Aktuální stránka:45 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-04-08, 11:14
Kam?ul, byli spojení?
N?kdy to fakt trvá déle, každá sami?ka je jiná. Navíc vulva není jediný ukazatel, že ?íje kon?í. Meggie nejprve zm?nila chování, splaskání vulvy bylo daleko pomalejší.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-08, 11:16
Jo chlapy hrozn? žárlej,t?eba ten m?j,si myslí,že vychová celou armádu fretulí,ale v?bec mu to nejde a akorát si z n?ho d?laj srandu
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-08, 11:43
jj souhlasim s Mirim, nase Nelinka zmenila chovani uplne naruby :-) a oplaskavat zacala az par dni potom

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-08, 12:05
kristyn.g- fakt jde o to, jakej a ?eho je to pach. Jestli opravdu záchodku, nebo jestli vám tolik vadí pach zví?ete... já mám 3 fretky v místnosti, kde spim a i když kluk ?íjil, tak to bylo v pohod? a mn? nevadilo v tom pokoji spát... a wc jim ?istim každej ve?er a taky to bohat? sta?í...
Jinak jediný proti "zápachu" co se nám osv?d?ilo je sprej Subio- jeden sprej je na likvid zápachu v koi?ích toaletách (nezkoušelan jsem), který se mi osv?d?il práv? v dob?, kdy same?ek ?íjil- po umytí klece jsem post?íkala dno, nechala uschnout nebo rozšmrdlala papírovejm ut?rkama... fretce to nevadilo a mo?, kterou si zna?koval klec od rána do ve?era, nebyla cejtit a sta?ilo ji set?ít a ne drhnout vodou s octem... Pak je takovej sprej i na ?aloun?ní- taky výborn? funguje, ale používáme jenom p?ed tim, nž má p?ijít návšt?va...
V každym p?ípad? s tim pachem/v?ní miminka opravdu nic neud?láš... v dosp?losti bude zase von?t jinak, v ?íji smrd?t jinak... Taky bych pop?emejšlela, jestli nevym?nit chlapa...
M?j chlap taky ví, že se všechno musí pod?ídit fretkám, že na víkend nikam jet nem?žem, nebo jenom s tcho?ema atd... Ale snaží se s nima skamarádit, nebojí se jich a je fakt, že ho zatim ani nekousli (oni ne?ekaj, že n?kdo, kdo nemá fretky doma, si troufne je vzít do ruky a d?lat na n? ?u?u?u?u...).
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-08, 15:36
Mirim: jo byli v sob? n?kolikrát.. jenomže nevím, zda mám ješt? ?ekat nebo v sobotu na pigáro s hormony...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-04-08, 15:44
Záleží, jak dlouho už je Zuzka v ?íji, jak dlouho to je po "nakrytí", jak se celkov? chová a hlavn? v jakém je t?lesném a psychickém rozpoložení.

Mimochodem - my jsme tehdy v pátek na tu 2. injekci zašli a pomohlo to. Te? je Meggie jako vále?ek a po?ád vystavuje b?icho. :o)))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-08, 15:46
u nas je to to samy, nelinka pribrala, jsem zvedava, kdy budem "rodit"

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-08, 16:06
Mno od prvního spojení je to možná cca 10 - 14 dn?, no a tak ješt? ?ekáme co do té soboty no a jinak na pigárko no. Už by potom m?la ?íji p?es m?síc a to nerisknu

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-08, 16:10
Kamculenka: rije zacne ustupovat do tri dnu po nakryti - v te dobe je uz videt scvrkavani - 14 dnu se vraci do normalu. Ale pokud se ji vulva nescvrkava, tak opravdu riji dal a kryti nepomohlo. Pokud chces cekat do soboty, tak bych ho nechala to jeste jednou zkusit.

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-08, 16:11
Yasmin: no jo, jenže je spolu vypustíš a on už ji ani netahá za krk nebo tak.. a to byly galeje! Ty jsem vypustila a on ji hned tahal za krk a klátil.. te? ju o?uchá a nic.... ani je nenapadne "d?lat fre?ata"

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2008-04-08, 20:59
Kristýno a není možný, že Vám nedali mlád?, ale staršího fre?áka. T?eba ?íjícího? Naše malá, když ?íjí, tak taky smrdí......a pokud Vašemu fre?ákovi bylo 10 týdn?, tak jako za?áte?níci t?žko poznáte, jestli je starší.....

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:11
?íjnej samec by m?l ale narozdíl od 10 týdenního mlád?te dob?e viditelná varlata, tak toho by si snad všimli, bo je sestouplá má?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:12
POMOOOC! problem..a docela velky...protoze se to nak stupnuje..Gaston zacal utocit na Stellinku, a je cim dal horsi, jak ji zahlidne tak na ni skoci a jde ji po krku a kouse ji strasne, vylozene ji chce zabit.Nechapu co se deje, jsou na sebe zvykli a mel ji moc rad, hrali si, on se porad chtel mazlit.Nevim proc z tak mirneho fretacka se stala takova bestie..Stellinka je cely den na gauci a boji se jit i napit nebo najist..najednou musim jeji jidlo schovavat a z celeho bytu je jakoby jeho teritorium...a to je po kastraci...co mam delat????
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:14
stefi- dej jim ?as... anebo zkus malý pomazat krk a záda troškou TeaTree olejí?kem, to praktikujem u kluk?, protože po kastraci Tobiáše si na n?j rocky víc troufá, ale tohle zabírá a nekouše ho pak...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:15
to je divný a není stella v ?íji?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:30
ne uz byla, teda ja moc nevim jak to funguje, proste uz nebarvi..takze je po, a on mi spis pripada ze je agresivni nez ze by byl zamilovanej ve fretcim smyslu ;o) zacal ji vyhanet s koupelny kde on ma pelech a papu, pak z chodby kde ma papu ona a ted uz ma zakaz i do kuchyne a kdekoliv je on...se mnou se mazli normalne akorat mi jede po nohach ale nezakousava se spis tvrde zizla..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:31
poškej ted sem z toho jelen..stella není fretka?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:34
jee smankote ja su blb...ted jsem to zapomnela napsat, ne je to pejsek, fenecka...:oD
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:38
aha.-)))))))))))))))))))) m? to došlo až podle toho barvení:-)) já si celou dobu myslela, že je to fretka, proto jsem se ptala jestli není v ?íji. Tato informace zcela m?ní situaci:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:45
co myslis cim to muze bejt? Gastonek je mesic po kastraci, vse probehlo ok, nevim co to do nej vyjelo.taky mi prijde ze malo ji svoje granule,hodne zhubnul(on byl teda trochu obezni..doktorka mi vynadala kdyz ho videla) spis se snazi krast co se da..je z nej krvoziznivy jack rozparovac ...ahhhhh!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-08, 21:53
stefi, oddelila bych fre?áka od fene?ky...aspo? na ?as. Každému jiný pokoj, pokud to jde. Fre?ákovi jeho granuje, fene?ce její. Spolu bych je skusila t?eba venku...ale mimo byt.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:03
johanko, to je ale docela prusvih..zavirat kazdyho nekam to je jak v kleci..oni maji kazdy svoji misticku jinde..jeho bydlenicko je v koupelne ale pres den je pusteni..to je takova skoda ze se tohle deje..chapu kdyby se neznali ale zijou spolu pul roku uplne v pohode..neboli ho treba neco ze by tou kastraci?to by snad mel bejt hodnejsi..nebo je to jak u kocouru ze se stanou nektery zli?Mam maly byt, kdyz zacnu zavirat pokoje tak budu zavrena taky :o(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:05
možná je to fakt z hladu, že je tak zdivo?elej... má k dispozici jídlo (nejlépe n?jaké dietn?jší granule, nap?. sluis, pokud pot?ebuje zhubnout) celý den?
a ?ím ho vlastn? krmíte, že je obézní a kolik váží?
rozhodn? by nem?l dostávat sladkosti nebo nevhodné jídlo (t?eba zbytky od vašeho stolu, bramb?rky, pacholíky apod...), ale jen stravu ur?enou fretkám, v jeho p?ípad? obézním, ?ili co nejmén? tu?nou.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:09
kastrace zp?sobí hormonální bou?i, ale m?síc po kastraci by se už m?l pomalu uklid?ovat. nevím, jestli se stává, že by fre?ák byl po kastraci "zlý", ve v?tšin? p?ípad? je to naopak - zklidní se a je z n?j mazel.

ned?lali jste te? kolem n?j n?jaké "kotrmelce", když byl "chudá?ek po operaci"? voni jsou to potvory, t?eba si vynucuje pozornost a privilegia, kterých se mu n?jaký ?as dostávalo...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:28
martino, granulky ma porad k dispozici, po kastraci proste ji min...totiz on dokazal jist v jednom kuse..leh si k nim a zral dokud neusnul..totalni otesanek..predevcirem jsem mu zatrhla zasuvku v kuchyni kam chodil krast pamlsky, aby se necpal ruznymi granulkami a piskotami a papal ty svoje..koukal jak kdyz ukradnes diteti auticko ale "zlej" na Stellu je uz dele.Hlavne ona se ho zacala hodne bat, napred si s nim prestala hrat protoze ji to bolelo a ted uz radeji nechodi po byte..teror..
jinak mu davam vitakraft..ze by bylo neco divnyho s tou krabici a nechce to zrat? treba neco cejti..a mu ted schovam vsechno on bude mit hlad, sezere to a otravi se treba..smankote to jsou problemy..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:32
stefi a kolik váží?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:39
jinak co se tyce rozmazlovani, tak musim rict ze pred kastraci hodne spaval, az jsem si rikala ze neni neco v poradku ted je aktivnejsi, hravejsi a porad me vyhledava,musim ho porad zvedat na gauc aby mi mohl zezrat nohy a chce porad drbat a klidne u me spi jak kocourek..ale ji vyhani..ze by zarlil?spis bych rekla ze ona postrada chudinka, protoze jak to ted pozoruju, on je macicek tak "egocentrickej" ze ho porad chovam.Driv jsem zarlila ja ze si spolu hrali a na me kaslali a ted je to zas naopak..ale musim to nak vyresit.Zkusim mu zitra koupit naky chutnejsi granule aby nemel pocit ze ona ma lepsi(on to stejne ukradne, schova a nesni)..
po kastraci si zacal zas hrat, ted uz ale prestal..vypada ze hraje v nakem realityshow o preziti na ostrove..a chce vyhrat :oD proste je znej dominantni parchant...alien!:oP
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:44
Rynn, clovece nevim pred kastraci mel 1.60 ted nevim ale byl jakoby nateklej bych rekla, ted strasne splasknul, vychrtlej neni..a je cilej nevypada nemocnej.od zacatku me udivovalo ze dela strasne velky louzicky..ale je pravda ze jsme meli v byte strasny vedro a on byl tlustouckej a chlupatej tak treba hodne pil horkem..no premyslim o tom ze vsech stran..ale na veterine rekli ze je vse ok, akorat trochu tlustej..ted je stihlej a zabijak..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:50
treba mu fakt leze na nervy ten vitakraft tak co mum mam koupit?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-08, 22:57
Louži?ky m?že d?lat velký i díky tomu, že te? už nezna?kuje, takže to vypouští najednou :)
A 1,6 kg neni žádná váha... :) Romeo pár tejdn? p?edtim než um?el, m?l 2,3 kila, v necelejch 8 m?sících... a obézní nebyl.
Avatar

Aktuální stránka:45 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist