Aktuální stránka:43 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-07, 19:58
Yasmin: já nikyho nebrala p?ímo kní koukal na ní z dálky a v bezpe?né vzdálenosti,zas tak hloupá nejsem.A nejsem jediná,kdo si vzal od t?ch chovatel?(jestli se to dá takhle nazvat)miminko.
A navíc jsem byla u nich doma,tak jsem vid?la jak to u nich vypadá,a ?ekla jsem si,že ?ím d?ív odtamtud vypadnem,tim líp
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:02
Yasmin: jo a ješt? jsem zapom?la dodat,že i kdybych to teda poznala a po?ádn? si to uv?domila,že jí nem?že bejt tolik kolik mi tvrdili a nebvzala bych jí,tak by jí prodali ?pln? n?komu jinému,t?ebas i tomu,kdo by si sní nev?d?l rady a mohla by dopadnout špatn?.Já se aspon snažim jí dát z poloviny to,co jí majítelé odebrali.Ne?íkám,že jí nahradim mámu,ale aspon se oto snažim.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:18
Yasmin: Souhlasím s ku?etem (aby taky ne, když je náš Zipp Eliš?in bráška :o) Moc zkušeností teda nemám, ale myslím si, že i pro zkušeného chovatele by byl trochu problém rozeznat, zda-li je malému 5 týdn? nebo 6. A navíc nám bylo tvrzeno, že jim 6 týdnu je, teprve když jsme prcka m?li u sebe a ptali se po telefonu p?ímo na datum narození, tak nám bylo ?e?eno 26.2. Nehled? na to, že ani toto datum není 100% jisté - já u toho nebyl, když se rodili. Nebo ty bys snad typla Zippíka na 5,5 týdne? Že n?co není tak úpln? dob?e bylo z?ejmé i z toho, že "nákup" prob?hl rychleji, než ti v restauraci donesou objednané jídlo - a to není jen ?e?nický obrat, nebo? skute?n? jsme pro mimíska jeli z restaurace, kde jsme si objednali a vrátili se d?íve, než jídlo donesli. Prost? tady ho máte, já nic nevím, to všechno ví manželka - tak tady máte peníze a nashledanou...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:24
Já si myslím, že pro to fre?átko je rozhodn? lepší, když ho má kure, jako by takové pla?ící ubožátko skon?ilo nékde ve zverimexu....nebo u nékoho, co o fretkách neví vúbec nic.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:24
Luk: díky díky,p?esn? tak to probíhalo i u nás.Hlavn? když jsem uvid?la jejich maminu,tak jsem na první pohled myslela,že jim zdrhnul n?jakej mrnous.
Byli jste u nich doma?M? pán vzal až knim domu.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:28
Johana: S tim plne souhlasim!...

To all: Nemyslim si ze by byla prilis velka chyba na strane "kurete"...nebot ta se o nej zcela evidentne alespon postara...
...chyba je v te prapodivne "pani chovatelce"...ktera da (proda) frete ocividne komukoliv!...
...myslim...ze v pripade tehle dvou prcku...Eli a Zippa...muze byt clovek rad...ze nasli domov u lidi...co se o ne dokazi postarat!...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:31
Díky moc všem za ten názor,moc m? to pot?šilo:)a zah?álo u srdí?ka,protože já se fakt snažim jí dát veškerou pé?i a lásku.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:33
Mikejla: já to bohužel vidím hodn? jinak. Chyba je v tom, že ta paní to nejspíš d?lá docela pravideln? a evidentn? beztrestn?. A o tu imunitu, ztracenou p?ed?asným odstavem, se t?žko n?kdo postará.
A nejvíc mi vadí, jak se tu v?tšina lidí tvá?í, že vlastn? o nic nejde.
No, jsme tu každý jiný, každému vadí n?co jiného... jenom cítím pot?ebu aspo? ?íct nahlas, že mi to p?ipadá hodn? blbý.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 07.04. v 20:34.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:33
bohužel Zipp a Eli nejspíš nebudou od této "chovatelky" jediní takhle brzo odstavený. sami?ek mají daleko víc, pár jich je tu: [fretka.kom.cz]
[fretka.kom.cz]
[fretka.kom.cz]
[fretka.kom.cz]
[fretka.kom.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:35
Silva: Nikdo ne?íká, že takto je to správn?...ze strany té chovatelky...jen že takto je to rozhodn? lepší pro ta fre?ata...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:40
Já nevim, ale já jsem osobn? odmítla i mlád?, který mi cht?li dát p?esn? v jeho 6 tejdnech, protože mi to p?išlo brzo. A byla to jedna z prvních v?cí, na který jsem se p?i rozhovoru po telefonu zeptala. A ješt? to, jestli budou mlá?ata o?kovaný, jestli jsou o?kovaný rodi?e a ?im jsou krmený.
Krom? toho, kdyby mlád? odmítli všichni zájemci, protože tak mladý se prost? od mámy brát nemá, museli by po?kat.
Nevim, timhle se prck?m spíš uškodí, maj ješt? pít mlí?ko a bejt p?itulený u mámy a ne v 5 tejdnech vyrazit do sv?ta, pokud to neni bezpodmíne?n? nutný (nap?. úmrtí mámy...).
A ?lov?k nikdy zví?ecí mámu nenahradí, a? se snaží, jak se snaží. Bála bych se i oslaben?jší imunity, nap?íklad, i když to nemusí bejt pravidlem. Atdatdatd... to je zas m?j názor. A od lidí, co už fretky maj, chod?j na forum a n?co o tom v?dí, bych ?ekala, že si na tohle daj pozor.... Na to, od koho si berou fretku, na to, z jakejch podmínek.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:40
Ano, a kolo se bude roztá?et dál, paní bude dál týrat zví?ata, a další lidi budou ?íkat já to nev?d?l, u m? je jí líp, já za to nem?žu. A pak budeme všichni svorn? nadávat na zverimexy, nezodpov?dné chovatele apod.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:40
No me docela fakt mrzi, ze proste se tu prihlasi jeste vic lidi, ze si vzali mladata a je jim to vlastne jedno, odkud to berou. A spis teda jeste pisou, ze jsou radi ze je mlade u nich.. Ano je to mozna lepsi pro to frete - ale je to zas podpora neceho, na co se tu neustale nadava a co vlastne neni dobre pro fretatka.. :o(
Mozna kdyby ji nekolik zajemcu reklo, ze mladata tak brzo nechteji a odesli, nebo ji rekli ze na ni nedejboze poslou vet. spravu, tak proste ji i treba docvakne, ze to neni uplne nej :o/
To ze ted maji lasku moc nepochybuju, ale to ze jste udelali blbost a je to skoda jo..

Rynn: napsala jsi to skvele a prave je videt, ze jsi vlastne delala to, co podle me ma udelat kazdy..





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 07.04. v 20:42.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:41
Johanko, já bych ne?ekla ani, že je to správný ze strany lidí, co tohle podpo?ej a ta mlá?ata si v tomhle v?ku vezmou.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:41
Silvo ikdyž se na ní podá oznámení,nic stim nezm?níme,jestli jim fretule seberou,dobrá bude to fajn,ale p?ece jim už nikdo nezakáže si koupit další páre?ek ve zverá?i a provád?t tento hnus dál.Hlavn? než se to všechno rozjede,tak budou mrnouskové velký a náš stát nad tim jen mávne rukou.Poradim se s vetem,a uvidim co mi na to ?ekne.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:43
Hele, to je Nemo, co ho m?la Eva, ne? A ta si ho taky brala mám dojem p?ed jeho 6 tejdnem, nebo n?jak t?sn?... takže je to fakt o?ividn? normální praxe chovatelky.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:44
kure- a co takhle to nevzdávat p?edem???? Když vás bude víc, t?eba dostane pokutu, t?eba jí budou odebraný... a to za to stojí, ?ekla bych.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:50
Rynn, jojo, Nema m?la Eva, tuším když ho dostala, tak mi psala, že necht?l ani sám jíst a museli ho krmit ze st?íka?ky...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:52
Já si taky myslim... ale práv? nevim, jestli mu bylo 5 tejdn? a n?co, nebo už 6... ale taky jsem se s ní o tom bavila...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:52
Ja se nezastavam ani jedny ani druhy strany...je pravda...ze kdyz si od nekoho beru mlade...tak si asi zjistim kdo to je a jak se s mladymi nakladano...
...ted uz je na vycitky...tem co ho doma uz maji...pozde...
...kazdopadne je tahle diskuse dobra urcite k tomu...ze by mohla pripadne varovat dalsi lidi...co si zamysleji poridit prcka...ze asi tito Vlasakovi nebudou zrejme temi pravymi a spravnymi...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:53
žofi, takže podle t?ch odkaz? cos tam dala, ta nezodpov?dná majitelka je Marky-ball???????????

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:55
petronelka, od Marky_Ball mají n?kolik samic.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:55
petul musis kouknout nize, ja pcohcopila, ze to jsou vnouckove od marky jakoby...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:56
aha, já jen že je ve všech t?ch p?vodních majitelých u t?ch tvých odkaz? práv? markyball

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:57
díky kloky už m? zas chytá rapl:-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:58
petronelka, ano, ty fretky jsou p?vodn? od Marky_Ball, mládata z jejích odchov?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-04-07, 20:59
Petronelka: Jo...puvodni majitel je Marky...ale Zofi to myslela tak...ze prave ti majitele...co "davaji" prilis mlada fretata...maji vice samic (ty jsou od Marky)...tudiz mladat od nich bude take jeste vice...:((
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-04-07, 21:03
ano, bylo to myšleno tak jak píše mikejla..tuším to ale nejsou jediné samice, které Eva G. (Vlasákovi) vlastní a ur?it? ješt? n?jaké mají, jen ne v registru..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-07, 21:03
holky díky za objasn?ní.-) mám z toho tu ob?as nervy v kýblu.-((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-07, 21:03
kdo by nemel

Aktuální stránka:43 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist