Aktuální stránka:24 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-05, 16:57
Luci: No jo kurnik, a prachy z toho žádný co??? Hernajs musím zavolat svému agentovi a za návšt?vu našeho bytu budu vybírat jak za vstupný do cinestaru :-DD

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-05, 16:57
Luci: No jo kurnik, a prachy z toho žádný co??? Hernajs musím zavolat svému agentovi a za návšt?vu našeho bytu budu vybírat jak za vstupný do cinestaru :-DD

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-05, 17:03
No joo, to je napad..ja chtela inkasovat za nase prochazky do lazensky zony, kdy kazdy druhy rusky turista vyzadoval pujceni tchore na spolecne foto:)
Jenze mam smolika, to byla jeste Majuska, vzit si ted nekdo takhle Leilinku, tak ma po frnaku:)))
UPS..to tu rozkecavame...dostaneme..:)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-05, 17:05
Lucifina: jo už si stahuju kalhoty a chystám pr*el... u nás to je taky.. zas samej d?chodce...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-05, 17:12
:))) No co, treba se taky jednou dozijem naprosty cistotnosti od nasich potvurek...
Ale ma to jednu vyhodu, aspon neco delam po celodennim drepeni v praci....prijdu dom, vyklidim hnojik a pekne vytru...kazdy den:) Takze se mi blejska podlaha a nejsem uplne zakrnela:o))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-06, 09:28
:-) to je jak u nas doma, Nelinka ma taky ted riji, jsme umazleny, vycisteny usi mam tak 20x denne, v kleci se nezdrzuje vubec, neustale se mi vali v posteli pod perinou nebo u me na kline :-) vyzaduje si drbani, no je to srandy kopec :-)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-06, 09:36
K t?m bobk?m mimo záchod - tohle d?lá v?tšina ?íjných sami?ek, dokonce i t?ch dosud ?istotných. Zna?kují si tak svoje území, je to signál, kdyby šel okolo n?jaký fešák, musí p?ece v?d?t, že tady bydlí chtivá sami?ka. :o)))
Pokud byla Jenny (nebo jiná fretka) mimo ?íji ?istotná, je velmi pravd?podobné, že se po ?íji vrátí vše do normálu. :o)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:31
Mirim: Jo nejde mi totiž na mozek, že v kleci si tohle nedovolí, ale v moment? jak jsou pušt?ný a maj záchod tam, kde jsou zvyklý tak se.ou jak placené od kusu mimo hajzel.POtvory malý chlupatý...
A jak je to najednou mazlivý! I Zuzana která ?íji nemá! To neuv??íte... snad soupe?í, která umí víc do pani?ky vtírat :-DDD
A kdybyste vid?ly... Jenny utírám pipinku vlh?enýma kapesní?kama helen harper... si lehne, roztáhne nohy a nadzvedne se, aby se mi to dob?e ?istilo..no nechápu...je to n?jaké podez?elé...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:34
no asi se ji to libi, no :-)
nase nelusa nema rada myti kapesnickama, ale zato preliza uplne vsecko, o co se muze otrit :-) takze nachazime boty pokropene, notebook pokropeny, krabici s papirovyma kapesnikama a dalsi... vse mokre a nevabne vonici :-))

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:35
klokan:joooo, to znááám mám papu?e jak bych je koupala v hnoj?vce :-DDD

Dotaz: Jak mám docílit toho, že mi holky nebudou jíst pro n? ješt? nevhodné krmivo pro dosp?lého fre?áka???
Je krmím proplanem Kitten delicate a on ve 4 letech m?že ješt? Merlina ne?? Tak aby si vzájemn? nežrali co nemají... :-/

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:41
spíš bych zvolila n?co, co m?žou jíst všichni.protže když budou mít spole?nou klec, tak tomu jinak asi nezabráníš...leda bys je krmila každýho zvlášt...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:44
jinak myslím, že by merlina mohli jíst i holky....i když m? osobn? merlin nep?íjde jako nejlepší volba...m?la jsem ho jednou a víckrát nee.fretky po n?m m?li ?idší stolici a byly fest cít, takže já osobn? už merlina nee, ale každému vyhovuje n?co jiného...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:46
...a protože fretka by mn?la mít p?ístup ke granulím celý den, to krmení každého zvláš? reáln? moc nevidím. Takže jak píše Žofiro: granule které vyhovují všem :-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:47
popripade me Kaculenko napadlo, ze jestli je v KArvine fakt tak spatny vyber, tak se obrat na Mirim, odkud ona co bere...

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:47
Žofiro: Tak víš co, m? jde o to že holkám ješt? není rok... Jenny má 9 m?s. a Zuza 8. Myslíš, že už by teda mohlo všichni spole?n? p?ejít na Merlina??? Já tady jiné krmivo pro dosp.neseženu... A Dávat furt za poštovné se mi taky nechce.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:51
kamculenka, myslím, že by ho mohli jíst úpln? v pohod?...u nás se dá ve velkym sehnat taky jen merlin, ale jak ?íkám, já už bych ho nekupovala.místo toho ra?i koupim acanu nebo jiný kvalitní kot?cí, když už teda musim nakupovat tady,no...ale každýmu vyhovuje n?co jinýho :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:53
kamculenka, sice ses ptala Žofiro :-) ale já si myslím, že klidn? múžou jíst Merlina všichni.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:54
Žofi:No u nás Acanu taky moc neee... Merlin m? vyjde i levn?ji, ten pán mi to rozváží a vím, že to má v dobrých podmínkách uchovávané. Uvrtala jsem ho k tomu, že mi to bude shán?t. Jenže 4letý samec Acanu už asi ne z d?vodu vyššího podílu tuku a všeho ne?? Je to ten Viky co ho bud brát od boži z útulku...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:56
no já mám skoro 4letou sami?ku a normáln? jí krmim TF active a nebo kot?cí acanou a tlustá není...pokud vím, tak tam jde o to, že starší fretky jsou mín aktivní, tak aby netrp?li obezitou...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:58
Kamculenka, múj same?ek bude mít 4 roky v kv?tnu. Krmím ho ANF a nevidim dúvod toto krmivo mn?nit. Myslím že Viki múže klidn? líst Merlina. Akorát t?eba dát pozor když ho doneseš, esli byl u Boži krmen jinými granulemi...pak kontrolovat p?echod na nové granule. Múže je odmítat, nebo z nich mít i prújem (ne proto že by byli špatné, ale že je zvyklý na granule jiného složení)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 11:59
No to myslím že p?i pohybu t?ch opic u nás nehrozí. Ale nevím Merlina zkusím, myslím, že to bude dobré, uvidíme...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:01
s tou obezitou jsem to myslela spíš u té starší :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:03
Žofiro: práv? proto jsem cht?la nasadit mén? tu?nýho merlina...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:05
jojo, ale uvidíš, no...mojí sami?ce budou v kv?tnu 4 a bez problém? jí dávám acanu pro kotata nebo totally ferret aktiv.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:08
Já myslím, že 4 leté fretce, pokud nemá n?jaké zdravotní potíže a je aktivní v pohybu neni nutné dávat mén? tu?né krmivo jak jsou kvalitní fret?í..
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:21
Johana: no já myslela že od jednoho roku se musí nebo by se m?lo už krmit n??ím mén? tu?ným než je papání pro mr?ata do jednoho roku...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:33
kam?ulenka, to je ale asi jen u opravdu hodn? tu?ných granulí a nebo t?eba jak jsou totally ferret baby, ale u t?ch ko?i?ích v?tšinou není tak vysoký podíl tuk? jako by fret?í mim?a pot?ebovali...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:35
Žofiro: Aaaha, tak to jo...no po?ád t?eba cenov? m? vyjde lépe ten Merlin, za 4kg 360,- K?, což je p?kná cena, když za 3kg Pro Planu (je to ten bez vep?ového) m? vyjde na 519,- uvidím. T?eba jim nebude pasovat, t?eba ano. Pomalou?ku dobíráme Pro Plan, tak jsem ráda, že m?žu p?ejít na dosp?lé krmivo. Beztak vitamin? tam je stejn? a ješt? používám pasty od Gimpetu. Sýrovou, multivit. a Malt softku. Holkám to chutná a myslím, že to je v pohod?. :-)))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:53
Ješt? dotaz, je mžné, aby mi sami?ka p?i ?íji zhubla?? ne o moc, tak o 10 dkg, ale zhubla.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-02-06, 12:55
Jo je to mozne a i celkem caste:) Je potreba samicku hlidat, aby nezhubla prilis...pak je lepsi kastrace.
Avatar

Aktuální stránka:24 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist