Aktuální stránka:7 z 36
Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-07-07, 18:54
Já s váma naprosto souhlasím, ale co když n?kdo fretku chce, nem?že se jí do?kat.....Ale zatim prost? nem?že??? (Já) Já chci prost? fretkovatou fretku ber rozdílu. nem?žete p?ece házet všechny na jednu hromadu. Možná si ?eknete, že pokud budu moct mít fretku až po zkouškách, tak si mam po?kat na mladé v zá?í.....Já chci mít prost? kamaráda - i s tím dobrým, i s tím špatným a myslete si o m? co chcete....A pokud ud?lám zítra tu zkouku, tak si ji vezmu co nejd?ív to p?jde, ale stejn? to bude nejd?ív v srpnu....

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-07, 18:58
Aha tak u tebe zalezi na zkousce - tak to hodne stesti!! Nehazime vsechny do jednoho pytle - jen opravdu bych videla sva mladata ted v novych rodinach - jsou ted maly a zkoumavy a je to idealni vek na to aby sly do sveta a tam se prizpusobyly panickum. Protoze cim starsi tim vic maji jinych navyku, nez si clovek preje..
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-07-07, 19:01
Yasmin: Ani ne tak na zkouškách, to by až takový problém nebyl, ale na mamince, ta m? ?ekla, že pokud chci fretku, tak že až dokon?ím druhák....Sice ješt? i v srpnu (pokud ud?lám tu zítra) nebudu mít po všech ale to už mi bude zbývat poslední a docela jednoduchá, tak to už by i mamka mohla trochu zvolnit....

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-07, 21:12


Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-07, 21:25
Další fotky na:
[www.galactica.cz]
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-14, 21:26
Tak dneska prob?hlo op?t vážení jedinc? a výsledky jsou:

Frodo 1 590 g (2 roky)
Jumbo 910 g (10 týdn? a 4 dny)
Medulka 890 g (1 rok)
Elfinora 640 g (10 týdn? a 4 dny)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-19, 11:26
Jak se vede našim d?tem:

Medulátko Bambulka – Bambi
Hnedka první den v novém domov?, malá Bambi všechno pat?i?n? prošmejdila jako správná fretka. Zalíbili se ji knoflíky na seda?ce a s oblibou je okusovala. Jako každé malé fret?, objevila kouzlo misky s vodou a tak se v ní v??n? má?í. Samoz?ejm? má z koupání radost pouze tehdy, vytírá-li podlahu s vlastní v?lí. Obecné koupání v šampónu, jako každá fretka, nemá ráda. Jinak chodí poctiv? na záchodek, takže moje snaha nebyla zase až tak marná. ;o)

Netrvalo dlouho a malá se propasírovala skrz m?íže klece. Pani?ka ji musela m?ížoví vyplést látkou, alespo? do doby, než Bambi povyroste natolik, že už se m?ížkami neprotáhne. Prý to m?la jako bunkr. ;o)

Laura za?ala Bambulce nabízet r?zné pochoutky, jako je t?eba meloun, anebo paprika. Bambi takové m?amky samoz?ejm? zachutnali a i pani?ka se divila, jak si malá nad paprikou pomlaskávala.

P?i prvním o?kování se chovala state?n? a ani sebou nešila. No bodej? by jo, taková malá v?eli?ka je už nic oproti ?ipování. Ale ani p?i n?m nevydala žádný protest. Jen m? osobn? ji bylo líto. Ona si z toho však moc ned?lala. Pani?ka se myln? domnívala, že posta?í vyplést pouze vodorovné m?ížky. Milá Bambi ji však brzo vyvedla op?t z omylu, když se protla?ila i skrz ty svislé. Tohle byla pro vynalézavou Bambulku p?ekážka pouze na pár dní. Ona si našla slabou ?áste?ku – nedokonalý výplet – a šup a už byla op?t venku. To bylo pro pani?ku zase p?ekvapení, jak se ta malá žížalovitá šelma dostala op?t ven. ;oD

Bambi byla také už poprvé venku na kšírkách na zahrádce. Moc seji to líbilo a neopomenula prohnat také pani?ku. Jeto šídlo, jakoby m?la v zade?ku torpédo, ale to všechny medulátka. Papá už všechno, co dostane. Když od nás odcházela, do granulek se ji moc necht?lo, ale už je baští bez problém?.

Medulátko Biginka – Bigi
Bigi od nás odcházela s p?ezdívkou „Godzila“,byla veliká a divoká. První o?kování, stejn? jako ?ipování, nesla state?n?, asi jako nejmenší Bambi. Doma se už sp?átelila s divokou fret?í puber?a?kou Sabrinou. Sabrina se stala nezvladatelnou pro její p?vodní pani?ku, a není divu, bývalá pani?ka byla nep?im??eného v?ku. Pod vedením Zola se z ní však stala pouze živá, ale jinak p?átelská fretka. Zolo má na hlídání také sta?i?kého 7-letého fre?á?ka Bárnyho. Ten to vše p?ehlíží se stoickým klidem a tvá?í se jako vážnost sama. No je to starý pán a tak má na to právo. ;o)

Vypadá to, že už se holky po po?áte?ních nesvárech sžily a tak spolu vyvád?jí neplechy. Bárny na to jen z povzdálí pohlíží a snaží se vydobýt si trochu fret?í úcty. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-23, 17:13
Laura mi poslala nové fotky Bambi. dv? ješt? doplním, až mi Laura pošle znovu jednu, která se nepovedla p?enést celá. :o)

[www.galactica.cz]
Ukázka:
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-07-23, 20:23
Krásný...!!!

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-24, 12:04
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-25, 09:49
chjooo kdyz to vidim a pak kouknu na zlutaska Flo.. :( Krasavec.. ;)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-25, 10:16
Já si myslím, že každý albín ?asem zežloutne. S tím mazem se nic nedá d?lat. vyprat to nejde,... ;oD
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:19
Malý Jumbo a velká máma Medulka ;o)



Galerie:
[www.galactica.cz]
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Dianka (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:45
Ten je teda fakt nadhernej a tak velikej!:o)) To ja mam uplne prcky vubec mi nerostou!:o((((



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Dianka dne 25.07. v 23:47.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Dianka (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:45
Ten je teda fakt nadhernej a tak velikej!:o)) To ja mam uplne prcky vubec mi nerostou!:o((((

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Dianka (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:45
Ten je teda fakt nadhernej a tak velikej!:o)) To ja mam uplne prcky vubec mi nerostou!:o((((

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Dianka (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:46
Ten je teda fakt nadhernej a tak velikej!:o)) To ja mam uplne prcky vubec mi nerostou!:o((((

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Dianka (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:46
Ten je teda fakt nadhernej a tak velikej!:o)) To ja mam uplne prcky vubec mi nerostou!:o((((

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Dianka (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:49
Ja se strasne omlouvam ani nevim jak se mi to povedlo!:o(((((

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:51
Taky si spocitej, kolik jim je a kolik je Jumbovi...Vsak oni ti vyrostou:-))
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-26, 00:17
jj, Jumbovi je 12 týdn? a váží 1050 g. Medulka850 g :o( jde s váhou dol?, místo aby nabrala. A Elfinka700 g ;o) Froda ani nemá cenu tak ?asto vážit, ten je pon?kud stabilní.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-03, 00:20


"Chlazení paci?ek - aneb - jak jsme namá?eli kuchy? !"

Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-03, 09:46
Princ Jumbo
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-03, 13:33
Jordi - Ten je úžasný, už pro n?j máš pání?ka?
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2005-08-03, 15:50
Jinak když už jsme u toho...kdyby n?kdo shán?l pání?ka pro n?jakýho klu?inu, dejte mi sím sím v?d?t... radši bych ne-bílýho, ale jinak je to myslím úúúpln? šumák... Jo a jsem z Prahy, bohužel jsme nepojízdný, takže nechci cestovat pak s mrn?tem busem odkudsi z dáli... Kdybyste o n?kom v?d?li, bylo by to super.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-08-03, 18:33
To Iv?a: Omlouvám se že odpovím za Jordi - Jumbo už páne?ka má - v sobotu si pro n?ho jedu a už se na n?j moooc t?ším.....:-))))

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-08-03, 18:39
cinderello,
a co takhle jinonice?
tam te? jsou ur?it? nejmí? t?i kluci a budou ur?it? vd??ný milá?kové. jednoho takovýho mám doma už rok, bylo mu asi 1,5 roku, nekouše a vzorn? používá wc.... :o)
(kdyby náhodou - kontakty jsou hned na úvodní web stran?)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-03, 18:59
Jája - to je dob?e takový krasavec si zaslouží mít svého vlastního páne?ka - gratuluju k dobrému rozhodnutí :oD
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-03, 19:30
P?esn? tak. Jumbo má už pani?ku Jáju a je to krasavec - hotový princ. ;o)

Jájo: Jinak je zvyklý hrát si a zápasit, takže nejspíš budeš jeho ter?em ;o) Jinak je to zlatí?ko. V?era dostal na prdel, protože byl líný ud?lat skok p?es okraj záchodku, ale jinak jej umí p?kn? používat. Jen když není na blízku bezva zábava vyžadující co nejmén? zdržování se takovými zbyte?nostmi, jako je p?eskakování okraje záchodku. ;oD za to p?eskakovat okraj lavoru s vodou - jo, to je pane?ku jiná zábava. Jen když to krásn? ?vachtá a cáká široko daleko. ;o) Asi se mi bude stýskat, je to fakt krásná barevná kombinace a Jumbo se skute?n? tvá?í, jako n?jaký vévoda. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-08-04, 11:18
Jumbo je kouzelný.
Avatar

Aktuální stránka:7 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist