Aktuální stránka:49 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:39
martina. no práv?, taky jsem si to ?íkala...
Ono ta spot?eba je zavád?jící u nás jo, protože vlastn? p?ešli jsme z merlina všichni v pohod?, za?li mi ho vyzobávat z misky (ANF) a merlina necht?li. šmakoval jim. Týden papali všichni. Pak šla Jenny do velké falešky a fal.mate?ky a do toho kastrace, takže nepapala. To je jeden odpadlík. Potom Za?ala ?íjit Zuzana. To je druhej odpadlík, pá? taky nepapala. Viky stále dlabal a dlabal. A te?, když papá Jenny i p?i fal. mate?ství, ale po kastraci se rychle rozjedla a Zuzka, kdy má po ?íji a jdeme na kastraci teprve, tak stornuje a nepapá Viky. Takže takhle je to s tím ANFkem. Necpu jim to kv?li sob?, ale že jim zachutnalo a je to snad nejkvalitn?jší krmivo dob?e sehnatelné. A nebudu zase n?kde shán?t Acanu a podobné krmiva, a zase všechny p?eu?ovat pon?vadž by si to žrali navzájem. Nebudu furt vymýšlat, to by byla snad 6. zm?na krmiva b?hem p?lroku a to jako taky není pro n? dobré.
Jedin? co zkusím je ten Friskies pro Vikyho a pomalu namíchávat znova ANF, aby si zvykl, jinak už fakt nevím.
A když už jsme u toho, myslím že m?j vet diety Hill´s nevede...
Odd?lit Vikyho od holek aby si neužíraly a uvidíme. Jinak fakt nevím už. A pokud to bude stejné, tak p?jdeme v sobotu a vet rozhodne, jak dále. T?eba sami?ky p?i ?íji mi m?síc nežraly a byly v pohod?, tak t?eba to nebude u kluka takovej problém, jelikož on žere pamlsky, holky v ?íji si nevzaly nic. Prost? celej m?síc komplet hladovka... max tak kousínek okurky a víc nic.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:40
majda: no jedin? možná Mirim, ale zkusím jít koupit dneska ten Friskies, ?i co, t?eba si vzpomene na "starou chu?"

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:45
kamcu, ur?it? tam máte víc vet?, tohle ti prodaj jen tak... já bych se snažila ho jakkoliv rozjíst. Když Rocky stávkoval po kastraci, taky jsem ho krmila z ruky granulema pomatlanejma v tý past?, aby sn?d v?bec n?co... n?kolikrát denn?... a když sn?d 10 granulí, tak jsem m?la radost, že aspo? n?co. kdyby mi 14 dní n?kdo nežral, tak už je na kapa?kách a um?lý výživ?... Nevim, po takový dob? už bych se fakt spíš bála, to nevypadá jen tak na truc...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:47
Tak m? napadá zásadní otázka: jak je na tom s váhou?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:47
Rynn: no však m? taky z toho není nadvakrát, ale prost? už fakt p?emítám všechny možný verze.. protože t?eba fakt mlsek by se najedl úpln? v pohod?, ale já do n?j nechci cpát mlsky, když pot?ebuju, aby jedl plnohodnotné jídlo.. jako granule.. a mlsky fakt jako mlsky.... On sní vše jen ne granule no.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:49
U Johanky ted taky prece Vlnak zacal stavkovat na ANF...zacina to byt u ANF nejaky "hit" ci co...
Kdyz si koupis 8 kg Acany u Majdy, mas to na hafo casu a tech 80,- postovneho je tam pak zanedbatelna castka navic...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:50
Silva: s váhou kupodivu furt stejn? má svých 1600g

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:50
Lucifina: Tak Acanu by mi tady i sehnal ten m?j "dodavatel" v obch?dku o to by nešlo...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:50
kdyby fretka m?síc nevzala do tlamy, tak z ní nic nebude, fretka která dva týdny v?bec nic nesní, rozhodn? zem?e.Fretky na ja?e jedí mnohem mín než b?hem roku,muže se stát že baští jen chvilku a v?tšinou ve?er. Pozná se to podle toho jestli kadí.pokud ano,tak si ty bobky netvo?í ze vzduchu.
Ja si myslím že si teda zažil zm?n až až. Jestli mu ANF chutnalo a nic jiného mu není,než že ti p?ipadá že baští mín,tak bych zas tak neplašila.Ostatn? kdyby 10 dní v?bec nejedl,m?l by 500 až 700gram? dole. Možná i víc a byl by bez nálady, kalný o?i a smutný.A v?tšinou by spal.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:53
no jestli má po?ád stejnou váhu, tak n?co ur?it? žere!!
je nesmysl, aby hladov?l a p?itom nehubnul...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:54
boža: on kadí, ale vážn? granule nejí!!! Dávám mu doma aspo? n?jakou tu mlsku, v?tšinou jeho milované sušené maso se kterým mi urve ruku a okurek, ale granule vážn? 14 dn? nejedl ... :´-(
tak bez nálady no.. dneska t?eba prý lajda?il se Zuzkou, ale v?tšinou jen polehává a je lenivej, tak jako normáln? když jedl. Je zvídavý, když se šustne sá?ek, tak honem honem co dostane, ale ty granule ne a ne...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:56
martina:je, ale granulí je tam furt stejn?... holky jedí ve?er a brzo ráno a vždy jak jdu do práce, tak to urovnám, vyfotím si to a pak porovnávám.. by tam byly drobe?ky rozkousané nebo pozm?n?né a poházené granule v misce. Ale nejsou. :-((( sakra :-( co to je :-((
holky jí te? jen ve?er a ráno kolem 5. jak vstávám, p?es den nee...miska je netknutá

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-23, 12:57
kamcu, pokud kadí a nehubne, tak fakt žere. Bu? z n?jaký syslírny, nebo n?jak nenápadn?. Když ho máš dohromady s holkama, tak to 100% nepoznáš....
Možná chce mlsky, tak d?lá, že nežere... nebo je jinak uraženej nebo tak n?co. Ale když kadí a nehubne, tak n?co žrát musí...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:01
Rynn: no syslírny t?žko, každej den jim prohrabávám a vyt?epávám z pelechu stelivo, takže to t?žko... uraženej...no vlastn? to za?alo asi 3 dny po tom, co jsem nastoupila do práce. Prost? te? nejsem p?es den doma. No ale to asi na to nemá vliv,.... to je blbost..... tak co myslíte, mám ho odd?lit?
Mám u mamkdy z obchodu objednaný friskies, jde do tesca tak mi ho vezme, odd?lit Vikyho a zkusím mu je dát. Odpo?ítám mu t?eba granulky na 35 a uividíme, zda budou ubývat.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:03
já nevím, možná bych fakt zkusila p?estat cpát COKOLI jinýho. aspo? dva dny, to na donucení ke normálnímu žrádlu sta?í. kvalitní granule, a to anf jsou, jsou Z MASA a mají dostatek vitamín?, takže není t?eba je ni?ím dopl?ovat, mlsky jsou skute?n? jen odm?na, ale nem?lo by jich být moc, p?íliš vitamín? taky škodí...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:10
já bych taky skusila tak na 2 dni p?estat dávat pamlsky, zeleninu, maso....a nechala bych mu jen to ANF. S Friskiesem bych neexperimentovala.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:11
Já bych je zkusila odd?lit, sta?í na t?ch 24 hodin. Zjistíš, kolik toho sežral a kolik toho vykadil on... Já mám taky tcho?e pohromad? a v?tšinou poznám, kdo žere/nežere, má/nemá pr?jem, ale v každym p?ípad? je rozd?luju, abych zjistila p?esnej stav u každýho...
Já bych zkusila va?ený i syrový maso, kapsi?ky, ty A/D když to seženeš... prost? aby do sebe n?co dostal. Protože neni normální, aby necht?l žrát. A hlavn? bych mu fakt nedávála t?eba dva dny žádný pamlsky... fakt jenom n?co na žraní...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:14
martina: já to ud?lám radikáln?. Odd?lím ho do horního patra, do misky dostane Friskies, p?epo?ítám mu granule, jestli budou mizet, zatímcobudu v práci nebo p?es noc, jestli m? nebalamutí, i když jeho chroupání m? vzbudí 100%.
Nedostane pamlsky ani kdyby co a a? jí. A pokud bude jíst friskies, za?nu mu znova namíchávat ANFka.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:15
Johana: Fris. je na zkoušku, jestli si zvykne na starou chu?, kterým byl krmen jak byl v té koteln? u toho pána..

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:33
kamcu, já to chápu, že ho tim nechceš normáln? krmit....možná ho to nastartuje, kamoška si po nemoci fre?áka nastartovala k žraní Kittekatem (horší sajrajt asi ani neznám). Akorát bych se bála, aby pak to ANF cht?l....no uvidíš....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 13:55
Johana: jo dám mu friskies, odd?lím od holek, dám mu vlastní záchod a nedostane ani mlsku, ani pastu ani nic....! T?eba se chytne a pak mu budu to ANF p?idávat, aby to papal znova jak p?edtím.. a pokud ani tohle nezabere tak já už nevím :-(


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-04-23, 14:01
dej mu dv? misky, do jedný friskies, do druhý ANF,kdyby se k tomu friskiesu vracet necht?l,at má co baštit. vlastní záchudek,ale nenechávej ho kvuli tomu zav?enýho,nebo bude stávkovat,protože se mu to nebude líbit.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 14:16
boža: no ne že zav?enýho jako takhle, samoz?ejm? ho pustím ven polítat s holkama, ale odd?len? v kleci že budou, protože mu ty babizny nedají pokoj a žraly by mu to. Ok, dám mu fries i ANF

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 19:15
Ahojte, Viky je odd?lený, dostal friskies, sn?dl toho asi 5 granulek a te? spí. ANF Necht?l. Sn?dl okurek. holky pomoc!!


Jo a vážila jsem ho. Má 1400g, p?ed kastrací, jak psala boža, to jest okolo 8.2. m?l 1700g

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: kamculenka dne 23.04. v 19:18.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-23, 19:31
ja osobne to nechci nijak zlehcovat, ale nevidim to jako nejaky mega problem. od kastrace zhubnul 300gramu jeste k tomu je jaro, normalne dela bobiky... z neceho byt musi...
proste mu Kamcul nervi tu okurku, zadny mlsky, proste NIC. napocitej do jeho misky ANF granule a prubezne to prepocitavej, jestli neco ubyva nebo ne... jinak nic nezjistis... okurkou si akorat nacpe bricho, pak je jasny, ze nepujde na ANF na ktery stejne nema chut :-) vis jak to myslim? budte proste striktni

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-23, 19:37
klokanku asi jo,... napo?ítám mu ANF a víc ani ?ukec...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 08:44
No takže hlášení po noci... z 20ks granulí ANF nezmizela ani jedna.
Ale zase, otev?el se šuplík s pamlsky a byl první na nohách. Holky dostaly myši?ku, Viky nic. Takže tak :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-04-24, 08:49
Hm, to je ale divný že nehubne....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-04-24, 09:07
Souhlasím s klokanem. Kdybych dostávala tolik dobr?tek, tak bych se na granule taky vyprdla. Držím palce a doufám, že je to opravdu jen tím, že se rozmlsal a cht?l by dostávat jen mlsky. To by odpovídalo tomu, že nehubne - v?tšina t?ch dobr?tek je dostate?n? výživná.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-24, 09:20
majda: no je no.
jeanette:já si taky myslím že je zmlsanej, však hlad ho donutí...jak se tady psalo,musí mít n?jaký pud sebezáchovy, tj.sežrat i to, co mi neleze

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:49 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist