Aktuální stránka:13 z 13
Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-29, 07:23
Vendy díky, už mi je poslala fr?an, jen jsem to sem zapom?la napsat - lidi?ky už odepisují, n?komu se to nešlo odeslat, takže kdo prosím nedostal mejl z adresy vystava.fretiek@fretka.sk s prosbou o sepsání po?adí svých fretek v barvách, ozv?te se. Už napsali i ma?a?i a dokonce i ?esky :-). Hena to dává dohromady. Za pár dní by vám to mohla poslat a když se to pak podopl?uje podle bodových hodnocení, tak to snad bude celé.

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-10-30, 21:06
ahoj muzu se na neco zeptat? od ti doby co jsem prijel z vystavi mi bilo divni proc jsem mnel v tech tazkach darkovich za umisteni gel na celulitidu a vonavku pro zeny??..fretky maj celulitidu?

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-30, 22:28
...to je pro majitele aby fretkam nezavideli, ze nic nedostali za namahu, v tvem pripade mas darek na Vanoce pro pritelkyni ci maminku :)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-10-30, 23:30
Tomas: lol to si teda dostal super :-D ja mam olej do vlasov ( kone?ne budu aj moje vlasy lesklé ako srst mojich fretiek :-D ) a krém na ruky (super vonia, budem natierat fretuchom labky :-D )

Takže dikii :o)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-10-31, 17:45
no jo jemi jesni ze jsem asi skoro jedinej chlap co je do toho zazranej,,:-) ale ta vonavka smrdy.:) a slepice taky s toho neco dostali bili tam prosli granule a rozmackani ttak jsem to sou slepicim..

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-11-01, 16:04
Vzorky m?ly sice t?sn? p?ed projítím záru?ní lh?ty, ale my jsme je skrmili v?as a byla jsem za n? vd??ná.

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-11-24, 20:24
tak co listina barev? uz se vi neco?
Avatar

Aktuální stránka:13 z 13


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist