Aktuální stránka:10 z 36
Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-18, 14:12
Do klubí?ka, to ta naše spí na rukách zásadn? na délku, s hlavou v podpaždí.
Je Jumbík taky tak upovídaný jako je hezký?
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-18, 15:11
Jumbo je opravdu krasnej!! No dyt albinek.. Kdyz vidim jeho zarivy ocka tak si predstavim Flo :o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-11-18, 19:55
Jéé :) Jumbík je boží :o)) Lední medvídek :)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-18, 20:43
Tak jsem fote?ky p?idala do rodinného alba ;o)
galerie Jumba
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jana P. (IP)
Datum: 2005-11-18, 21:34
No ten je nádherný!!!!! To je sn?hulá?ek baculatý!!! No k zulíbání.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-19, 17:01
Jája.: p?knej macek, tak a? je zdravej a máš z n?j radost!

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-11-19, 17:40
vladimir: No, upovídaný není....Ob?as si kvokne, když se dostane k jiným fretkám, ale když si hrajeme spolu, tak si to užívá, honíme se... ale nekvoká....Ale stejn?....Jsem strašn? ráda, že ho mám....
Tak snad se s ostatníma uvidíme p?íští ned?lu
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-21, 01:30
Prom?ny...

konec zá?í - konec ?íjna - konec listopadu


( Pro zv?tšení kliknout na foto )
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-21, 08:44
Jumbík i Elfinka jsou rozkošní. Jsem na n? zv?davá p?íští ned?li.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-21, 11:21
Já se do Brna asi nedostanu :-((( budu mít p?ed a po no?ní. Ale p?ijede tam pani?ka naší Mikinky.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-11-21, 12:45
Elfi je k "sežrání"

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-21, 12:54
Olgo: d?kujeme za pochvalu ;o)
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-21, 13:32
Elfi je vážn? krásná,(ostatn? jako všechna Medulátka!!!) ta maska jí mooooc sluší :-) S Jackie si jsou vážn? hodn? podobné, hotové sestry :-) Škoda, že nebydlíte blíž, to by bylo kvokání... Moc pozdravujeme všechna Medulátka a p?ejeme krááásnou zimu a hodn? sn?hu, a? mají kde norovat :-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-21, 13:46
Ymsha: My ur?it? d?kujeme. ;o) No snížek už tu máme, ale jen takový poprašek.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-21, 13:51
Napsala jsem ti email :-)
U nás už trochu sn?hu je, tak jsem slíbila ráno tcho?ík?m, že dneska bulnu školu p?jdeme ven :-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-11-25, 11:29
Jájo: Jumbík je kouzelný.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-12-02, 01:07
Ahoj všem majitel?m Medulátek!
Z našeho malého drobe?ka Jackie vyrostla celkem povedená nezbeda. A?koli strejda Monty m?l zpo?átku mírn? pedofilní sklony, (co se týkalo nového p?ír?stku) a tak ji chudinku první 3 m?síce celkem dost obt?žoval, p?estože mu všichni okolo neustále p?ipomínali, že už je p?ece pár m?síc? kastrovaný, a že by ho n?co takového tedy nem?lo v?bec napadat. Nakonec se to všechno, když už pani?ka ani pání?ek v žádný zvrat nev??ili, n?jak zlomilo. Jen co Jackie trochu dorostla a byla z t?etiny tak velká jako Monty, stala se z ní malá pokušitelka. Nechala se nahán?t tím vtíravým strejdou, co jí ?uchal po?ád n?kde u zade?ku, po celém byt?, a když už toho m?la dost, schoulila se pani?ce v náru?í a chvilku si st?žovala. Monty mezitím brousil po?ád kolem a ?ekal, kdy už to tu malou potv?rku p?ejde a p?jde s ním zase bojovat... A tak spolu bojovali a bojovali a bojují dodnes :-) ale s tím rozdílem, že už ví, že je máme oba moc rádi. A tak se Monty nakonec smí?il s tím, že jsou prost? dva. Jackie už nemá šrámy na krku a místo toho se n?kdy k sob? stulí ve svetru a hezky spolu chrní. A když jdeme ven, oba se usalaší spo?ádan? v p?epravce nebo bat?žku. Nebijou se a respektují toho druhého :-)
Tímto bych cht?la poprosit pání?ky Medulátek, a? napíšou, jak se mají ostatní Medul?iny d?ti a pop?át k 7mému m?síci života všechno nejlepší :-)

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-02, 10:34
To Ymsha: Je moc fajn, že si na sebe zvykli. A? se jim da?í.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-02, 11:21
j? :o) prima.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-02, 11:32
ymsha: p?ejeme hodn? zdraví a uli?nictví malé Jackie. Strejda Monty je ovšem velký krasavec, takže mu ty jeho sklony ?lov?k musí prominout :o)
Ostatn? myslím, že si s jeho dot?rností Jackie brzo poradí a dokáže mu dát za vyu?enou :-))
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-12-06, 09:47
to Jirka a Vladimír:
Moc vám ob?ma d?kuju :-)
Jen m? trochu mrzí, že nenapsali i majitelé Medulátek, jak se da?í jejich milá?k?m :,-(

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: janica.j (IP)
Datum: 2005-12-06, 19:04
Berry
Jsem jedno s Medulátek a je ze m? taky po?ádný chlap.Ješt? sem tam ,to když m? chytne blbá se zakousnu pani?ce do ruky.Ale už se umím i mazlit.To by jste nev??ily ,jak je to p?íjemné ,když m? hladí pod bradou.A takové šmejd?ní pani?ce pod mikinou,to je sranda.
Z jídla mám nejradši granulky,maso už mi moc nejede.Zato miluju bezopetku,ko?i?í mlíko(ale jen trošku a stejn? se z n?j....),a taky n?co co jí pani?ka(med ,sýr,okurek).
Moc m? mrzí,že jsem nemohl jet na sraz do Brna.Tolik jsem se t?šil na mamku ,sest?i?ku a strejdu.
Tak zatím ahoj Berry
P.S .Za m? napsala a podepsala má pani?ka janica

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-07, 22:44
Elfinora:

Ahojky sourozenci, také ješt? p?ibíráte na váze? Já tedy ano. Už jsem si myslela, že jsem tu?ná dostate?n?, ale dneska jsem zjistila, že to ješt? jde! :oD od posledního vážení jsem nabrala ješt? 50 g, takže nyní mám 1 350 g a jsem skute?n? jako tu??ák, tedy ?íkají to o m?, ale já vím, že i tak jsem fretka. No že by mi to n?jak extra vadilo, to že jsem buclatá, ani ne. já se ?asto jen tak rozplácnu na lino a chladím se, takže nechápu, v ?em ti lidi vidí problém. ;o)

Maminka taky p?ibrala, dokonce 60 g a má zase rovných 1 100 g. Zatímco strejda Frodo p?ibral jen 40 g, že se nestydí, nejv?tší macek z nás, a p?ibere si tak decentn?. S t?mi gramy má te? 1 700 g No uznejte, na mého Bráchu Jumba nemá, že?

Jumbíku? Kolik že to už máš? :oD

Musím teda pov?d?t, že v Brn? se mi zdálo, že sest?i?ka Bigi, m?la asi o pí? mén?, než já, ale m? je to celkem fuk, to ?íkala pani?ka ;o) P?esto se o nás všech a ne jenom o nás, ale i o jiných fretkách, narozených v tomto roce, ?íkalo, že jsme ?ím dál, tím více v?tší, a težší. :oD T?eba jednou budeme velikosti skute?ných ledních m?dv?d?. ;oD

Zima je zima a venku je mokro a tak už jsem ten bílý studený,... no tu v?c...sníh? už nevid?la. :o/ Za to doma ?ádím až do odpadnutí, ale m?žu si vybrat. M?žu jít spinkat do voliéry nebo usnu s maminkou v kulatém pelíšku v blízkosti kredence. Strejda Frodo ale usíná d?ív než my s mamkou. My se ješt? naháníme v rourách a tak r?zn?, zatímco strejda vytuhne za sporákem. Což o to, kdybych byla chudší, vadilo by m? to, protože jsem toto místo využívala k honi?kám. No se ví, že to bylo bezva, protože na m? tlus?och Frodo nemohl, ale já tama probíhala úpln? hrav?. jenže te?... te? jsem na tom skoro jako strejda :o/ takže a? si tam klidn? chrápe, když tam nem?žu v momentálním tvaru t?la probíhat, ba ani procházet.

No nic, jdu spát. už jsem vytáhla šuplík od ledni?ky, odsunula záchod pod oknem, ukradla kartá?ek na oble?ení, a roztahala všechny pytlíky a sá?ky v mém dosahu, takže jsem se dnes po?ádn? ?inila ;oD
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2005-12-08, 07:21
Jordi-p?kné povídání, jen a? jsou fre?ule v po?ádku a dále nabírají, zima bude krutá. M? se taky Miloušek v zim? moc líbil, když byl jak medv?d.

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-12-16, 11:02
Všem Medulátk?m p?eji jen to nejlepší.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-12-30, 19:50
Ahoj, tady Jumbo!
Omlouvám se, že píšu až tak pozd?, ale pani?ka ?íká, že nám nešel internet...No, asi jí budu muset v??it... Jinak je už ze m? velký kluk s krásn? hu?atou srstí, to bude asi kv?li tomu, že chodím každý den ven se prob?hnout. Nejvíc se mi to líbí na sn?hu, kde m?žu norovat a skákat. To se mi moc líbí. Ale po chvilce už jsem z toho unavený, ješt? že pani?ká má na sob? bat?žek, tam je mi dob?e a je tam teplo, ale když se kolem šustne n?jaký pes, tak hned musím být venku, co kdyby si se mnou cht?l hrát? Škoda jen, že p?ede mnou utíkají - a já bych si tak cht?l hrát....:-))))
Sourozenci - dám vám tip na dobrou hra?ku, objevil jsem ji teprve nedávno,nevím kde byla schovaná - ?íká se tomu váno?ní strome?ek a jsou na tom zav?šené takové zvláštní hra?ky, akorát nevím, pro? se vždycky všichni roz?ilují, když si s n?ma chcu hrát, vždy? se tak hezky houpají a p?kn? šustí - no prost? ideální hra?ky....
No, ale za chvíli už ze m? bude školená p?edložka (aspo? tak to ?íká pani?ka) Já se vždycky rozplácnu na korek nebo na koberec, roztáhnu všechny tlapky do stran a odpo?ívám... No, pošlu vám fotku....
Už bych m?l kon?it, je ?as ve?e?e,takže se všichni m?jte moc hezky a š?astný nový rok plný spln?ných p?ání p?ejí Jája a Jumbo

Pokud se m? to povede, tak ješt? ta fotka:

Avatar

Přílohy: DSC_0026.jpg (90kB)  
Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-12-30, 21:04
Jája. krásný...ta fotka..to je p?esn? jak náš Kukulín zalehne a rozte?e se do stran:-D
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-12-30, 23:57
Jumbík je skute?n? krásn? stav?ný fretkoun. Na p?edváno?ním setkání byl úžasnej. :o) Veliký a medvídek jak vyšitý z plyše ;oD jsem moc ráda, že se má tak bezvadn? a že p?ínáší radost.
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-31, 09:43
Jo Jumbík je krasavec. Mám jeho fotku v po?íta?i (jak si hraje s dýní) a když m?žu, tak ho ukazuji známým, jak má vypadat hezká fretka. Gratuluji. (Jak to ?ekla MF ? že je to poslední stádium p?ed ledním medv?dem? :o)))
Avatar

Re: Májová fre?átka - máme Medulátka
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2005-12-31, 21:00
Jája:Musím uzna?,že Jumbo je najkrajší albínsky same?ek akého som videla!Krásny macko!!:)
Avatar

Aktuální stránka:10 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist