Aktuální stránka:2 z 36
Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: sjusn (IP)
Datum: 2005-05-04, 12:28
Mirek: tak v tom p?ípad? se to nezdá jenom tob?, taky máme pár fotek pojmenovaných jako "vet?elec"... ta podoba... :o)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-04, 15:05
Yasmin - nediv se, já jsem to zjistila taky až po porodu a hlavn? je Medulka úpln? sladká...
Jinak má Terka falešnou b?ezost a já jsem z toho normáln? nervózní... Nevím co nás ?eká...
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-04, 15:13
To Ivca: Uprimnou soustrast!
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-04, 15:27
jako k tý fal. b?ezosti? Nemohl by mi n?kdo napsat jak to probíhá? Terka už je ja hrušti?ka. A budeme muset jít na sono, protože tam má n?jaké bouli?ky (mim?a to nejsou - to by bylo neposkvrn?né po?etí). Bojím se aby to nebyla n?jaká cysta... :o(((
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-04, 15:51
No ja se v pondeli od MF dozvedela ze ony pri falesne brezosti dokazi hrat i ty mimca ze jim ta deloha zvroubkovati.. ;o) a jinak faleska jak vysita je popsana na jednom foru agresivni fretka, myslim..
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-04, 15:51
Toz na sono bezte...a vet vam urcite k fal. brezosti poradi.
Ja ti muzu popsat ve zkratce, jak to probihalo: nejdriv opatrna fretka, zerouci na co prisla, pak unavena fretka, neustale si nekolikahlasne povidajici v pelisku, pak povidajici si s plysakem. Zakus kohokoliv, vcetne me, ale hystericke jecceni, kdyz jsem ji pustila z ruky. Vsude s nama Fifinka cestuje. Fretka moc nezere a nebavi se - vsechen cas venuje peci o "mimino".
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-04, 19:42



Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-04, 20:17
Jee uz jde videt albinek ;o) jsou bozi! Skvele fotky, Jordi
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-04, 22:09
Dnes jsem odhalila novou v?c. Fre?átka za?ínají zdihat hlavi?ku. A protože se jim to neda?í, ješt? nemají tolik pot?ebné síly, aby ji p?i pohybu udržela naho?e, tak s ní pokyvují nahoru a dol?. Trénují p?kn?. A vypadají p?itom, jako kdyby tan?ila na n?jakou hudbu. Je to docela srandovní. Rostou ze dne na den. Jsou pokrytí takovou jemnou srstí, jako chmí?ím, nebo vlnou.

Maminka má tendence každého tahat do pelíšku. Frodík se ji rad?ji straní a schovává se. Ona když ho zmer?í, nahodí takový potm?šilý up?ený pohled, že se Frodíkovi málem naježí všechny chlupy na t?le a rad?ji mizí. Jenže Medula jej pronásleduje a s tak velikou odhodlaností ho chytit, tvá?í se jako by si v duchu ?íkala: "Ty, jedno zlobivý veliký fre?e! Tak ty nebudeš poslouchat maminku?! Jen po?kej!" A s tímto výrazem vystartuje, no...no jako fretka a s nahrbeným h?betem a jasným cílem se vrhne kup?edu na Froda.

Je hrozn? komická, ale nedá se jí vzdorovat. je tak sladká a ?lov?ka to musí cht? necht? dojmout, když se s takou láskyplnou pé?í snaží být ta nejlepší mamina na sv?t?. Chce se postarat o všechny. No není to kouzelné?

Yasmin: já vím, že jsou ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-05, 13:14
to Jordi-jen po?kej, až Ti pudou prcci z domu-teprve potom uvidíš, jak si T? Medulka adoptuje:)
Žiga je bez d?tí už týden a n?co, a p?esn? tkhle se chová te? k nám. Po?ád nás ?istí, tahá, povídá si s náma....je to k popokání, protože intonací to opravdu p?ipomíná a odpovídá situaci:) Po?ádn? si je užij:)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-05-05, 18:56
Jordi: Jsou nádherný!! =)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-05, 20:48
aronka: 8o) No pot?š košt?. A já si myslela, že bude ráda, že už má klid ;o)

petus: Díky :o)



Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-05, 21:37
No to je skute?n? n?co užasného... Jsou opravdu skvostní...m? asi nejvíc fascinují jak mají zalepenená o?i?ka a jak jsou mr?avý...já bych sr to bála vzít do ruky...vážn? vypadat tak k?ehounce:-)


Yasmin: Paptek asi píše z mobilu...nebo nevím...všimni si že nikde nemá velké písmeno a místo mezer d?lá te?ky, takže bu? píše z klávesnice kterou nezná..t?eba z ciziny, nebop opravdu je to tím že píše z mobilu:-)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-05, 22:20
Tos to vystihla ;)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-05, 22:47
Radko, Yasmin: No kdyby jste vid?ly, jak je kolikrát maminka zalehne, zašlápne, anebo vyhodí do vzduchu, když se snaží na?echrat pelíšek, tak by jste se nebály ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-05, 22:50
je fretata maji i leteckej den ;oD to je dobry.. ;)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-06, 14:47
presne tak, nase ziga se snima vubec neparal, vzala do tlamicky, vomlatila vsechny rohy a pustila z tlamicky na zem kdykoliv uvidela neco k jidlu .....ale jim se nemuze nic stat, jsou jak gumova;)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-06, 14:52
te? jsem si znova prohlížela všechny fotky a op?t sedím v n?mém úžasu nad matkou p?írodou! to je naprosto neuv??itelný, co dokáže za pouhopouhé ?ty?i dny!

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-08, 00:55
Naše nejkrásn?jší fret?í sle?na naší rodiny:
princezna Medulka Jordi Šlapanická z Prost?jova



Porovnání fret?ího kluka a fret?í holky v 7 dnech. Rozeznat pohlaví jde i po narození, ale kdo to nevid?l a vidí poprvé, m?že si být trochu nejist.

A proto...





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 08.05. v 02:47.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Hana Horá?ková (IP)
Datum: 2005-05-08, 08:32
Jordi, moc gratulujem, pustilo m? to na fórum po n?kolika dnech, nevím co to stále zlobí. Takže d?tem i mám? hlavn? zdraví!

307-515-842
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2005-05-08, 14:33
Jordi, samoz?ejm? gratulace nejv?tší. Taky Ti od nás pat?í obrovský dík za nejen nádherné fotky (ty jsou opravdu p?enádherné) ale taky krásné povídání k nim - moc krásn? se to ?te. Už te? se t?ším na další !!!

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-08, 14:52
Hani, Iveto moc d?kujeme. :o) P?ehled fotografií je ješt? tady:
[www.galactica.cz]
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-09, 11:40
To JORDI: Je to super. A? se jim da?í.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-05-09, 11:51
Rostou jako z vody! Teda ti jsou tááák krásní, asi jsem se zamilovala :-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-09, 11:53
Já jsem si je taky zamiloval.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-05-09, 12:52
To Jirka
No snad se nezamilujeme do stejné hol?i?ky ;-) Nejsem si jistá, myslím, že jsem ?etla, že to bude tvoje první frete?ka: P?eju, a? vám to spolu hezky kvoká :-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-09, 22:22
Hlásky miminek sílí a sílí s každým novým dnem. A jak nabývají na intenzit?, tak získávají také n?jakou tu podobu, ?i n?jaký jistý tvar. Nyní když se n?které fre?átko rozpiští, zní to velice vzdálen?, jakoby št?kal pes. Samoz?ejm? si pod pojmem psa, nem?žeme p?edstavit št?kot mohutného ov?áckého hafana, ale spíš ?afání malého psí?ka, nebo ješt? lépe, po?afkávání malého š???átka. Fre?átka už nep?sobí dojmem, že snad rostou p?ímo p?ed o?ima, a?koliv se každým dnem nadále zv?tšují. Je to nejspíš zap?í?in?no jejich hebounkým sametovým pkryvem baculatých t?lí?ek, že se nám r?st už nezdá být tak markantní.

Dva drobci, hol?i?ka a chlape?ek, jsou sice nejmenší, ale zdá se, že to, co nemají v zavalitosti a hustot? kožíšku, to si vynahrazují mrštností a velikou houževnatostí. A?koliv bývají ?asto odtla?eni od cecí?ku, v?bec si nep?ipoušt?jí, že by se nedostali k jinému. S tímto p?esv?d?ením a obdivuhodnou neodbytností se vpasírují i do té nejmenší škvíry, kterou mezi t?lí?ky svých buclatých sourozenc? najdou. Prost? to nevzdávají a já v??ím, že až jednou vyrostou, budou to práv? oni dva, kdo bude komandovat jiné tlouštíky. Na svou malou velikost, mají totiž obrovskou sílu a kuráž do života. Už nyní využívají svou inteligenci na to, aby se vecpali t?eba zrovna DOLEM, když to nejde HOREM, mezi své sourozence. Budou to ur?it? kurážné fretky, zaru?en? osobnosti s velikou vynalézavosí.

Maminka má po?ád tendence tahat všechno, co se hne, do pelíšku. Už ji nesta?í moje jedna ruka, už si cpe do pelíšku ob? mé ruce a tak n?jak p?emýšliv? se poohlíží po dálší ?ásti mého t?la, co m? z pelíšku ješt? kouká. Mám se snad za?ít obávat, že se rozhodne skute?n? m? tam nacpat celou hlava nehlava? Je to rozhodn? mamina na plný úvazek. Mimink?m ze sebe dává, co m?že, p?esto si ani na vte?inu nep?ipustí myšlenku, že by si sama na chvilkulehla n?kde bokem a odpo?inula si. nají se vždy, jakoby ve sp?chu a už zase peláší za miminky. V pelíšku si smím s mimousky d?lat tém??, co chci, ale podmínkou je: Být v pelíšku. Je to báje?né mít tak dobrý vztah se svou fretkou. nedovedu si p?edstavit, že bych jen koukala z povzdálí a p?i každém ne?ekaném pohybu, by mi hrozilo nebezpe?í útoku bránící matky! Tohle u nás v?bec nehrozí. Maminku ruší pouze fakt, kdy ji zdrhnu z pelíšku. Ona chce mít prost? p?ehled a ne, aby si každý d?lal, co chce, když je zrovna považován za malého.

Po týdnu nestandardního pobývání v nouzové kleci, Frodí?ek nabyl pocitu, že už tady n?co skute?n? nehraje. Nebo, že by spíš hraje? Zpívá? nebo kníká po?ád a tém?? v jednom kuse? Od za?átku sice v?d?l, že se cosi stalo. Byli tu dva a te? je tu ješt? hejno n??eho navíc. Pr?avého, divn? vonícího, a i Medulka je tím navon?ná, jako n?jaká frajerka, ?i co. Po?ád se to tu ozývá, achudák Frodík n?m? naslouchá. Vyhýbal se této zm?n?, co se dalo. Medulka se k n?mu chovala divn?. Docela ho prohán?la a on v?bec nechápal, co se mohlo stát, že na n?j tak divn? civí, zrazu vystartuje a chápe se zuby jeho oušek. Au, to bolí, co chceš? Táže se vykulený Frodo. No a práv? po týdnu, dosp?l k názoru, že se musí ta divná událost prozkoumat blíže. Opatrn? se plížil ke své kleci - tedy své p?vodní, na kterou byl zvyklý už od mali?ka, a kterou te? obývá pouze Medulka s tím houfem divných mimozemš?an?, nebo co to je. Opatrn? nakukoval zpoza dví?ek a v?t?il svým r?žovým ?enichem. Nebyl ale dost opatrný a z pelíšku se vyno?ila bystrá medul?ina tvá?. Jakmile z?ela, v tu chvíli pro ní, veliké neposlušné fret?, vystartovala z pelíšku jako raketa "ferret star" a jala se pronásledovat Frodíka. Nastala bláznivá honi?ka, p?i které se Frodovi až pletly vlastní tlapky a nev?d?l kde zahnout d?ív, aby se zbavil pronásledovatele. Bláznivá mamina mu byla stále v patách. Co v patách!, kdyby jen to!, byla s ním tém?? hlava na hlavu! Frodí?ek z toho rozkvokal, ale to asi nem?l d?lat. Mamina spustila své výchovné kvokání a popadla ho za ucho. Frodí?ek se musel p?evalit, a pe?ovnou maminku zavalit, aby se vyprostil. Našt?stí pro n?j, se za?ali ozývat ti mimozemš?ané. Mam?a váhala, zda má rad?ji domlouvat velikému dí??ti, nebo jít ut?šit tu hromádku malých mimísk?. Nakonec se rozhodla, pro ta slabší a ne, tolik neposlušná mimina. Uf, oddychl si Frodo. Jeho klid však nem?l trvat nadlouho. Maminka mimísky zb?žn? zkontrolovala, zjistila, že jsou v pohod?, a op?t si vzpom?la, že má ješt? jedno neposlušný d?cko venku,...

Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:29
TO JORDI: Jsou krásnýýýýý!
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-16, 12:50
Jordi: japa se vede mimiskum?
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: xnovm (IP)
Datum: 2005-05-16, 13:33
Jsou krásní.... A? se vám i mimísk?m da?í a a? všechny najdou hodné, nejhodn?jší páne?ky.
Avatar

Aktuální stránka:2 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist