Aktuální stránka:11 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-15, 18:54
dnes ba?a - 765 g
ze sv?tle šedivého klubí?ka je st?edn? šedý velký kluk, ztmavnul tak hodn?, že si toho všimly nejen návšt?vy, ale dokonce i jeho nejv?tší domácí nep?ítel (manžel)... a když o tom tak p?emýšlím, vždy? ono mu to ob?as ujede a nazna?í, že si s ním hraje, tak to nebude s tím "nep?átelstvím" tak horké... :o)
já sice po?ád ješt? kontroluju rohy a jiná "oblíbená" místa, ale pak vždycky zjistím, že je TO p?esn? tam, kde to má být.... tak to ti, markéto, zatím nevyšlo! :o))
a fakt už se nem?žu do?kat, až budeme po o?kováních a budeme moci jít ven!

ješt? dov?tek - nej?ast?jší zvuk, který ba?a vydává, je neustálá škytavka! škytá nejmí? t?ikrát, ale ?asto i p?tkrát denn?. a hezky hlasit?, abysme si to užili! :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 21:20.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-15, 21:29
My vyrazime na druhe ockovani zitra rano. Vahu jeste musim zjistit, to hade je uz stejne velky jako mamka! A zatimco kdyz byla Ally mala zdrhala, jakmile se nekde otevrely dvere, tak ted neomylne vystartuje primo po nohach :-)) Ale nekouse, ocichava a je k neutahani. Takovy elan maji opravdu jenom holky. Kluci porad vyspavaji a holky spolu blbnou. Jsem moc rada, ze se ted Annie nenudi, kdyz kluci spi. A po tom materstvi potvora snad jeste vic ozila! Dela uzasne psi kusy, kdyby mohla, tak i kotrmelce :-)) Uzasne je take sledovat holky, jak se spolu perou - presne jako kotata - sedi naproti sobe a fackuji se packama :-))) Ovsem eleganci tomu dava to, ze maji obe bile ponozky, takze to vypada, jako kdyby si na to vzaly rukavice :-))) Jsou sladky. Ally si me uz netroufa kousat, na Kmochyho to uspesne zkousi dal. Jinak miluje zahryznout se do krku - nastesti to je jenom jako stipnuti :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-16, 09:11
Tak já ho zas zapomn?la zvážit..chjo! Ale v?era jsme byli na o?kování u pana doktora Krále...?íkal, že kombinované vakcíny jsou lepší, jelikož se vytvo?í vyšší hladina protilátek, ale..prý nechápe, pro? pan veteriná?, který ho o?koval prvn?, mu napíchl kombinaci s koronavirama...která se prý dává ko?kám....takže jsme dostali taky DUramune, ale v jiné kombinaci.
Jinak s Kryštofem jsme velký kamarádi, honíme se, kvokáme....ale strašn? rafeme pani?ku!!! :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-16, 09:14
Taky k Duchá?k?m ,ale z jiného soudku,horšího.Není konec letošním nemocem fretek!Mám tu sms od Ene,že je na tom Ferenc špatn?,nem?že chodit rovn?.Víc napíše až se vrátí od veta.Chjo.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 09:41
šišmarjáááá ivo, snad to bude dobrý.....

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-16, 10:08
krucinál on fakt letos nebude chvíli klid?!?!! :o((
držíme palce...

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-16, 10:27
chjo, a já už m?la radost, že už budou jenom dobrý zprávy... Tak hrozn? moc držíme p?sti?ky a tlapky
Potom dejte v?d?t jak to dopadlo u veta
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-16, 12:32
Mam další zprávu o Ferencovi:postihla ho mrtvice,ale snad má nad?ji na uzrdavení.Ene nám to up?esní pozd?ji.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-16, 12:44
No to mi klepne! Mrtvice? Nesehrálo v tom roli to vedro? Chjo, držím Ene moc pale?ky....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-16, 12:55
Jejda, tak to držíme Ferencovi palce a? se uzdraví, p?eci jen by ho byla škoda, koneckonc? jako každou fre?ulku. Hmm. tím vedrem by to i mohlo být, m? v?era taky nebylo zrovna do zp?vu.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-16, 13:58
jak je ferenc starý? víte to n?kdo nebo až ene nám poví?

tak už to vím:

vlákno Fretak v nouzi

Zaslán uživatelem/kou: Michal Dedera (---.seznam.cz)
Datum: 2005-02-15, 21:14

Ahoj,

mam kamarada z USA zijiciho v Praze, ktery odjizdi asi na 6 mesicu na sluzebni cestu a shani opatrovnictvi pro asi 4leteho fretaka jmenem Ferenc. Je tchoroviteho typu, moc mily, sice obcas trosku vyzkousi zoubky, ale nic vazneho...;).
Pripadne premysli i o tom, ze kdyby to neslo docasne, dal by ho i do stalych dobrych rukou. Najde se nekdo?

diky, Michal




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 16.06. v 14:02.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-16, 14:02
je starší, 5-6 let,možná i víc

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-16, 14:07
jéžiš, to je smola...to fakt tým jobovkám nebude nikdy koniec?! Držím Ferencovi palce!
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:04
Vubec by me nenapadlo, ze je to mozne.. Rano jsme se balili na veterinu s Ally na druhe ockovani, vsechna zver se probudila, zacala jancit, jeste jsem si rikala, ze ma Ferenc nejakou veselou, ze tak divne poskakuje :-( Chvili jsem ho sledovala - levou predni pacicku, kdyz si lehl neovladal. Pozdeji jsem zjistila, ze sice ubehne kousek relativne v poradku, ale ze ma velke problemy s levou stranou telicka. Vzali jsme ho sebou na veterinu. Prijeli jsme tam v osm, otvirali v devet, ale meli tam telefon na vazne pripady. Od sestricky jsem se dozvedela, ze tam zadneho doktora jeste nema, ze mame prijit po devate hodine.. Takze jsme cekali do deviti. Prijeli jsme tam znovu a byli jsme pati - dalsi hodina cekani. Sestricka vubec nereagovala na to, ze je to vazne a meli by nas vzit prednostne :-(( I pana doktora hned presel smich, kdyz ho uvidel. Vysetril ho - zadna otrava nebo zanet v uchu. Rentgen byl v poradku. Takze je to skutecne mozek :-( Muze to byt zanet, nador, mrtvice.. dostal tri injekce, zitra a pozitri jedeme zas. Spis se klonime k tomu, ze to byla mrtvicka. Je na pul telicka castecne ochruty, kdyz bude mit stesti, mohl by jeste chodit.. Umi dat prstiky do pesticky, ale na nohu se nepostavi. Mame ho ted od ostatnich bokem, je s nami v obyvaku, asi by ho utyrali. Uvidime, jak to bude vypadat dal. Ma tu provizorni lezeni, po prascich asi neudrzi moc, takze jsme vybaveni sacimi podlozkami. Na chvilku jsme ho tu nechali o samote a prestehoval se z prepravky do kosiku, co meli driv na hracky, mezi polstare. Tak to bude ted jeho utociste, zaslouzi si ho. Je uzasnej a hlavne velky bojivnik, verim, ze to zvladne. Znovu uz brecet nechci, stacilo mi to v te ordinaci. O takove zlaticko nechci prijit..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:09
Enýsku, pevn? doufám že Ferenc ješt? n?co nakvoká.... ale holt musíme po?ítat s tím že naše pusinky nejsou nesmrtelné... ale Ferencovi p?eju hodn? sil do dalších boj?.

A veterinu nakopat kamsi... :-(

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:11
Odchazela jsem z ni pred dvanactou :-( Ale za trest jim pocural gauc ;-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:11
Ene, to si byla u toho, co o?koval malý?
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:13
majdi, tak jak si užíváte s fret?ím mimi a co na n?j Kryštof, už je líp? My máme Feli doma od v?era, a Ferda je hluboce ot?esen :-) ale aspo? po ní nevyjíždí ve zlém :)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:18
S Kryštofem jsou nejv?tší kámoši, po?ád se hon?j a kvokaj.....ob?as ho Kryštof rafne asi n?jak víc, protože malej v?eští, ale za prvé se do toho nevm?šuju, a? se spolu srovnaj sami a za druhé mám pocit, že je Pitrís trošku hysterik, tuhle lezl do kv?tiná?e, tak jsem ho zlehka plácla po zadku a spustil takovej jekot, že m? málem kleplo :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:20
Majdo, jo, v Sosnove - nejlepsi klinika v okoli. Az na ty sestricky :-( Uz posledne kdyz jsme prisli, tak jedna prohlasila - s cim jdete? Jo s fretkama, to citim..
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:21
dneska ješt? spali odd?len?, ale uvidíme dnes, už by mohli zkusit být v jednom chumlu :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:23
Smudlisek...



jednim okem kouka na televizi s panickem ;-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Miel (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:52
Ferenc se z toho urcite dostane. Pro letosek uz bylo dost smutnejch zprav..

Podrb ho prosim za ouskem. Moc mu preju, aby Te zas zlobil ;)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 16:58
On nezlobi, je to postarsi usedly hodny pan :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 19:29
Proboha nevi nekdo jak rozosmit mrnavej prasek, co ani neni plochej, ale zakulacenej???? 8-o
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-16, 20:30
první na p?lku (bez prst?) a ty p?lky už p?jdou na 1/4
Moc moc vám p?ejem aby se Ferenc uzdravil a mohl zase ?ádit s ostatníma, hlavn? nezapome? dávat pr?b?žné info jak mu je...
Držím p?sti?ky
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 20:35
A jak ty ctrtiny na osminy?? :-)) Nastesti se to uz vyresilo - z druhe strany bylo vsechno naznacene a ostrym nozem to slo, ale je to tak pidi davka, ze je schopny ji vyplivnout, aniz bych si toho vsimla. Ale dneska se zadarilo. Jenom je mi ho lito, ze se nemuze ani branit, kdyz mu to do toho krku laduju.. ve Ferretonu to neomylne nechal byt :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-16, 20:48
tak to je dobrý znamení :))) Kdyby si to nechal jen tak líbit tak by to nebylo ono...
jinak ty ?tvrtiny jsem myslela tak, že položíš na rovnou stranu a vezmeš to do + (jen na vysv?tlenou, i když už se to vy?ešilo) :o)
Kdy jedete zase na veterinu?
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: maculienka (IP)
Datum: 2006-06-16, 20:49
Ahojky,p?idáváme se k p?ání brzzkého uzdravení a posíláme podrbání?ko a pusku na ?umá?ek od Duchá?ka juniora, Máci a Matýska.A ENE už p?emýšlím o kamarádce pro Duchyho.Je to veselý kluk a asi si zaslouží kámošku:)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 21:11
Tak to me, Maci, vubec neprekvapuje :-))) Sem s tim i tak trosicku pocitala, ze nezustane sam :-))

Ivco, prave ze me vydesilo, ze ten prasek nemel rovnou stranu jako napr. klasicky penicylin, ale jako ibalgin :-)) Ale potom mi omylem vypadl a z druhe strany to uz bylo nakreslene :-)) A vim, jak si myslela ty 1/4, ale potrebovala jsem 1/8 :))
Avatar

Aktuální stránka:11 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist