Aktuální stránka:14 z 36
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2006-04-29, 19:42
Jordi: Krásný fotky :o) To už máš prcky i pojmenovaný nebo jen tu jednu hol?i?ku? ;)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-04-29, 19:42
Gratulujeme Medulce i pani?ce (samoz?ejm? i hrdému tatínkovi). Budeme se t?šit na další pokroky :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-29, 19:53
:o) No albínek je Sam a ti dva mají zatím pracovní jména "Ursus" a "Xerus" ale ješt? nevím kdo bude mít jaký, podle toho jak se budou lišit.

No a vladimíra jsem se cht?la optat, zda by jste si cht?ti vzít chlapce, protože hol?i?ka je jen jedna a p?ednostní právo na ní má pani?ka ta?ky. :o/ achjo, letos se rodí víc chlapc? a já musím tolika zájemc?m ?íci, že bohužel, když jsou jen 4 fre?átka. Ani by m? to nevadilo, ale v?tšinou jsou to solidní lidi. :o/ No a když je jich tak málo tak bych ocenila, kdyby se n?kte?í rozmnožili, protože je škoda kastrovat kluky bez možnosti založení rodiny, zvláš? když jsem se snažila, aby spojení bylo co nejmén? p?íbuzné a ješt? zahrani?ní. :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-04-29, 19:56
P?ed chvílí jsem p?išel z práce a tak to moje drahá polovi?ka ješt? ani neví (šla do obchodu) ale hned to s ní proberu ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-29, 21:15
Jordi - presne te chapu ;o) Vsak sem taky kvuli kryti jela do Polska a pak sem musela zajemce o holcicky odkazat jinam a rici bohuzel - jsou to jen kluci - ke vsemu albinci a ja si preju, aby meli alespon nejake mladatka, aby ta cesta k necemu byla..
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: PavelP (IP)
Datum: 2006-04-29, 21:30
Jordi: I já se p?ipojuji ke gratulant?m, te? už musíte mít doma opravdu veselo :-))

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-29, 21:43
vladímere, tak jak ;oD Ty stejn? chceš kluka ;o) ale Janka hol?i?ku, no asi to letos bude chlapec? a p?íští rok hol?i?ka? Anebo chlapec pro tebe a hol?i?ka od Mirim pro Janku? ;o)

Yasmin: jojo, alespo? už vím, pro? jsem je ?astokrát nemohla nahmatat ;o) pa? se vždycky zašili mezi špí?ky ;oP Potv?rky ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-04-29, 22:53
Gratuluju k miminkum:) Jsou krasny:) jak tak koukam, tak jsem fakt jedina, kdo ma same holky. (a to vim, ze jeste minimalne 2 z mrtvych mladat byly taky holcicky)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-30, 14:45
No kamoska mela taky same holky, bohuzel neprezily ten cisarak :o(
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-30, 15:10
V?era ve?er jsem Medulce uklidila v kleci. Omyla podlahu, vym?nila had?íky, aby byla v ?istém. To vše jsem musela d?lat jednou rukou, protože samoz?ejm? necht?la pochopit, že se nic vážného ned?je a ur?it? by cht?la miminka, která se zatím tulila na ?isté hadérce, n?kam poschovávat. Takže jsem ji držela uklízela. Vrátila dome?ek, uložila d?ti?ky a nakonec i Medulku k nim. No a protože jsem si dovolila takové kousky, musela moje ruka do pelíšku také, protože mamka byla po?ádn? podrážd?ná, že d?ti nebyli v pelíšku! :o)

Dnes dopoledne se jí zase nelíbilo, že b?hám po kuchyni, když podle ní mám být v boudi?ce! Takže vyhlížela nap?l t?la z pelíšku a vy?ítav? na m? pokukovala. Když jsem ji pustila, prob?hla byt, dívala se do voliéry k Frodovi a Elfince a nakonec m? šla chytit za ruku aby m? odtáhla kone?n? do pelíšku. teprve pak se uklidnila anechala cucat d?ti?ky. Není nad blažený úsm?v maminky, která si ud?lá v pelíšku po?ádek!
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-30, 18:28
Jojo s tim 5oti a vice kilovym mladetem ;oP
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-05-01, 12:50
Jordi, zdá se, že my jsme s hol?i?kami taky trošku na štíru :o) viz naše vlákno
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-01, 13:07
Všem Medulátk?m I.2005 p?ejeme krásné narozeniny, dneska mají p?esn? 1 rok !!!

gratulujeme
Berrymu, Jumbovi, Yasemínkovi, Elfino?e, Jackie, Bigi, Bambi a Karince a p?ejeme hodn? zdraví a úsp?chu v dalších letech života.

:o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-01, 13:52
Taky s Jumbíkem p?ejeme všechno nej....všem Medulátk?m a hlavn? mamince a hlavn? a? vás nezlobí pání?ci a a? jste moc zdraví a š?astní!!!!
To vše vám p?eje
Jája

PS: Jo a mimo jiné jsem dostal pískací žabu a paštiku Vitakraft - m?am m?am....
Všechny zdraví váš Jumbo
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-05-02, 06:58
Jordi: Já se p?imlouvám, aby si vladimír vzal Tvého same?ka! T?eba bychom pak mohli p?íští rok p?ijet s Meggie na námluvy ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-05-02, 08:42
Protože jsem se v?era nedostala na net, dodate?n? bych ješt? dneska cht?la pop?át Medulátkám všechno nejlepší k jejich prvnímu roku života! Ale p?edevším zdraví?ko a žádné nemoci, a? t?ch narozenin oslaví co nejvíce! ;-)

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-02, 10:45
Mirim, j?, to by bylo super! :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-05-02, 10:55
Kdyz tu mluvite namluvach. Zacinam mit v hlave brouka. Mam po tomhle nezdarilem vrhu nechat Terku napodzim kastrovat, nebo to mame pristi rok zkusit jeste jednou. Puvodne jsem ji kastrovat zatim nechtela, ale ted fakt nevim. Mam strach, aby se ty problemy znovu neopakovaly.
A samozrejme VSECHNO NEJLEPSI MEDULATKUM!!!
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-05-02, 11:08
Bara: Dá se v?bec posoudit, jestli to byla neš?astná náhoda nebo nap?. genetická vada? ?ekla bych, že Terinka m?la na po?átku tak malý zájem o miminka, protože byla hodn? unavená. Ale jestli by p?íští rok op?t p?ežila mén? než polovina miminek...? Pozitivní by mohlo být, že Terinka a hlavn? Ty budete p?íští rok zkušen?jší :o)
Jordi: Bylo by to super, hlavn? kla? svým kluk?m na srdce, aby p?íští rok plodili více hol?i?ek! ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-05-02, 11:14
No uvidim. Casu je dost...
To Jordi: pokud by to vsechno dopadlo tak jak chci, tak prece taky budu potrebovat pristi rok zenicha:)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-02, 11:49
:oD Juj to by bylo 2x super! ;o) No budu jim to šeptat do oušek, tedy až budou slyšet, zatím je jim to asi jedno. ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-02, 12:14
Jordi, blahoželám k miminkám, nech krásne rastú a sú zdravé :-))))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-02, 14:35
Quinzi
Sam K?epelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 02.05. v 14:35.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-02, 21:51
Na ty tve fotky sem se tesila ze vseho nejvic :o) Me bohuzel odesel fotak, ale ty mi to na 100% vynahradis ;o)
Uzasna pisklatka.. ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-05-02, 21:55
j???, ty jsou úžasné ;o))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-02, 22:38
:o) jojo, to jsou. A p?ekrásn? se k sob? tulí. Zbož?uji tu duovrtulku až se povede vyfotit ur?it? ukážu. Ale když jsou v pelíšku tulí se dva a dva ;o)

Yasmin, no jasn? ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-03, 18:17
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-05-03, 18:33
Ti jsou úchvatní!!!
Skv?lá fotka, Jordi :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-03, 18:53
:o) d?kuji
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-05-05, 12:31
Jordi: Gratuluji k Miminkám a lo?ským Medulátk?m p?eji k narozeninám dodate?n? vše nejlepší.
Avatar

Aktuální stránka:14 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist