Aktuální stránka:21 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 14:12
Ene, rozkošní plyšáci :-))) A co ten Fleká?ek? POrád je tak super grošovanej? :-)))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-18, 14:18
No je flekatej porad, vcera jsem z nej mela zachvat smichu, kdyz se rozvalil na zada, vyvalil ten plnej bruch nahoru a spokojene chrupkal - jak dospelak :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:00
Ježížku jsou k zulíbání všem posílám velké pusinky.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-19, 12:08
Ahojky Ene, práv? jsem ob?vila že tu máš založené toto vlákno,už se moc t?šíme až se p?ijedeme v sobotu podívat na tu naší budoucí hol?i?ku:-)Ješt? se chci zeptat jestli už je rozhodnuto která bude naše nebo ne?Moc moc se t?ším...

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-19, 15:08
Není v?bec rozhodnuto a to také p?edevším proto, že je od sebe nedokážu rozeznat :-X Kluci jsou alespo? sv?tlejší a tmavší, ale tyhle barbíny jsou jak p?es kopírák a nebo jsem slepá :-) No budete mít na zkoumání celé odpoledne, když matka dovolí :-)) Ob? už taky koukají :)
Také Winky už kouká na celé jedno o?i?ko, druhé pomali?ku otvírá a v?era si dokonce došla správn? sama na záchod :-)
Akorát Flekat? prost? ne a ne koukat a to jsem myslela, že otev?e o?i jako druhý.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-19, 15:16
Ene, a už máš všechny zamluvené?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-19, 15:23
V podstat? ano, máme i náhradníky, ale u Fanouška ješt? nevím, nevím... ;-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-19, 16:47
Winky je malá, ale šikovná. Však ona své brášky a sest?i?ky dožene. Posíláme všem do pelíšku pohlazení a podrbání za ouškem.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-20, 21:11
Tak dneska jsme tyto brou?ky vid?li na vlastí o?ka a jsou vážn? úžasní,už aby bylo ?tvrtého:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-20, 21:41
U nas je ted absolutne mrtvo, dospeli chrnej a z mladat se na krmeni probraly jen ctyri :)) Batoh neutrpel zadnou vaznejsi ujmu krome provizorniho skladiste zasob na horsi casy? :))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-20, 21:55
Ene: A co další fote?ky??? :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-20, 21:58
Dneska jsme nefotili, mozna enienka jestli nejake ukaze? :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:02
Batoh krom trochy zásob a fret?í v?n? upln? v po?ádku :-)Zkusím sem dát tedy n?jaké ty fotky tak snad se mi to povede:-)

Přílohy: 387.JPG (34kB)   388.JPG (32kB)   389.JPG (28kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:04
A další fote?ky[/img]

Přílohy: 390.JPG (28kB)   409.JPG (21kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:06
A ješt? dv?, ale ty už jsou poslední...

Přílohy: 411.JPG (79kB)   410.JPG (48kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-21, 22:08
Jakpak se mají mimíška? My už jsm vymysleli jméno, co ?íkáte na Aju:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-21, 23:00
Fotky paradni :-) Mimousi jsou uzasni, mam cim dal min prace s cistenim klece, uz se nekteri dokonce zacali sami sapat po napajecce a ted pres noc uz jsme zkusili dat macene granulky v silnem kurecim vyvaru, tak uvidime, co na to budou do rana rikat. Jinak hracka ma velky uspech! :-) Aju je super ;-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-24, 06:33
Posíláme pohlazení a podrbání do vašeho pelíšku.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-24, 10:29
kruci fanoušek... ten je tak úžasnej!! že by byli u nás doma ?ty?i????

(blbost, ale p?edstava je to p?kná! :o))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-24, 11:35
Jooo, necekat ten dvounohy prirustek, tak se taky necham ukecat :)) Na nem je uzasne to, ze oproti ostatnim nekouze, ale jenom zuzla, bude proste genialni po tatinkovi - nebo po Ferencovi? :-X
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-24, 12:18
No Martino, myslím že si zahráváš se životem!! :-)))) Chceš mi ?íct že by Ilji? rozdejchal ?tvrtou fretku??????
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-24, 12:22
Tuším, že martina chce dosáhnou po?tu, kdy manžel již nebude schopen fretky spo?ítat, a tudíž se bude moci jejich množství každou chvíli beztrestn? m?nit. ;oD
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-24, 12:23
Pavla Z.by ti vysv?tlila,že tihle chlapi brblaj jen do ur?itýho po?tu fretek,jak ho p?ekro?íš,je klid a ticho,a chlap jde koupit barák a tam už ty další fretky nepo?ítá :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-24, 12:33
jezinky!!!
ešt? m? navád?jte!
nesta?í, co vymyslím sama....

;o)))

když o tom tak p?emejšlím, taková lé?ba šokem - t?i nebo ?ty?i, no ne? :o))))
mimochodem - ilji? ješt? nerozdejchal t?etí, neb stále NETUŠÍ, že je to JEHO T?ETÍ milá?ek... sice se tuhle splet a místo "ten pu?enej" ?ek "ten NOVEJ", ale...

...ale vážn? - ?tvrtou už FAKT NE! leda na DOOPRAVDY P?ECHODNO, když by n?kdy n?co a n?kde ho?elo... ale vlastní OPRAVDU STA?Í t?i... t?eba na choroby a na hovna tuhle a támhle - ur?it? už víc ne!! :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-24, 19:11
Doufám že nám neudáte Fanouška:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-24, 22:14
Nene, s nim se budeme teeezko loucit :) Ted mi prisla jeste nejaka zpozdena odezva na inzerat, uz opravdu nevim, co si o nekterych lidech mam myslet:
"Mel bych zajem o vasi fretusku.
Chtel bych se zeptat na foto a popripade za kolik budete prodavat.
Je mozns dovoz az domu?
Mamka nema auto."
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: enienka (IP)
Datum: 2007-10-27, 13:20
Tak co jakpak se mají chlupá?ci?Už papají granulky?My už se moc t?šíme a posíláme po?uch?ání:-)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-27, 16:15
Bení?ek zdraví miminka do Vašeho pelíšku. Ukazovala jsem mu fotky a vysv?tlovala, že to je jeho budoucí kamarádka. Jen o?ichal monitor a šlehnul po mne okem a jist? si pomyslel zda mi nep?esko?ilo. Kdyby mohl mluvit, ?ekl by "vždy? tam nic není" a odhopkal zápasit s plyšovou myší.
Psíláme pohlazení a podrbání za ouškem.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-28, 21:56
Dotaz na vsechny prazaky - nevite, kde by se dalo v Praze sejit pri predavani fretat? Predstavovala bych si to zhruba nekde v Holesovicich, ale uz jsme v koncich s napady.


Mame za sebou prvni ockovani, doktor byl opet uneseny ze vsech, i u nej nejvic zabodoval Fanousek - Enienko, tohodle fretacka budete muset vyvazit zlatem! :-)) Vsichni byli hrozne vzorni, akorat Andula a Flekate u toho trochu drzkovaly. Dostali Vanguard, i kdyz doma jsem spis mela pocit ze nejaka povzbuzovadla, to bylo rodeo :-))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-28, 22:02
Ene: V Holešovicích bydlim, co by sis tak p?edstavovala? N?co, kam se dá jít, chvilku posed?t, kam m?žou fretky a je tam celkem klid? :))
Avatar

Aktuální stránka:21 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist