Aktuální stránka:2 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-11, 11:48
Kroupa je podle mne sko?ice,užasn? zrzavej

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-11, 11:53
:o) Jo podle m? a Yasmin taky sko?ice.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-11, 12:07
Gratuluju k miminkum.
Chtela bych se vas zeptat na Terku. Je 37. den brezi, delohu ma velkou asi jako tenisak a miminka a jejich drobne pohyby jde nahmatat. Dneska dopoledne se ji spustilo mlicko a adoptovala plysovyho pejska. Porad ne neho kvoka a olizuje ho. Je mozny, ze se uz dneska pripravuje na porod? Ma prece jeste alespon 2 dny cas. Je to poprve, co budeme mit mimca,tak jsem z toho trochu zmatena. Diky

b?ezost+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 15:18.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-11, 12:54
Bar?o, u fretek je možné fšechno ;o)
No, Kroupu si prohlídnu, ale radši budu po?ítat, že je šampa?. Sko?ice a bílá paní....

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-11, 13:01
Tak uvidime:)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-11, 13:25
Mf:to jsem fakt zv?davá co na n?j ?ekneš,pá? je opravdu tmav? zrzavý se sv?tlou žlutou podsadou,jestli tohle není sko?ice,tak at m? bací.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-11, 13:45
Tak já se holt o víkendu pozvu k Mariovi ;o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-11, 13:52
No Kroupa opravdu neni sampan ani trochu.. :o) I moje Tappi je pomerne dost tmava, ale o proti nemu je jasna sampanka. Kroupasek nebude.. A cokolada mi taky neprijde.
Vcera sem ho chtela nafotit, ale mrsa mi kopnul do fotaku a schodil ho, takze fotak je kaput a ja nemam fotky Kroupy :ó(
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-11, 13:55
Tak to jsem už moc zv?davá. Hola, Mario, co d?láš o víkendu? Máte s Kroupou ?as na procházku?

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-04-11, 14:07
Gratuluji k mimink?m!!! P?eji jim a mamince hodn? zdaví?ka a sil do nového života :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2006-04-11, 14:19
Gartulujeme Ene a take Jan?e k mimísk?m - tedy spíš Annie a Julince...:o) A? jsou všechny zdravá a dostanou se k hodným pání?k?m.
Ter?a, Fanda, Popelka a Hugo
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-11, 14:43
Mf - Mario je tenhle vikend v Brne, takze jindy.. :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 15:01
Tady mam fotku Kroupy z podzima. Je to myslim bez debat...



Jinak jsem menila konecne pelisek a zatim konecne cislo je 7! Ale to jedno mi prislo, ze dava bokem a bylo dost prochladle. Ted ho ma na brisku, tak se nechame prekvapit. Je to sice normalni, ale nemusim mit vsechno a jedno mrtve nam uz staci :(
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 15:21
Kmochy rano napocital 6, tak jsem mu rekla tuto radostnou novinu, ale pripravila jsem ho na to, ze to jeste nemusi byt jiste. Tak pry ne abych ji to napovidala :-) Jinak jsem zkousela ta pohlavi a asi mame jenom 2 holcicky.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-11, 16:10
ENE, JÁ VÍM, ŽE JE TO SMUTNÉ, ALE JE TO PROST? TAK. POKUD BY TO JEDNO JEŠT? B?HEM PRVNÍCH DN? PO PORODU UM?ELO, NEBER SI TO, V?TŠINOU ZA TO M?ŽE N?JAKÁ VROZENÁ VADA, KTEROU NA N?M NEVIDÍŠ, ALE S KTEROU BY SE ZBYTE?N? TRÁPILO. ONA V TOMHLE P?ÍPAD? P?ÍRODA VÍ CO D?LÁ, I KDYŽ NÁM TO M?ŽE P?IJÍT LÍTO.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 16:13
Ja vim.. ale ted uz je v jednom chumlu s ostatnimi a mamine to nevadi, tak snad se jenom omylem zatoulalo v pelisku :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 16:24
Jeste dotaz.. jak dlouho muze mit v misce varene kur. masicko, aby mu nic nebylo?
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-11, 16:53
Osobn? bych to z rána ve?er odstranila a naopak :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 19:52
Tak to je v pohode, momentalne mame spotrebu jeden prsni rizecek na 12 hodin :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-04-11, 20:41
Však bude h?? ;op Nejv?tší spot?eba je p?ed odstavem, to má ?lov?k pocit, že ned?lá nic jiného než krájí maso a kydá bobky...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-04-11, 21:15
Tak u nás se to zastavilo na kone?ném po?tu osmi živých (jedno se mi tedy zdá slabší, ale Julie se o n?j vzorn? stará). Zkusím sem dát fotku, snad se mi to povede...
Avatar

Přílohy: Julie a miminka.JPG (68kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 21:24
To ti je nechava takhle lezet? Ta nase mura je porad zahrabava, takze ji uz delam takove hnizdo z rucniku a je spokojena :-) Uplne nejradsi se zahrabe do rucniku sama a male necha na jednom chumlu odhalene. Je z toho porad asi pekne zmatena, ale je to cuprmama :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-04-11, 21:44
No, nenechává, musela jsem být hodn? rychlá, i na té fotce je vid?t, že je jde uklízet, akorát jedno sbírala do tlami?ky, potv?rka :-) normáln? je má zahrabaný ve starých teplákách se zavázanýma nohavicema, jenže kv?li focení jsem je z toho vyklepala i s ní :-) a hned koukala, jak je nejlíp zahrabat pod ten zelenej hadr... :-) Ale jinak se stará vzorn? :-)
Avatar

Přílohy: P4110172.JPG (78kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-04-11, 21:46
další :-)
Avatar

Přílohy: P4110165.JPG (59kB)  
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 21:53
Jee, vy mate uplne stejnou klec jako my, tedy ted soukromou klucici :-))
Jinak Annie prave hrablo. Pustila jsem ji z klece, zacala litat po pokoji, dobyvat se do gauce, cely ho rozdrabala a znicila bok, potom pokracovala za skrini s kobercem. Kdyz jsem ji zavrela do klece, dobyvala se ven. Ted uz je klidnejsi a lezi u miminek. Jeste par takovych soku a cekam na zariovy sraz predem uz na miste...
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-11, 22:34
No Ene, ona si asi cht?la najít lepší pelech ;oD Proto ty šoky a potrhlosti ;o) Co by máma pro potomstvo neud?lal, že? No a v gau?i, to by se pane?ku spalo... :oD
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:01
P?esn?. Klidn? ji te? moc nepoušt?j, když má mali?ká miminka, ani to moc nepot?ebuje, spíš by hledala kam je p?emístit. Zkus ji nechat co nejvíc v klidu.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:11
No to mi bylo jasne, ale v poledne tohle delala s miminem v hube a nakonec se vratila do pelisku :-)
Ted premyslim, jak vetrat, aby na ne netahlo :-/
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:19
No s miminem v tlame bych ji to ani nedovolila takhle litat..
Co se tyce vetrani ja ted jim moc nevetram, pokud chci dam je tam kde netahne.. :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:22
A nesta?il by p?es n? n?jakej p?ehoz na tu chvilku? T?eba osuška??

Aktuální stránka:2 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist