Aktuální stránka:4 z 36
Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-25, 00:52
Takovi tmavi prcci!! to je uzasny..
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-25, 17:42
Yasmin: to bylo focené v podve?er. lépe už to nešlo, protože jsem z práce šla na veterinu s Berrym a potom už se stmívalo.

Dneska jsem fotila odpoledne :o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-25, 18:12
pani - to je tak uzasny - ta otevrena tlamicka dole vlevo.. ;)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-05-25, 21:31
ty jsou tak roztomili....

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-26, 11:51
Kouzelníííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-05-26, 13:25
Krásný fotky, jseš šikulka a mimískové taky o:))
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-28, 10:05
1. Ve ?tvrtek na nás za?al Berry prozírat. Bolavé o?ko, jelikož se muselo pootev?ít, už z?stalo pootev?ené a ob?as na nás Berísek kouká. Zdá se, že je tím pádem klidn?jší, nebo vykulen?jší?



2. Fre?átka se za?ínají rozlézat po pelíšku. Už se p?ed nima maminka nem?že tak dob?e schovat, jako doposud. Hned ji hledají a jsou ochotná se pomalu vplazit až do záchodku. Dala jsem jim do klece také druhý záchodek. Je malý, trojúhelníkový, pro králíky, a dokonce i fretky, jenže je mali?ký a pro dosp?láka není. Za to má však i snížený vstup a na školení fre?átek by tudíž m?l být dobrý.

3. Seznamujeme medulátka se záchodkem. Zatím dáváme jen o?uchat mamin?in výtvor. fre?átka v?eští, ale jakmile narazí na bobek, p?estanou a ?muchají, jako ov?á?tí psi. p?itom se celí vrtí. jedna hol?i?ka dokonce ?uchla, a sama vytvo?ila bobek. Nebyl sice ukázkov? na míst? v rožku, ale je to první zásvit úsp?chu. Zatím bobkují a ??rají kde se dá, ale to je jen tím, že ješt? netrefí do mamin?ina záchodku. Budu je tam postupn? dávat a až na to p?ijdou, v??ím, že se nám je pod?í alespo? trochu socializovat.

4. Maso baští jako o život. Styl jezení je teda podivný. nejd?ive žvýkají, potom spolkonou v?tší kus a za okamžik ho vykuckají, aby jej zase p?ežvýkali. Chu?átka, ješt? se mají po?ád co u?it. Tohle ud?lají t?eba 4x za sebou. N?kdy se bojím, že se zadusí, ale t?eba Erin jim to dává prý i s kostmi a nepatlá se s tím. No nevím nevím, kousky sice maxi nedávám, a kosti také ne, ale natrápí se s tím docela dost. Každopádn? si z toho hlavu ned?lají. Pozorovat je, je tedy dost zajímavý zážitek. Dneska je ?as pro p?ehlídku sle?en. Tak zase n?jakou tu fotku p?ihodím.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-30, 11:44
Jsou krásní a jsem rád, že se jim da?í dob?e. Držím pale?ky.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-01, 00:29
Fre?átka si za?ínají trošku i hrát. ;o) Dneska dostali mleté hov?zí s bílým tu?ným jogurtem a do toho m?li p?imíchanou vitamínovou pastu Gimpet ;o)

Chutnalo jim to a to docela hodn?. ;oD
Nové fotky:
[www.galactica.cz]

Rozd?lila jsem galerii po deseti dnech. ;o) Kdyby se to n?komu už blb? na?ítalo. Jinak kdo má bezproblémové p?ipojení, m?že navštívit poslední odkaz "... - celá galerie", kde to je, tak jak to bylo doposud, ?ili od 1. dne po 31. den

:oD




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 01.06. v 00:40.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-01, 11:47
Jordi jsou uzasny.. Chjo takova krasne barvicky - jak jsou kazde jine.. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-06-02, 12:15
Taky mne docela p?ekvapuje, že je každé jiné.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Dáša Kooutková (IP)
Datum: 2005-06-04, 20:28
Opožd?n? gratuluji a p?eji hodn? zraví?ka jak mamince tak prck?m.
Na toto se m?žu jen s úsm?vem koukat.
Orisek je vykastrovaný
[/img][/b]

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-05, 14:19
Jsem veselý, jsem hravý, ale nejrad?ji si hraji na lov. Snažím se nau?it se, jak se správn? ukládají bobky a jde mi to nejlépe. Jsem nejv?tší tak pozor na m?. Já vám z cesty uhýbat nebudu! ;o)

Jsem prozatím JUMBO a p?ezdíván jsem Jumbo-Jet.

Jsem se svým bráškou Yaseminusem úpln? volný. Nelíbím se vám? Jsem FRETKA, jako každá jiná!

Nemyslím si, že bych byl zlobivý, tak pro? nem?žu mít svého páne?ka. Já chci také mít rodinu, nemám snad na ni právo?

Hej ty tam naho?e, jestli jsi, tak t? moc prosím, abys mi daroval n?jakou rodinu. P?ísahám ti, že se o ni budu starat, jak nejlépe dovedu. A až nadejde m?j ?as, všechno ti to tam naho?e oplatím.


Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-05, 20:34





Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-06-06, 12:02
Milý Jumbo!
P?eji ti abys našel co nejd?íve hodného pání?ka. Kdybych mohl, tak bych si t? vzal hned. Jsi kouzelný.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: sjusn (IP)
Datum: 2005-06-06, 13:31
Jordi: krásní medvídci... taky nevim pro? nikdo nechce albínky, já jsem jako první fre?uli taky shán?la albínku,ale když byla jenom tcho?inda tak se nedalo nic d?lat ... :o)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-07, 23:07
Ahoj lidi?kové, dovolte, abych se vám p?edstavil. Doma mi ?íkají Yasí?ku, Yasíku, Yase, ale celým jménem jsem prý Yaseminus. Prý je to n?kaká krásn? vonící kv?tina. Nevím, ješt? jsem ji nikdy nevid?l, ale podle m? je to prima, že mám jméno po n??em, co se lidem líbí. ;o)

Já jsem hravý, veselý, ale umím se po bou?livé h?e také pomazlit. Muj bráška je d?lová koule. Je to obr a m?j vzor, ale já nemám pot?ebu se po?ád rvát. Ne, že by to nebylo prima, jasn? že je. Ale kdopak vám bude škrabkat b?íško a zádi?ka, když ne milující pání?ek? Proto i já bych moc rád m?l láskyplnou rodinu. Moc by se mi líbilo, kdyby v ní byla n?jaká fret?í sle?na, nebo dáma, ale uvítám i oby?ejnou rodinu. Jsem docela skromný, takže kdyby jste m? n?kdo cht?l darovat domov, jsem k dispozici.

Moc se na vás t?ším a slibuji, že vás budu také t?šit.
S láskou a fret?í pé?í
váš

Yase

Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-06-08, 09:31
Jordi, ty jsou úžasný, já je chci všechny, medvídky nádherný, když už ale jednoho tcho?áka doma mám a on by to asi nevydejchal, p?ece jenom je to d?dek (6 let) a nechci ho zbyte?n? stresovat n?jakou konkurencí. Jo ta "reklama" na Yasí?ka a Jumbíka je správn? citov? vydírací... kdybych nem?la fre?áka tak neváhám. Doufám, že pro n? najdeš n?koho super.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-06-08, 18:12
to Rom?a: my m?li také fret?í babi?ku a p?i mlá?atku chytila druhý dech a chu? do života, ne?ekla bych, že by m?l být problém sžít starší fretku s mladší:)Neváhej:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: aronka dne 08.06. v 18:13.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-08, 18:29
Frodo, medulku jako miminko, p?ijal absolutn? a i te? si fre?átka o?ichává, nechá je, aby si o?ichala jeho a nedovolí si jim ublížit. ;o) Ony fretky nejsou blbé, ví, že mimink?m se neubližuje.

Mon?a: Jenže kdyby byli kluci jiné barvy, nebylo by t?eba poukazovat na jejich p?ednosti ;o) Ale m?žeš to nazvat i citovým vydíráním, já to považuji, za poukázání na jejich p?ednosti!

Jumbo je veliký lední medv?d a Yasík je malý bílý tule?ek. ;oD
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-06-08, 18:51
:o)))) Ur?it? se t?ším, až si na tomto vlákn? p?e?tu n?co od budoucích majitel? dvou úžasných bílých fre?ulek, protože tihle dva krásní kluci jsou celostránkov? známí a ur?it? si zaslouží ty nej nej nové majitele....:o))
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-09, 00:15
Son?e, já také, hlavn? to, jak se jim da?í a jakou radost svým páne?k?m d?lají. ;o) šmudlí?ci moji.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-09, 08:16
Po bližším prozkoumání, mají všechny t?i harlekýnky bílé chlupy romnom?rn? po celém t?le, ?ili budou všechny "grošované" - st?íbrné! Akorát každá v jiném odstínu. (Každá s jinou koncentrací barva vs. bílá) ;o) p?ijde mi, že Bigi a Elfi jsou tmav? st?íbrné - Pewter. Jackie (Balmínka) by mohla být st?edn? st?ibrná - Medium Silver a Berry by mohl ješt? víc zesv?tlat na sv?tle st?íbrnou - Light Silver. No uvidíme.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-06-09, 11:19
Jordi, co máš proti bílé barv??!? Vždy? jsou nádherní! A ti ..... (tupci?) co to nevidí a cht?jí jen módní dopln?k ladící k autu (atd...) si tyhle malé krasavce stejn? nezaslouží.
My jsme m?li p?ed 3 roky 2 tmavé a jednu bílou sle?nu a všichni zájemci cht?li tu bílou. Jenže ta už byla naše....
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-06-09, 11:20
Jsem moc rád, že se k miminkám chová Frodí?ek tak hezky.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-09, 14:38
JanaG: ;o) Já osobn? nic, ale potencionální zájemci furt brblají. ;o) Však kdyby byl, t?eba Yase, holka, tak bych si ho nechala. Náhodou Albínka od Blanky je krasavice. jet aková drobou?ká. :o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-06-09, 14:43
No vidis, nekdo brbla kvuli albinkum, nekdo kvuli sameckum :-P Podle me, by sis ho klidne mohla nechat. Stejne mas Froda vykastrovaneho.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-09, 16:03
To mate tak - kazdej brbla kvuli necemu.. ;o) Ene to taky rekla dobre.. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-09, 16:15
Já mám Bubinku a brblám jen po procházkách, když už albín neni.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-06-09, 20:18
Jo a katka to rozsekla! :-)))
Avatar

Aktuální stránka:4 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist