Aktuální stránka:12 z 24
Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 21:39
Jo a na veterinu jedeme zitra a pozitri, chce ho mit pod kontrolou, jestli se to nehorsi nebo jinak nevyviji, ze by zmenil lecbu. Ferenc ted porada vypravy po obyvaku, uz si na ten pohled zacinam zvykat, jeste dopoledne jsem to pokazde obulela. Ted jsem hlavne stastna, ze ma sanci se z toho dostat!
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-16, 23:05
já myslela, že je kulatý (proto první 1/2 a pak každou 1/2 + na 1/4, takže jsme se špatn? dohodly), ale takhle to taky neni nic t?žkýho... osminky jsem d?lala Ferdovi z vápníku (je d?sn? mali?kej a úžasn? blb? to polykal)
Zítra napiš co vám ?ekli, naši tcho?íci taky držej tlapky (to už máš 8 tlapek, dv? v?tší p?sti - moje - a dv? úúúpln? malinký p?sti?ky - ale "pupík" si to ješt? neuv?domuje ;oD...)
ne, vážn? na vás myslím, držte se
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-16, 23:07
Drzi se, je sikulka. Na noc ho budeme muset zavrit do prepravky, uvidime, jak to zvladne.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-16, 23:14
ur?it? to bude v pohod?, neboj, je to silný mužský
já mu v??ím
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-17, 23:15
Je to bojovnik. Prasky asi zabraly a uz se udrzi stat. Dovede i kousek ujit, aniz by se plazil po leve strane a pravou odpichoval od zeme jako vcera.. Zadni leva nozka ho zacala poslouchat, predni leva porad ochabla, ale uz ji zacina kontrolovat. Obcas jde na ni jeste po nartu misto po briskach a kdyz si lehne, nechava ji v neprirozene poloze, ale mam z toho radost. Ale doktor rikal, ze se jeste nemame radovat, ze ma zrovna v leceni stene, kteremu se vysadi tyhle leky a zase se mu to vrati :-( Kazdopadne dobra zprava je, ze to nador neni, jinak by nepomohlo ani tohle. Ted zase chrni ve svem kosiku mezi polstari, je k sezrani :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-17, 23:28
:o) no i tak je to jakýs takýs úsp?ch :o) taky mám radost a budu mu p?át aby se uzdravil úpln? :o)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-18, 10:29
to je dob?e, aspo? trošku se zlepšil, je silný :o)
A jak je mu dneska?
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-18, 10:50
Zatim nevime, jeste spinka, dostal akorat prasek a napit a zase usnul.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2006-06-18, 20:26
Mame za sebou dalsi kontrolu, zitra zas. Na dnesek to nebyl tak markantni rozdil jako vcera, ale zlepseni je patrne, takze je mozne, ze jeste dva dny na injekcich a budeme fit (tuk tuk). Uz prebehne celou chodbu a nespadne :-) Predni nozka porad zlobi.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-19, 10:26
držíme palce strejdovi ferencovi a hlásíme stav:
ba?a, 18.6. - 835 g
n?kdo toho vopi?áka vym?nil, protože kde není "zábrana", tak se tam ur?it? objeví h...o!!! poctiv? obejde všechny kouty (v?etn? spodního fochu sk?í?ky, kde zatím nejsou knížky) a teprve až když neusp?je - tak teda dobrá, no, p?jdu do toho záchoda.... tak to jsem ho teda p?echválila, hada!! .... :o)))
tenhle týden bychom m?li jít na 2. o?kování, ale já jsem p?íšern? nastydlá (jak jinak, jsou vedra) a on ode m? tu rýmu chytil, nemám z toho v?bec radost... :o( ... možná to bude dobrý, ale dneska v noci m? t?ikrát vzbudilo jeho usilovné - kašlokýchání... :o(

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-19, 10:39
Tak mi taky držíme palce strejdovi, i když bysme to pot?ebovali sami....v sobotu jsem byli v Liberci na operaci se zlomenou tlapi?kou, má jí vyztuženou h?ebama a drátem....i když m?l pan doktor trošku obavy, jak to dopadne, tak narkozu jsme zvládli v pohod?.....jenom jak jsme byli po operaci dlouho nenapapaný a žíznivý a cht?lo se nám kakat a ?úrat (a pani?ka to n?jak nepochopila) tak jsme jí d?siv? zrafali....
Bereme antibiotika, za deset dní vyndaváme stehy a za m?síc jdeme na vyndání h?eb? a drát?.....ale jinak pimprdlíme o sto péro :-)


úraz+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 15:51.
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-19, 10:49
nevydržím to a ptám se tady:
co se prob?h stalo? a pro? jste byli na operaci v liberci?

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-19, 10:55
taky m? to zajímá...
Ene jsem moc ráda, že se lepšíte, ur?it? to bude dobrý :)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-19, 10:57
Ale..motal se pod nohama a kapánek jsme ho p?išlápli..omylem....a v Liberci protože jsme na víkend byli u Iv?i v Jablonci..nicném?, na kostní operace si myslím, že to je velmi dobrá klinika....a že za dva m?síce nebude poznat, že m?l zlomenou tlapajzni?ku....
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:16
no jo, to se stane... když oni jsou jak pytel blech a poskakuj mezi blechama aniž bys n?kterou trefila!
aspo? si te? užije trochu rozmazlování, šmudla jeden... ;o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:21
majdo jj, to aby m?l ?lov?k o?i i vzadu... tak te? hezky ohý?kávat...... :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:25
sem si mohla myslet,že to bude psát takhle kulantn? majda, to JÁ sem ta kráva co nekoukla pod nohy a p?išlápla sem mu tu noži?ku,a von jak se lek,tak ud?lal kotrmelec a zlomil si ji,šmudík malinkatej.bych se nejra?i nevid?la!ale co m?žu d?lat,zpátky to vzít nejde,od?inil(aspon trochu) to za m? muj muž že mu vyrobil takovej hrad,jako mají naše fretulky.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:26
Ivo to se stane.... tak hlavn? že jste to od?inili... u nás spolehliv? funguje jako bolestné meloun :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:34
No jo, za voliéru jsem moc vd??ná....je úžasná.....s rourama a zav?snou houpa?kou, to bude rodeo..až to pude Žofrému lézt nahoru tou rourou :-) (hm, on je te? z Pitríse Žofré a obávám se, že mu to už z?stane) :-)
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:41
majdi jojo.... hezké jméno.... :-)

My máme Felicitu, ale taky se jí - samoz?ejm? s pat?i?nou láskou a hrdostí v hlase - ?íká ty bestie mr?avá :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:45
hele hele... já když to tady tak ?tu... ivo!! v?bec nem?j žádný vý?itky!! kdoví, jestli ti ho majda nehodila pod nohy schváln?!!
taky si mohla normáln? ?íct a nevyvád?t takový kraviny, že jo... ;o)))
a žofré je úžasný jméno!! a v?bec nevadí, že nebude kulhat, každej p?ece ví, že dneska má medicína upln? jiný možnosti, že jo... :o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-19, 11:48
Šmarjá, vona ze m? ud?lá magora, kterej hází lidem pod nohy fretky! T? zabim :-))))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:13
Nenene,to je jen a jen moje blbost ,majda ani nikdo nev?d?l co se to vlastn? stalo.Ostatn? ani já ne,pá? sem tu jeho pacinu pod patou vubec necítila,i když sem byla bosa,prost? pitomá vte?ina,ale každý kdyby je už ted zbyte?ný.Jen je dobrý,že se v tý sm?le dostal snad k tomu nejlepšímu odborníkovi na zlomeniny,a ten ho taky druhý den operoval.Spravuje kosti?ky zví?átk?m už 15 let a i tu jizvi?ku má Žofrey p?knou.A za m?síc mu budou vyndávat ten šroub a pak snad postupn? už kulhat nebude,alespon pan doktor slibuje že za dva m?síce už nebude znát,že kdy m?l neco zlomenýho.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:30
Ivo, to sa skuto?ne môže sta?...ja som sa o fre?áka málem prizabila už x-krát. A zlomenina bude ur?ite OK!
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:35
ale vždy? já si d?lám legraci, snad víte, ne... ;o))
cht?la jsem to trochu odleh?it, aby sis to tak nebrala, ivo, to se fakt m?že stát každýmu. teda každýmu ne, jen tomu, kdo se pohybuje v jedné místnosti s fretkou... ;o)

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:49
No šak jo,ale hlavn? si ty milá?ky držte v dostate?ný vzdálenosti vode mn?,prej že to zachranuju,houbeles,mrza?ím je!Aby m?li p?kn?jší jmena,nebo co.
Ani m? ten bambulka nepokousal,místo toho aby m? zežral do krve,tak u m? dycky usínal,pusinka malej.

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:50
matrino...sa nenamáhaj...šak mi vieme ?o si za? :-)))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-19, 12:57
tfuj to sem se lekla!
já už myslela, že to je na m?, a ona johana prokoukla jenom ?ákou MATRINU...
hele, johano a nemyslela tys LATRINU?!? (to by mi bylo podobný.... ;o)))))

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-19, 13:29
nééé martino...latrínu néééé....TEBE, martino, TEBE :-))))
Avatar

Re: Když se rodí Duchá?ci...
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-06-19, 14:19
No vida! Z Pitrýska je Žofré, a Martina má taky hezkou p?ezdívku :-))))
Avatar

Aktuální stránka:12 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist