Aktuální stránka:10 z 13
Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-05, 21:18
Výstava se z mého pohledu povedla - tedy alespo? na to, že jsme to d?lali poprvé, si myslím, že to bylo MOC FAJN :o)) Te? už víme co vše do p?íšt? vypilovat a ud?lat lépe, abychom byli dokonalí ;o)
Doufám, že vystavovatelé, frete?ky i ostatní návšt?vníci prožili na výstav? p?íjemn? strávený den a d?kujeme za vaše p?íznivé ohlasy, které nás moc t?ší a jsou pro nás, po té perné práci, p?íjemným zadostiu?iním, že naše námaha nebyla marná! Budeme ale vd??ni nejen za slova chvály ;o) ale i za vaše p?ipomínky, pokud jste m?li pocit, že by se cokoliv dalo zlepšit.

D?KUJI MOC všem, kte?í pro organizaci a zdárný chod výstavy doslova málem vypustili duši z t?la, zejména Milad?, Míle, Son? a Dáše, dále pak Pet?e, Majce, Yasmin, Dodi, Vojtovi, Marcele, Mir?e, Simon?, Maje Z a mnohým dalším, kte?í pomáhali výstavu p?ipravovat a p?eji jim, a? si dlouho užívají zaslouženého klidu!
Pod?kování pat?í i všem dobrovolník?m, kterých se sešlo opravdu hodn? a kte?í na výstav? velmi ochotn? a dob?e pomáhali a bez nichž by bylo t?žké chod výstavy zajistit.
Velký dík pat?í i posuzovatel?m, veteriná??m, Lužánk?m, sponzor?m, prodejc?m a samoz?ejm? i vystavovatel?m a návšt?vník?m, za jejich hojnou ú?ast a respektování všech našich požadavk? jež na n? byly v souvislosti s výstavou kladeny.

Vystavovatel?m p?ipomínám, aby ješt? pár dn? po výstav? pokra?ovali v podávání Probican pasty, v dávce ¼ oto?ky denn?. Hromadné setkání fretek a sezóna viróz jsou pro vaše frete?ky p?ece jen zát?žové situace, takže si fretky zvýšenou pé?i rozhodn? zaslouží.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2008-10-05, 23:23
Výstava byla supr. Naše to byla první výstava i jako vystavovatel? i jen tak na ?umendu :)) Jen by m? zajímalo jestli bude možno n?kde nahlédnout na celkové umíst?ní fretek, Jako nap?, v kat junior samec od prvního místa až do posledního :)A celkové vít?ze, byl tam šrumec, takže jsem to všechno nestihla a nevím ... d?kuji

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-05, 23:46
Vystava byla naprosto uzasna :o) Diky moc holkam, za skvele straveny den! Tahle vystava patri opravdu mezi spicky, holky myslely opravdu na vse a slo jim to skvele ;o) Koukala jsem, ze i rozhodci byly v pohode a ochotni ;o)
Diky tomu, ze poradatele vazne tahli za jeden provaz, tak taky vystava nemela zadne spozdeni a z pohledu vystavovatele klapala jako hodinky a navic jsme mohli odjizdet uz v 6 hodin! A to se stava opravdu malokdy :o)
Velke diky ;o)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2008-10-06, 00:13
Všem, kte?í se v?novali p?ípravám výstavy, pat?í VELIKÉ POD?KOVÁNÍ. Bylo všechno bezvadn? p?ipravené a dokonalé. A nám (jak se psalo výše) "?umil?m", bylo umožn?no prožít krásný den.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-06, 00:35
No lidi, nesta?ím se divit, samá chvála! Já to v sobotu ráno vid?la úpln? bled?, ale s ubíhajícím ?asem se vše ustálilo a n?jak to zajelo kone?n? do n?jakých kolejí a za?li jsme sm??ovat k cíli.

Já se dostala dom? v 6 ale až dnes, nepo?ítali jsme, že by porotci opravdu "jeli jak fretky" a stihli by ohodnotit fretky tak brzo, takže jakožto opatrovnice porotc? jsem byla nucena se o n? postarat až do odbavení, protože na letišti nastalo pár problémk?, co jsem pot?ebovala do?ešit.

Na otázku, zda to byla ta nejhorší výstava, na které posuzovalili, ?ekli že NE, což m? pot?šilo, ale zárove? doufám, že to nebyl jen diplomatický tah :D

Já chci ješt? jednou a p?edevším vyzvednout kvality a pomocné síly naší p?ekladatelky Majky, bez které bychom se opravdu neobešli a která s námi vydržela až do konce i "povýstavní" sch?ze, kde jsme ?ešili vychytávky a mouchy výstavy spolu s porotci.
Jakožto nefretka? se Majka nau?ila všechny d?ležité pojmy, ptala se i na r?zné v?ci, které nás t?eba ani nenapadly, hladce se orientovala v kategoriích a t?ídách a tak jsme mohli sestavovat plány pro ješt? lepší pr?b?h výstav do budoucna. 1000krát DÍKY!


Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-06, 00:38
Yamín? se líbila výstava protože má doma 13 zverlit?! :D
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: zbyshek (IP)
Datum: 2008-10-06, 01:42
Vystava byla fajn, jako navstevnik jsem se mezi fretkama obcas i ztratil.
Jenom me mrzelo, ze jsem prisel o vsechny prednasky, ktere byly poradany, protoze jsem se nikde nedozvedel cas ani misto jejich poradani a blahove doufal, ze se to bude poradat mezi posuzovanim v hlavni hale. Dokonce jsem zaslechl, ze nektere z nich byly uz dopoledne, kdy podle vsech letaku jeste nemela verejnost pristup.
Jinak vsem diky a na prvni poradani to bylo skvele zvladnute...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-06, 10:27
Zbyshku prednasky se vyhlasovaly v sale i na chodbe, byly podle planu na webu - aspon myslim, slo to uplne mimo me, a to ze byla jedna prednaska dopoledne - byla navic a Petra musela ve 12 odjet, takze by ji jinak ani nerekla. Me take mrzi, ze jsem nemela cas si je poslechnout, nemam ani jednu fotku z vystavy a nestihla jsem ani agility, ale to je udel prozmenu poradatelu. Jsou vsude a zaroven nikde. Nemaji cas si ani pohladit vlastni fretku, pokud se jim podari si vubec sednout.

Diky vsem, bez vas by se vystava nekonala :)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-10-06, 10:30
My jsme si zapom?li vyzvednout zverlity, já jsem to zjistila až doma a tloukla jsem se do hlavy, :-(((((((((

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2008-10-06, 11:36
Dakujeme za krasnu vystavu, bola som tam v utajeni, takmer nikto ma nespoznal...hehe..
Vystava uzasna, zo zaciatku trosku chaos, ale potom to uz islo...
Baby, dakujem za zazitok a snad som aj trochu pomohla...;-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-06, 11:56
no, tak to m? teda, vy baby, p?kn? štvete!!! dodi, maja... kdo další mi utek?? :o((
poznala jsem se jen s lee, myslím z fóra, jinak i jiný príma lidi, to jo :o)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-06, 12:02
MajoZ pomohla a jak! viz SZ na SK foru.
Dík!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-06, 12:12
jo a fr?ana vlastn? taky!!! :o)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-06, 12:19
pro me jste taky byli skoro vsichni novi a uz zas nevim kdo co jak! :) skoda ze nebyl cas se se vsema v klidu sejit a pokecat...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-10-06, 12:21
Taky bych ráda všechny poznala, bylo tam ur?it? tolik lidí co chodí sem a nejen sem a já nev?d?la, že kolem nich chodím. M?la by se uspo?ádat i n?jaká seznamovací výstava chovatel? :-DDD

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-10-06, 12:36
To bysme museli mit vsichni "dresy"...kde jsou jmena na zadech...abysme se vsichni poznali...a vedeli jsme o koho jde...:)...

...jinak vystava byla fajn:)...prijemny den s fretulema...:)...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-10-06, 12:54
Jo a fotky jsem v?era stáhla a cht?la dát na net, ale spadl nám, takže to zkusím dneska ve?er.

Ješt? jsem se cht?la zeptat, protože tam byl i profik fotograf a fotil i to d?ní okolo, tak jestli budou n?kde ke stažení k dispozici i tyto fote?ky? D?kuju moc

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Fre?ánci z Tcho?í nory (IP)
Datum: 2008-10-06, 13:05
P?ipojuju se k dotazu od Dády - kdyby byly ty fotky d?ní a mumraje z výstavy od profíka n?kde k vid?ní, taky bych ráda odkaz :o)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-06, 14:30
Tak ja a Lenka(stulitt) jsme taky byly moc spokojeny, libilo se nam :)
Poznala jsem Dadu a Mikejlu a pavito, to bylo fajn:)
Na fotecky se taky tesim, ja fotak nemela a s Lenky se fotilo malo, neb bez blesku to slo spatne :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lucifina dne 06.10. v 14:30.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-10-06, 15:09
Pridávam sa aj ja.
Výstava sa mi ve?mi pá?ila, teda to,?o som si kukoncu stihla užit :D ,inak som sa snažila pomaha? kde sa dalo,pretože ma to ve?mi baví.
A strápnovanie do mikrofonu madarskými menami bola teda pr?a :-D

Fakt super akci?ika, trošku sa tam objavili malé problémy, ale nakoniec to dopadlo super.
Co som sa pýtala na názory vystavovate?ov,ktorí už nejaké tie výstavy pochodili,tak hovorili ,že super. Až na to,že tie fretky boli v tej druhej miestnosti,co nieje zvykom,tak bol troškou chaus .

Diki baby za super akci?ku, máme krásne ceny a krásnu sošku doma :)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-10-06, 15:55
fr?an napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Yamín? se líbila výstava protože má doma 13
> zverlit?! :D


Si na to teda kapla :oD jeden mi byl ale "ukraden" :oD kazdopadne ted mam alespon na 2 - 3 tydny klidek, po tech dvou vystavach :) z kazde 12 zverlitu!

Fretky v druhe mistnosti taky mi to prislo trochu "blby", ale prave ze diky tomu, ze se vyhlasovala cisla i tam, jsme to zvladli! :) takze nastesti si myslim, ze i kdyz to bylo ve dvou mistnostech, tak to kvuli tomu nevazlo..

A ja se omlouvam jeste za "kauzu svrab" :) proste me nenapadlo, ze by mohl byt nekdo tak pritroubly kazdopadne jsem alespon mela na vystave nejlepe prohlednute fretky



Avatar

Přílohy: silver.jpg (95kB)  
Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-06, 16:07
Co se tý?e umíst?ní fretek mimo sál, kde se posuzovalo - náš p?vodní plán byl umístit klece s fretkami práv? tam ale p?ání posuzovatel? bylo jiné. Nep?áli si mít v "posuzovacím" sále klece s fretkami, aby nebyli p?i posuzování rušeni. Nicmén?, když už se klece do galerie nevešly, vyšli nám posuzovatelé vst?íc a alespo? t?ch pár klecí bylo možné v sále umístit.
Stejn? tak agility m?ly probíhat na venkovním zatravn?ném dvorku vedle galerie ale po?así tomu p?íliš nep?álo, takže se pak agility dohán?ly na poslední chvíli po skon?ení posuzování ve velkém sále.

Heno, díky moc za vydatnou pomoc p?i vyhlašování - ma?arštinu bychom fakt t?žko zvládaly... ;op
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Štuclinka (IP)
Datum: 2008-10-06, 17:05
Výstava byla super, ?lánek o ní jsem napsala na: [www.stuclinka.webnode.cz]
a je tam i pár fotek ve Fotogalerii

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: jitka b. (IP)
Datum: 2008-10-06, 18:08
Vystava byla perfektni! I kdyz jsem nevystavovala, tak z toho ziju jeste dnes (a to nejen diky okousanemu prstu :-) ). Jediny, co me nastvalo, je ma vlastni skleroza, fotak jsem nechala doma, takze prosim vas, az date nekdo dalsi fotecky na web, pochlubte se. :-)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-06, 20:09
jeeee, tak uz znam Henu! tak to me tesi :) sice jsme se nepozdravily poradne na miste, ale ted uz vim, kdo jsi :))) Kispostunder Amina ci jak to bylo - to bylo nejlepci jmeno! fakt spica! Madari uz bystrili kdyz videli, ze ti Veva podava diplom na precteni :)) byli vysmati jak perka. Gabo myslim jel velmi potesen a hrdy domu. Pak mi jeste psala Reka a dekovala taky za super den.

Yasmin ja sem si rikala, ze te to potesilo, mi tes nekdo dva sbalil, dostala jsem 4, chjo. Fotka je super!!!

No porotci chteli byt uplne oddeleni, aby nevideli vubec majitele fretek, aby nahodou nekdo pak neremcal, ze vyhrala protekcne fretka diky majiteli, proto bylo i noseni fretek k porotcum takove "zvlastni".
Byli jsme radi, ze nakonec ustoupili a mohli jsme vsichni videt posuzovani na podiu. Jejich plan byl byt v male mistnosti ve ktere byla vet kontrola a fretky by podavali jen nosici. Za dalsi nechteli byt puvodne u vyhlasovani, aby je nejko treba nenarknul, ze jejich fretka je lepsi. Proste byli hodne opatrni, ale zustali z vlastni vule a docela si to i uzivali. Pak jeste na zacatku jsme byli radi, ze nam neutekli pod prvni salvou blesku z fotaku. Proto jsem musela vyhlasit zakaz foceni. Holt smula, ale "zaplatpanbu za ty dary" :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fr?an dne 06.10. v 20:10.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2008-10-07, 11:10
To Stuclinka: pekny clanocek...a bola som odhalenaaaaaa...na poslednych troch fotkach je vidiet moju tenisku...;-)))...to s tym vypelichanym chrbtom je nas novy prirastok...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Štuclinka (IP)
Datum: 2008-10-07, 16:27
Díky :-)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-07, 17:41
Prosím - kdo m?žete, nezapome?te, že by m?l být dnes v 18 hod. šot v telce - dívala jsem se do novin, jediné regionální zprávy v té dob? jsou na ?T1 a fakt na 100% nevím, která televize to tam natá?ela - ten kameraman byl malinko nesdílný a logo televize jsem nevid?la.

Pokud n?kdo m?žete, nato?te to prosím - na slovensku je o ten záznam dost zájem. D?kuji p?edem.

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: tapilka (IP)
Datum: 2008-10-07, 17:52
Dodi: Natá?ela to Prima- m?la to na kame?e. Dle programu za?ínáji Minuty regionu v 17:40

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-07, 17:55
A práv? to pro m? bylo t?žké rozhodování : manžel tvrdil, že to byla prima - kameraman tvrdil, že to bude v n?jakém regionálním vysílání v 18 hod. - no a vyber si, komu v??it :-) m?la bych manželovi - a pak by nesouhlasil ?as.

307-515-842
Avatar

Aktuální stránka:10 z 13


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist