Aktuální stránka:22 z 36
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-03, 15:09
Obrázek jak si Sid chce hrát s Miky (na chalup?)

[album.fretka.sk]





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: vladimír dne 03.07. v 15:09.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-07-03, 21:52
Tak,tie s?ubené foto?ky :
Quinzi a voda v parku
Jéééj! Voda!
A už pláva! Ospravedlnujem sa za kvalitu fotiek,no boli fotené narýchlo,len na oto?ke

a Fredy od vody ?o najdalej :o)
a ešte fotka-nielen Quinzi sa zo záplav teší :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-05, 17:37
Tak a po Qunzi musím taky poreferovat.
Sid se napapal a usnul. Pe?liv? vybral z misky ku?ecí masí?ko a ponechal pouze granulky a mrkvi?ku. Pak rozmotal pani?ce klubí?ko barevné bavlnky na vyšívání, spadl do misky s vodou, což se mu nelíbilo, protože normáln? si namá?í b?íško, tlapky a hlavu a tentokrát si namo?il záda :o)
Momentáln? se uklidil za gau?, kde si dává siestu.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-11, 21:48
Dnes ve?er jsem Sida koupal. Napustil jsem mu vodu do vany (abych ho nedráždil tekoucí vodou, proti které tak protestoval když jsem ho posledn? oplachoval když sko?il do kyblíku). To byl ná?ek, že by se kámen ustrnul. To je zajímavé, jinak je ochotný se má?et kdykoliv a kdekoliv, ale jen sám. Koupat to nee :o(
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-11, 22:06
:oD klasická fretka. To je p?esn? to o ?em mluvím. Fretka prost? miluje vodu jen tehdy, když do ní nejlépe nesmí. :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-07-11, 23:10
Aj Quinzi sa sama kúpe,ale ked ju už kúpem ja,tak škriabe a snaží sa zachráni?,už ked vidí vodu v umývadle už pláva,ked ju položím do vody stále pláva a šp?achoce s vodou. :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-12, 19:06
Sid byl na procházce. Ješt? jsme nebyli venku, tak jsme byl zv?davý jak se mu tráva bude zamlouvat. Trávou se spíše plazil, než chodil a po deseti minutách se cpal do p?enosky, s tím, že chce jít dom?. Myslel jsem že si m?že vyhrabat trochu hlíny, aby nechal na pokoji moje kv?tiná?e, a on nic. Te? chrápe na parketách celý zmožený, chudá?ek ;o))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-12, 19:41
:o) taky hezký. No jo no on si zvykne. A ukazoval jsi mu n?jakou myší díru? To se potom hrabe lépe, než jen tak n?kde n?co na?ít. :o) Nebo u lavi?ek, tam to ty moje táhne, pak tam hrabou v prachu a hlín?, válejí se a jezdí packama na vajglech. Samoz?ejm? se jim v tom snažím bránit, ale fretky jsou dost ?asto rychlejší. :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-07-14, 12:41
Vladimír: S tou bahenní fretkou jsi mne opravdu pobavil.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-07-14, 15:54
Vladimír: Quinzi bola hned na prvej prechádzke odvážna,ale to asi preto,že bola s ockom.Hned sa nahrabali v krtinci a potom nabehali km po pakrku cválajúc ved?a chodníka :o)
Ur?ite sa z neho ?asom stane turista.
A ako s Miki ? Ešte stále sa spolu nehrajú ?

V?era sme boli na návšteve u Narinky,a Kastora (Elfinorátko) nejaké foto?ky :


Quinzi je už vä?šia ako Narinka , Q váži 750g!




(pre zvä?šenie kliknú? na foto)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-14, 20:10
Hena9 - gratulujeme k váze 750 g.

Sid Ursus - p?ed ve?e?í 1.007 g. :o))) A mají práv? 10 týdn? :o))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: vladimír dne 14.07. v 20:15.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-19, 10:50
Sid je malý ?áblík. Když se rozparádí do hry, tak je to jak pušt?né tornádo (nobo spíše ?et?zová pila). Nejrad?ji leze kam nesmí, vyhrabuje hlínu z kv?tiná?e, krade v?ci (posledn? mi ukradl upínák vrták? k vrta?ce), oblizuje mi šleha?ku z mojí kávy a d?lá další vylomeniny. Abych nezapomn?l, musím sehnat n?jaké t?žké kameninové misky na vodu. Jinak pozdravuje maminku Medulku a ta?ku Fredyho (je to celý tatínek) :o))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-19, 10:52
:oD No a co Miky? Už si na malého p?ist?hovalce zvykla? I když velikostn? už asi nebude malý, že?
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-19, 10:56
Máme dojem že se nám Miky smrskává :o(
Ale to bude tím, že pelichá a že Sid zase roste :o)
Miky je Sid už celkem volný, te? musím ok?ikovat zase Sida, protože si s Miky chce hrát zubama a Miky má pak šrámy na krku. Ale už Sida nekouše (te? by to ob?as pot?eboval ;o) )
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-21, 22:30
Sid Ursus - váha 1.203 g (+20 dkg za posledních 7 dn?)
:o)))
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-21, 23:44
wow tak nám p?kn? roste 8o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-07-23, 16:22
Tak slavnostne oznamuju, ze se k nam vcera nastehovala dceruska medulatka I. Bambi, sampanska samicka Keira:)
Seznamovani bylo bourlive. Terka okamzite sla vetrelce zadrousit, Kuba z toho byl v soku a mala jecela a vsichni dohromady prdeli. Protoze Terka byla opravdu zla, tak jsme ji nakonec oddelili a nechala Kerinku jenom s Kubou. Ta se pro jistotu bala i Kuby, ale rano uz spolu behali a myslim,ze vecer zalehnou do spolecneho pelisku. Horsi to bude s Terkou. Asi nechame miminko aby se trochu rozkoukalo, ziskalo kamarada Kubu a taky trosku suverenity a pak na to pujdem natvrdo. Do te doby je budem seznamovat jen na dalku:( Snad nam to nebude moc trvat.
Jinak Kerinka je sladky miminko:) Ma celych 440 gramu, 8 tydnu a krasnej kozisek. Vubec nekouse a krasne si umi hrat a kvokat:)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-07-23, 21:45
Baro, to mi pripomina u me lonsky rok - Flo se takhle vrhla na Silvera a pak i na Xavy - protoze smrdela.. Silver vyrostl a tak to prestalo, ale Xavy a Flo nic moc :o( Tak preju hodne stesticka - hlavne Bambincata jsou rozkosna, tak gratuluju k prirustku :) koukam mate uz doma trikoloru ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-07-23, 21:51
Diky:) No doufam, ze se to u nas urovna. Spoliham na to, ze Terka je takovy na vsechny CIZI tvory. Kdyz si zvykne, tak uz je hodna. Snad to bude stejne i s Kerinkou. Jeste ze mame doma Kubicka. To je takovy sladky, nezny a milujici stvoreni.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-23, 22:47
:o) J?, už je v ?echách :o) teda na Morav?. :oD

Gratuluji k malé bambulince :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-07-24, 01:51
Dekuju:) Jsem zvedava, jak se nam holcicka jeste vybarvi. Ma totiz uplne bila zadicka a boky, takze bych mozna i rekla, ze bude siamka. Ale to se ukaze. Co nejdriv ji nafotim a fotky ukazu:) Je fakt sladka. S Kubickem se uz kamaradi, ale z Terky ma panickou hruzu.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-07-28, 14:28
Ahoj všichni, jmenuji se Sid Ursus a jsem krasavec po mamince Medulce a tatínkovi Fredym, který je až ze Slovenska. Pozdravuju jeho pani?ku Henu9, a? mu vy?ídí, že za?ínám být úln? stejný lump jako tatínek. Všude vylezu, všechno otev?u, umím vytahovat knížky z knihovny aby m?l pání?ek radost a taky mu rád hrabu hlínu z velkého kv?tiná?e. No po?ád povídá, že má krásnou rostlinu až po strop a já po?ád hledám v té hlín? co je tam tak dobrého, že mn? po?ád odhání a nic tam není. Však já se tomu dostanu na kloub :o)
Jinak rostu jako z vody. Slyšel jsem že prý mám jíst už granule, ¨tím myslí asi to tvrdé a hn?dé, kterým se mi snaží ošulit moje ku?ecí masí?ko v misti?ce. Pání?ka jsem asi moc rozlobil, protože mi po?ídili v obchod? velkou kameninovou misku na vodu. Prý jsme po?ád vyléval vodu z misky i když byla p?ipevn?ná na há?kách. No nevadí, apo? vyhážu stelivo ze záchodku. Jinak po?ád trénuju a už jsem rychlejší než pání?ek. Pání?ek si myslí, že když m? dá na k?eslo, tak stihne vyb?hnout z pokoje a zav?ít dve?e do p?edsín?, ale to je na omylu. Já už jsem tak rychlý, že jestli chce zav?ít dve?e (prý abych nemohl do kuchyn?, kdy prý lezu do sporáku) tak se mu to jen tak nepovede, protože než je sta?í zav?ít, tak tam mám už hlavu he-he :o)
Tak to by dneska už sta?ilo a p?íšt? vám zase n?co povím. Pani?ce se n?jak pokazil fo?ák, tak na mn? kone?n? p?estanou blikat.
Takže ahoj, pozdravuju taky set?i?ku Quinzi, pání?ek ?íkal že prý te? bydlí u mého tatínka na Slovensku, taky pozdravuju brat?í?ky Sama a Xeruse. A te? jdu spát ...



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: vladimír dne 28.07. v 14:35.
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-28, 22:30
Ahoj Side, tady tvoje maminka Medulka. :o) Jen tak dál chlap?e. Já te? také po?ád lezu do výšek, pani?ka se moc zlobí, když se po kleci vyškrábu na kuchy?skou linku a promenáduji se po ní, po sporáku a ve d?ezu. Okamžit? m? sundává se slovy: "Co tam zas d?láš!" No a já se na ni mile usmívám a d?lám, že m? to v?bec nevadí a jakmile se v?nuje n??emu jinému, už jsem tam zas. :o) Ská?u na dve?e, škrábu koberce u nich, protože vím, že za nimi je ur?it? n?jaký fret?í fešák, jako naposledy. A oni m? ho po?ád schovávají, nevím pro?? Prý už jsem letos miminka m?la a tak mám útrum a mám ?ekat na další jaro. No a já po?ád nechápu pro?, když je venku tak p?kn? teplo, p?kn? se o m? a moje d?ti páne?ci starali, tak nevím, pro? ?ekat. Alespo? si te? hraju s vnou?aty od Elfinory, to je tvoje starší polosestra ;o) a tak mám o n?jakou tu zábavu postaráno. Ale stejn?, fre?ák je fre?ák a vlastní d?ti, jsou vlastní d?ti :o)

Tak se hlavn? nenech odradit, trénuj rychlost, a bu? vytrvalý, já jsem také jako blesk a hlavn?, synu, hlavn? bedliv? páne?ky pozoruj a brzo budeš v?d?t, kam zrovna cht?jí jít a pom?že ti to, abys tam byl d?ív než oni ;o)

tak se m?j hezky a zase napiš. ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-07-29, 11:20
Milá moja rodinka,tu je Quinzi.Rozhodla som sa vám už napísa?.Ako ty bra?ek Sid aj ja som ve?mi rýchla,a stále trénujem.Ked ma chcú chyti?,musia riadne maka?.Vždy zaleziem pod fotel,kuchynskú linku kam moja pani?ka naštastie nedotiahne :o) Ked nás s ockom chce necha? v izbe samých a aj ona sa chce dosta? von,má teda ?o robi?. :D he he bud vyletím ja alebo ocko,kým chytí ocka (dakedy je taký nemotorný a pomalý až ma z neho chvostík svrbí) vyletím ja.A tak sa to opakuje.Perfektne sa pri tom zabávame :o)

Ako iste už viete ocko ma u?il ako správne kradnú? šuštavé vreckovky.Už mi to celkom ide,no ocko je stále odborník vo svojom remesle.No mna viacej lákajú ?i veríte alebo nie penaženky.Ked cítim tú vônu penazí,hned si musím tú veci?ku ukradnú?.Pani?ka mi ju ale vždy berie. :/ Dokonca som dostala výprask,ked som ukradla penaženku z kabelky návšteve.Chápete??o je na tom zle?
Však si zoženie inú nie? Taký sú hnusný!Ale ja ich preto preventívne stále kúšem do nôh,zbožnujem uši (tak skvelo sa žuvajú,ani by ste neverili ) a rada hryziem ludí v posteli,sú taký k?udný,a to sa mi nepá?i.Tak kým ocko zabáva ja sa prikradnem zo zadu a chnap do krku :D chi chi :O)
No a tiež okrem behu trénujem aj skok z miesta do výšky.Už mi to celkom ide vraj somako veveri?ka :D.
Minule pani?kovci zavárali ,teda aspon tak tomu vravia ak som dobre po?ula,tie chutné uhorky.Však ja ich nechápem.Nie aby ich zjedli,ale oni ich dávajú do sklených pohárov aby som ich nemohla kradnú? :( Ale ajtak som sa ulakomila a ukradla som dve :D :D

Tak no to bude asi všetko,pozdravujem maminu,a samozrejme teba Sid a aj Xerusa a Sama ,no tí sa nám nejak neozývajú :( no ?o už s nimi. Mami, s tími chlapmi si nemlám hlavu! Raz sa do?káš,aj ked ta nechápem,no nevadí.Vraj mi pani?ka už tiež vyberá ženícha!Tse! Neviem na?o,však mám ocka a s ním sa hrám stále,nepotrebujem iného.
Tak zatia? pá! Pozdravuje vás ocko :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-07-29, 20:35
Ahoj rodinko, píše vám váš Sam :o)

Za svou pani?ku se musím omluvit, je totiž šílenec a v?bec nestíhá. V zá?í se vdává, nedávno si našla brigádu, kde tráví až moc ?asu (chce si prý vyd?lat hooodn? pen?z, tak sem zv?davej co mi pak p?knýho koupí ;o) po ve?erech nám spole?n? s ostatníma buduje novou voliéru. sice máme už dv? a k tomu velkou klec, ale ona nám chce dop?át pohodlí, tak se snad už brzo budem st?hovat do nového :o)
Nedávno se mi stal úraz. Já si tak krošku za?al, ale za všechno m?že Frodo!!! To on mi ud?lal díru do kožíšku a pani?ku z toho málem kleplo, když to vid?la. P?kn? mi to vy?istila a i vet mi to prohlídla a n?co vám povím, nenechte se od ženský ošet?ovat!!! Ty vám m? tak trápili až sem se rozbre?el :ó( ale pak si m? udob?ili ku?ecím masí?kem a vitam. pastou, to já mám moc rád. V pr?b?hu lé?ení jsem op?t drobet poškádlil Froda a ten dareba mi strhl strup :o( beee, to bylo k?iku. To byla asi poslední kapka, pani?ka m? dala na samotku, prý pro moje dobro :o( hezky si m? v pokoji vykrmovala, mimochodem mám už p?es kilo a p?l :o) to jsem kus chlapa mami a tati, co? :o) Za dva dny to pani?ka nevydržela, dívat se na moje smutná o?ka, že si nemám s kým hrát a dovolila mi návšt?vu Helenky, která te? se mnou bydlí. Helenka je na m? hodná, ale je to lakoma. Zabrala si houpací l?žko pro sebe a m? tam nepustí a když už se mi tam poda?í n?jak proklouznout, tak m? z n?j vyhodí :o( ale já jí to oplácím! Když dostanem meloun, tak sním sv?j a pak i ten její :o) Moc sem si oblíbil studium termomechaniky a technologie. To je vám taková sranda tahat ty papíry s obrázkama a kousat skripta je ješt? v?tší zábava. Nechápu pro? mi pani?ka zakazuje se v tomhle dál rozvíjet. Až budu dosp?lé, p?jdu studovat vysokou! Ti se ješt? budou divit co ze m? vyroste!!!
Taky se peru s Jul?ou a Bibinou (to jsou vám ?ty?nohý št?kadla, pražské krysa?ík a ?íkají tomu psék). O zábavu mám postaráno. Nechci se chlubit, ale díky tomu, že vypadám jako fre?ák Ferda, kterého p?ed mnoho lety chovala mamina od pani?ky, tak je mi docela naddržováno co se tý?e pamlsk?. Pani?ka to sice nerada vidí, že prý musíme všichni rovným dílem, ale m? se to moc zamlouvá a tak jsem s maminou od pani?ky za jedno. V poslední dob? mi všichni ?íkají, že jsem jako tank, kde se objevím tam všechno p?eválcuju :o) sem p?ece jenom už kus chlapa, tak to musí být znát. No co bych vám ješt? mohl ?íci. Je toho hodn?, ale shrnu to. Milá maminko, tatínku, sest?i?ko a bráškové mám se moc dob?e, o kamarády nemám nouzi, mám moc hodnou lidskou rodinku, ale doufám že se s váma v budoucnu n?kdy uvidím na živo.

Váš Sam K?epelka :o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-07-29, 23:37
Ahojky,
za malickou Keiru pisu ja, protoze ona jeste neumi psat:) Je ji teprave 9 tydnu.
Je to ale poradny kus rostandy. Beha a skace jako namazany blesk. Velky kamarad Kuba je z ni na mrtvici. Kerinka za nim porad beha, skace po nem, kouse ho do hlavy a neda mu chvilku vydechnout. Ale kdyz je toho moc, tak ji Kuba srovna a vyhodi z pelisku ven. To je tak slyset jenom vztekly kvikot a rana, jak mala vypadne z pelechu dolu:) ALe jinak krasne roste, uz nam pribrala na 530 gramu. Taky se naucila pit z napajecky a konecne papat suchy granulky.
ABych se Kerinkou pochlubila, tak prikladam fotku:)
Avatar

Přílohy: Kerinka.JPG (19kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-07-29, 23:41
A jeste jedna:)
Avatar

Přílohy: Kerinka 1.JPG (20kB)  
Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-30, 00:26
:o) j?, :o) to jsou p?íb?hy.

Kerinka je mocinky krásná.

Medulka kvoká:
Kone?n? jste se ozvali i ostatní :o) Máte jist? moc práce se svým studiem, ale jen se p?kn? u?te jak vyzrát na své lidi, protože se vám to jistojist? bude hodit. Dnes jsem zase pani?ku p?etrunfla. Ona nám dávala granulky do misek a já zas vylezla na linku. Když se zvedla a oto?ila, koukala jsem na ni a smála se.

No musím b?žet, abys si zadovád?la s vnou?aty. ;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-13, 13:51
Oznamuji, že jsme se 12.8.2006 z??astnili: I. Západo-ma?arského festivalu chovatel? fretek - v Sopronu (Ma?arsko) - (I. Nyugat-Magyarországi Vadászgörény Fesztivál) a vaše maminka získala 3. místo v sout?ži krásy nekastrovaných samic



;o)
Avatar

Re: Medulátka I. a II.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-14, 09:19
Blahop?ejeme! :oD
(Taky bych cht?la vypadat tak dob?e po tolika d?tech)
Avatar

Aktuální stránka:22 z 36


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist