Aktuální stránka:23 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-11-04, 21:55
Tak takhle budou bydlet Adélka s Fanouškem...snad se jim to bude líbit:-)

Přílohy: DSC00426.JPG (14kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-11-05, 00:16
Paaaaani, to je kralovstvi :-)

Novy domov uz ode dneska maji Andulka, Winky, Lojzik a Flekate. Z panicku jsem primo nadsena, ti raubiri take :-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-11-05, 10:07
Tak podáváme hlášení, Winky v noci plakala a tak spala se mnou v posteli. Ona se "rozvalovala" a já se bála a? ji nep?ilehnu tak jsem se po?ád budila, kontrolovala. Bude z ní "ukecaná" sle?na. Když si povídáme, tak ona mi odpovídá. Je to zvláštní, Bení?ek jen poslouchá, ale nekomentuje a nekecá. Dnes bude u nás pokra?ovat seznamování.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jamie (IP)
Datum: 2007-11-11, 11:24
Tak Vasik uz je doma a uz si zacina zvykat..vecer se mu nejak nechtelo spat, tak se rozhodl ze si neco precte a pak prestavi klec. Ale nakonec jsme noc preckali v pohode a vsichni ve zdravi :) i kdyz vymena ponozek byla nutna :)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-11-11, 19:18
Tak naše miminka jsou taky v pohod?,i když dají teda dost zabrat:-) Maxík (aliaz Fanoušek) m? ve ?tvrt?k zalezl ze zadu linky a nemohla jsem ho dostat ven,nikomu nep?eju ty nervy co jsem m?la...Ale nakonec vylezl sám.Jinak Adélka dneska pro zm?nu zalezla na návšt?v? u rodi?? do repráku a já jí nemohla najít:-)Jinak jsou to zlatí?ka,teda až na to kousání...Jo a mám pozdravovat máminku s tatínkem:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-11, 19:29
Tak sem snad dejte n?jaký fotky, neeeeee??? :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-11-11, 19:38
I nám Winky zalezla za kuchy?skou linku, ale nemohla se dostat ven. A tak jsem v zadní st?n? musela vy?íznout otvor. Jinak je to moc hodná holka a s Bení?kem si "užije".

Přílohy: WinkyA.JPG (78kB)   WinkyB.JPG (49kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-11-11, 20:50
Já taky musela ?ezat otvor, ale to jsem si nevšimla že je tam otv?rek u my?ky aby šla otev?ít,takže jakmile jsem m?la otvor v lince vy?ízlej,paná?ek si spokojen? vylezl tím z pod my?ky...no prost? zlatí?ka:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-11-11, 21:05
Naše pr?ata

Přílohy: DSC00461_resize.JPG (75kB)   DSC00465_resize.JPG (76kB)   DSC00433_resize.JPG (92kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jamie (IP)
Datum: 2007-11-11, 21:58
Tak my taky neco malo pridavame. A Will alias vasik taky zdravi domu..Uz se mu snad tolik nestyska.. Dneska se rozhodl, ze bude sabotovat zachod :)

Přílohy: spoluzaci.JPG (63kB)   kam to zase lezu.JPG (70kB)   pantofle.JPG (57kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jamie (IP)
Datum: 2007-11-11, 22:08
Jeste jedna z dnesniho odpoledne..

Přílohy: odpocivam.JPG (44kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-11-11, 23:17
To jsou uzasne fotecky :-) Bilance 7 fretek/2 znicene kuchynske linky je teda sila, horniky jsem z nich vychovat rozhodne nechtela :-)))
Enienko, vydrzte! Mazlit, mazlit, mazlit, nic jineho opravdu nezabira a ted je na to ten nejvhodnejsi vek :)
Jamie, take vydrz, davej ho na zachudek hned po probuzeni, za spravne pouziti hned nejakou odmenu a brzy se to upravi. Co jsem mela posledni zpravy, Flekate neslo jeste ani jednou vedle. Jo a pozor, nekdy chodi vedle i jenom z trucu :)
Mamina cenicha vsude mozne, nakonec si vzdycky capne Ally nebo Charlieho, takze se s tim take vyporadava docela dobre :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-11-13, 20:50
Tak v dev?t hodin jdeme s miminkama na druhé o?kování,tak jsem zv?davá jak to budou zvládat...jinak Maxík trochu zlobí se zách?dkem,když je ve volié?e tak chodí krásn?,ale když behaj voln? tak chodí vedle,a to ip?ez to že ho každou chvilku dávám na zách?dek:-(ale mi to zvládnem a nau?íme se to...tak nám držte pake?ky:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-11-14, 19:45
Malá Winky povyrostla a více lumpa?í s Bení?kem. Honí se kolem tunelu, p?etahují se o ut?rky a spole?n? rozlévají vodu z misky (to ji nau?il náš uli?ník, je pravda, že to sta?ilo ud?lat jen jednou a ?vachtají se oba). Zítra jedem na druhé o?kování, tak jsem zv?davá jak jej zvládnem. Se zách?dkem nejsou problémy, je to balada. Když m?la Giginka svoje miminka (6 kluk?) to byli ?u?asové. Winky je úpný vzor?as, sice se stane, že nedob?hne, ale to z?ídka. Je to takové naše sluní?ko.

Přílohy: WinkyD.JPG (73kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-11-14, 20:47
Tak my už jsme o?kovaní i o?ipovaní:-) miminka to zvládaly perfekn?,skoro ani nemukly.A takhle vypadala po p?íchodu domu... jak mrtvolky:-)

Přílohy: DSC00497_resize.JPG (85kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jamie (IP)
Datum: 2007-11-14, 23:14
Tak my asi nebudeme ockovat tento tyden, protoze jsme nastydli. Bohuzel jsme asi nekdo prinesl rymu domu. Dneska jsme byli u veterinare a ten rikal, ze nemame vysilovat, ze to neni ani nachlazeni, ze se mu to dostalo na prudusky a staci teplo. Pry to bude do pondeli dobre. Tak doufame, ze se z toho milacek dostane!

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-11-14, 23:36
Držíme pale?ky a? se brzo uzdravíte:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jamie (IP)
Datum: 2007-11-15, 08:04
Dekujeme :) Na to, ze je prcek nemocny je tedy prekvapive ciperny...Vzdycky najde nejaky kapesnik a ja musim porad chodit za nim, aby ty bacily nechal byt. Ted uz nastesti asi pochopil, ze kapesniky proste NE :)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-11-17, 20:35
Z brušperského pelíšku zdravíme maminku, tatínka, tetu a pání?ky. Malá Winky váží 504g a roste jako z vody. P?ed 14 dny to bylo malé drobou?ké miminko a te? je to sle?na. Trochu se jí m?ní kožíšek - na zádi?kách má tmavší pruh a na ?elí?ku se rýsuje málá skvrnka ve tvaru V. D?láme si legraci, že je to zlatá hv?zdi?ka...nebo malé r?žky??????

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jamie (IP)
Datum: 2007-11-26, 23:01
Tak jsme byli dneska na ockovani a will uz tady zase lita a vsechno prozkoumava, takze zadna alergie :) Jinak uz je absolutne aklimatizovany, protoze uz zacina zjistovat, co vsechno se da provest..Takovy hodny fretak to byl :D A jeste pridavam dve fotecky..Jedna je starsi jedna je z tohoto vikendu..

Přílohy: napajecka.JPG (76kB)   pomeranc.JPG (91kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-12-06, 21:23
Jééé, ta fre?ulka s pomeran?em, ta je jak m?j Šelmýk =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jamie (IP)
Datum: 2007-12-13, 09:44
No, koukam, ze jsou si dost podobni uz takhle zepredu :) jsou to takovy chlupati medvidci..

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-12-19, 21:53
Winky posílá pozdravení a hlásí, že už váží 700g. Je to malá uli?nice a provokatérka. S Bení?kem ráda lumpa?í a vymýšlí "lotroviny". Moc rádi "pomáhají " pani?ce s váno?ním úklidem.
P?ejeme všem krásné váno?ní svátky, plné pohody a klidu. V novém roce pevné zdraví, hodn? št?stí a nervy ze železa.

Přílohy: 191207C.JPG (66kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-02-24, 21:40
Malá Winky posílá pozdravení páni?k?m s miminkem, mamince, tatínkovi a tet?. Winuška byla nemocná, m?la zán?t mo?ového m?chý?e, užívala ATB a urologocký ?aj s troši?kou medu. Pila ho z hrní?ku po dce?i a moc ji chutnal. Bení?ek k n?mu ?uchnul a ot?epal se. V sou?asné dob? Winuška váží 860g. Máme jí od Beníka odd?lenou, protože s Bení?kem hormóny "mlátí" a ubližuje jí. Domluvená nev?sta ješt? nemá ?íji. Jinak je Winky lumpa?ící fre?ule a provokatérka.

Přílohy: W240208.JPG (39kB)   W270108.JPG (35kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2008-03-04, 22:48
Dekujeme za zpravicky, je nadherna :-) Koukam, ze ji zcokoladovely pacinky :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: nikolac96 (IP)
Datum: 2008-03-06, 14:43
Kdo mi poradí s mladati jak se narodí d?kuji

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2008-07-18, 16:29
Dnes v noci se Duchackovic rodina opet rozsirila a to hned o ctyrcata. Annie to tentokrat vzala cele do svych rukou nekdy po pulnoci, takze nas rano privital necekane vriskajici pelisek. Kdyz budete vedet o nejake dobre dusi, co by si po prazdninach prala fretatko, dejte vedet :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-07-18, 16:54
Gratulujeme - a s kerým chlapá?kem to má? :-)))

307-515-842
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2008-07-18, 17:35
Aaaale... zas Charlie nemel riji :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-18, 18:43
Ene, no hlavn? že ste všichni zdraví :-))))
Avatar

Aktuální stránka:23 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist