Aktuální stránka:5 z 13
Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-20, 17:39
Dodi, slepejš Johana taky ?umí na hlavní stránku a ....výstavu fretek nevidí :-)
Slepejš našel tenhle link, kde by asi mn?lo být všechno (p?ihlášky, ubytování, kontakty....) :-)))))
[vystavafretek.vrtule.info]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 20.06. v 17:40.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-06-20, 18:18
d?v?ata,

tak vás ujiš?uji, že slepé nejste...
link na brn?nskou výstavu na hlavní stran? webu fretka.cz BYL, vím to stopro, po upozorn?ní vendulky jsem si to ov??ovala.
te?, v tuto chvíli, tam NENÍ. pro?, netuším ani v nejmenším, takže o d?vodech nebudu spekulovat.

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-20, 18:58
Link na výstavu na hlavní stran? zkrátka odplaval, protože v sekci "Aktuality" p?ibyly další p?ísp?vky. Webmaster ale už toto upozorn?ní v?etn? žádosti o trvalé umíst?ní infa o výstav? dostal, tak vydržte.
Každopádn? je ale odkaz na webovky výstavy v prvním p?ísp?vku tohoto vlákna!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-06-20, 20:00
Jasn? - vydržíme...lidi co sem chodí si to najdou, ale jde o lidi, kte?í na fórum nechodí a hledají jen na úvodní stran? - každopádn? jsem jim doporu?ila i slovenské stránky :-)

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-06-25, 15:01
Tak dnes jsem volala na potvrzeni ucasti porotcum, pozvani prijali Beverley & Keith Redden z Newcastlu z Anglie.
Dnes zverejnim informace i na webu vystavy, hned jak to jen bude mozne, tady je to precejen rychlejsi :)

Pripravujeme taky pro vystavovatele tricka s logem vystavy, ktere by melo byt do patku vytvoreno.
Na webu si tedy budete mit moznost prohlednout virtualni tricko, pak pokud budete mit zajem, si jej muzete objednat. Bude i nekolik tricek navic, ale abychom si byli jisti s poctem(a abychom neprodelali), chceme vyhlasit zavazne objednavky trik. Platba probehne s platbou prihlasky na vystavu.
Kdo uz se prihlasil na vystavu a bude mit zajem i o triko, staci poslat znovu mail na prihlaska_mvf@centrum.cz s velikosti a poctem objednanych trik a triko zaplatite az na miste.

V pripade nejakych nejasnosti se ptejte bud zde, nebo na mailech.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: nikolac96 (IP)
Datum: 2008-06-25, 15:47
Mohu se zeptat co zarhune klub?kdybych se p?ihlásila do klubu chci se zeptat co tam je vše



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nikolac96 dne 25.06. v 15:49.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-25, 22:05
Zasláním p?ihlášky [www.fretka.cz] nejlépe mailem a zaplacením ro?ního ?lenského poplatku 400,- k? (polovinu roku už máme za sebou, takže nyní pro rok 2008 už jen 200,- k?) se staneš ?lenem Klubu a jako ?len získáš tyto výhody:
- zasílání klubového zpravodaje Ferretnews (rady k chovu fretek, zprávy o ?innosti Klubu, informace o p?ipravovaných a minulých akcích a mnoho dalšího)
- možnost ú?asti na ?lenských sch?zích a tím pádem možnost ovliv?ovat d?ní v Klubu
- vstup zdarma na akce po?ádané Klubem
- ?lenské slevy v klubovém obch?dku
Zde najdeš bližší info o Klubu [www.fretka.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: nikolac96 (IP)
Datum: 2008-06-25, 22:22
mohu zakoupit výrobky?
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-25, 22:26
Nikolac96: ano, m?žeš - na akcích Klubu nebo na p?edváno?ní sch?zi Klubu.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: nikolac96 (IP)
Datum: 2008-06-25, 23:03
takže když se p?íhlasím tak tet zaplatim 200K?d?kuji za odpoved?t
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-25, 23:12
ale pak každý následující rok samoz?ejm? už 400,- k? ;o)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-07-16, 14:46
Ahoj, docela bych cht?la vyzv?d?t, jestli na výstav? stojíte i o kategorii pro handicapované fretky. S nikým jsem to nekonzultovala, je to zatím jen návrh a podle reakcí bych kontaktovala i pop?ípad? posuzovatele. Jednalo by se t?eba o fretky bez konce ocásku, bez tlapi?ky ?i ouška, ?etla jsem taky, že se sem ?adí slepé ?i hluché fretky. S tou hluchotou bych to tak nehrotila, ale závažn?jší handicap u fretky by vedl k velké ztrát? bod?, takže by nem?lo cenu ji p?ihlašovat do b?žných kategorií.
Prosím ragujte, abychom to mohli pak projednat a pop?ípad? i za?ídit.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-16, 16:04
Fr?ane, já myslím, že to je hezký nápad :-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-07-16, 17:14
Taky si myslím, že je to dobrý nápad a hlavn? dá šanci z??astnit se i jinak krásným fretkám.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-07-16, 21:04
ptala jsem se kluk? a jsme všema šestnácti pro!! :o)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Myška (IP)
Datum: 2008-07-18, 15:23
Fr?an, je to supeeer nápad. P?esn? jak píšou holky i handicapované fretky by m?li dostat šanci?ku =) jsem pro a dv? tlapi?ky frete?ek se p?idávají =) no a nevím jestli m?j pejsek Frigo taky, protože ten zas leží na zádi?kách a špulí všechny ?ty?i noži?ky do vzduchu =) takže ber i ?ty?i psíchovský noži?ky, že jsem pro =)

++++++ MILUJ FRETKY A ONY BUDOU MILOVAT TEBE =) ++++++

[forum.fretka.cz] - Lailuška- ?am, ?am miluji vitamínovou pasti?ku =)
[forum.fretka.cz] - Lailuška - to jsem já se sest?i?kou to jsme ale ko?ky coo =)
[forum.fretka.cz] - Lailinka a Luckýnek - to jsou naše první minutky p?i seznámení =)
[forum.fretka.cz] - Lailuška - no nejsem krásná?? =)
[forum.fretka.cz] - Luckýnek - jéé to voní, že bych si vzal..
[forum.fretka.cz] - Luckýnek - no oni mi to ale nedaj, prej to není pro m? dobré..
[forum.fretka.cz] - Lailuška - to umím ale pózovat co =) - líp než Naomi Campbell =)
[forum.fretka.cz] - Luckýnek - smutn? koukám, tak už m? vem k sob? =)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-08-03, 21:20
Byl aktualizován web výstavy, tak ?t?te novinky. Poupravili jsme ?asov? program, myslím, že k lepšímu. Posuzovatelé jsou rychlejší, než jsme ?ekali. :))

Jinak p?íští týden zase nahraju n?co nového, zase sem napíšu upozorn?ní. Papa!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-03, 21:40
Mám otáze?ku: pokud bych jako divák p?ijela d?íve, nebudu vpušténa do prostoru výstavy? Až od 12,00?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 04.08. v 10:23.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-08-08, 13:06
Myslim, ze neni problem pustit divaky-fretkare-dalkare i drive, je to opatreni spise pro lidi, co pujdou kolem, aby se moc nemotali nez se to rozjede. Nic by nevideli a byl by zmatek.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-08-08, 16:33
Navstevni doba pro verejnost - 12 - 16:00? A to ta verejnost jako nesmi videt cast posuzovani a vysledky? :)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-08-25, 23:42
Doplneny informace na webu...[vystavafretek.vrtule.info]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-08-28, 10:10
Já by jsem se cht?la na výstavu podívat ale nejspíš bez mích fretek. Ale mrzí m?, že návšt?vy pro ve?ejnost jsou až od 12-16 hod. Cht?la by jsem tam být s p?ítelem totiž d?íve. Je to tedy možné? Asi ne že :(

[www.oriens.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: sarussa dne 28.08. v 10:10.

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-28, 10:20
sarussa, já se na tohle už ptala a fre?an mi odepsal, že by nemn?l být problém p?ijít jako divák i d?íve. Mrkni pár p?ísp?vkú výše.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-08-28, 10:34
Johana: bohužel ale já to nemám takovou dálku z Olomouce :( tak nevím, ale ráda bych tam byla už d?ív t?eba tak mezi 10-11 hodinou no, tak nevím

[www.oriens.estranky.cz]

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-28, 10:51
sarussa, já myslím, že to problém nebude :-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-08-28, 15:56
Halóóóó´lidi, kde ste s t?ma p?ihláškama?

Dokud klub nic ned?lal za výstavu, tak bylo pind?, že nic ned?lá, až Vám výstavu ud?lá a to ješt? se záštitou Ing. Stanislava Juránka, hejtmana Jihomoravského kraje a docenta MUDr. Michal Pohanky, poslance ?R, tak p?ihlášky váznou. P?esta?te klikat do hlasování na hlavní stran? a p?ihlaste se abyste ?innost pár aktivních lidí podpo?ili a neznechutili jim další práci.
Nebo ?ekáte, až na výstavu p?ijede pan prezident s první dámou? :-)))


307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-28, 15:59
já se s ?iki hlásila v?era, jenže nás tam asi nechcete :o( :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2008-08-28, 16:45
Dodi: myslíš pana prezidenta s první dámou, co lítá s Air force one?:-)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-08-28, 17:36
No ani nevím ?ím lítají, ale po?adatelský tým jist? potvrdí, že první dáma paní Klausová o vaší akci ví a že se z ní s politováním omluvila...a to není žádný výmysl.
Žofiro, pokud jsi posílala v?era, tak ješt? m?j strpení a pokud se ti nikdo neozve do zít?ka (48 hodin od podání), tak to pro jistotu odešli znovu a klikni si p?ed odesláním na zprávu p?i p?e?tení mejlu.
Jo a co ješt? - neposílejte na adresu p?ihláška mvf žádné zbyte?né p?ílohy jako fotky - protože tím zaberete místo ve schránce a pokud se ta zablokuje, tak nep?íjdou do ní další mejly až do vy?išt?ní. To se mi vloni stalo a p?ihlášky za 2 dny poslané prost? nep?išly.

307-515-842



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Dodi dne 28.08. v 17:44.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-08-28, 20:29
takze...fretkari jsou samozrejme vitani i drive, jde nam spise o to, aby se tam nemotalo moc cizich lidi a deti a nenastal zmatek pro kontrolach, proste chceme hladky prubeh vystavy a aby prihlaseni nemeli stresy uz od sameho rana, ze nemaji prostor pro klece, bla bla bla...

Zofiro juknu na prihlasky, ale dnes jsem potvrzovala vsechny dosle maily, tak ted nevim, kdyz tak posli znova v sz tvuj mail.
Avatar

Aktuální stránka:5 z 13


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist