Aktuální stránka:19 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2007-08-15, 11:42
našim vypadaly chlupy na ocase, když se narodil malej, takže si myslím, že by to mohlo být i nervíkama trošku, ale samo je pot?eba vylou?it vážn?jší onemocn?ní


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-15, 12:36
Martino, Vendulce už sem psala a do poradny taky...dík :-)))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: vob?as pokousanej vod fre?áka (IP)
Datum: 2007-08-15, 20:44
Rynn, našemu fre?ákovi dáváme vani?ku Miamor 85% ku?ete a 15% rýže. Máme s konzervou výborné zkušenosti. Jde to libovoln? na?edit vodou a fre?ák je po tom jak divej.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-15, 21:18
Pokousanej: co je to za výrobce or dovozce té konzervy Miamor?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: vob?as pokousanej vod fre?áka (IP)
Datum: 2007-08-15, 21:24
Je to teda "jen" kompletní krmivo pro ko?ky. Dovozce je EIVO Czech Pet, Výrobce n?jaký Finnern GmbH.

Dáváme to jen ob?as. Aby náš fre?á?ek nežral furt jen ty Vitacrafty.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-16, 09:17
Pokousanej, dík, já jen že bych skusila esli by to nežral múj tcho?...ale tady to asi neseženu...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-16, 21:30
Zítra jsme objednaný na 16:30 k Hnízdovi s Rockym, strašn? málo pije (zkusila jsem mu dát granule, protože m?l úpln? pro??ranej záchod a pod záchodem ješt? byla obr louže, tak abych zjistila, kolik nomáln? vypije a vy??rá), ??rá celkem dost a dneska byl zase smutnej a ani se mu necht?lo b?hat. tak nám držte palce, beru s sebou jeho mo?, asi bude krev, p?edpokládám... :(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-17, 00:14
Rynn: To je mi líto, že Rocky po?ád st?n? :ó( Držíme pale?ky, a? už je to co nejd?ív zase kluk jako buk :o)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-17, 00:27
Dík :( on za celej den nevypil skoro nic :( z napáje?ky se mu nechce, z prstu mi to olíže a z misky si trošku lízne. Ale víc než 10 ml to rozhodn? nebylo :,(
Avatar

Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-08-17, 05:56
Rynn doufám,že vám to u véti dob?e dopadne.Držim palce!A víš už v?bec z ?eho to má?Nikde jsem to tu nenašla.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 10:13
Rynn, ale jestli dost ?úrá, tak musí mít v sob? tekutiny dostatek, ne? Dáváš mu ješt? ty kaši?ka? Z t?ch si bere taky vodu...tak proto možná mí? poje z misky...

Držím palce a dej v?dét co vet.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: fretka01 (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:19
*?AUUU VŠICHNI !!! MÁM FRE?ULKU A CHT?LA BYCH SE ZEPTAT JESTLI SE SNESE S POTKANEM (laboratorní) VÍM ŽE S KO?KOU A SE PSEM JO ALE S TIM POTKÁNKEM JSEM SE TO NIKDE NEDOZV?D?LA TAK PROSÍM ZA ODPOV?D ;) DIIKY* EMAIL: DUCK123@SEZNAM.CZ



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: fretka01 dne 17.08. v 11:23.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:24
Fretka01: NESNESE!!!! Potkam (a jakákoli hlodavec) je totiž pro fretku potrava! Jestli by mu i fre?ule rovnou neublížila, chudák potkan by z toho setkání mn?l ur?it? po?ádný šok!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:28
ja bych ne?ekla že nesnese, každý se se svou ve?e?í p?eci snáší dob?e :o)))

rozhodn? fretka potkana neomyln? a ihned zakousne,jelikož je to šelma.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:31
Snese? jo, tak hlodavce ona ráda, podobn? jako ko?ka ;o)



PS: tohle není moje fretka, ale k?íženc fretky a tcho?e aktivn? využívaný v lovu. V Ma?arsku.



wildbloodferret
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 11:46
Jordi, ježiš, to ta fretka toho potkánka na tý fotce fakt dláví...to je fuj-fuj!!!

Nev?d?la sem, že v Ma?arsku jsou ješt? fretky užívané k lovu...sem mn?la za to, že je to zakázané...t?eba v GB údajn? je...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:12
to nevím, ale kde se podíváš na internetu tak práv? v GB jsou vícemén? stránky spíš s tématikou fretkování, než s chovem jako takovým na mazlíky. nevím pro? by to m?lo být zakazané? Jde p?ece o to samé co u loveckého psa? Nebo ko?ky, která loví normáln? :o)

Já mám fretky na mazlíky, takže jestli je lov pomocí fretky zakázán fakt nevím :o)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:16
Jordi, já to n?kde slyšela, nebo ?etla...už nevím...souviselo to n?jak se zákonem na ochranu zví?at (bo jakým) práv? v GB...ale taky to mohla být ?áká "kachna" :-)))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:16
Vlastn? jediný zám?r dát sem tu fotku byl ten, abych zodpov?d?la otázku jestli snese fretka s potkanem :o)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:34
Jordi, já vím...já vím...sem to tu trochu rozkafrala...sorry :-)))jen mn? ten lov zaujal :-))) už ml?ím!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:36
Maca- Nevim, z ?eho to bylo, z?ejm? viroza, ale co to je te? netušim...
Johanko, kaši?ky jsem za?la dávat zase v?era ve?er, protože m?l mali?ko pr?jem, p?edtim m?l na jeden den jenom granule a nepil v?bec, s kaši?kama se mu nedivim. Ale hrozn? ??rá, to je ten problém. Jinak v?era byl veselej, hráli si s Romeem a dokonce dvakrát zapušil :)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:40
Johana:
Johanko, nepohoršuj se nad tím, že se zví?e chová podle svých pud? daných p?írodou.N?kte?í lidé je jen využijí k zábav? nebo k praktickému využití. Ur?it? by se ti taky nelíbilo, kdyby ti domácnost navšt?vovali potkani, ale já jakožto chovatel fretek na mazlí?ky bych takovému fre?ákovi asi hudlánka nedala, a ani bych ho od n?j necht?la - fuj, trochu se mi to ekluje, ale fretku chápu, že je jí takový lov vlastní.
P?eci nezakážeme zákonem zví?eti jeho vrozené chování, co má lovit?
Ale už ml?ím - nebudu rozkrafávat.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 17.08. v 12:41.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-08-17, 16:12
Polotcho? divokého potkana zvládne hrav? - týlní kousnutí a má ho./ p?esn? jako na fotce/ Se Šupi se mazlím, ale ?umák na ?umák si p?ece jen netroufnu. Uloveného potkana mi dala dobrovoln? vým?nou za melouna.
Fretka domácího potkana také neodmítne. Když mi jednou utekl, zvládla ho tehdy osmiletá Esterka ...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-17, 21:52
Rocky je za a) žárlivec b) simulant c) miluje veteriná?e d) prost? je zlomyslnej...
Má oholený b?íško, podle sona je OK, podle mo?i OK, hraje si, žere... bu? n?kde upíjí, nebo to te? bylo kaši?kama, který mu budu d?lat, dokud neza?ne pít (nebo mu tak chutnaj a chce je furt) nebo nevim, protože je podle veta OK...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 22:00
hlavn? že je zdravej! :O)

Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-08-18, 11:34
Rynn : Lepší,že je simulant,než aby byl nemocnej ;o) tak to je dobrá zpráva!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 11:43
Rynn: pozdravuj toho zlomyslnýho, žárlivýho simulanta milujícího veteriná?e :-))) Hlavn? že mu nic není :-)))
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-23, 15:12
po?ebuju poradit kde bych mohla nakoupit levn? Probican,a nebo jestli máte n?kdo zdroj tak že byste mi koupil a já zalatím? u nás je za 160,- K?,což je p?i spot?eb? utulkovejch fretek poslední dobou teda darda,takže bych s tím pot?ebovala takto pomoci,muže n?kdo zjistit levn?jší?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-08-23, 16:10
boza: na veterine v Liliove ul. (Praha; ja nevim odkud jsi) ho maji za 150,- A to je nejlevnejsi co jsem videla.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-23, 16:20
Taky jsem nevid?la levn?jší než za 150,-... :-/ nejde se n?jak domluvit s veteriná?em, že bys to vzala ve v?tším množství a m?la to za nákupku? Jestli to teda jde takhle n?jak praktikovat. Že by to objednal p?ímo pro tebe od dovozce...
Avatar

Aktuální stránka:19 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist