Aktuální stránka:50 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 19:56
tak hlásím nic se nezm?nilo... po p?íchodu z práce dom? v misce stále 20 granulí ANF a ve WC 2 minibobe?ky :´-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-24, 20:43
Kamcu, no já nevim...bych ho nechala do rána, jestli se do ANF nepustí...a pak bych mu asi už dala jiný granule...to by bylo už dlouho, co nic nejí....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-24, 20:44
me furt napada: z ceho ma sakra ty bobky??????
nema nekde v hamaku nasysleny granule? nase Nela ma v kleci velkou deku a to je schovka jako blazen, tam toho ma, ze by clovek cumel

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 20:56
klokan: v?era dostal okurek a sn?dl asi 5 friskiesu... víc nic od t= doby 24h hladovka... a syslit nemá kam, má jen hamak s hadrou a tam nic nenasyslí... a misku s 20ks anf a napajku


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-24, 20:59
kamcu, já bych mu nedávala krom granulí nic...ani ten okurek...to je pak jasný že kakal, když mn?l okurek a Friskies :-)))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 21:01
ZoFiRO mi dala tip.. ud?lat kaši?ku z ANF a friskiesu dohromady... jdu to zkusit,... aby mu moc neklesl cukr, když už je 24h o hladu.. nacpala jsem mu tu anfku do tlamky a zhnusen? to vyplivl...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-24, 21:05
kamcul ty si proste nedas rict, ty mu tu okurku proste nacpes, ach jo... to je jak hrach na stenu, znas to :-(

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 21:09
klokan a kdo mu dal okurku?????????????????

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 21:10
jinak kaši?ku z 20ks anf a 35 ks friskies dlabe... až má boule za ušima

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-24, 21:12
tys to tady psala...
boze to je jak u tataru tady

klokan: v?era dostal okurek a sn?dl asi 5 friskiesu... víc nic od t= doby 24h hladovka

mimochodem treba mu vadi kousat... ma OK zuby??



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 24.04. v 21:13.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 21:15
klokan: ale to bylo už v?era a o té jsi v?d?la... jo zuby má ok dle veta a friskies pokouše normáln?, ty mu nevadí,...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-24, 21:31
nooo tak hold se zatim bude asi krmit kasickou.. zkus mu udelat kasi jen z anf... at se do nej nerve ten hnusny friskies

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-25, 00:20
kamcul: Nyni se mi zda, ze proste Vikymu to ANF nejede a basta...pokud snedl Friskies a okurek, zuby to nejsou...mozna ani nic jineho....zde by bylo na miste nechat vyhladovet, ale ne v jeho pripade, kdy uz nejedl spoustu dni....rozhodne radim vymenit granule a rozhodne se priklanim k Acane...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-25, 09:09
Lucifina: to je to.. acanu mi potom taky necht?l,když jsem mu ji míchala s merlinem, tak vybíral merlin a acanu, když už ji m?l v puse, zhnusen? sice sn?dl, ale tan výraz jste m?li vid?t :-( tak mám pak vyhodit 300,- za 1,5 acany, kterou mi pak zase nebude jíst a mám to vyhodit??
Dneska jdeme na veterinu a zítra jedeme do Lutyn? na kliniku na kompletní vyšet?ení, biochemie, sono, glukometr, všechno dokupy. Stejn? bychom tam museli, dneska slaví 4 roky a to už je p?ece jen jinej v?k než rok nebo dva, tak budeme chyt?ejší.

Kaši?ku z ANF jsem zkoušela jako první. Vylízal vodu, zbytek ani omylem.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-25, 09:23
Anebo bych zkusila TF senior. 4 už mu jsou, TF chutná v?tšin? fretek a hlavn?, když koupíš t?ch 350g a nebude to jíst, nevyhodíš toho tolik...
Ale vyšet?ení bych samoz?ejm? taky nechala ud?lat...
Jinak jsem si všimla, že t?eba Rocky mi taky moc nežere... žere, ale mí?. A taky granule :) p?itom mu taky do te? chutnali, takže konzervi?ku sežere, aktivní a hravej je, kvoká, papá, ale granulky jenom minimáln?... taky to za?nu asi n?jak ?ešit...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-25, 10:16
Rynn: zase to je to, musel by být do konce života odd?lenej od holek, aby ony nejedly mén? výživné TF senior. A zase na druhou stranu, když mu to bude chutnat, pro? mu to nedop?át?? T?eba se mu povede líp, když bude odd?lený od holek, celý život byl sám, t?eba mu te? lezou na nervy.. vrchní patro klece m?že být jeho holky tam stejn? nechodí :-)))

Na zítra jsme objednaný na kliniku na sono, rtg a vyšet?ení, biochemii si myslí, že snad nebude t?eba, stojí u nás asi okolo 1200,-, zítra bude opravdu velký den vyšet?ení, ale a? máme jistotu, že nemá žádné nádorky, lymfomy a podobné fujky.

T?eba jde opravdu jen o zm?nu chuti, jelikož kapsi?ky nikdy necht?l a p?edtím než p?estal papat sn?dl tu?ákovou kapsi?ku skoro sám :-))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:24
Takže... kdyby to n?koho zajímalo, byli jsme dnes na klinice v Dolní Lutyni, klinika Veticea. Skv?lý doktor, skv?lý p?ístup, perfektní vybavení a jednání s lidmi i zví?aty.. a o to horší výsledky vyšet?ení...

Viky má enorm? zv?tšnou slezinu (asi tak 5x v?tší než normáln?) a doktor má podez?ení na leukemii. Chyt?ejší budeme po rozborech krve, které podstoupíme n?kdy p?íští týden.

Te? papáme konzervi?ku Hill´s I/D, chutná mu a spinká a spinká....

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:26
kam?ul, tak to je mi moc líto, držíme pale?ky at je líp!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:27
kamculenko- ach jo... to je mi líto... snad to nebude leukémie :(
Jinak I/D jsme m?li taky, když m?li fretky pr?jmy, ale jedli to teda jenom hodn? z?ed?ný vodou... aby to nebylo tak matlavý, ale kašovitý... a byl to dobrej zp?sob, jak do n? dostat vodu... pokud ti to žere jen tak, tak gratuluju.
Tak hlavn?, že jste k tomu vetovi šli...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:29
petronelka: d?kuju, bude to t?eba.. ta slezina byla na tom RTG fakt obrovská.... :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:30
kamcul, slezina by se snad dala vyoperovat, ne? Akorát problém je, že to n?jakou p?í?inu má a to neni asi moc dobrý :(( v každym p?ípad? moc držíme packy.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:31
Rynn: Taky doufáme že ne, ale rad?ji se p?edem p?ipravuju na nejhorší, když to bude "jen" n?co jiného, tak m? to pot?ší, tak kdybycho po?ítala s variantou že je vše ok, tak by m? to zasko?ilo...
Jo papá to v pohod? jen tak, šmakuje mu to, stále spí...snad bude dob?e až trochu nabere síly... Do toho ješt? v pond?lí jdeme kastrovat Zuzanku, tak nám držte pale?ky


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:32
Rynn: no to práv? dobré není, protože ona je fakt enormn? velká tak operace by byla asi horko t?žko zvládnutelná.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:33
kamcul, ach jo, moc v?cí najednou :( kastrace, Viki :( snad to dopadme co nejlíp...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-26, 14:47
kamcul, extrémn? zv?tšená slezina není moc dobrá zpráva :o( Ale né vždy to musí znamenat konec.
Tady je n?co o Lymfosarkomu, na který um?el náš Krakenek a který bývá nej?ast?jší p?í?inou splenomegalie (zv?tšení sleziny) u fretek [forum.fretka.cz]
Tady je vlákno Lee, jejíž frere?ka také m?la splenomegalii, podstoupila operaci a zvládla to! Je tam také krátký seznam frete?ek, které m?ly problémy se slezinou [forum.fretka.cz]
Držím palce, aby vet stanovil správnou diagnózu a lé?bu a aby se Vikynka uzdravila!

slez+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 28.06. v 21:18.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Zajda (IP)
Datum: 2008-04-26, 15:55
Ahoj Kam?ulenko,jestli m?žu poradit s jídlem,tak moje Št?pánka m?la moc ráda od Royal Canin-instant diet-convalescence support. Je to takovej prášek v pytlíku,kterej se ?edil teplou vodou.V poslední dob? to bylo jediný,co bez problém? sn?dla.Kupovala jsem to u veta.Št?pánka taky m?la zv?tšenou slezinu,první p?íznaky byly p?ed vánocema...no a 8.4.um?ela...po?ád tomu ješt? nev??ím,ach jo,ale bylo to tak lepší,už by se trápila.Ale m?la tém?? 9 let,doufám,že byly krásné.Zkus to koupit,uvidíš,že to bude chutnat.
Zajda

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-26, 16:07
Kamcu, to je mi líto. Ale dúvod zvétšené sleziny nemusí být vždy lymfosarkom. Kuko od MajiZ mnél taky zvétšenou slezinu, néjak to souviselo s néjakou cistou a prútokem krve. Slezinu mu odoperovali, operaci zvládl a byl pak dobrý.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 26.04. v 20:13.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-26, 20:01
Tak sem dneska zjistila, že fre?ákovi se na p?irození udélali u toho otvoru takový 2 kuli?ky, vétší jako špendlíková hlavi?ka, na bradavice mi to nep?ijde....už ste nékdo néco takového vid?li?????
Zítra mastíme k vetovi.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 26.04. v 20:14.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-26, 23:45
Kamcul: Je mi to strasne moc lito, zase jsem zoufala, co se to deje a co se to zas hromadi za problemy :O(( Drzim vam moc palce, nevzdavejte to, nadeje umira posledni...
Johanko: Vubec me nenapada, co by to mohlo byt:o(((
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-27, 07:50
Nevzdáme se aji kdyby na chleba nebylo!!!
V?era jsme zakoupili granulky Totally Ferret od bosche! Všichni se na to hladov? vrhli, jakoby nem?li nic k jídlu tejden... a Viky v ?ele!!!! Dlabal ty granule, až se mu od tlamky prášilo :-D Holky, to byl tak krásnej pocit, vid?t ho, jak si dává granulky a jak je u toho spokojenej!!!
Ohledn? t?ch odb?r? se ješt? musíme domluvit s naším vetem, zda to ud?lá a nebo na té klinice Veticea(což mi p?ipomn?lo p?ipsat do vlákna kam jít na veterinu). Kadí zase svoje známé "Kablo-Kladno", spinká a je n?jaký jinakší...
T?eba to fakt bylo jen n?jakým zán?tem, že se ta slezina zv?tšila (m?l vlastn? zhnisnaé to ouško, že) takže uvidíme odb?ry a pak se uvidí, co dál...

Je t?eba n?jaká možnost, že se slezina sama zase zmenší???

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:50 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist