Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 13
VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-19, 18:26

Aktualizace z 24. 2. 2008:
VÝSTAVA SE USKUTE?NÍ 4. 10. 2008 V BRN? LUŽÁNKÁCH. Všichni pomocníci jsou vítáni! Více informací naleznete na webových stránkách výstavy [vystavafretek.vrtule.info]

P?vodní p?ísp?vek:
KLUB CHOVATEL? A P?ÍZNIVC? FRETEK plánuje v p?íštím roce uspo?ádat VÝSTAVU FRETEK V PRAZE.
Prosíme tedy dobrovolníky, kte?í na pražské jarní výstav? Klubu chovatelou fretiek pomáhali s organizací akce a ?erpali zkušenosti, aby se, pokud se cht?jí zapojit do organizování této výstavy, p?ihlásili. A pokud jsou tito dobrovolníci ?leny Klubu chovatel? a p?íznivc? fretek, aby se dostavili na ?lenskou sch?zi, která prob?hne 2. 9. 07 po skon?ení akce v MDK. Zde domluvíme podrobnosti, týkající se organizace výstavy.
Pokud by m?l kdokoliv n?jaké návrhy, které by byly p?ínosem pro plánovanou výstavu, nesty?te se a ozv?te se ;o)

P?esný termín konání výstavy prozatím není ur?en.



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: Vendula R dne 04.06. v 11:39.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-08-22, 13:00
hlaaasiiiim seeeeeee:))))))))))

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-11-21, 14:00
Mohu se zeptat na kdy se výstava plánuje??

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-11-21, 18:43
Marky, zatím není ur?en termín. Až bude, vyv?síme ho tu.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-11-21, 21:22
D?kuji za ochotu. Jen aby jsme se na ní p?ipravili nevím zda budu muset d?lat ?ipíka.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-11-21, 22:13
Marky, zatím nevím, jaké budou propozice k výstav? ale p?edpokládám, že nebudeme požadovat ?ipování. Leda že bys byla z jiného státu a ?ip bys pot?ebovala kv?li cestování, ale to Ty nejsi ;o)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-11-22, 14:07
Vendulko, a už se "p?ibližn?" kde by výstava byla? :)

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-11-22, 16:26
já si myslím, že až se bude n?co v?d?t, at už datum, nebo kde se bude výstava d?lat, tak se to tu vyv?sí ...

btw jedno je jisté - vlákno má název výstava fretek v PRAZE.

......

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-11-23, 22:26
Tak to je dobrý nemusím d?lat ?ipík.I když bych cht?la jednou jim ho dát ,abysme se t?eba jukli i jinám.:-)

Takže jen p?eji hodn? št?stí k p?ipravování všeho podstatného.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2008-02-24, 11:38
POZOR! P?ipomínám sraz organiza?ního týmu p?íští sobotu 1. 3. 2008 od 14 hodin v Brn? Lužánkách. Kdo byste se cht?li zapojit do p?íprav první klubové výstavy v ?R, ur?it? p?ije?te!
Pro zájemce, kte?í jedou z Prahy, mohu na svou kreditovou jízdenku Student Agency zajistit jízdenky za 95,- K? (b?žná cena 200,- K?) - ale pot?ebuji abyste mi dali do st?edy závazn? v?d?t na tel. 723 090 667.

Prohlédneme si prostor, kde bude výstava probíhat, a za?neme si rozd?lovat úkoly.
Pokud se chcete do p?íprav zapojit, ale z vážných d?vod? se nem?žete zú?astnit sch?zky, napište mi, prosím, na petra@fretka.cz jak/?ím byste cht?li/dokázali pomoct.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-24, 11:43
Takže výstava nakonec nebude v Praze, ale v Brn???
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2008-02-24, 11:45
Ano, na den zví?at v Lužánkách. Jsou tam hezké prostory, tým dobrovolník? a bude to jist? dostupn?jší i pro p?ípadné vystavovatele ze Slovenska a Ma?arska.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-24, 11:46
D?kuju za odpov?? ;-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-02-24, 12:53
Hm skv?lí dál od plzn? už to být nemohlo??:O(
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-24, 12:55
Jo Brno je fajn, pak by se zase t?eba nezú?astnila Ostrava a okolí, že ?! :-/

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2008-02-24, 13:18
Není lepší furt ten st?ed jako je Praha ,alespo? by se mohli z??astnit lidi ze severních ?ech.Do Brna se t?žko dostanu.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-24, 17:49
Tak já jsem to po?ítala, benzín vyjde z Plzn? do Brna a zp?t ~1200,- dálni?ní známka 220,- pak poplatky za p?ihlášky po?ítám cca 500,- veterinární razítka 150,- na ubytování už jsem se radši ani nekoukala a když si p?edstavím, jakou sumu pak dám ješt? za veteriná?e, až tam n?co chytí... Mno myslím, že nám letos Se? prov?trá pen?ženku jako jediná... :(
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-24, 21:52
hele kdy to bude to je divni zadnii upozorneni p?edem:(

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-24, 21:55
:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: tomas dne 24.02. v 21:55.

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-02-24, 21:55
tomáši - hned v prvním p?ísp?vku od Vendulky je datum výstavy.

ad Brno - snad jakmile p?íjde na forum MF/Vendulka vysv?tlí d?vody, pro? je Brno a ne Praha.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-25, 10:23
Myslím, že tohle je ten d?vod ;-)

matka fretka napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Ano, na den zví?at v Lužánkách. Jsou tam hezké
> prostory, tým dobrovolník? a bude to jist?
> dostupn?jší i pro p?ípadné vystavovatele ze
> Slovenska a Ma?arska.


Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-25, 13:06
Nerada bych urazila nekoho z Cech ale Praha jako stred zase mi vubec nepripada. Osobne jsem taky jela na vystavu do Prahy z Koprivnice, coz je cca 35km od Ostravy a financene to nebylo nejlepsi, promysleli jsme to hodne dlouho, zda vubec jet... takze mejte ohledy i na ostatni...z Prahy do Brna je to kousek, hotl ti, co nejsou primo z Prahy to maji slozitejsi. Vic se k tomu vyjadrovat radsi nebudu, necham to obhajovat jine.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-25, 13:18
P?esn? tak, jako organizáto?i mají právo ud?lat si výstavu fretek kde cht?jí, my "ú?astníci" máme právo se rozhodnout, zda jet nebo ne. M? osobn? Praha taky jako st?ed nep?ipadá, protože t?eba Ostravácí to maj stejn? daleko do Brna jako my plze?ští do Prahy.

Nic mén? uhnu od tohoto tématu. Jen by m? zajímalo, pro? tato výstava je "klubová" zatímco slovácí po?ádali výstavy "mezinárodní". Asi d?íve, než se za?nou po?ád n?jaké výstavy, m?ly by se sjednotit názvy výstav, t?ídy podle barev ?i v?ku, tituly za vít?zství a jiné drobnosti. Jde mi spíše o to, aby výstavy byli ucelené, p?ehledné a né co výstava, to jiné podmínky. A nebo jsem rozmazlená z psích výstav, v tom p?ípad? se omlouvám....
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-25, 13:54
Petra p, "klubová" chápu tak, že uspo?adatelem je klub. Mezinárodní je podle ú?asti.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-25, 14:01
Johana - mno když já to po?ád srovnávám s výstavami ps? a tam to znamená, že na klubové výstav? m?že pes dostat tutil klubového vít?ze (pop?ípad? klubového šampiona), na národní výstav? národní vít?z (šampion státu) a maezinrodní výstav? titul CACIB, cože je podmínka pro ud?lení nejvyššího titulu interšampion. Všechno má svuj ?ád a po?ádek, svoje podmínky. Proto po?ád nechápu, pro? se po?ádají výstavy fretek, které jsou vlastn? k ni?emu??? Když nepo?ítám to, že si majitel odnese pohár, pak se s tím chlubí do aleluja a k poháru bacily, které mu prov?trají pen?ženku.

Tím nijak nechci shazovat po?ádání výstav, jenom prost? nedokážu pochopit, k ?emu to je...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-25, 14:14
Petra p, že by hezké spole?enské události? :-))) V porovnání s výstavama psú to tak n?jak beru....
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-02-25, 14:16
Johanka - na to p?eci nepot?ebuješ výstavu, ale oby?ejné setkání. Nicmén? jsem se zú?astnila výstavy v Praze loni a taky jsem to tak brala, ale to není vysv?tlení toho, pro? se výstavy po?ádají...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2008-02-25, 14:30
Já si myslím, že než se to ustálí tak to bude n?jakou dobu trvat je t?eba n?jak za?ít. Bohužel stejná pravidla jako jsou na psy, u fretek nebude dost možné uskute?nit z d?vodu délky života fretky a množství po?ádaných výstav. Nebude možné splnit stejné podmínky. A tohle vymyslet nebude tak jednoduché. Navíc co klub to jiný názor. N?kdo ud?lí titul bez správného významu, n?kdo jej zas neud?lí. Zatím to není takový ucelený, ale podstatné je, podle m?, to, že 1-3.m by m?lo mít stejnou váhu všude. S t?mi tituly to je zatím divoké.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-02-25, 14:37
hele chci podekovat organizatorum že zrovna vibrali termin 4.10:) Totiš 5.10 ni bude 20 let tak to tam i oslavim:)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-25, 15:03
Tome, ten termin je vlastne kvuli tobe! :))

...apropo vecer napisu vic informaci, dnes mame malou poradu v Brne...probereme vase pripominky a napady, ale podle me pojem klubove vystavy chapu v souvislosti s poradanim vystavy nasim ceskym klubem, zatimco minule vystavy byly poradany klubem slovenskym, ale jeste se poptam, tohle me fakt resit nenapadlo...

Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 13


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist