Aktuální stránka:48 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-22, 23:15
Johano, já vim, maximáln? bysme mu ulevili d?ív... ale ten ?ervík "co kdyby...?" mi tam po?ád n?kde hlodá.... :(
Kamcu, ned?síme, spíš upozor?ujem, co m?že bejt i z na pohled "prkotiny"... :(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 08:58
Rynn: no to jo, te? se t?epu, sedím v práci, Viky se zuzanou a s mojim se pomalu chystají k vetovi, tak se strašn? bojím co z toho bude, v?era mi ?umá?kem taky rejdil po koberci :´-( chjooo, to je furt n?co!!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-23, 09:25
kamcu, je to furt n?co :( Akorát že Romeo nejed až poslední dva dny, a jenom granule, jinak trochu papal ostatní v?ci, kaši?ky, dobr?tky... A taky p?edtim sem tam zakašlal (ale to t?eba jenom za tejden, takovej kašlavej záchvat, krátkej, jinak nic... mysleli jsme, že to jsou chlupy, trochu už línal :( )
neboj, nic to nebude. dej hlavn? v?d?t, jak tam dopadli...
Pro m? to celý bylo pou?ení, že když se mi n?co jenom trochu nezdá, tak hned šup k vetovi, no.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 09:57
Rynn: Tak jsme od veta doma.

Takže - dostal injekci protizán?tlivou na zlepšení celkového zdravotního stavu. Injekce se jmenuje n?jak Metacan Metodan nebo tak n?jak, neznáte to n?kdo?? Ono po našem vetovi n?co p?e?íst a m?j aby si n?co pamatoval. Takže tak.
Zuby v po?ádku, na poslech ?isté v krku prý nic, teplotu nemá, když se zhorší let?t zase zítra ráno, když bude stejn?, tak v sobotu a pokud bude líp, tak je to skv?lé :-)

A Zuzanka a její nezalezlá pipinka - taky v po?ádku, vyšet?ena a v pond?lí v 11 hodin jde na kastraci naše malá pipinka. Tak nám držte pale?ky...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-04-23, 10:04
Tak to je fajn...snad se to bude jen zlepsovat!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 10:20
Mikejla: Ani nevíš jak moc si p?eju, aby bylo vše v po?ádku, to je po?ád n?co... bychom si mohli na veterinu z?ídit pravidelnou linku MHD s takovou... :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-23, 10:33
Kamcul, moc drzime palecky, aby vse bylo v poradku..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-23, 10:54
Taky na vás myslím a držím pale?ky.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-23, 10:57
kamcul, to mi ?ikej :( Rocky byl vždycky hypochondr, kterej n?co p?edstíral, u veta nás všichni znaj jménem, doktor když m? vidí, tak se akorát zeptá: Tak kdopak je nemocnej dneska?
A mn? už je to trapný tam skoro chodit :)
Tak hlavn?, že to neni nic vážnýho...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:06
Lucifina a atevi:holky d?kuju, Rom?a je byl te? doma vypustit a volal mi, že Viky lajda?il se Zuzanou, že se honili a že furt loudí n?co dobrého. Ale granulek se stále ani netknul.

Rynn: Jo m? už je taky blbé tam furt lézt, si p?ipadám jak bezdomovec co se mu chodí do ?ekárny oh?ejvat...

A jestli je to vážné to se uvidí. Nacpu do n?j zas vit.pastu, jelikož nejí, tak nemá vitaminy že... Nevím už, co bych mu podstr?ila..no nic, vyhladoví hlad ho donutí, do n?j nebudu cpát pamlsky a sušené maso a všechno, dy? nekradu!!! Ten pytel ANFka mám už skoro druhej m?síc a furt tam je!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:08
No je fakt, že ANF mi kluci taky sežerou mí? než Vitakraftu.. moc jim nejede..v?era Kryštof objevil, že v p?epravce mají v misti?ce ješt? Vitakraft, cpal si to do kušny po dvou po t?ech a málem se udusil...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:13
majda: no jo ale 1,5 kg pro t?i tcho?e na 2 m?síce?? A viky opravdu 14 dn? nejedl granule! Mi ?ekni, z ?eho žije! Napadlo nás ješt?, že je fintil, že fakt chce jíst jenom mlsky a radši chcípne, než by jedl trapné granule, ale vím, že je baštil se strašnou chutí a miloval je. Tak já fakt nevím :-( a nebudu ho p?ece cpát pamlskama jen proto že ON chce

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:16
Zkoušelas mu dát jiný granulky?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:28
majda: jo takový ty na ?išt?ní zub? - sn?dl jestli jednu... a pak už necht?l...
a z rozmo?ených granulek v?era mi vypil vodu a víc ani ?uk... ale furt se dívá po šuplíku s mlskama a kdyby mohl, vyžral by ho celej

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:34
Zkusila bych mu dát t?eba ten Vitakraft...jestli by ho nežral...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:38
Kamculenko, nebo zkus u veta koupit konzervy A/D od Hill´s... z toho mu s vodou ud?lat kaši... to by mohl jíst, nabere tim sílu... a až bude úpln? Ok, tak mu m?žeš klidn? dát hladovku a a? si žere co chce... te? bych se asi pokusila do n?j narvat aspo? n?co...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:42
majda: no to je to, musela bych ho odd?lit od holek a to by asi nesl ješt? h??, jsou na sebe za tu chvilku strašn? zvyklí. Nechci kupovat Vitakraft, pak mi to nesní a co s tím, vyhodit, že.. a holky by mu to sežraly a zase je nebudu p?eu?ovat na n?co jiného, když m?li kvalitní ANF a stojí tolik pen?z a mám k n?mu dobrý p?ístup.
Ale t?eba tu?ákovou kapsi?ku mi papal... relativn?... nejd?ív lízal a potom jak mu nic nezbylo a necht?l granule, spapal trochu kapsy.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-23, 11:52
Ja vim, ze ted zase menit vsem by asi bylo naprd, ale lepsi nez toto.
Ja ti uz na zacatku Kamcu radila tu Acanu Kitten a ted si za ni budu stat jeste vic..moji dostavali Vitacraft, ale fakt pro 4 je to uz zahul:) Zkusila sem FC a ANF- nezrali mi to. Acanu dlabou od zacatku s takovou chuti- a nyni uz i dalsich 2 fretkaru fretky na moje doporuceni...bez hladovky, s chuti...tak nevim...pokud Viky neni nemocny, asi bych brala tu Acanu...ale je to jen muj nazor, no...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:03
Kamculenka, napadlo m?, že když jsem tenkrát pro Vikiho jela tak jsem si všimla, že pán ho krmil Friskisem... Je to blbý, ale krmil.
Tak to t?eba zkusit, asi je to lepší než nic. Aspo? ho tím rozjíst. Jestli se nebude lepšit cht?lo by to náb?ry z krve (krevní obraz a biochemii) a možná sono b?icha a hrudníku.
Já tohle nesnáším, když fretky p?estanou jíst, co jsem sledovala, tak se z toho v?tšinou n?co vyvinulo... a ?asto se nep?išlo na to, co to je...tak držím palce aby to u Tebe byl jen Vikiho truc.
M?j ?enda nap?íklad žere granule, ale nic jiného jako ostatní kuci (vitacraft pašti?ky, sýr, ovoce, zeleninu apd..). A abych do n?j dostala n?jaké maso musím mu dávat dušenou šunku. Každý den. ?enda už je starší, asi tak minimáln? šest let mu je. Viky je taky už starší...
Držím palce.
P

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:08
když byl tady,tak se Acanou futroval od prvního dne jak divej, ležel u misky a baštil a baštil. D?lalo to na mne dojem, že mu to chutná hodn? po tom Friskiesu co m?l v koteln?.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:10
Hm, anebo jak ?íká Luci..tu Acanu....tu mi taky dlabou docela v pohod?..a finan?n? to vychází dob?e...to Friskies nevím, je to hodn? dochucovaný a dosolovaný...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:14
No, rozhodn? bych v tuhle chvíli tu Acanu zkusila a jestli nebude jíst ani tu, bude jasný, že je n?kde problém, protože kdyby odmítal dva r?zný druhy granulí, které d?ív jedl, je to fakt už na pováženou.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 23.04. v 12:15.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:15
Lucifina: Ale ty jsi mi asi stále neporozum?la, celý m?síc ji baštil v pohod?, až m?l boule za ušima... v noci, p?es den, slyšela jsem jeho typické ch?oupání..i holky mají ANF strašn? rády. A najednou bác ho a zni?ehonic nám to Viky p?estal jíst.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:16
Já myslela že nežere ANF??? Jsem z toho jelen :-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:25
Kamcu ja vim, ze ho zral, no...jenze treba mu uz proste nejede, duvody proc ho predtim jedl mohly byt ruzne...nevim, proste to byl napad, pokud(a to si nepreju) duvodem neni nejaka nemoc.
Moje ANF odmitali, ale po hladovce jim nic nezbylo...ale s Acanou problem nebyl a ja chci, aby jedli hodne, ne zobali ANF z nutnosti, kdyz jim nejede...a nevim, zda se mi i ze vcelku ho zbastili tvoje malo...neni to tak velky pytel..nevim. Jak rikam, byl to napad.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:25
majda: No nevím jak to myslíš ty.. když p?ijel, m?l acanu, nau?ili jsme se všichni na Merlina, pak jsem z merlina p?ešla na ANF. Všichni ho papali v pohod?, moc jim chutnal a najednou ho Viky nechce. Ale spíš je asi vys*aný!!!
Dneska m?j zkusil fintu. Viky ležel ve škrabadle (tam si vždycky zaleze, když jsou pušt?ní) vzal si k sob? jednu granuli. Otev?el šuplík s mlskama, Viky zpozorn?l, pak Roman pytlíkem zašustil, Viky p?ib?hl, pak Roman d?lal jakože vytahuje mlsku, ale ve skute?nosti mu dal do tlamy granuli. No on si ji vzal do tlamy, odnesl, ale potom ji nafrn?n? položil a nesn?dl. Bych ?ekla že je to vysr...
Ono taky m?že být t?eba trochu vystresovaný, Jenny má falešné mate?ství a furt n?koho strašn? ope?ovává a je d?ležitá, Zuzana má te? falešku, ale je v pohod? klidná a on se t?eba cítí odstr?ený od nich nebo já už fakt nevím. Už p?emýšlím nad r?znými verzemi... ale nepravd?podobn?jší mi p?ijde, že je fakt jen vy??ranej.... všechno by sežral ale n?jaké sprosté granule prost? ne.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:27
Lucifina: Zbaštili ho málo, pá? Jenny byla po kastraci a nepapala moc, až tak za 14 dn? se rozjedla a zuzana v ?íji, tak taky nejedla... a vrhali se na n?j s chutí hned první den, odmítali mi merlina když jsem jim ho namíchávala a z misky mi vyzobávali ANF, nechci aby si n?kdo myslel, že prost? CHCI JEN JÁ aby to ANF jedli, když vím a vidím, že jim šmakovalo a šmakuje...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:31
je škoda, že jste si toho nevšimli d?ív, resp. že jste ho d?ív nezkusili vyhládnout (odst?ihnout od mlsot). jestli už fakt nežere 14 dní, je to p?íliš dlouho na n?jaký experimenty, cht?lo by to rozhodn?, aby žrát za?al... :o/

co se tý?e spot?eby jednotlivých typ? granulí - není nutný, aby jich sežral hodn?, práv? t?ch nejkvalitn?jších je spot?eba naopak malá, protože je fretka bez v?tších zbytk? využije. naopak mén? kvalitních pot?ebuje k zasycení a pokrytí své energetické pot?eby v?tší množství.


Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:33
Kamcu, jenže 10 dní neni protestní hladovka... To už ne. To zví?e má n?jakej pud sebezáchovy... i když asi nic moc :) nevim, já bych zkusila zm?nit granule, m?žou se mu m?nit chut?, pro? ne? lidem se taky m?nej. A hlavn? bych do n?j zkusila narvat aspo? n?co, protože 10 dní je fakt moc...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:34
Jo taky si myslím, nemáš tam kolem sebe n?koho kdo by ti odsypal?
Avatar

Aktuální stránka:48 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist