Aktuální stránka:21 z 36
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2006-06-23, 13:43
Letosni Medulatka jsou oprvdu prekrasna. Nejvic se mi libi Sam a Sid.
A co se tyce alkooholu, ze je pry fretky nesnaseji?
Tak to nesmim Albcu na bitve pustit k medovine. Ja ji uciti tak se nezna. Alkoholik jeden.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-06-23, 19:34
n?kdo n?co ?íkal o alkoholikovi? my rádi mlsáme muso (tedy kofolu s ?erveným vínem),ale páni?ci jsou zlobiví a hned mi ho seberou .. a já nevím pro?.. taky nevíte? ;o))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-25, 14:15
Dneska poslední z medulátek II. opustilo rodný pelíšek a cestuje se svou novou pani?kou do domova kde bude žít se svým otcem. Z?ejm? asi nebude v?d?t, že to je její otec a Fredy zas asi nebude v?d?t, že to škvrn? je jeho dcera, ale nic vážného by se stát nem?lo. Fredy je už kastrovaný a tak doufáme, že nebudou komplikace typu: "VET?ELEC - ZLIKVIDOVAT" ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-25, 21:16
Tak a jsou z domu :o) Nebude Ti smutno?
Doufám že Hena hned napíše jak to dopadlo a jak byl otecko š?astný že má doma p?ír?stek a ješt? z vlastní krve :o))
U nás si už Sid zvyknul. Miky ješt? ne, ale malý už na ní kvoká a pro zm?nu klofnul po ní. Jinak Sid se cpe jak otesánek, až se divím kde to žrádlo do sebe dává. Jinak je to zv?davec a ?lov?k mu musí chodit v patách. Ale je to m?j krasavec :o)) Musím ho zkusit zvážit (ale jak zvážit pytel blech to ješt? nevím).
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-25, 22:35
:o) Smutno, to jo, ale spíš nad tím, že si nem?žu letos žádný nechat. Vím, že jsou medulínci u dobrých majitel? a tak jsem ráda a nebolí m? to tolik, jako kdybych nev?d?la jak se budou mít :o)

navíc jsou doma momentáln? pé?i vyžadující elfinorátka, takže zábava je po?ád. :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-06-26, 12:08
Takže už je Quinzinka u mna.
Cesta bola dlhá,bolo teplo,dusno ale prežili sme.Ludí vo vlaku zabávala svojimi výpadmi na moje nohy,nohy okoloidúcich a podobne.Ked sa vyšantila,spala kludne v prepravke.Zdemolovala záchod,ktorý som tam horoko-?ažko pripevnila.V záchode spala a kakala,no inde :o) ešteže som mala sá?ok na jej bio-odpad :o)

Ako sme došli domov,hned som ju pustila do izby,všetko presnorila,hned napadla brata :o) ,a tak som hned vypustila aj Fredyho. To bolo radosti! Skôr sa pekne ukecane zvítali a nasledovala presne 40 min non-stop hra.Vá?ali sa,nahánali,bili.
Potom si dali pauzu a Fredy pekne u?il Quinzi ako správne presnori? tašku,?i sa tam nenachádza ešte nejaká potrava po pani?ke.Pochopila to ve?mi rýchlo.
Ve?mi ma prekvapila,ked suverejne použila záchodík. Môja princezná!!!
A tak zvyšok ve?era spolu šantili,a podarilo sa mi ich dosta? aj na fotku,no horko-?ažko,takže kuk :
Ocko a dcérka v zápale hry :o)
pou?enie ako správne rozobra? tašku :o)

Po ve?kom hraní zistili,že v miske majú granulky s kuracím mäskom a poliate troškou kuracieho vývaru,tak sa spolo?ne pustili do likvidácie.
Potom som skúsila da? Quinzi do voliery von.Ve?mi sa jej tam pá?ilo,hned obsadila Fredyho dom?ek,a ked som str?ila dnu ruku,že ju s tade vytiahnem ozvalo sa nahnevané Chhhhhhhhhhhhhhhhhhrrrrr! :D Po násilnom vybratí,som jej ukázala,kde musí ís? na záchod,kde je miska s papaním,s vodou,kde má hra?ky.Len som sa bála ?i bude vedie? chodi? po schodíkoch.No nevie bohvieako,ale ráno som našla v izbe záchod,hovienko a mlá?ku na inej strane mimo záchoda,takže tam bola :o) Dos? som na nu pyšná a obdivujem,ju lebo dí záchoda je teda riadna cesta
(záchod je uplne naspodku,búdka navrchu)
Len nastal problém,ked si súkromník Fredy uvedomil,že ten malý špunt na hranie sa mu nas?ahoval do dom?eka,a nechce z tade vypadnú?,to boli trocha boje,ako sa ju snažil s tade vyšupircova?,ale kedže je tvrdohlavejšia ako on,zobral si kufre a s frflaním a chr?aním šiel spa? do miestnos?i "herna"(druhá od spodu) ,tam majú handry,tak sa tam zakrútil a spal.No a Quinzi oddychovala v dom?eku
Ked sú v byte,tak nieje žiadny problém,ale kto pozná Fredyho a bol u neho na pripúštaní,vie aký je háklivý na spanie,a hlavne ked sa chce niekto túli?,to neznáša.Tak dúfam,že si zvykne.

Najnovšie fotky a info. budem pravidelne podáva?. Quinzi pozdravuje bra?eka Sida ;o)

(pre zvä?šenie fotiek,kliknú? na ne)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-26, 13:38
hena9 - Quinzi je tedy neskute?n? podobná tatínkovi, hlavn? na té fotce, kde jim spole?n? ?ouhají z tašky jen zade?ky :o)
V ned?li jsem byla na návšt?v? u Vladimíra a vid?la jsem Sida. Je ješt? hez?í než na fotkách! Moc bych si p?ála, kdyby si p?íští rok "nechal ?íct" a stal se Vanil?iným ženichem ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:02
j? to mám radost snad to výjde ;o) taky si moc p?eji aby m?l Sid d?ti ;o) min. pro jednou.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:37
Jordi - Myslím, že by byla v??ná škoda, kdyby se takové "fešné" geny neší?ily dál :o) Sid je stejné šídlo jako Vanilka, v téhle chvíli by si ur?it? rozum?li - ve rva?kách! Pokud se ty spole?né fret?í d?ti?ky povedou, budou jako dvojnásobný pytel blech - po tatínkovi i po mamince.
PS: A nev??ím, že naše nev?sta bude jediná, která se p?íští rok p?ihlásí o sv?j díl :o) Odhaduji, že u Vladimíra (p?esn?ji u Sida) budou fret?í holky stát dloooouhou frontu!
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-26, 14:38
hena - krásn? jsem se pobavila :oD jsou si d?sn? podobní (hlavn? v té tašce)
Fredy si ur?it? zvykne a ?asem se bude taky tulit (náš Ferda ze za?átku taky protestoval a ted se chodí tulit i sám od sebe, samo k Terce na pani?ku skoro kašle)
moc se t?ším na vaše další zážitky a fotky :oD
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-26, 19:21
Tak nám Sid Ursus za?al n?jak špatn? polykat a m?l jsem pocit, že má moc horké tlapi?ky. Polekal jsem se, že dostal n?jakou ch?ipku nebo angínu, tak jsem ho sbali do p?enosky a hybaj k doktorovi.
Sid byl prom??en, poslechnut a prý je to jenom slab? zahlen?ný krk :o(
Teplotku skoro nemá a je to patrn? z pr?vanu a z horka. Má dostávat kapku citronové š?ávy.
Jinak se musíme pochválit. Takové vzorné fret? u veteriná?e jsem ješt? nevid?l. Ležel jak preclík a ani se nehl když mu m??il teplotu. Nechal se poslechnout a lehl si doktorovi na ruku.
Je to vzorné miminko. Tatínek Fredy a maminka Medulka m?žou být hrdí :oD

Hena9- Quinzi je krásná holka. Taky se rodi??m povedla :o)))



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: vladimír dne 26.06. v 19:23.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-06-26, 19:32
Vladimír: Však oni sú všetci podarený


Zase mi malá da?o vyviedla:
kým som h?adala Quinzi kde je(vyparila sa,kým som pozerala tv),zatia? v kúpelní,zoztrhala krabicu od maminej farby na vlasy,celá bola od farby,nufá?ik,noži?ky. Neviem poveda? ?i ju aj zjedla,dôkladne som ju umyla,prepláchla som jej usta,dala pi? mlieko,má na tieto gebuziny neutraliza?né vlastnosti.Kamoška,študujúca vet. hovorí,že by to malo by v poriadku,tak dúfam,že to len ochutnala,mohlo by ju z toho mlieká prehna?,aspon by som mala srdce na mieste.

Fredy mi v jej veku zjedol temperku (zelené hovienko,po dúšku mlieka :o) )
Vážne je to malé po otcovi.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-26, 19:38
Hena9- to nic, Sid cht?l ochutnávat polystyren a v hub? držel ukradený nedopalek od cigarety. Aspo? bude mít Quinzi barevný melír :o) Prosím vyfotit !!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: vladimír dne 26.06. v 19:38.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-27, 17:48
Tak jsme dneska vážili, teda pokud to jde udržet pytel blech na váze :o)))

Sid Ursus : 78 dkg
Miky : 1 kg 05 dkg

Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-27, 18:02
Maminka Medulka má 1020 g :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-06-28, 21:44
Sice s pár denním opožd?ním, ti co m? znají v?dí co mi momentáln? bere ?as být na fóru a podávat info, jak to u nás roste a skota?i, ale je to tu :o)
p?idám n?co o Samovi :o) seznamování s prckama za?alo hopsáním, pak z toho vzniklo klubko fret?ích miminek (Samík oba kluky Froda a Artuše p?eválcoval) a pak spolem usnuli :o) Pak p?išla na ?adu Helenka. Byla na infarkt, nev?d?la s kterým prckem si má d?ív hrát :o) Skákala jak šílenec, kvokala a zase skákala :o) prost? celá Helenka :o). Jak p?išla maminka Molinka na to, že ti prckové skota?í v tak pozdní hodinu (bylo kolem šesté) dala d?tem co proto a všechny i s Helenkou nahnala do pelíšku :o) Sam a Moli se p?ijali nádhern?, dokonce Moli nechala Sama napít mlí?ka což Frodovi a Artušovi jen tak nedovolí. Prost? taková fret?í rodinka 5fretek :o) Moli je úžasná pe?ovatelka, fre?átka t?eba spinkají a ona je musí o?istit, to jsou pak u toho komentá?e, jak prckové cht?jí spinkat,ale jako každá máma tak i Moli nedá spát d?ti špinavé! :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-28, 23:02
:o) tak to je krásné :o) No jo, i Medulka vlstn? p?ijala Isis v pohod? ;o) sice jen na chvilinku, ale i to je super.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-29, 10:09
Jak se da?í Sidovi? co kr?ek? Už je ok žabák jeden? ;o) že ho maminka pozdravuje a aby se nenudila, stará se s Elfinorkou o malá sk?ít?ata.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-29, 10:29
Sidovo zdraví je snad lepší. Už tolik nepolyká (doktor ?íkal že to je trochu hlenu v krku a proto tak ob?as polyká). Kapeme kapku citronu do vody a lepší se to.
Jinak d?kujeme za pozdrav. Už to doma mezi n?ma není tak bojovné. Sice spolu nespí ale dneska už žrali vedle sebe, a to je co ?íct ;o))





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: vladimír dne 29.06. v 10:29.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-29, 10:33
Ješt? jedna fotka :o))

Sid loví ve vod?

[album.fretka.sk]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: vladimír dne 03.07. v 15:07.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-29, 10:38
J?, sluší mu to :o) Jsem ráda, že to je na dobré cest?. Jinak by ho Miky možná hnala :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-29, 13:27
Za?átek vodník? v ?echách ... aneb Sid Ursus ve svém živlu

[album.fretka.sk]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: vladimír dne 03.07. v 12:29.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-30, 09:27
Tak Sid Ursus se po?ád ptá na to jak se mají brat?í?ci Xerus a Sam a sest?i?ka Quinzi a co já mu mám ?íct, když tu nikdo nic nenapíše :o(
Tak aspo? pozdravujeme maminku Medulku, tetu Elfinku, strejdu Froda a Elfinorátka :o))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-06-30, 10:44
Samík medvídek se má bezvad?. Využívá toho, že a? nejmladší ze t?í kluk? je nejv?tší a pere se s n?ma jako o závod :o) Nejvíc valchuje Froda, protože ten je champagne a ostatní kluci jsou albíni, takže je nejmenší. Frodík,ale je zase p?kn? mazané. Nastr?í Samovi Artuše do bitevního pole a až je rozehrané boj, kdy se Artuš se Samem perou, tak Frodo zaúto?í ze zadu a za?ne Samovi okusovat ocácek :o))) to je vám tak srandovní pohled.
Jinak Samík je nejv?tší jedlík!!! Maso by jedl nejrad?ji každé den, má sm?lu dostávají ho obden. Všichni už krásn? poslouchají na zamlaskání a hned p?ifr?í , protože o?ekávají, že dostanou n?co dobrýho do jejich neustále hladovýho b?íška :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-30, 11:06
Tak to mám radost, to fakt bude mé?a jak vyšitej! :o) Samíku do toho!!! :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-30, 11:08
Oni budou asi jedlíci všichni. Ku?ecí prsí?ka to jo, ale granulky by? namo?ené, ty Sid vymete až už nic jiného nemá.
Ale musím se pochlubit. P?ed chvílí jsem dal Sidovi nákupní tašku (takovou tu šus?avou) a dovád?li s Miky v ní 5 minut, bez toho, že by se zakousli. Ob?as Miky Sida sice lapne za krkem (Sid Miky neustále pronásleduje), ale už to vypadá líp :o)
Snad si nakonec zvyknou :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-06-30, 11:31
Vladimír: Sid Ursus je opravdu asi vodní fretka.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-07-02, 00:40
No sestri?ka Quinzi sa má tiež super! S ockom vyvádza den ?o den,spia spolu,jedia spolu,no proste všetko :o)

Máme teraz u nás akurát povodne,tak som bola pofoti? park,ktorý je pod vodou a brala aj fretky,Fredymu sa to ve?mi nepá?ilo,lebo všade bola voda a hrozilo,že sa namo?í.Zato Quinzi to nevadilo.

Stihli sme ís? len na okraj, a už sme sa onedlo museli vráti?,lebo kým som fotila vodu,Quinzi,ktoru držal na vodítku brat,sko?ila do vody a za?ala si pláva?,hore-dole-hore dole,pokial len vodítko do?iahlo.Stihla som ju aj odfo?i?,no bolo to len rýchle,pretože som sa oto?ila na päte a rýchlo cvakla,ked brat kri?al,že Quinzi pláva :o)

(fotky pridám neskôr,lebo som rada,že nasko?il net,da? fotky na net,to už je na našu sie? ve?a )
Takže nielen Sid je vodná fretka,hádam všetky Medulátka sú vodné fretky.Quinzi sa kúpe v lavori,mláke,v jazerách spôsobenými povadnami,vo všetkom :o) ,dnes otec ?istil filter v prá?ke,a ?o z tadia? vytiekla voda zachytával do lavora,ked prišiel o minútu spe?,už sa v tej " ?istej" vode usilovne Quinzi ??apkala :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-02, 02:03
:oD asi ano, asi budou vodomilná všechna :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-03, 10:10
Ano, ano, ale Sid je asi spíše bahenní fretka :o(
V?era když jsme se vrátili z chalupy dali jsme Sida do klece (vy?išt?né). Když jsem se vrátil (byl jsem ješt? v Tesku) tak jsem byl na mrtvici. Sid vyhrabal podestýlku ze záchodka, následn? vycákal všechnu vodu z misky a roz?apal to všechno v perfektní bahno. :o(((
Avatar

Aktuální stránka:21 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist