Aktuální stránka:3 z 13
Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2008-03-11, 17:17
Cht?la bych se zeptat jsem z dalky neboli na druhé starn? republiky a už jsme koukala na vlaky mám 2p?estupy. Radi bysme se tam jeli podívat a i z??astnit se.
Ale jen mi záleží na tom aby bylo zapisování potom fretek tak okolo 10hodiny.

Vím je to ješt? dlouho:-)

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-03-11, 21:28
nahodim to jako dotaz spoluporadatelum, samo kdybys byla sama, tak by asi nebyl problem, ale kdyby se ozvalo 10 lidi, bylo by hur. zjistim, napisu...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2008-03-11, 21:34
Dob?e d?kuji

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-07, 18:02




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: fr?an dne 09.04. v 18:05.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-08, 12:04
Chyba opravena, dik za upozorn?ní :) a díky Yasmin vylepšen design ;)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: fr?an dne 09.04. v 18:13.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-14, 23:11
Takže kone?n? m?žu vyv?sit oficiální web výstavy:[vystavafretek.vrtule.info]

Omlouvám se zárove?, že ješt? nejsou dokonalé a po?ád na nich pracujeme, chybí tam ješt? dodat obrázky a p?ílohy, ale snad Vám m?žeme poskytnout alespo? základní informace a požadavky.
Možná bude pro Vás p?íjemné sledovat zm?ny a stránky Vám tak nezevšední :)

B?hem týdne se budu snažit doplnit ješt? další d?ležité v?ci a pak budeme jen dolazovat a vylepšovat.
D?kujeme za pochopení.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-15, 09:18
fr?an, vypadá to hezky :-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: lulu (IP)
Datum: 2008-04-15, 16:31
Ahoj cht?la bych se zeptat kolik musí být fre?ulceaby se mohla zú?astnit výstavy...Naší malé je 6 m?síc? díky moc...

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-04-15, 17:23
Tak teda klobúk dolu :o) Vyzerá to pekne prepracované :) Už sa normálne teším :)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-15, 22:07
No skoda, ze jsme se tak zdrzeli a porad to neni hotove, cekali jsme mesic na zakazku a nakonec jsme si to udelali sami, proto ta casova prodleva a nedokonalost... :( Na druhou stranu uz je tam dost veci ke cteni a proto jsem stranky zverejnila uz drive a necekala, az tam bude vsecko. Cas nas tlaci.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-15, 22:38
Lulu fret? musí mít platné kompletní o?kování viz p?ísp?vek níže, takže jestli je tvé fre?uli už te? 6 m?síc?, m?žeš ji p?ihlásit. Na webu to ješt? up?esním.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: fr?an dne 16.04. v 11:57.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-15, 23:10
Takže výstava je mezinárodní a ne klubová?

Jinak plakát je super, moc hezkej!

Ješt? k té "t?íd? mladých" - myslím že od veterinární komory nebo ?eho bude na?ízeno, že musí být posuzovaný zví?ata nao?kovaný vzteklinou alespo? 3 m?síce p?edem (platí pouze pro mlá?ata, jinak u dosp?lých zví?at m?síc), takže t?ída mladých by m?la být od 6 m?síc? v?ku. Tohle ud?lali s psí výstavou už nevím kde, že dali t?ídu puppy od 4 m?síc?, p?ihlásilo se d?sn? št??at a nakonec neprošli p?es veterinární kontrolu a nebyli vpušt?ni do výstavního areálu. Byl to tenkrát celkem pr?švih, dejte si na to pozor. Ale pokud to již máte ob?háno a schváleno, tak nechci mystifikovat!!!!!!!!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-16, 09:29
Petra p: to ozna?ení neni jako u psú :-) Klubová výstava to je protože že ji organizuje klub. A mezinárodní je proto, že na ni bude mezinárodní ú?ast.

Fr?an: s tím posuzováním fretek od 3 m?sícú...to asi jen za podmínky, že budou mít o?kovanou vzteklinu, že? Ale jak píše Petra p, to by pro 3-m?sí?ní mlád? asi ?asové nevyšlo, pokud je v ?R podmínka, že vzteklina musí být o?kována 3 m?síce p?ed akcí....
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-16, 11:54
Tak jsem prošla potvrzení:"Fretka musí byt o?kovaná proti vzteklin? ve stá?í od 3 do 6 m?síc? a poté vždy jednou za rok. vakcinace musí být provedena ne mén? než 30 dn? a ne déle jak jeden rok p?ed p?emíst?ním na svod."

Tohle stojí tedy v potvrzení a povolení, celý dokument zve?ejním do rubriky "veterina a hygiena".

Jestli tomu teda rozumím dob?e, vzteklina by se m?la o?kovat poprvé až v 3. m?síci (t?eba moje fretka se o?kovala poprvé v cca 8. týdnu - psinka, pak po m?síci podruhé psinka a pak pot?etí psinka + vzteklina = cca ve 4. m?síci byla nao?kovaná ?ádn?), k tomu je nutné p?i?íst 30 dn?, p?jde na výstavu pravd?podobn? fretka ne mladší 5-6m?síc?(záleží, jak to komu vyjde).

Co se tý?e teda p?ímo té v?ty, že se budou posuzovat od 3 m?síc?, vycházela jsem z informací SK, podle veteriny ale musí být ?ádn? nao?kovaná.
Pochybuju, že by stejn? n?kdo tahal na výstavu 3m?sí?ního prcka.

...takže se omlouvám za zmatky, p?ísp?vek naho?e rad?ji upravuju, aby n?kdo nep?e?etl jen ten a pak došlo k rozpor?m.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: fr?an dne 16.04. v 12:09.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-16, 12:19
Johanka - já tomu ozna?ení stejn? nerozumím, a vlastn? je to možná v tuhle dobu stejn? jedno, dokud ty výstavy nejsou ucelený a po?ádají se jen pro "pobavení" fretka?ské spole?nosti.

Nicmén? s tím o?kováním nechci mystifikovat, takže pokud n?kdo ?ekne, smáznu to, co jsem psala výše!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-16, 15:56
Peti podle informací, které jsi mi dala, nem?žeme po?ádat klubovou výstavu, protože mnozí vystavovatelé v žádném klubu registrovaní nejsou.
Fretka není s PP, které by byly totožné jako u ps?, ko?ek...aspo? prozatím u nás nic takového není.
Za další, mezinárodní se jmenuje proto, že p?edpokládáme ú?ast i ze zahrani?í. Nem?žeme se porovnávat s výstavami ps?, které jsou profesionální a kde pes s PP musí dodržovat ur?ité podmínky pro uchovn?ní atd. To u fretek fakt zatim neexistuje, ale pomalu a jist? se k tomu chceme blížit.
Prozatím je pro nás d?ležité, aby se množily fretky zdravé a bez výrazných vad atd. viz standardy AFA.

Nic nemusíš mazat, já jsem upravila sv?j p?ísp?vek, platí to, že musí být fretka ?ádn? nao?kovaná a toto o?kování musí být min. 30dn? staré.
Jestli to n?komu vyjde na 5. nebo 6. m?síc, to už je detail, záleží, kdy p?jde o?kovat. Zase nechceme omezit vystavovatele jen proto, že fret? dovrší v?k 6 m?síc? dva dny po výstav?.

Jde samoz?ejm? o pobavení, ale taky o ocen?ní chovatel? a krásných zdravých fretek, a o ponau?ení. Nejde o to vyšlechtit a p?ešlechtit, ale ukázat, že výrazné genetické vady u fretky nechceme a proto je nedoporu?íme k chovu.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-16, 16:18
Fr?ane, díky moc, asi to mám po?ád srovnaný v hlav? podle výstav ps?. Už radši do toho nebudu kecat, možná už je to pro mnohé trapný a tak m? dyštak kopn?te do zadku. Moc se omlouvám.

K tomu o?ku - cht?la jsem jen upozornit na to, co se stalo minulý rok na výstav? a p?itom v tom m?st? už se po?ádaj výstavy ps? mnoho let a stalo se až te?. A byla to taky výstava mezinárodní, takže nejvíc nadávali cizinci...

Kdybych psala n?jakej blábol, napište a smažu to!!!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-16, 16:51
v?bec ne, všecko ok, lepší na n?co upozornit, než ml?et :) díky
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-28, 23:43
...tak p?ihlášky už fungují, sm?le se do toho pus?te! Už se nem?žu do?kat mailové smršti a zavalení p?ihláškama :))

Kdyby to n?komu náhodou nešlo, pisn?te SZ nebo na mail.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fr?an dne 29.04. v 13:13.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-29, 09:26
fr?an, otev?ít mi jde všechno.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 29.04. v 09:29.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-29, 13:18
ok, to je fajn :)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Rozinka (IP)
Datum: 2008-04-29, 14:09
Chtela jsem se zeptat, co musim udelat, abych mohla prihlasit svoji fretecku na vystavu. Co vse je k tomu potreba a tak.

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-29, 14:11
Rozinko, vše zjistíš zde [vystavafretek.vrtule.info]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-04-30, 16:15
Chci se zeptat, jake predpokladate rozhoci? Na strankach je, ze jsou v jednani, tak by me zajimalo, kteri to jsou, pokud to neni tajne :o)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-30, 22:56
Yasmin, když to bude známo, jist? to bude ve?ejn? oznámeno :-)
A je mi na 100% jasné, pro? se ptáš :-))))
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-05-01, 00:42
stale to nevime, kdo prijede, oslovili jsme madary, polaky, nemce, italy i anglicany...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-05-01, 17:33
Johano: jo? a proc teda? klidne mi to napis sz..

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-05-01, 20:27
holky, m? to taky zajímá, pro? to jasmin zajímá!!! napište mi taky sz.... n?kdo... kdokoli!! sííííím!!

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-05-01, 20:50
M? to taky zajímá, jací budou rozhod?í a to už jen z toho d?vodu, že vím, co holky pro to d?lají aby n?koho sehnaly a jak jim kdo neodpoví nebo odpoví až pozd? - proto si chci vzít ponau?ení - koho ani neoslovovat, když jim nestojíme za odpov??.
Jinak samoz?ejm? Yasmin jde o to, zda p?ihlášky poslat a nebo ne - je to spousta pen?z zbyte?n? vyhozených, pokud se dozví až po zaplacení poplatk?, že na výstavu nepojede kv?li pozd? zve?ejn?ným rozhod?ím, kterých posuzování nevyhovuje jejím p?edstavám.
Každá zem? má svoje specifika v posuzování - já bych taky už nejela na výstavu, kde posuzují Rusové a podobní kožešníci..a podobn?

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-01, 21:01
fr?an: já mám info, že byli n?jaké zmn?ny u ma?arského klubu kde byl p?edseda Gaba...snad to už ani neni klub...ale p?iznám se, že moc tomu hlavu a patu nevím, celkem sem nepochopila o co tam šlo....
Avatar

Aktuální stránka:3 z 13


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist