooodn? smutná, to u vás nehrozí, protože máte frete?ek víc.

M?jte se a držte se :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-16, 18:51
Rodíííímeeeeeee - a na chodb? ?urbes, akorát jsme domalovali chodbu, takže všechny fre?ule v jedné kleci.. Moje nervy...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-16, 19:02
Ene, tak tfuj. tfuj...a? je všechno jak má být :-))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-16, 19:08
Zatim je to v poradku, ostatni jsem prestehovala do prepravky, Charlie se neustale dozaduje asistence u porodu, ma smulu, neabsolvoval predporodni kurz :-D U Annie asi dobre, zatim jsem videla jednu prdolu, ma tam zatim mozna jeste jednu. Uvidime, na jakem cisle se to letos zastavi. Ted je zalezla pod hadrem, tak nemam bohuzel prehled.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-09-16, 19:12
Držíme palce aby bylo všechno vpo?ádku. Mamince hodn? sil ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-16, 19:13
myslime na vas!!! at je maminka silna a deticky zdrave!

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-16, 19:24
Ene, te? teprve jsem si p?e?etla o Ferencovi. Je to moc smutné, že vás opustil :ó( Ale moc hezky jste se o n?j starali když byl marodnej a navíc jste mu pomohli v?as odejít - d?ív, než by se pro n?j stalo další bytí utrpením...
Te? vám ale slzi?ky osuší hromada malých písklátek ;o) TAK MOC DRŽÍME PALCE, A? JDE POROD HLADCE A A? JSOU MAMINKA I MIMÍSCI ZDRAVÍ!
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-16, 19:57
Zatim jsme na ctyrech :) mamina moc nejevi zajem ukousavat je od placenty, ale maji se cile k svetu. Rve to jak splaseny a moje hormony se bouri :-D A uz to tam zas hezky miminkovsky voni :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-16, 21:03
Pocet jsme skoro zdvojnasobili a vypada to, ze jsme u konce :) Musim rict, ze dvema fretatum zachranila zivot nebo je spis ozivila Jordi :)) Vzpomnela jsem si, ze jsem onehda cetla, jak krisila frete, tak jsem to take zkusila a podarilo se :-) Jedno bylo obalene v cemsi a nemohlo dychat, toho jsem si vsimla, kdyz jsem ho omyvala, tak jsem to strhla, otevrela mu papulku a uz to slo :) A druhe zase melo problem vyjit ven, asi uvizlo za placentu, to jsem taky rozdychala stejnym zpusobem. Ted je to na Annie, jak se ji budou robatka libit :) Je hrozne unavena, ale statecne to zvladla. Uzivala si, kdyz jsem ji pri tlaceni hladila, o to si i sama rikala. Uf, jsem z toho takova na mekko :)))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-16, 21:12
Jste holky šikovný! :o))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-16, 21:17
Mooooc gratulujem!Mimink?m a mamince hodn? síl a mlí?ka!Charlie by jist? mohl jít ostatním nastávajícím tátík?m p?íkladem,když se dožedoval být u porodu ;o) Ference je mi moc líto,ale m?l se u vás krásn?.Zdravíme zbytek sme?ky a hlavn? Charlieho :o)

P.S.:už Charlie alespon trochu zlobí?Co byl p?edloni (?) s naší Žofkou,tak byl celou dobu strašn? hodnej a od tý doby mi ho naši skoro každej den p?edhazujou,že byl takovej hodnej,klidnej a já mám takový,s prominutím,splašený hovada :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-16, 21:29
Nene, Charlie je porad hodnous nad hodnousy, doufam, ze se fretata potati :)) Alespon ty minule se teda potatily :)))
Konecny stav vypada 7 mrnat, mamina uz spinka v cistem a zvyka si zase na staronovou roli :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-16, 21:31
jste uzasni, ja bych to nezvladla :-( tak urcite informujte, jak rostou a urcite chceme fotecky :-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-16, 21:44
sakra,ta odpov?d m? moc nepot?šila :oD nedostává diazepan,nebo tak n?co? :oD já když koukám na Filipa jak mi tu ská?e div ne na lustr...a to s ním chodim každej den minimáln? na dvouhodinovou procházku a on má potom ješt? tolik energie...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-09-16, 22:12
Jé, tak to je prima. Mamince p?eji a? se co nejd?íve sebere a za?ne pe?ovat o mr?ousky :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-16, 23:02
Nasi nejmladsi duchove :)

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-16, 23:53
jeeeeeeeeeeeeeeee, az se mi slzicky nahrnuly do oci :-) ty jsopu bajecny

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-16, 23:59
Mooooc gratulujeme! Když tak dej mamin? n?co na vápník (tvaroh...) ale to ty jist? víš. Fotka je úžasná! A? se mimískúm da?í, a? jsou zdraví a a? najdou hodné pane?ky! :-)))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-17, 00:00
ene,
taky blahop?eju k p?ír?stku! :o)
a hodn? zdraví a hodný pání?ky, který se jich po po?áte?ním nadšení nebudou snažit zbavit...

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-09-17, 02:08
:o) Annie je krásná, moc ji to sluší. Pí?alky a? hezky sají a brzo z nich jsou krásné mladé fretky. Ale na druhou stranu zase ne moc brzo, a? si jich po?ádn? užijete :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-09-18, 08:33
Je hodn? moc blahop?eji
Hlavn? at jsou zdraví špuntíci a i maminka. Hodn? mlí?ka atd...
Krásný jsou špuntíci.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-19, 00:27
Všem moc d?kujeme za gratulace, všichni se mají k sv?tu a myslím, že už se rýsují i kožíšky.
Malá ochutnávka a hádanky pro trénované o?i :-))





Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-09-19, 21:54
Je ten první je tcho?ík jako buk. To druhé po mamince.V tech posledních si nejsem jista tak si typnu ,že tam je tcho?ík a st?íbro.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Aktuální stránka:19 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist