Aktuální stránka:6 z 13
Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-08-28, 20:39
a mám si jako fretka? p?iníst pr?kazku fretka?e, aby m? tam pustili d?íf, nebo se prokážu jen silným odérem??:o))

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-28, 21:01
PxNxDx: Nechápu otázku. Nevím co myslíš "prúkazkou fretka?e". Pokud chceš vystavovat, jsou pravidla jasná. Pokud chceš p?ijít jako divák-chovatel ale bez fretky, tak myslím, že též. Jestli jsi ?len CZ klubu, ?lenský prúkaz si v p?ípad? že nevystavuješ vezmi s sebou.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-08-28, 23:18
Johana: Byla to spíš jen reakce na "takze...fretkari jsou samozrejme vitani i drive, jde nam spise o to, aby se tam nemotalo moc cizich lidi a deti a nenastal zmatek pro kontrolach,..." jako že mi nebylo jasný, jak se prokáže, že jsem fretka? a ne jen kolemjdoucí, pokud nejsem ?lenem CZ klebu(a to nejsem)...moje chyba, dotaz byl spíš formou ftipu a tak trochu nesrozumytelný:o(

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-28, 23:26
PxNxDx: já myslím, že i když nejsi ?len klubu, tak snad nebude problém se vstupem na výstavu i d?íve.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-08-29, 01:26
prosim vas poslala jsem mail Milade a Mile, jestli nerozsirime otviraci dobu na cely prubeh vystavy, coz jsme puvodne opravdu nechteli, ale kdyz jste tak hrr, tak zase budeme resit a resit a resit...


Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-29, 01:30
jen bych z tý otvírací doby vynechala p?ejímku, myslím, že tam u toho bude šrumec i bez divák?..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-08-30, 06:54
No víš co, ono na p?ejímku zví?at p?ijedou lidi a s n?ma i diváci v jednom aut?, tak zase aby ?ekali n?kde venku nebo d?lali šrumec p?ed vstupem - to je jednodušší tam dát o n?jakého po?adatele navíc na tu chvilku a zkasírovat a pustit dovnit? - aby výsledný dojem z výstavy nebyl n?jak narušen zbyte?nýma malichernostma. V Modre s tím problém nebyl.

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-30, 15:57
jo, to jo, spíš jsem myslela jako ty, co p?íjdou sami bez fretek a bez vystavujících, jako takoví ti "náhodní kolemjdoucí"...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-02, 10:47
Návšt?vy co p?ijedou s vystavujícími samoz?ejm? pustíme. Lužánky jsou proslulé vysokou návšt?vností podobných akcí, berte v potaz, že jde o d?m d?tí a tyto d?ti ze zájmových kroužk? se budou chtít jít podívat taky. Pro n? je otevíta?ka od 12hod.

Nevím totiž jak bychom stihli p?ejímku, když se nám tam bude motat hned po ránu tolik lidí. Musíme se držet ?asového plánu.

I návšt?vníci z daleka budou vpušt?ni hned ráno.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-02, 10:49
Dne 14.9. od 13.hod prob?hne výstavní porada, místo v?as up?esníme.

T?šíme se!

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-05, 01:01
Op?t vylepšen web a dodány n?které drobnosti :)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-09-07, 20:44
ahoj chci prispet na vistsave na charitu tak ze dam nekolik pelechu co šiju abi to tam prodavali de to ze to tam budou prodavat aby tim vybrali dalši penize na charitu?

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-07, 21:40
Tomáši, napíšu Ti SZ.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-07, 22:08
Zde je k dispozici LETÁK K VÝSTAV? [karrie.unas.cz]
Pokud by m?l kdokoliv z vás chu? ho co nejd?íve nakopírovat a rozdistribuovat ho po veterinách, zverá?ích a jiných vhodných místech ve vašem okolí, budeme rádi. Brno by m?lo být více mén? zajišt?no, jedná se tedy hlavn? o Prahu a zbytek ?R. Leták je ur?en k tisku na barevných tiskárnách nebo v copy centrech. Jen se prosím vyvarujte "?ernému výlepu" na místech, která k tomu nejsou ur?ena, a? Klub nakonec ješt? neplatí n?jakou pokutu...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-09, 14:08
Vytahuji na první stranu... Jak už jsem psala výše, budeme vd??ní za tisk a distribuci leták? k výstav?. Díky!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-09, 14:14
Já to múžu vytisknout (bohužel jen ?ernobíle) a rozstrkat po pár zverimexech a veterinách v BA.

A jen ze zv?davosti: na tom letá?ku vedle toho loga ?eskýho klubu je néco, co vypadá jako kus hodin co ukazují 3 hodiny :-))) to je prosím co? :-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-09, 14:45
TAkže..... na zkoušku jsem vytiskla leták a je to docela dobrý (jako výsledek z naší tiskárny). M?žu tedy n?co vytisknout, ale bude trošku problém s distribucí, neznám moc míst kam a ješt? nemám moc ?as. Ale m?žu to dát v praze na veterinu na jižáku a pokusit se to vnutit do n?jakých zverimex?. Taky m?žu ud?lat rozesílku ve velkých obálkách n?komu, kdo by cht?l distribuovat, dejme tomu, že má kapacita je omezena na 500 leták?. Tak kdybyste m?l n?kdo zájem, písn?te tady nebo SZ:-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-09, 15:02
zelvi, já si ten letá?ek zmenšila na A5 formát a je to taky dobrý.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-09, 15:30
tak to bych jich mohla vytisknout dvakrát tolik:-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2008-09-09, 15:31
Leták je fakt suprový, kdo je jeho autorem?:-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-09, 15:57
zelvi, no práv? :-))) Já to n?kde t?eba u vetú múžu píchnout na nást?nku, ale ve zverá?ích vétšinou nedovolí lepit plakáty, ale letá?ky na pult položit dovolí....a tak sou lepší menší.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-09, 15:59
to mne nenapadlo
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ?iki (IP)
Datum: 2008-09-09, 19:59
Jsem Br?a?ka ale skoro žádnej sem nevyd?lá.A v okolí Lužánek už v?bec žádnej leták.3koda nejede my tiskárna jinak bych to rozhodila.

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-09, 20:13
?iki - klidn? ti je pošlu poštou:-) napiš SZ s adresou

PS:nic za to nechci, jen tak pro up?esn?ní. známku n?kde splaším:-D
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-09, 21:44
* ?ernobílý tisk není zrovna ideální - ?ást textu je dost vybledlá a nadpis FRETKA 08 a frete?ka vpravo dole je sotva znatelná....takže ?ernobílý tisk doporu?uji leda v krajním p?ípad?, když opravdu není jiná možnost. Plakátek je ur?en spíš pro barevný tisk.
* Jestli to hodíte na formát A4 nebo A5 na tom nezáleží, obojí je možné.
* Termín uzáv?rky pro p?ihlášení na výstavu je už tuto ned?li! Pokud tedy m?žete a máte kam, rozneste plakátky prosím co nejd?íve. Nicmén? i po té má vyv?šování letá?k? smysl - mohou na výstavu p?ijít i lidé, kte?í se sice nechystají vystavovat ale mohou tam na?erpat n?jaké smysluplné informace o fretkách ;o)

Johana: Ty "hodiny" jsou logo Lužánek ;o)

Ness: autorem je Gabriela Odstr?ilová z Lužánek.

zzelvickaa: bezva :o) Sta?í když každý vyv?sí pár plakátk?.

?iki: ono není možné letáky vyv?sit doslova na každém rohu, abychom pak nebyli popotahováni za ?erný výlep a nedo?kali se n?jaké pokuty... Pokud ale p?ece jen najdeš n?jakou možnost tisku (pravda, tisk v copy centrech vyjde pon?kud draho) a n?jaké vhodné místo, kam by se leták dal ješt? i v Brn? umístit, sm?le do toho! ;o)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-09, 21:54
Vendulko, já to trochu p?ejela kopírkou, no neni to tak efektní jako v barvé, ale ?itelné to je i na ?-b i se všema fretkama, logama, a udaji. Žel, jinou možnost tisku nemám. Myslím, že i v této formn? to zaujme toho, kdo záujem má :-)

Díky za vysv?tlení téch "hodin" :-)))
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-10, 22:48
jede na výstavu ješt? n?kdo Ústeckého kraje?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ?iki (IP)
Datum: 2008-09-10, 23:00
M?la bych jen takoví dotaz.Kolik je asi p?ihlášeních fretek odhadem.Dík za odpov??

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-09-10, 23:38
?iki: po?et p?ihlášených fretek zve?ejníme po víkendové sch?zce k výstav?.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-11, 02:12
Ahoj jen upresnuji, ze schuze se bude konat u Mily Svobodove na Zahradnicke 17, Stare Brno.

Ad plakaty po Brne, v Luzankach jsou primo v budove, jsou pak ve zverimexech. Docela dobry zpusob je mozna nechat letacky v tramvaji. Aspon jsem tak videla rozdavat nejakeho chlapika neco jineho, tak jsem se pridala. Byva tam i rimo prihradka na papiry hned za ridicem. Ale nemam to overene jestli se tam muze davat plakat.
Ja mam pokrytou docela zdarne Koprivnici. Dale jsou zverejnene pozvanky na ifaune a tak ruzne.
Avatar

Aktuální stránka:6 z 13


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist