Aktuální stránka:17 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:13
Martino, on má z tebe n?jaký trauma nebo co, že nežere??? Kdybych ho m?la m?síc, tak ti ho vrátím s jate?ní váhou (pfuj, to jsem ale hnusná :-)) Pitrís ho v?era hledal, když ho nenašel, šel zrafat m?, doufám, že ho to zase p?ejde.
Jinak Pitrísek má tu vyrážku taky, dneska jsem se dozv?d?la, že to má i další jejich ségra, která ale v?bec nebyla ješt? venku. Takže to vypadá u všech na n?jakou alergii....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-30, 09:03
Tak už jsme na tom váhov? zase dob?e, v?era 1520 g, takže to co shodil, když byl na t?ch kapa?kách, zas nabral.....nicmén? s Kryštofem prej není žádná pr?a...:-) tak chodí rafat m?...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-08-30, 11:25
to mi povídej! ba?a ani moc nerafe, on totiž moc nic.... nežere (málo), nechce si hrát, po?ád polehává... a dokonce za?al chodit mimo záchod i v kleci!!! to ned?lal nikdy, v kleci byl vždycky stoprocentní... asi mi chce dát jasn? najevo (když ty signály ostatní nevnímám - já je vnímám, ale on asi myslí, že ne), že je mu samotnýmu smutno... :o(

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-08-30, 20:17
vlastn? jsem si vzpomn?la i na n?co pozitivního, MAJDO! co jsme p?ijeli dom? (a vlastn? ani po cest?) jsem ba?u neslyšela jedinkrát zakašlat! možná má chudá?ek alergii na fretky... :o)
teda to si d?lám legraci, protože to by byl pr?...švih, když mu chci po?ídit kámoše.
dneska už si trochu víc hraje, po?ád se na m? sápe a chce u m? spát (aspo? n?co).

jo a ješt? n?co... teda to je spíš otázka pro n?koho zkušen?jšího - je možné, že by 4,5 m?sí?ní fre?ák za?al zna?kovat? není to trochu brzo? co pitrís, nepozoruješ nic? co ostatní bráškové? halóóó!! sourozenci duchá?kovci, jak jste na tom vy?

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-30, 20:29
Martina i to je mozny.. Mig Vantar (letosni mlade) pomohl samicce ukoncit riji v trech mesicich - byli svazani..
Ale jeste to nebude takovy to pravy znackovani, jen otirani se o veci, sem tam kapka..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 30.08. v 20:30.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-30, 20:38
To náš Pí?an d?lá taky, ob?as ho p?istihnu, jak zvedá noži?ku na n?jakou v?c, ale když si k tomu blíž ?uchnu, tak to nesmrdí. Jenom to fakt vypadá, že zna?kuje. A na malou Giu si vystrkuje pin?oura a zkouší to na ní :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-30, 20:41
A ona na nej kouka: Co jeee, co chceees? Je co to tam mas? ;oP
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-30, 22:26
No vtipný to bylo, když se mu zasek v m?ížích od klece, když proskakoval za Giou ven a ža?al ?vát tak, že to muselo bejt slyšet ješt? t?i patra dole. Takže z mojí strany nastala urychlen? záchranná vymotávací akce, p?i které jsem byla brutáln? pokousaná s roztrženým prstem...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-30, 22:30
Tak na to pozor.. Prave sem se tento vikend dozvedela, ze Charlie (syn Flo) musel dostat antibiotika, protoze se zahakl natolik, ze mu trochu tekla krev :( brisko mu oteklo..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-30, 22:33
Tak to my našt?stí ne, já sed?la hned vedle klece, spíš ten jeho ?ev m? vyd?sil, já si ho pak vzala do klidu k sob?, lehli jsme si na gau? a já ho položila na sebe na záda a koukla jsem mu na n?j a prohmatala b?íško, takže v pohod?. A ve?er už zase ?ádil jak pominutej. Od tý doby tu klec zavírám, když se honí...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-31, 09:05
Tak Pitrís nezna?kuje, aspo? jsem si nevšimla...jenom po?ád d?sn? kouše, není schopen se srovnat na sílu stisku, na kterou byl nau?enej p?ed tím, že tam m?l Ba´tu. Nicmén?, m? by zajímalo, jestli n?kdo z fre?ák? nemá ješt? tu vyrážku? |Jsou to takový oranžový malý flí?ky...které sv?dí..zatím žádný vet nep?išel na to, co by to mohlo být.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-07, 18:24
hlásím aktuální váhu:
ba?a 1550 g

majdo, v ned?li ve?er nás ?ekej, jedem na výkrm. p?ijedu si pro n?j zas v pátek, na víkend ho chci mít doma. takhle to te? budem d?lat až do zimy, pot?ebuju ho po?ádn? vykrmit.
dík, martina

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-07, 18:26
šmajrá a pro? mu nedáš najíst samá? :o)))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-07, 19:30
vidíš, to m? nenapadlo!!
sem ale truhl....
;o))

ješt? n?co jsem si vzpomn?la:
totáln? jsem rezignovala a umístila záchod DOPROST?ED OBÝVÁKU. no, ne upln? doprost?ed, ale SKORO DOPROST?ED. prost? hr???za!
ale zabralo to.... kone?n? za?al chodit na ten správnej, co je trochu za rohem... teda furt to není stoprocentní, o tom si ned?lám už ani iluze, že by n?kdy bylo, ale véééélmi podstatné zlepšení nastalo. jen mi není moc jasné, resp. v?bec jasné, PRO? CHODÍ NAJEDNOU ZA ROH... :o)) (trochu kecám, jasn?, chodí i do toho v obýváku, ale vzal zas na v?domí i ten p?vodní).
tak ješt? rozmístím tak sedm, osm, maximáln? dev?t záchodk? a bude to dokonalý! budu se kone?n? zas moci chlubit (jako n?který, nebudu jmenovat!! :o))), že MOJE FRETKA JE 100% ?ISTOTNÁ!!
:o)))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-07, 20:26
HAHAHA martino: 100% ?istotná fretka se 100% pokrytím po?tu wc na místnost ;o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-07, 23:04
Tak to teda ne!!! Já mám taky 100%n? ?istotnou fretku! A to má záchodek jeden na chodb? a jeden v kleci v obýváku!! V ložnici ani v mojí trucovn? žádnej nemá a do kuchyn? nem?že...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-09, 15:57
Martino, naprosto odmítám spojení Majda = výkrmna fretek!!! :-) I když, donutila si m? te? vytáhnout Pitríse z pelechu a jít ho zvážit, má 1700 g. Za 14 dní p?ibral 30 deka. Za?ínám mít obavy, aby m? jednou v noci neza?al z hladu ohlodávat....
Sakra, ale te? vážn?, jak je možný, že u m? ten Ba?a žral a doma nežere????
Jo a v?era jsme byli na posledním o?kování, dostal p?ed ním injek?n? Dithiaden, pak jsme chvíli ?ekali a pak mu píchla Nobivac. Všechno prob?hlo naprosto v pohod?. ?íkala jsem doktorce o té oranžové vyrážce, kterou má te? dost fre?ulí (a nejsou to cizopasníci), tak ?íkala, že bude v pond?lí mluvit s Jeklem, že se ho zeptá, co by to mohlo být.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-11, 10:50
jak je to možný nevím (u tebe acana, doma acana), jediný vysv?tlení pro m? je to, že byl "mezi svejma" spokojen?jší, víc si pohrál a vylítal se = v?tší hlad.
od tý doby, co je doma, "p?ibral" z 1480 na 1550... :o(
uvidíme, až budou dva! :o)

ješt? m? napadlo jedno vysv?tlení - co chvíli mu cpu n?jakou pastu (calopet, maltsoft, junior). v?tšinou za to, že se trefil nebo zárove? s práškem, zárove? s probicanem (kterej jinak nežere). sice vždycky trošku, ale 5x trošku - t?eba mu to "zaplácne" žaludek a pak nemá už chu? na granule. jinak už fakt nevím...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 11.09. v 11:07.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-09-11, 12:38
Martina: Oni taky, když je jich víc, n?kdy žerou jenom z hamounství, aby jim to nesn?dl n?kdo jinej. Zkus servírovat granule celý rodin?, t?eba to zabere :-))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-11, 12:40
No, tohle ale nebyl p?ípad Bati, protože Batínek byl v separé kleci, protože Kryštof ho zásadn? nesnáší!! Takže m?l svojí misti?ku s granulkama a nemusel se bát, že mu to n?kdo sežere...nicmén?, to není špatnej nápad, nasypat granule doma všem :-)))))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-11, 12:46
silvo, majdo,
d?kuju za radu!!
to je vám podobný!
(mimochodem - už jsem zkoušela a taky nep?ibírali! ;o))))

majdo,
to ale ba?a možná nev?d?l, že se mu na ty "jeho" granule nikdo jinej nedostane a když vid?l ty tvoje dva žrouty, tak.... ;o))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-09-11, 12:48
U m? se taky hlídací fretky n?jak "rozežraly", nestíhám dosypávat misku granulemi. A dostávají i ku?ecí maso, které ty moje malé rozmazlené bestie odmítly.

Jinak doporu?uji, aby Ba?a také stoloval spolu s rodinou a vid?l jim do talí?e, jinak to pozbývá ú?innosti :o)))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-11, 13:08
Jo, taky bych to tak vid?la, ješt? doporu?ujeu brát si Batínka na noc do manželské postele,aby se necejtil tak odstr?enej...:-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-11, 15:16
nóóó, tak vopravdu - dobrá rada nad zlato!!!
a že bych mu taky... aby mu to nebylo líto... co?!?!?!!!!
majdo, prosimt?, radši už ml?, jo?! už to nekomentuj, chod?j sem i d?ti!
:o)))))))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-11, 15:19
Tak takhle já to ale v?bec nemyslela!!!! Tady je vid?t, na co kdo myslí....:-))))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-11, 15:21
ty lhá?ko!! nemyslela?!
a na co jinýho TY si mohla myslet?!?!!
a te? budeš d?lat sluš?a?ku a házet to na m?, to ti je taky podobný!
:o))))))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-11, 15:24
No fakt nééé! Já myslela, aby byl v teple a nebyl odstr?enej...:-))))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-09-27, 21:21
Tak kdepak mam fotky nasich bobesku? :-) Jordi se me ptala na aktualni fotky do registru a je fakt, ze bych nase jostomila pidata nepoznala, uz jsou asi tak petkrat takovi :-) Takze kdo mate, tak poskytnete, at se muzou prarodice pokochat :-)))


Tady jedna fotecka maminky :-)))

Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-27, 22:43
já bych taky m?la ráda pr?b?žné fotky ze života svého bobeška... když já sama to neumím a v?bec synek neposlouchá!
ale já ho zmermomocním a donutím, aby n?jaký foto zas ud?lal, poslední mám s ?ervnovým(!!) datumem.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-28, 14:32
Ene: Super.
Avatar

Aktuální stránka:17 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist