Aktuální stránka:39 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-26, 18:37
martina: jo ale vet mi ?íkal, že když si to bude lízat, tak se jí to prost? m?že "rozjet"ta rána a to bude docela malér.. že ani stehy tomu nepom?žou...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-26, 18:42
Rozjet a jeste mozna infekce...zkusila bych nejaky ty masti...
Jinak Kamcul, super gratulace k uspesne kastraci...ani nevis, jak zavidim, ze uz to mate...my pujdeme asi tak za tyden...bee:(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-26, 18:48
Luci: a kam p?jdete? Ty jsi z Ovy? Tak asi kam Mirim chodí ne?? N?kam za ten hotel klinika u Carrefouru...
No máme to za sebou..jo masti, ale zase. který??
Psala jsem ŽofiRo, t?eba poradí :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-26, 18:51
Nene, Kamcul...my jsme z Karlovych Varu a kam pujdem jeste nevim...teda asi ano..asi klinika v ML kvuli inhalacni narkoze...ale jeste tam budu volat a udelam si vyslech druheho veta, co tam je. K tomu jendomu nechci...pak se uvidi.
Pak je jeste stale asi ve hre ten muj, ale je to tezke...:(
Prahu jsem asi vzdala...ja se tam nemuzu kodrcat a pak zpatky...je to naprd:(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-03-26, 18:58
Cht?la bych se taky na n?co optati. Všimla jsem si u Šelmíka, že na tvá?ích se mu kolem chlup? shromaž?uje asi maz? Vypadá to jako když má v?elka obalené noži?ky pylem, ale místo noži?ek jsou chloupky. Sundat to jde asi jen s chlupama. Má to pouze jakoby na lí?kách, cca 1cmx1cm. Nevíte o tom n?co? jestli to je t?eba normální? T?eba jen v?tší množství tukového mazu, který se takto lepí na podsadu?
D?kuji =o)
Popis by m?l být dostate?ný ;o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:04
Luci: no náš vet moc zkušeností nemá a dopadlo to dob?e. uspával injek?kn?, kompletní ovariohysterktomie, jenny je fajn, až na tu ránu že jí nedá trochu pokoj. Fakt nevím,jak na to, Žofi s tím zkušenosti nemá... :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:05
Kviky: je to n?co podobného, takové oranžové jakoby te?ky, n?co jak se d?lá na ocásku???

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:13
kviky, mám samce v ?iji a nikdy na tvá?ích nic takového nemnél...možná to je blbost, ale nemúže být upatlaný od žrádla nebo pasty?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:18
hmmm...ja vam mam holky pocit, ze uz se to tu nekdy driv resilo a myslim, ze bylo receno, ze to je nadmerna tvorba mazu a nabaluje se to proste na chloupky....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:20
Luci: vet mi poradil,jak se toho zbavit.. tak p?l nap?l ocet a vodu,... na kartá?ek.. vy?istit a neoplachovat... Vikymu to na ocásek pomohlo :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:22
jo n?co podobného jako na ocásku, ale tam to už nemá. Na každé stran? hlavi?ky, když odkryju chlupy tak má cca tak 10 t?chto shluk? oranžového asi mazu.... tak se chci zeptat zda s tím n?kdo nemáte zkušenosti? Upatlané to nemá, ikdyž je to n?kdy ?un?e, tak od toho to není ;o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:22
kamcul: Jo, ty myslis na takovy ty hnedy na ocasku...no jo, nas Tomicek to mel taky:) Ja to postupne vymyvala koupanim a uz dobry...ale tvalo to dele, no...o octu s vodou jsem nevedela:)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-03-26, 19:26
Ocet s vodou? Zkusím to, ale v??ím, že milovat m? p?i tom ten m?j smra?och nebude =oD jako vždy si ho pak uplatim mlí?kem no =o) D?kuji za radu =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-26, 20:18
Kviky, já t? nepochopila...jestli to je u ko?enú chlupú, tak to je normální maz :-) já myslela celé chlupy. Tu octovou vodu sem neskoušela...vím že má babi?ka si tím p?elívala kdysi vlasy :-) ale jak zjiš?uju na svých rukách, pá? 2x denné vytírám klec octovou vodou, tak to celkem vysušuje...tak aby se mu ten maz pak netvo?il ješt? víc....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-03-26, 20:32
Jojo u ko?ínk?. Taky si myslím, že je to asi normální, já se chci práv? hlavn? ujistit ;o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-26, 21:50
Kviky - Pí?an to m?l loni taky, na ocásku, na h?bet? a na tvá?ích. Prost? tam, kde se nejvíc otíral a okolní v?ci. Vy?ešila to kastrace :)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-27, 11:22
Petra p. no on Viky je kastrát a na tom ocásku to m?l, i když vykastrovaný byl chvilku. Ale vážn?, ocet+voda = ?istý tcho?.... :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:02
Nevíte jak mám z již vypraných pelíšk?, dek a nevím ?eho všeho dostat chlupy???? To je mazec, nepomáhá snad ani vysava?.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:06
Já to d?lám namo?enou rukou...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:15
No a nebo ty valecky lepivy...jenze to jsou smejdy , ten omyvatelny uz mi nelepi..nejlepsi jsou z Ikey, stal asi 12 Kc a ma trhaci platky...takze lepi stale:)
A uz asi 4 deky jsem vyhodila do popelnice, neb to uz se zachranit nedalo...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:16
...když neni lepivý vále?ek, pomúže i široká izolepa :-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:19
Jo vále?ky z Ikei jsou dobrý, jsou nejlevn?jší...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:22
Já jsem m?la mega mega zachlupenou hamaku z fleecu a jak ?íká Majda. Namo?ila jsem jí do kýblu na n?jakou dobu a pak jsem mokrou rukou ty chlupy stahovala, byla to sice nudná a unavující práce, ale povedlo se. Hamaka je zase krásná a bez chlup?, a že jich tam bylo, vydalo by to na nového tcho?e :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:23
Noo a uz nemaaam, buu:(( Az se tam zas vypravime, nakoupim si jich celou bednu :o)))
Ten omyvatelny mam tyden a uz nefacha...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:41
P?idávám se - mám vále?ek z Ikey, ale ten nepobere všechno, používám ho spíš na sebe. :o))) Nejvíc se mi osv?d?ilo vzít suchý pelech do vany a mokrou rukou stahovat chlupy dol?. Teprve pak ho dát do pra?ky. Jinak se t?ch chlup? nezbaví a zachlupatí ješt? další várku prádla, co p?ijde do pra?ky potom. :o/
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:43
Mno...to pradlo, to je taky kapitola...ted jsem zla macecha a chlupaci dostali zakaz spani v kosi s pradlem...vsechno mam jak kozichy :)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:46
Jo tak já už po n?kolik zkušenostech vím, že když peru kluk? pelechy, tak pak musím pustit naprázdno máchání, aby se ty chlupy z pra?ky aspo? trochu vyplavily. Jednou jsem na to zapomn?la a narvala hned poté pra?ku ?erným prádlem....to tedy byla síla...vále?kovala jsem snad dva dny :-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:50
Johana: no vidíš, široká izolepa m? nenapadla :-D to je dobrá finta.. no a do IKEY nepojedu za 200K? abych koupila vále?ek za 12 K?, to se mi neoplatí...
Ale tu izolepu ur?it? dneska zkusím, jelikož to vypadá jak by bylo doma tcho?? deset a ne 1 línající...A o svejch domácích tri?kách ani nemluvím :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:50
Co fretky, ale chlapi! ?íkám Davidovi: "Vytáhni si všechno z kapes, než str?íš ty ?erné kalhoty do pra?ky."
Samoz?ejm? tam nechal papírový kapesník. Ten se praním nacupoval na malé bílé "šulky" a p?ilepil se na všechno tmavé prádlo, co bylo v pra?ce. :o/
A nezabijte ho potom, že jo?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-27, 12:51
Mirim: to známe, máme doma fotra :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:39 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist