Aktuální stránka:20 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-23, 16:27
mám možnost za 140 a m?žu ho p?ivézt do prahy na sraz, p?ípadn? poslat.


Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-23, 16:29
což mi p?ipomíná - kdybyste ho náhodou cht?l i n?kdo jinej, tak mi fofrem pošlete sz kolik kus?, protože ho musím objednat.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-23, 16:32
jo - ale posílám JEN božce do útulku!!! pokud bude zájem... nejsem majda, neotvírám zásilkový obchod! ;o))
ostatním p?ivezu na sraz...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-23, 17:13
jo Martino to bys mi fakt pomohla,levn?jc to asi nesplaším,takže jestli mužeš tak já si objednávám u tebe šest tubi?ek a ješt? se pozeptám esli na sraz nepujde n?kdo kdo by mi to vyzvedl abys to nemusela posílat,a taky p?edal prašule.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-08-23, 17:37
Martina+Boza: kdyby byl problem s dorucenim, tak sest baleni probicanu by se mohlo zabalit tak, aby to jeste splnovalo podminky posty pro "dopis" tj do 5cm na vysku a tusim dve kila vahy - manzel muze z prace zdarma poslat takove baleni. Takze pokud by byl zajem, ja si to od Martiny muzu na srazu prevzit (pokud tam tedy pojedes), zabalim, a poslu. Ale prosim devcata, propocitejte to, ja uz nemam origos krabicku
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-23, 18:07
bože to p?ípadn? poslat není problém (když má ten útulek :o)), NEPOSÍLÁM STOVKY PROBICAN? PO ZBYTKU REPUBLIKY! ;o)
tak jsem to myslela s tím "neposíláním".


takže božka 6x... zatím nikdo další, rozhodujte se rychle, n?kdy trvá víc než týden, než ho dodaj, abych se to stihlo!

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-23, 19:02
martina, bóža. Mné vet tvrdil, že Probican se musí usklad?ovat v lednici. Tak se radši na to vetú optejte...jak je to s posíláním...nevím jak u vás, ale tady ju porád p?es +30.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-23, 19:43
jojo,ja ho mám dycky v lednici a s tím posláním to ješt? vy?eším

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-23, 20:02
hmmmm, to je fakt... já ho mám taky u ledu... no uvidíme, m?žu ho nechat p?ípadn? (v lednici) u sebe a s posláním po?kat, až nebudou takový vedra, momentáln? se zas ud?laly i tady.
ale to je ?as, uvidíme po srazu... t?eba ho n?kdo vezme osobn?.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-23, 20:15
martina, bóža, já si vozím Probican dycky na dov?u a vozím ho v té cestovní ledni?ce s t?ma chladícíma vložkama...tak jestli by to nékdo bral autem, dalo by se to i takto...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-08-24, 10:27
holky, to jsem ?ešila taky, a studovala sem to na obalu, zda skladovat normáln? v pokoj. teplot? nebo v lednici. tedy lednice?

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-24, 10:32
Na obalu neni, že to má bejt v lednici, na obalu je "skladovat p?i 10-22°C v suchu". Ale taky to mám v lednici...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-24, 10:40
Rynn, já vím že to na n?m psaný není, ale vet mn? na to vyslovené upozornil...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-24, 10:43
m? na to upozor?ovala vendulka :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-24, 10:48
a mn? to vet vždycky vyndavá z lednice, když kupuju, takže je to asi jasný... :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-24, 10:51
martino, v supermarketech mívaj u mraženýho masa takový chladicí tašky. To by asi na p?evoz sta?ilo a do tý tašky dát ty chladicí nápln?....na posílání t?žko...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-24, 10:55
Mn? to vet taky ?ikal, a? to mám v lednici, ale asi p?evoz by to m?lo p?ežít v pohod?, takhle jsem to myslela :) myslim, že i bez chladící tašky, ne?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-08-24, 16:41
a holky multivit. a maltozovy pasty mate kde? ja jsem ve skrini v takove hezke plechove dozicce, ze je tam tma a pokojova teplota... ted si ale nejsem vubec jista, jestli je to spravne

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-24, 16:45
já je mám taky voln?... jen když koupím novou a dojíždím starou, tak tu novou mám v lednici

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-24, 18:35
P?esn? jak Martina, používané ve špajzce...nové nena?até na spodku lednice.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-08-24, 19:42
ja je mivam vsechny v lednici.. i kdyz jak kdy, nekdy lezi proste venku po ruce :o) Nejcasteji ale v lednici - vsechny - calopet, probican i gimpetky

Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: v.lejskova (IP)
Datum: 2007-08-24, 20:01
ahoj, i p?es vyhledávání mám dotaz, asi blbej, ale mám, je nutný dávat probican, když nemají žádný potíže se zažíváním a jsou prost? v pohod??? díky ;-)

prev+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 14.06. v 13:28.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-08-24, 20:59
V.lejskova: probican se dava v dobe chripek (fretky jsou vnimave na nase chripkove viry) a nebo pred setkanim s ostatnimi fretkami, jako prevence. Takze myslim, ze pri beznem rezimu to neni nutne. Ale troska ziveho jogurtu jim urcite neublizi (bily, netucny, nesladky)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-25, 00:01
ano, není v?bec nutné, ale m?že se ob?as podat i "jen tak", rozhodn? jim neublíží (jako t?eba zbyte?n? používané léky), naopak, pomáhá udržovat správnou st?evní mikroflóru. a jak píše beth, dá se ?áste?n? nahradit ŽIVÝM jogurtem, p?ípadn? práškem na rozpušt?ní ve vod? (do napáje?ky) BIO-LAPIS. to když už fretky nem?žou probican ani cítit, což je u v?tšiny z nich velmi záhy... :o))
p?ed (asi týden) každým v?tším setkáním fretek je naopak jeho (p?íp. alespo? "náhražek" viz výše) podávání velmi žádoucí.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 25.08. v 00:03.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: fretka01 (IP)
Datum: 2007-08-26, 10:25
Ahoj cht?la bych se zeptat na pár v?cí tak doufám že mi poradíte ;) Koilik množství dávat jídla mladé fretce aby se najedla ??? jaké je nejvhodn?jší jídlo pro mlá?ata ??? A ješt? jak ?asto koupat ? moc diky za odpov?di :)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-08-26, 10:35
Jidla ji davej, kolik sama bude chtit. Moje fretky maji misku porad k dispozici. Vhodnych granulek je cela rad. Jukni sem: [www.pudicka.estranky.cz]
Obecne plati, ze cim vic tuku a bilkovin, tim lip.
Koupej ji dle potreby. Ja koupu tak 1x mesicne, abych jim nepresusila kuzi.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-26, 11:38
fretka01,
mlá?at?m, která už jsou odstavená od matky (tedy 6 týdn? a víc), m?žeš dávat totéž, ?ím se krmí dosp?lí.
koupání - ad bara. není pot?eba koupat "jen tak" a rad?ji mén? než více.

ch+koupání+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 19:15.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-26, 14:08
Já jsem ohledn? koupání p?išla na jednu (m? zpo?átku nepochopitelnou) v?c, a to, že ?ím mén? koupu, tím mén? fretka smrdí. Já nekoupu skoro v?bec, jen sem tam mo?íme tlapky když je vedro nebo se koupeme v ?isté vod?.. a fre?ák opravdu nemá nijak intenzívní pach. Možná je to tím, že v?n? šamponu v n?m vzbuzuje pocit, že se musí více "navon?t":)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-26, 14:27
to je možné, psi to taky d?lají. nejspíš se v n??ím vyválí jakmile jsou vykoupaní do ?ista do ?ista... :o)
já taky koupu minimáln? a p?esn? jak ?íká hanulka - když p?ijdeme z venku a jsou zapopelení, jak se po?ád v n??em plazí a vrtají, vyt?u jim b?icha a ?umáky mokrou rukou, d?kladn?ji umeju jen tlapky od hlíny.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-26, 14:34
P?esn? tak, když je trošku zabahn?ný, tak ho p?et?u vlhkou žínkou a je to. Šampon m? osobn? p?ipadá celkem zbyte?ný, navíc vysušují k?ži a fretce nevadí, že nevoní po citronech a podobn?, spíš naopak:)
Avatar

Aktuální stránka:20 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist