Aktuální stránka:42 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-02, 12:02
Kure napsala:
Nevim jestli víš,že naomi umžela,ale myslela jsem si,že je mu smutno a dává to n?jak takhle najevo.


Kure ano to vim. Me spis zajimalo proc, jestli se muzu zeptat.

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: lostris (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:00
ahojky lidi?ky,pot?ebuju se na n?co zeptat. chci si koupit fretku, už mám pro ní vše co pot?ebuje a vj mám chovatele který mi jí poskytne, ale pot?ebuju si zjistit kolik stojí o?kování a kolik stojí kastrace. pop?ípad? v jakém v?ku se mají o?kovat a v kolika se m?žou kastrovat. nebot jsem to nikde nenašla... prosím dejte mi n?kdo v?d?t moc dík p?edem

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:04
cena ockovani se HODNE lisi podle veterinare a taky jestli se jedna o kluka nebo holcinu. nejmin tady snad lidi rikali 600 kc a nejvic 3000kc. takze jak vidis, je to rozdilne, aspon blize specifikuj misto bydliste a jeslti je to fretak nebo fretice :-)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:05
jeste k te kastraci:
[fretka.cz]

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:05
lostris a bude to kluk nebo holka?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:06
petronel uz jsem se ptala :-)

tady k tomu ockovani, vcetne intervalu, kdy co ockovat
[fretka.cz]

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:08
klokan to trochu smichala :o)
U kastrace se lisi cena u kluka a holky - ale cena cca 600 az 3tis sedi :o) U holek se dela po prvni riji - cca 9mes. U kluku az jsou v riji, ale na konec se cekat nemusi - neni to tak nebezpecne, jako u samicek.
Ockovani je cca od 250 po 500,- jak kde,na pohlavi nezalezi ;o)
Prvni ockovani je psinka 7, 9 a 12tydnu. A pak za rok a vzteklina mesic po psince a pak taky za rok.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 02.04. v 18:09.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:10
kloky, ale já to psala ve stejnym okamžikúúúúúúúúúúú asi néééééééé:-)))))))))))))))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:16
ja jsem krava, samozrejme z ejsem mluvila o KASTRACIIIIIIII, no jo, myslenky plynuly rychleji nez prstiky na klavesnici, pardooon

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-02, 18:44
ja myslela, ze jsi klokan 8-o vsak to se stava vsem..

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-02, 20:30
Yasmin:mno zeptat se ur?it? m?žeš,ale asi t? zklamu,protože to sama nevim:(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 13:53
Cht?la bych vás poprosit o radu,mám doma 5týdenní miminko Elišku, je suprová, takovej malej dáblík, ale po?ád bre?í, furt i ve spánku, nevim co sní mám d?lat, papání má po?ád a pití taky.
Je schopná je?et t?eba hodinu. Já t?eba chápu, že jí chybí máma, ale v?nuju se jí dostate?ne. Chci aby byla spokojená, tak proto vás prosím o radu. Díky moc

z+pozor+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 14.06. v 20:31.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-06, 13:56
kure,
tys m?la mlá?ata? nebo kde se u tebe vzalo p?titýdenní mim?o?

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 14:35
ne nem?la,jedna paní je prodávala a že se narodili 26.2. mi napsala až když jsem si ji vezla domu.?íkala jsem,že je n?jaká mrnavá,ale bylo mi ?e?eno,že se mi to jen zdá.Je mi jasný,že m?la být ješt? dva týdny u mámy,ale ted ji mám doma chci pro ní jen to nejlepší.Bojim se že jí n?co schází
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-06, 14:57
Že jí n?co schází???!!! Schází!!! Máma a mate?ské mléko, a to jí nikdo bohužel nenahradí. "Gratuluji", práv? ses stala spoluú?astníkem týrání zví?at!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 06.04. v 14:57.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:01
Silva:hele to že jí je tak málo jsem se dozv?d?la až o chvíli pozd?ji.To že jí schází máma vim taky,ale tohle opravdu slyšet nepot?ebuju,protože to VIM!!!!
Prosila jsem o radu,ale koukám,že tady se jí nedo?kám!!!!Ale kv?li tomu se na ní nevykašlu!!!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: lili (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:12
Já nevím a co zkusit KITTY MILK
-je to Kompletní krmivo pro osi?elá ko?ata od narození do 35 dne v?ku, vhodný i jako dopln?k pro ko?ku b?hem b?ezosti a v dob? kojení mlá?at.





Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:18
kure: klid, já m?la taky p?titýdenní mimi a te? je to "kus baby" kup kvalitní granulky, k tomu baby flocken (vlo?ky) p?imíchávej jí to. Vitaminovou pastu pro Juniory. Ob?as m?žeš maso. Nic víc jsem jí nedávala a te? je to moje v?tší samice. Má 1100g a ne?ekla bych, že jí n?co te? chybí.
Do pleíšku bych jí dala n?jakýho plyšáka nebo n?co.. nebo zkus termoform(lahev na teplou voduú) t?eba ucítí teplo a nebude na?íkat. Nebo další trik - k sob? do pelíšku, ale bacha a? ji nezalehneš.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:22
Kamculenka:díky díky moc za zastání,v postely semnou spí normálka:)to už jsme si zvykli.V pelíšku máme termoform.Granulky už máme,ty jí nechvám rozmá?et a potom papá.Ty vlo?ky zkusim,díky
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-06, 15:30
kure: i když já jsem jí granule nemá?ela.. kupovala jsem jí od Puriny Pro Plan kitten delicate.. není tam vep?ové, vysoký podíl bílkovin a tuku a malé granulky na lepší kousání, fakt jsou drobou?ké.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-06, 16:31
kure,

vidím, že už ses do?kala rad, co si po?ít s miminem, které by m?lo být ješt? minimáln? týden u matky (ale rad?ji dva). n?co jiného je, když mlá?ata o matku p?ijdou, ale brát je od ní p?ed?asn? "jen tak" (jasn?, chápu, kšeft je kšeft), je skute?ný hnus... :o((

jestli ti to není jedno a chceš alespo? trochu napravit zlo spáchané na tvojí fretce a zabránit, aby se situace p?i dalším vrhu opakovala, podej na chovatelku prodávající mlá?ata mladší 6ti týdn? trestní oznámení kv?li týrání zví?at.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 06.04. v 16:37.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-06, 16:50
kamculenka: mno zkusim všechno,hlavn? aby jí to šmakovalo,ted je napapaná a spinká.Uvidíme jak to bude vypadat pozd?ji:)


martina: já vim,m?la by tam být ješt? tak dva týdny,moje reakce byla stejná,když jsem se to dozv?d?la.Jenže já ani nevim,jak se paní jmenovala,ani jsem jí nevid?la,malou mi p?edával její p?ítel,kterej ani po?ádn? nev?d?l,která bije.Hned co jsem si Elišku vzala do auta,tak jsem psala tý paní,abych se dozv?d?la,kdy p?esn? se narodila.Asi po hodin? mi teprve odpov?d?la.ted má telefon vypnutej.Spíš se mi zdá,že m?la mladý poprvé a nic o tom nev?d?la.Né že bych se jí cht?la zastávat,to ne.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-06, 17:26
Kure, osi?elým šté?átkúm sme aby nebre?ela dávali do pelíšku klasický budík (takový co nahles tiká) zabalený v mn?ké dece. Mn?lo by to ?áste?n? suplovat tikot mat?ina srdí?ka. U šté?a? se to dost osv?d?ilo...

Hermína, aloe vera je lé?ivá, ne? Tak by snad nemn?la být jedovatá...ale vim že jich je víc druhú
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-04-07, 12:03
kure, pokud si pamatuju, jedna frete?ka tady byla p?ed 2 lety odnošena pani?kou na b?ichu mezi tri?kama - jakoby v takové kapse - p?kn? v teplí?ku lidského t?la. :o) Možná by i Eli byla takhle klidn?jší.
Co se týká krmení, asi nic dalšího, než tu bylo napsáno, poradit nejde.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-07, 12:44
jo, je to tady ... [forum.fretka.cz]

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2008-04-07, 14:22
Tak eliška už tolik nebre?í,po?ád spinká baští a dovádí jako každá jiná fretulka,Vypadá to,že z ní bude nakonec p?kná fretulka(teda to je i ted:))
S nikym se vid?la asi t?ikrát,protože se bojim,že je tak malá aby jí ten muj blbounek n?co neud?lal.A navíc je v ?íji.Ale snad až holka povyroste,budou z nich dob?í kamarádi.Nicky když jí vid?l poprvé,tak se mu ?pln? rozzá?ili o?í?ka.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-07, 16:30
Kure: cekala bych od tebe uz nejaky rozum, kdyz si uz nejake fretky mela!
Navic mela jsi i mlade, tak bys uz sama mela rozeznat jeho vek.. A pokud ti to nekdo nabizi, tak neprijmout a podat to trestni oznameni :o(
Navic nevedet odkud pochazi, podle toho co ctu, tak ani nevidet podminky, mi u nekoho kdo ma fretky nejaky ten patek prijde docela zarazejici..

Skoda, ze casto chtic vyhraje nad rozumem :o/

A jeste P.S. navic bych ani Nikiho nepoustela k tak malemu freteti, neb bych se byla, ze z takovych podminek by taky neco mohl chytit.

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-07, 16:59
Není mi to p?esn? jasné, tak se radši zeptám: Z jakého d?vodu (myslím právnicky, nikoliv eticky chovatelsky) podat trestní oznámení? N?kde v ?eském právu je zakotveno, jak staré fretky se mohou odstavovat? A jak se bude dokazovat, jak jsou vlastn? staré? Nehled? na to, že než se tím p?íslušné orgány za?nou zabývat, tak budou mimísci dávno dosp?lí...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-07, 17:20
Ano je to v zakone na ochranu zví?at proti týrání - mladata se bez matky muzou prepravovat az od 6ti tydnu.
Da se to najit na strankach SVSCR.

tady je zpusob oznameni o tyrani zvirat: [www.svscr.cz]#





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Yasmin dne 07.04. v 17:26.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2008-04-07, 17:26
Díky za info
Avatar

Aktuální stránka:42 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist