Aktuální stránka:18 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-11, 20:44
tak tady je pár p?idaných fotek bati. první 3 ve dvou m?sících, následujících 5 - šest m?síc? v?ku, a protože to neumím se?adit, je následující fotosérie (?ervená) zase ze dvou m?síc?... [foto.tiscali.cz] ...
snad se to zobrazí te?, po úprav??

p.s. nevíte n?kdo, JAK SE?ADIT fotky na tiscali? zkoušela jsem jinej název ale to nepomohlo... :o(



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 12.10. v 00:09.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-12, 14:22
Tiscali neradi podle barvy, ale myslim ze podle toho jak je tam nahravas.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-12, 14:44
psala jsem jim, tvrdí, že se fota ?adí podle názvu, ale to nefuguje. ani podle nahrávání, protože se mi to tam ?adilo naprosto prapodivn?... :o(
no aspo? že ta "minisérie" jde za sebou... :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-12, 15:16
No ja koukala prave do tech svych - v jednom sem to mela podle abecedy v druhem spis podle toho jak sem to tam nahravala..
Jeste zalezi podle jaky abecedy, jestli nazvu ktery tomu napises, nebo nazvu fotky :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-12, 16:10
názvu, jaký napíšeš - radili mi je p?ejmenovat stylem "p?i?adit p?ed název bez mezery ?íslo od 001 - xxx", tedy nap?. 008ba?a... nic... nefunguje... te? od nich ?ekám další dobrou radu.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-10-12, 19:12
Je naprosto dokonalej!!! A cela maminka :)) jenom ma do toho jeste ty muzne rysy ;-) Annie je ted mazlivka nejvetsi, do toho ten medvedi kozich a jsou ted nejvetsi lasky s panickem. Panicek ji rika lasko, pusinko.. ja snad zacnu zarlit! :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-12, 20:50
že jo, že je úúúúžasnej!! :o))
já to ?ikám taky....
máš pravdu, zrovna když jsem p?idávala ty nový fotky, koukala jsem i na starý, kde je ješt? s mámou. a p?esn? to jsem si ?íkala taky, že ba?a jí je fakt podobnej, jen je trochu tmavší (a v?tší :o)).



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 12.10. v 21:14.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-14, 18:44
martina: Krásnýýýýýýýý.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-14, 20:50
jirko,
d?kuju! :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-15, 14:31
martina: Jak to m?žeš ?íct? Je to p?eci milá?ek.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 11:35
zdravím všechny bratry a sestry,
mám dotaz:
ba?a krom toho, že za?al (kone?n?!!) zas p?ibírat, taky vym?nil kožich za hu?at?jší, ale hlavn?, co mi d?lá trochu starost, FURT SPÍ.
a když nespí, tak leží, chladí si pupek na zemi (což p?i jeho kožichu i chápu) a k n?jakému dovád?ní ho reno moc nesvede. no, trochu jo, ale málo - když to srovnám s tím, co vyvád?li ješt? p?ed týdnem.

nevím, jestli na n?j už "leze" zima a m?žu z?stat v klidu, nebo jestli to náhodou není n?co závažn?jšího.
jak se chovají ostatní sourozenci (zejména brat?i) duchá?ci? pozorujete v tomhle ohledu n?co?

ale vlastn? co blbnu, pro? se ptám jen duchá?k? - ?ekn?te mi všichni, kdo máte alespo? p?lro?ní kluky, jak to s nimi je?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 24.10. v 11:38.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-24, 11:38
Martina - zacina zima ;o) Lenka (co ma Petku) mi psala, ze jeji fretky prestaly chodit o patro niz na zachod - jen vylezou a hodi to do nejbizsiho rohu - coz znamena, ze zacina zima (delaji to pry kazdou zimu)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-10-24, 11:41
dík, no to se mi ulevilo!!
teda trochu, ješt? víc se mi uleví, když mi to potvrdí víc lid?!

reno zatím zimu nijak nezaznamenal, takže se u nás zas nudí jedna fretka... já to ?íkala, že budu pot?ebovat ješt? (nejmí?) jednu... :o)))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-10-24, 11:52
martina, potvrzuji.
P?ijdu z práce a už se mi nic nechce, po?ád bych jen spala :oP

Ne vážn? - ješt? p?ed nedávnem nám fretky hopsaly 3 hodiny v kuse a do klece jsem je musela odchytávat. Te? jim sta?í hodina a p?l a už si sami dobrovoln? vlezou do pelíšku :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-10-24, 11:55
U nas je to taky nas Filipek je lenoch ale krasne hunaty. Jinak si myslim ze furt je takovy,ale mene je obratny lita osto pet je to mazel ale kdyz ho to popadne tak to stoji za to a jeste se spolci se setrou:-))

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-24, 12:00
Jo martina - reno je jeste prdlous - jako Yume, Vanilka a Krupicka - ty se doma taky nezastavi - Matis a Neo uz zklidnili, i kdyz u Nea to bude asi spekama, nez zimou..
Ostatni jsou zalezli v peliscich - probehnou se, ale pak zase nekde kutlosi..
Kozisky uz mame taky zimni..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-12-12, 10:09
Tak je rozhodnuto, Pitrísek 19.12. v 11.20 p?ijde o kulky......za?al zna?kovat a smr?ánkovat, ob?as se snaží znásilnit Kryštofa.....:-)
Jo a dostane n?jakou inhala?ní narkozu, prý aby ho mohli okamžit? probrat, kdyby byla n?jaká reakce.....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-12-12, 13:21
Majdo, budeme držet Pitrískovi všechny p?sti i tlapky :o)) Inhala?ní narkóza je opravdu lepší a šetrn?jší. Ale také o n?co dražší...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-12-12, 13:23
D?kujeme :-) ?íkala paní doktorka že nás to bude stát cca 1200,-
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-12-13, 08:00
Taky držím pale?kyyyy.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-12-13, 18:54
majdo,

poplivej za m? pitríse, tfuj tfuj tfuj!

ba?a už má venku stehy a všechno bylo naprosto v pohod?, i bezprost?edn? po kastraci. jen ten den (byli jsme v 16:00) se už prakticky "neprobral", chrn?l až do rána (vylez na záchod, na jídlo a pití a zas šel spát).
nejhorší "operace" bylo tahání dvou steh?, ale nakonec jsme ho ve t?ech p?eprali... :o))
(jo a vyšlo m? to i s dýškem na 370 k? - výhody obcí, vesnic a malom?st... ;o))

takže žádný obavy, zejména, když dokto?i už ví, že se na n?j musí "opatrn?"!

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-06, 17:32
Pri tom cteni tady jsem se docela uklidnila, takovy balzamek na dusi... Ferenc v pondeli prestal jist, v utery pak snedl celou doporucenou denni davku granulek pro seniory na posezeni, vcera se opakovalo to co v pondeli a dneska opet. Nechce jist, piti plive, musime dnes jet na veterinu a domu uz se s nim pocitam nevratime :,-( Rvu jak magor, i kdyz jsem myslela, ze po takove dobe, kdy jsme se s tim meli cas smirit, uz to bude dobry...

Protoze jsem tu nebyla uz opravdu dlouho, tak udelam jen kratkou rekapitulaci, kdy mel Ferenc loni v cervnu mrtvici, po injekcich a prascich se dal do kupy, i kdyz byl mene pohyblivy. Doktor nam rikal, ze uz to lepsi nebude, ted je to pul roku, co prestal chodit uplne, ale mel stale neuveritelny apetit jak po jeho milovanych granulkach, tak do zivota. Za tu dobu uz jsme vypilovali techniku, kdy jsme krmili rozmackanymi macenymi granulkami po lzickach - o svuj pridel uz si denne rikal olizovanim tlamicky :) Posledni tydny jsme bojovali s pridelem vody, ale svou davku dostal nasilnym nastikanim az do krku. O granulky mel stale zajem, z cehoz jsme meli velkou radost. Bohuzel uz ztratil chut do zivota, takze nam nezbyva, nez ho nechat uspat. Cekam, az manzel dorazi domu a pojedeme do Sosnove. Jedine tam by nam jeste mohli pomoci, pokud nejaka sance bude. Ale uz asi ne...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-06, 17:35
Ene, je nám to moc líto, ale nad?je umírá poslední.Držíme pale?ky!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-06, 17:40
Je mu zhruba 8 let, dostal se k nam asi v peti. Je to neuveritelna osobnost - take mezi prckama. Vet nas varoval, ze na nej muzou ostatni fretule utocit, kdyz uciti, ze je slaby, ale celou dobu kolem nej chodi po spickach, nikdo z nich se k nemu do prepravky neodvazi :) Byla to uzasna rodinka, bude se mi styskat :,-(((
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-06, 18:07
M? um?ela fre?ulka p?ed 4 m?síci,m?li jsme jí 7 let, ale bylo jí kolem 9. Ty máš št?stí, že jich máš víc. Lépe se to snáší.Když máš doma jen jednu chlupatinu a si zahákovaná jenom na ní, bereš to pomalu jako smrt ?lov?k.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-06, 18:11
ene,
jsem ráda, žes zpátky na fóru, škoda jen, že s takovou smutnou zprávou! :ó(
ale zrovna te? na srazu jsme se o ferencovi bavily, je fakt, že má neuv??iteln? tuhý ko?ínek, ale už je to fret?í d?de?ek. já vím, že se ti bude stýskat, každýho vždycky vo?vem, ale ferenc si vybral sv?j díl lásky a pé?e u vás vrchovat?!
moc držím palce, a? to zvládnete, ference za m? podrbej v kožichu a až opravdu p?ijde jeho ?as, že mu p?eju š?astnou, klidnou a bezbolestnou cestu...

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-06, 18:49
Vykoupala jsem ho, vycistila ouska, ostrihala drapky, neco malicko jeste pojedl, ale je to porad malo. Dala jsem ho zpatky do prepravky, ale misto save podlozky dostal poradny hadr na zanuchnani, jak to ma rada kazda fretka. Kouka mu jenom hlavicka a vypada spokojene... Za hodinku na nas myslete.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-06, 18:52
neboj Ene, všichni jsme s Váma. A posíláme pusinky na cestu!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-06, 20:07
Ene, vím jak ti je! Taky sem to zažila! Moc na vás myslím!
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-09-06, 22:31
Máme to za sebou... Dostali jsme na výb?r - ješt? dva, t?i dny, než zabere lé?ba a pak by se vid?lo, ale z toho života už tak jako tak nic nem?l a i po lé?b? by už nikdy nechodil a sám se nenajedl. Co ?íct, zvládli jsme to... Dostal nejd?ív uspáva?ku, po které už mu za?alo selhávat srdí?ko a p?esn? v osm hodin (nemohla jsem se na to dívat, hodiny byly vd??ný objekt) dostal injekci poslední. Manžel se nezmohl na nic, nemohl mluvit, rozhodnutí z?stalo na m? :(
Diagnóza byla taková, že se nastydl a jeho teplota šla krut? dol?, už ji nebral ani teplom?r a k tomu byl dehydrovaný, jak mi odmítal pít a plival to. Kdo chcete, zapalte mu sví?ku, a? se mu odchází snáz, u nás už jich ho?í deset...
Avatar

Aktuální stránka:18 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist