Aktuální stránka:5 z 36
Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-06-09, 20:33
Katka: Na to ABY ?LOV?K brblal po úrocházce nemusíš mít albína...zjistila jsem že Kukulína , nejvíc p?itahuj blátivé louže!:-D
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-06-09, 20:42
Mirek: Tohle jsem taky psala já...aby nedošlo k omylu, radši to píšu všude%-)Jsem sice schizofrení i v reálu, ale zase takhle fakt ne:-D
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-10, 14:07
Jejda Radko - tak to oprav v tom prispevku a nepis furt pod to! chjooo
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-10, 20:19
Zítra je den "D" pro 2 naše p?enádherné fret?í d?ti. Jsem vd??ná za ?as, který mi byl p?edur?en, za ?as, který jsem mohla strávit s našimi fre?átky. Jsem moc vd??ná, za toto p?ekrásné období, kdy jsem mohla sledovat, jak se z malých r?žových fret?ích žížalek, modelují krásné barevné kuli?ky, které s každým novým dnem více a více p?ipomínají svým vzez?ením to, ?ím jsou - tedy fretky - Naše pr?vodce životem, naše and?ly.

Tady máte poslední p?ehlídku všech fre?átek. Dnes a zítra už jenom ráno jsou to poslední dny, kdy je m?žu vyfotit všechny do jednoho.

Hani M. ze Šlapanic - zítra poznám, cos cítila ty, když jsi mi dávala tu mojí nejdražší béžovou kuli?ku. ;o) Ješt? jednou ti za ni d?kuji, ona je moje št?stí a zítra takové stejné št?stí dám zase n?komu já. :o)

**************************************************
Balmínka - ALIAS - Jackie
Jackie je zbarvením a bílými znaky:
st?íbrná harlekýnka.
Má tmavé o?i - tém?? ?erné.
Má r?žový nos s hn?dým T obrysem.
Váží 310 g

Byla jako ko?átko a s novým jménem se z ní také vyklubala tak trošku bojovnice. Nebojí se prát ani s nejv?tším Jumbem. Je zvídavá a odhodlan? se pouští do pr?zkumu.

Jackie pojede do Ostravy k Ymshe a jejímu p?ekrásnému fret?ímu klukovi Montymu. Monty je šampa?ský, jako Jackiina maminka Medulka.

**************************************************
Berry - Hackleberry
Berry je zbarvením a bílými znaky:
st?íbrný harlekýn - možná bude sv?tle st?íbrný, to se teprve ukáže. zatím po?ád sv?tlá.
Má tmavé o?i - tém?? ?erné.
Má r?žový nos s hn?dým neúplným T obrysem. T obrys vypadá jako trojúhelní?ek, která je umíst?ný na levé stran? nosu. Je to, jako by to T p?echázelo do ztracena sm?rem doprava a dol?.
Váží 350 g

Berry je pr?zkumník a je odvážný. Dneska p?išel na to, že se dá bezvadn? spát na zav?šeném l?žku. když jsem p?išla z práce, rozvaloval se tam a vypadal nadmíru spokojen?. Rád si hraje na šarvátky. Miluje Jumbovy bojové hry. Ale v?bec mu nevadí, pere-li se t?eba i s Bambulkou. Také si rád dává do t?la s Bigi, nebo Elfinorkou.

Berry pojedek k Brnu k janici.j Brísek je první frete?ka, a v??ím, že si svou krásou a hravým temperamentem získá nové pání?ky co nejv?tší ?ástí jejich srdce. ;o)

**************************************************
Bigi
Bigi je zbarvením a bílými znaky:
st?íbrná harlekýnka - vypadá na tmav? st?íbrnou, ovšem co se z ní vyklube, uvidíme až ?asem.
Má tmavé o?i - tém?? ?erné.
Má r?žový nos s tmav? hn?dým neúplným T obrysem. T obrys vypadá jako T bez nohy.
Váží 360 g

Bigi je veliká giga holka a poslední dobou si ráda p?ijde pro pohlazení. Vybídkou ke h?e však nepohrdne a je p?ipravena, kdykoliv do útoku. Ráda mizí v rourách. Ráda se pere s Jumbem a Berrym. Pokud má chu? bojovat a ti dva nejsou na blízku, nepohrdne žádným sourozencem ;oD

Bigi pojede daleko, až na Slovensko do Bratislavy. Bude bydlet s fret?í sle?nou asi o rok starší, takže se bude mít s kým vyblbnout.

**************************************************
Elfinora
Elfinora je zbarvením a bílými znaky:
st?íbrná harlekýnka - vypadá na tmav? st?íbrnou, ovšem co se z ní vyklube, uvidíme až ?asem.
Má tmavé o?i - tém?? ?erné.
Má r?žový nos s hn?dým (až tmav? hn?dým) neúplným T obrysem. T obrys vypadá jako T bez nohy.
Váží 320 g

Elfinora je hravá, mazlivá a krásná, což je odzbrojující kombinace. Je zvídavá ale pomazlit se nechá, jako všichni. Ráda si hraje se všemi.

Elfi by m?la mít k dispozici hned dva fret?í kamarády. ;o)

**************************************************
Karinka
Kari je zbarvením:
tcho?ovitá. Možná bude tmavší, možná ješt? zesv?tlá. Kožíšek ji jde do takového zvláštního rezava, ale jen mírným náznakem.
Má tmavé o?i - tém?? ?erné.
Má r?žový nos s tmavším hn?dým T obrysem.
Váží 320 g

Kdybych m?la ?íci, které fre?átko je povahov? pro mne nejideáln?jší, byla by to práv? Karinka. Karinka je klidná a rozvážná. Hraje si stejn? ráda, jako ostatní, ale nejvíce ze všech se mazlí. Ráda je v mé blízkosti, když jsou všichni na vandru. ;o) Je kouzeln? krásná a povahov? je mi nejbližší.

Karinka pojede ke Vsetínu k panu Martinu G. bude na rodinném dome?ku v rodin? se dv?mi d?tmi, asi je dob?e, že je taková klidná a rozvážná. Ur?it? je práv? taková, jaká má být, aby co nejlépe zapadla, do své nové rodiny. ;o)

**************************************************
Bambulka
Bambi je zbarvením:
šampa?ská - po mamince
Má tmavé o?i - tém?? ?erné.
Má r?žový nos
Váží 280 g

Bambulka je naše nejmenší ko?átko. Když vidí jít okolo maminku, hned na ní volá, aby si ji mam?a všimla. Jinak je zvídavá jako ostatní. Je to takové naše malé béžové sluní?ko. Nebojí se prát se s velkým Berrym a ješt? v?tším Jumbem. Je to holka odvážná.

Bambulka pojede, stejn? jako Bigi, na Slovensko do Bratislavy. Bude d?lat spole?nost dívce, která p?ed n?co málo m?sícem p?išla o svou milovanou frete?ku. Nejd?íve další fretku necht?la, ale nakonec dala na slova lidí okolo, že nejlépe se rány zp?sobené ztrátou frete?ky celí novým fret?ím p?ír?stkem. Nejprve je ta záplata malá, ale jak roste, roste s ní i ta ochrana a stará rána je za nedlouho zapln?na novou láskou a št?stím. V??ím, že ji Bambi zaplní celou a ven propustí pouze krásné vzpomínky na chvíle s minulou fret?í dámou.

**************************************************
Jumbo
Jumbo je zbarvením:
albinotický - ?ili albínek
Má ?ervené o?i
Má r?žový nos
Váží 380 g

Jumbo je ten nejv?tší lední medv?d. Rád se pere a moc nepostojí. Když spí, je kouzelnej ;o) Je to takový medv?dí divo?ák, ale není to drso?. Jen je dost aktívní a rád si hraje na rva?ky. Je mu jedno, s kým si hraje. Má rád všechny sourozence


JUMBO je stále VOLNÝ !!!

**************************************************
Yaseminus
Yase je zbarvením:
albinotický - ?ili albínek
Má ?ervené o?i
Má r?žový nos
Váží 370 g

Yasí?ek je o trošku mazliv?jší, než Jumbo. Ovšem hraje si stejn? rád, jako všichni ostatní. Yasí?ek byl druhý nejmenší fre?átko ale jak vidíte podle váhy, dohnal to slušn?.


YASEMINUS je stále VOLNÝ !!!
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-06-10, 20:58
Jordi,vždycky si krásné fotoalbum s nadšením prohlídnu. Supeeeeeeeeeeeer fotky. Nadherné fre?ulky.A? d?lají svým novým majitel?m jen samé radosti...P?eji hodn? št?stí všem mr?at?m do nového domova.Nezapomenout vkro?it pravou pacinkou...:o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-11, 16:22
Tak Berry a Jackie práv? putují dom?.

Tedy, - do nového - "dom?". ;o)

Následující informace o Berískovi a Jackience jsou už v rukou nových pání?k?. Takže Jani a Bar?o,

m?žete nás informovat. ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-06-11, 17:30
Ach jo, já když je vidím, tak bych si je nejradši vzala oba, i když bych cht?la spíš hol?i?ku....Ale ješt? si musím rok po?kat, protože mi naši dovolí fretku teprve, až skon?ím druhák na výšce...Ach jo, já to snad už nevydržím....:((((

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-12, 18:03
Pro p?ípadné zájemce o fret?ího kluka, anebo jen pro pot?šení oka a srdí?ka milovník?m fretek.
Nová galerie Yaseminuse.
První séerie fotek s názvem "Um?ní spát..."
[www.galactica.cz]

Náhled:
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-13, 17:51
Jordi - to bylo moc pekne.. =o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-06-14, 10:04
Jackie už se nám postupn? zabydluje a pomalu se batolíce po pokoji, prozkoumává sv?j nový domov. Strejda Monty se jí první dva dny vyhýbal jako ?ert k?íži, protože von?la stejn? jako ta ženština, která ho kousla do ucha a mocn? na n?j pufla. ;-) Dokonce první dva dny zanev?el na pokojík (tedy i ten sv?j), kde ta malinká spinkala a obš?ast?oval svou p?ítomností starou pra?ku v koupeln?. Když ale pani?ka už druhý den po n?m uklízela hov?ouse na rohoži, ?ekla dost a a? cht?l ?i ne, šel na noc chrn?t do své voliéry. Kde poctiv? kadí do zách?dku. Te? už se malé Jackie nebojí, ale nastal problém jako u mnoha z vás, kdy p?ibyla nová frete?ka. Jackie sy?í, Monty kvoká. Bohužel Monty není takový ten hodný strejda, jako byl Jordiin Frodo. Místo aby ji ochra?oval, tak ji kousnul do krku a cht?l jí n?kam odtáhnout :-( Malá p?i tom sy?ela jako o život. Tak nevím, ale tak trochu mi to p?ipadalo, že by se snad cht?l pá?it, jenomže ten pacholek je už 4m?síce kastrovaný!!!! Tak nevím a ráda bych poprosila, vás, kdo má s tím zkušenost, abyste mi poradili, jak z nich ud?lat kamarády.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-06-14, 10:06
Jordi: Já mít svoln?jší rodi?e, tak bych se ho hned ujal. Je naprosto rozkošnej ( a to jsem furt tvrdil, jak se mi albíni nelíb?j ;-) ). Bohužel moje rodina by doma tcho?e neustála a Radky maminka má plný zuby t?ch 2...

Tak alespo? Yaseminovi ( snad je to ?eštinsky správn? ;-) ) p?ehu co nejd?ív n?jakého hodného pání?ka.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-06-14, 10:27
Další info o chování Montyho v p?ítomnosti sami?ek: První sami?ka, se kterou se seznámil, byla 2letá Miky. Byli jsme s tcho?íky v parku a Monty kvokal, lízal sami?ce krk, ?uchal k zade?ku a cht?l se pá?it. (už tehdy byl kastrovaný) Sami?ka na n?j sy?ela, m?la t?sn? po ?íji, která byla ukon?ena injekcí, takže sami?ka si nejspíš myslela, že je b?ezí. Další sami?ka - Meru?ka. Martina z Ostravy hledala hlídání asi na 4 dny a tak jsem se nabídla. Asi 2krát p?ed hlídáním jsme se sešly, abychom v?d?ly, jak na sebe budou reagovat. Monty kvokal , takovým hlubším hlasem, a ona sy?ela, necht?la, by se p?iblížil na mén? než cca 30cm (to jsme byli u nás doma), když se p?iblížil, pokousala ho. Byla taky t?sn? po ?íji, ukon?enou injekcí. Venku to bylo lepší, když Monty zjistil, že ho pokaždé pokouše, v?tšinou si udržoval jistý ostup a protože miluje procházky, zpravidla o?uchával všechno kolem a moc si jí nevšímal. Když pak byla u nás, v?tšinou respektoval, že s ním nechce nic mít, ale sem tam to zkoušel po?ád. Zatím se nikdy nepral, spíše to fakt vypadalo,že se chce pá?it.
Tak a te? Jackie. Potom, co se jí vyhýbal, jsem ho v?era p?ilákala na calopet a kousel ode mne se batolila Jackie. Trochu o?muchával, ožužlal calopet, Jackie se dobatolila k dí?e roury od koberce. Monty šel k tomu ruhému konce a za?al do n?k kvokat. Pak p?išel k malé a ona za?ala sy?et. Vzala jsem ji do dlaní a on se p?iblížil, ona po?ád sy?ela, Monty ud?lal rychlý výpad, zakousla se jí do k?ži na krku a trochu zatáhl. No a protože jsem m?la strach, aby jí n?co neud?lal, tak jsem mu otev?ela tlami?ku a vyprostila Jackie. Zakousnutý nebyl siln?, vlastn? jsem se mu jen jemn? dotkla ?elistí a on pustil sám. Ve?er se zase na malou p?išel podívat, když jsem si s ní hrála. Vzala jsem ji do rukou a on si ke mn? stoupnul na zadní a ?muchal, pak si trochu pufnul a šel pry?.
Prosím napište mi, jestli m?j tcho? je n?jaký úchylák, protože já fakt nevím, všechny sami?ky na n?j reagují prakticky stejn?... :-( Kluci jsou celkem v pohod?, Monty si jich nevšímá, jen mazlíka Froda se hrozn? bál a držel se m? jako klíšt? ;-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-06-14, 10:41
Ymsha: n?co podobnýho d?lal Kraken Karie, jestli se nepletu... Cht?l se pá?it...
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-06-14, 14:01
Ymsha.: U nás se snaží pá?it Máša s Bárou.....Jak je holka v ?íji,tak je jí to už asi jedno a normáln? si hraje na same?ka a d?sn? po Bá?e "jede".:o)))Ta sy?í jako o život...Takže mi máme doma fretku homosexuáln? založenou...Takže taky doma máme úchyla?ku.:o)))Ješt? že je Bára kastrovaná, možná že by se Máše poda?ilo i zplodit miminka.:oDD



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Son?e dne 19.06. v 11:29.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-14, 17:25
Já si myslím, že to bude dobrý. Že je to celkem normální. To, že si Monty pufl, je asi zp?sobeno tím, že najednou má v révíru další fretku a to ho vyhazuje z rovnováhy. Ale myslím, že jsou tady i lidé, na tom se seznamováním fretek h??. Frodí?ek Medulku také ob?as vlá?el, ale je fakt, že teda nem?l chu? d?lat n?co dále. ;o) Také se jí nebál a suverénn? p?evzal úlohu ochránce. Te? si spolu tak nádhern? hrají, že ob?as okouzlí i kolemjdoucí, když jsme venku.

Jsem ráda, že se Jackie má ?ile k s v?tu a baští dob?e? :o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-06-16, 12:15
Tak se po?ád ješt? seznamujeme, Monty je v noci pušt?ný voln? v pokojíku, Jackie je ve své kleci. Malá na Montyho nesy?í, ale ten, když je Jackie venku z klícky, tak je málem nep?í?etný a chce se k ní dostat. Ská?e, škrábe se a jakmile je dostate?n? blízko, snaží se malinké zakousnout do krku :-( A když nem?že ji, zakousne se do ruky aspo? m?. Pustit spolu je ješt? nechceme, Jackie je p?ece jen malinká, tak by se nemohla moc bránit. Ale v?era se batolila kolem voliéry, Monty spal, za?ala kvokat, tak se vzbudil a hurá do p?ízemí a snažil se dostat ven a kvokal na ni. Snad to bude ?asem v pohod?, hlavn? klukovi budeme muset vysv?tlit, že s ní to prost? d?lat nem?že ;-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-06-16, 17:07
Když jsme p?inesli dom? Karrii, Kraken byl nadšen, protože si myslel, ža jsme mu p?inesli sami?ku na pá?ení. Mysleli jsme si, že sv?j omyl pochopí a že se k ní za?ne chovat jako k mlá?átku a ne jako k objektu své h?íšné touhy. Nepochopil. Karrie na n?j sice nesy?ela jako Jackie, naopak cht?la spole?nost a cht?la si sním hrát. Ale Kraken ji vždy dal kravatu tlapkami, zalehl ji vahou svého medv?dího t?la, zakousl do zátylku a táhl si ji do nejbližšího šmajchlkabinetu, kde pak byl párkrát p?istižen i p?i provád?ní nemravných pohyb? ;-)
Nezbývalo tedy bohužel nic jiného, v rámci rozumného soužití našich fretek, než dát Krakena kastrovat. Te? spolu mají s Karrií moc hezký vztah, hrají si spolu a Kraken nemá touhu ji znásil?ovat :o)
Monty ale už kastrovaný je, takže tudy cesta nepovede. Dejte jim ob?ma ?as, myslím, že si zvyknou a budou se tolerovat. Zatím je rad?ji poušt?jte jen pod dohledem. Po?kejte tak za dva týdny, až Jackie povyroste a otrká se, ješt? si s Montym bude ráda hrát. Monty ?asem akceptuje (nic jiného mu nezbyde) "vet?elce" ve svém revíru a pak spolu budou p?kn? a rádi dovád?t !
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-06-16, 17:09
Jordi: Nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P?ejeme Yasí?kovi a Jumbovi, a? brzy najdou hodné pání?ky!
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-16, 18:46
Pár v?erejších videí.
[www.galactica.cz]
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-17, 02:24
Takže, chtete vid?t jak se žije Jackie? Tady je její galerie. ;o)
[www.galactica.cz]

Ukázka:
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-18, 23:37




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 18.06. v 23:37.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-19, 20:14
P?ehlídka Medulátek s názvem: "Zbylo nás 5, ale zítra budeme už jenom 4" je tady:

V?k: 7 týdn?

Váha: 490 g


Váha: 500 g
JSEM VOLNÝ !!! - HLEDÁM SI HODNÉ PÁNE?KY !!!


Váha: 380 g


Váha: 440 g


Váha: 500 g
JSEM VOLNÝ !!! - HLEDÁM SI HODNÉ PÁNE?KY !!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 19.06. v 20:17.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: sjusn (IP)
Datum: 2005-06-20, 10:56
Jordi: Bigi je naprosto úúúúúžasná... :o) p?esn? takovouhle fretinku mám v plánu do budoucna... jsem se úpln? zamilovala... ;o)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-21, 19:57
Tak pro možné budoucí páne?ky: Jumbo i Yaseminus jsou ode dneška o?kovaní proti psince. Takže první o?kování mají za sebou.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-24, 12:49
Tak mi Laura poslala pár fote?ek, tak jsem založila další album, speciáln? pro Bambulku. M?žete se pokochat fotkami, které vytvo?ila Laura - nová pani?ka malé Bambi. A já doufám, že Bambulka bude t?šit celou Lau?inu rodinu. :o)

[www.galactica.cz]

Ukázka:
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-06-24, 16:26
To Ymsha: to mas este dobre. Ak si chces precitat, co sme prezivali my s Kukom a Sarou, precitaj si tu: [www.roby.szm.sk]

Mozno ti to pomoze. Mne sa velmi osvedcila skatula, do ktorej Sara vliezla, ale Kuko nie.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-06-24, 18:17
Jsou tak krásní.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-26, 21:44
Nové fotky Bambi:
[www.galactica.cz]
:o) jsem na ni hrdá.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-27, 23:31
Moje



Jája? - ? -


VOLNÝ !!!
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-06-28, 12:55
To Jordi: Zatim to s Jumbíkem vypadá, že asi tak 80% že jo - zkoušku mam za t?i!!!!!
Na sto procent ti to ?eknu osmého ?ervence, protože to d?lam ješt? jednu zkoušku, ale je to super!!!!
Zatim se m?j a pozdravuj fretky (hlavn? Jumbíka)

Aktuální stránka:5 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist