Aktuální stránka:16 z 36
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-11, 02:18
No, hlavn?, aby se mi na ?enichu neud?lala podkova - zblednutí p?ipouštím, ale to p?epudruju! :o)))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-11, 19:44
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-11, 21:26
No ?ekn?te, nejsou to roztomilí kluci? :o)))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-05-11, 22:08
Jsou nadherny:) Ale kde jsou fotky holciny????
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-11, 22:13
Ono je to hlavn? pro vladimíra a Lorinku ;o) hol?i?ka se fotila p?ece 9.5. taky vícekrát ;o) no tak dneska kluci ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-05-12, 12:16
Jsou mooooooooc krásní.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mína (IP)
Datum: 2006-05-12, 14:51
Ahojky ,tak vás neustále ?tu a nedá mi to,abych se nepochválila,že se nám minulý týden narodilo sedm mlá?átek.A když tak teskníte po sami?kám , tak my máme jenom sami?ky.Opravdu.N?kolikrát denn? to kontroluji,jestli nejsem úpln? vedle a je to tak .Máme sedm tcho?ovitých sami?ek . Narodily se 2.5. a dnes jim je už 11 dní a stejn? jako medulátka nám i mamince Zuzance d?lají radost.
Dodate?n? blahop?eji Medulce k nádherným potomk?m a p?eji a? jsou všichni hodn? zdraví .
Nám se jedna sami?ka narodila velmi pozd? od ostatních a je taky nejmenší,nejchudší,ale zatím žije,dokonce se nejvíce dere o místo u mamin?ina b?íška a vydatn? baští.
Nemáte n?kdo zkušenosti se slabými mlá?átky,jestli se z toho vylízají nebo....
D?kuji .

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-12, 15:02
Blahop?ejeme :o)
Doufám že nám ukážeš fotky :o)
Už jsi si založila vlákno k tomuto tématu?
Jinak my budeme brát kluka, ale o holky tu byl velký zájem.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-12, 15:16
Mína, d?kuji za gratulace, vy?ídím mamince a?koliv se m? op?t bude snažit dostat do pelíšku a hubovat m? p?i tom, že už tam dávno nejsem ;o) Fote?ky taky ráda uvidím. ;o) a gratuluji k hol?i?kám, je to pravda, letos vedou kluci na plné ?á?e. ;o) ani nevím ?ím to je.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-12, 15:24
Ahopj, tak p?ejeme všem mlá?átk?m všechno nejlepší, kdybych mohla, tak si vezmu ješt? jednoho drobka, ale jeden Jumbík bohat? sta?í.... Míno, nejsi náhodou z UH? A neznáme se tak ?ist? náhodou?...:-))) Jestli jsi to ty, tak se pak budeme muset domnluvit, kdy zase p?ijedeme s Jumbíkem na návšt?vu....Zatim ?au
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-05-12, 15:29
Mína:
Tak to gratulujem:-)
Mlá?átka maj narozeniny stejn? se mnou:-D
To je dobrý, že to jsou všechno holky, fakt zvláštní,s tím jsem se setkala poprvé:-))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mína (IP)
Datum: 2006-05-13, 15:33
Jáji,jo jsem to já.Klidn? brnkni nebo napiš a stavit se m?žeš kdykoliv.Taky bych hrozn? ráda mrkla na Jumbíka.

Fotky bych sem vložila,ale jsem ten typ,co je neumí ani zmenšit ani dle návodu tady na stránkách vložit-stydím se. Musím si n?koho vzít na pomoc.

To vladimír: Nové vlákno na téma opožd?né fre?átko jsem nezaložila , netušila jsem ,že by byla jakákoli pomoc a zájem,když te? je odkázané opravdu jen na mamin?ino mlí?ko.Nevím ,jak bych do tohohle mohla zasahovat,když je ješt? tak mali?ké a je kojené.Je hodn? hubené,žebírka mu jdou vid?t a p?itom je v jednom kuse p?isáté u cecíku ikdyž ostatní mr?ata spí.Moc bych mu cht?la pomoct,protože nev??ím,že když ho mamina nevyšoupla z pelíšku po porodu,že se z toho nevylíže.Ale vet mi na to ?ekl,že se mám smí?it ,že d?íve nebo pozd?ji stejn? odejde.Ale já ho nechci jenom tak nechat jít.......:-(

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Olga (IP)
Datum: 2006-05-13, 20:12
Jordi.: jsou moc nádherný

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:33
Snad to vyjde!
Najdi fretku....
Avatar

Přílohy: DSCN1139.jpg (19kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:35
Najdi fretku 2...-
¨Omlouvám se za malé fotky, ale jinak m? to nejde...
Avatar

Přílohy: DSCN1144.jpg (19kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:36
Já se na ten pytel s granulama dostanu....
Avatar

Přílohy: DSCN1146.jpg (15kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:37
M?am, byli dobré....
Avatar

Přílohy: DSCN1175.jpg (20kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:39
Na procházce m? pokousali mravenci....
Avatar

Přílohy: DSCN1163.jpg (19kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2006-05-14, 16:39
A už je ?as jít spát, dobrou noc...
Váš Jumbík
Avatar

Přílohy: DSCN1166.jpg (19kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-14, 20:03
:oD juj, krásné fotky, Jumbo je fakt p?kný princ a hezky vyrostl, tedy vzrostl ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-05-14, 22:42
Kráásny polárny medvedík!!!!
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-05-15, 12:35
Jak to u vás doma roste? a píská? a co pátý dít??
U nás je veselo, hlavn? p?i krmení :oD viz vlákno "Frodovy d?ti". Mám šokující novinu, Hel?a jde do ?íje :-O Je to dost brzo, jsou jí 4m?síce, tak uvidíme jak to bude probíhat.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-15, 12:51
No každopádn? ukon?it, je p?íliš mladá na to aby se ?íjila. Natož m?la d?ti, takže asi bych u ní 4 týdny ne?ekala, možná 3, jestli to náhodou nep?ejde, jinak ur?it? ukon?it. :o)

No roste, píská (ne píská, je?í, hlasy už mají jak zvony ;o) a vybarvuje se.

Sam je nejsv?tlejší, protože je bílý, to je jasný ;o) Pak je Xerus, který je takový hodn? sv?tlý až smetanový, další je Quinzi, která trošinku stmávla, a je o pí? tmavší než Xerus, a nakonec je ursus, u kterého stále nevím, co na m? vybalí za ohoz.

Ursus
Xerus
Ursus a Xerus
všichni
všichni
Quinzi
Sam
Ursus a Xerus
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-05-15, 13:11
Hel?a m? s tou ?íjí docela zasko?ila, je hooodn? mladá. Na to, aby m?la prcky sem ani nepomyslela, to by mohl ud?lat jen ?lov?k bez mozku! spíš sem uvažovala, že jí nechám 14dní a pak pokud to nebude p?echázet tak zkusím n?co novýho. Nechám Moli, aby ji trochu povlá?ela. Možná to zní divn?, vysv?tlím. Moli s Hel?ou se už setkali, nejd?ív si zvykali každá na ten druhé pach a to p?es m?. Pak m?li návšt?vu a Moli jako správná maminka hrrrr na Hel?u, chytla ji za krk jako mim?o a smýkala jí do pelíšku. Nejlepší ukon?ení ?íje je p?ipušt?ní, to u Hle?i nep?ipadá v úvahu. Pak je na ?ad? kastrovnaný samec nebo nekastrát a všas odd?lit. Jde vlastn? o to zakousnutí, tak pro? nezkusit jestli by to fungovalo stejn? když jí Moli povlá?í. Poslední varianta je pro m? hormonální injekce, byla bych rad?i to n?jak p?irozen?ji ukon?it.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-05-15, 13:13
Krásn? ti prckové rostou. Se jim nedivím, když mají tolik mlí?ka pro sebe a m?žou si ješt? vybrat, které cecík se jím víc líbí :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-05-15, 14:51
A co Elfinka? Už se jí blíží termín. Kulatí se jí b?íško?
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-15, 16:52
Ano Elfince se termín blíží a vypadá asi takhle :o) (ne asi, ale ur?it?) ;o)


(Pro zv?tšení kliknout)


(kliknout)


(kliknout)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-05-15, 17:21
B?íško má krásný. Tak to jsem zv?davá kolik bude mít mimi a hlavn? jaký budou. Tatínek je tcho?ovité bez bílých znak?, že. No,ale Elfi je zase má. Zeby to byla zebra? :oD To bude p?ekvápko až se to narodí a ?asem vybarví. T?eba bude mít Elfi p?evahu holek a dopní tak rozdíl mezi narozenýma holkama a klukama, kte?í letos vedou na celé ?á?e :oP
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-15, 17:27
To doufám, protože jinak fakt nevím. Ale holky by to cht?lo, to jo. ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-16, 13:35
17.den života medulátek II.
Quinzi 1
Quinzi 2
Sam 1
Sam 2
Ursus 1
Ursus 2
Xerus 1
Xerus 2

Váha:
Quinzi 80g
Sam 100g
Ursus 100g
Xerus 100g
Avatar

Aktuální stránka:16 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist