Aktuální stránka:12 z 13
Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-10-10, 00:06
Tak poznala jsem akorát Báru v obch?dku, pak jsem tam zahlídla Dodi a Vévu(b?íško mooooc sluší:o)), tebe Dádo a pak už nikoho :o(
Doufám, že až bude na ja?e zase Se?, že se nás sejde víc a víc se poznáme!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-10, 01:36
Ahoj, výsledky te? nemám u sebe, doufám, že je n?jaký chytrák nevyhodil, mám u sebe jen první 3 místa a BIS. Na webu výstavy budeme dávat postupn? i odkazy na vaše galerie, pokud souhlasíte.
Já osobn? nemám taky fotky, ale od profíka je seženem, to není problém.
Prosím teda o strpení, samo se to neud?lá a já jsem v takovém skluzu, že nevim, co d?ív.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-10-10, 09:20
Jo jo, já se jen ptala, nechvátám na to, chápu, že se to musí ud?lat a že je kolem toho spooousta starostí :-))
Jinak s tím odkazem na moji galerii souhlasím, jestli tam je n?co užite?ného :))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-10, 12:17
Dádo, i kdybychom je ztratili, jak se dívám na fotky, vše jsi zaznamenala ;)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-10-10, 12:30
Fr?ánku, no jo, snažila jsem se, ale na vlastní fretky jsem n?jak zapom?la :-/

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ?iki (IP)
Datum: 2008-10-11, 01:44
tady jsou fotky od fotografa.Jak jsem slybyla

[ikic.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-10-11, 11:11
A nevíte n?kdo prosím kdy se budou rozesílat ty fotky frete?ek, jak se fotili tam bokem? Díky
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-11, 17:22
Zeptám se Míly :) fotky super :))
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-11, 19:05
Ty brd?o :-) tak ty fotky paráda - krásná kvalita, vystihují pr?b?h a nemám co dodat jen d?kovat

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-11, 20:22
petra p. byla v brn? TAKY???? tak další, kdo mi unik... :o/

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-11, 20:25
já už vím, jak to ud?láme.... budu (pravd?podobn?) vždycky v klubovém obch?dku. všichni známí se POVINN? dostaví n?co si koupit!!! ;o))
a neznámí se p?ijdou seznámit... a? sakra vím, s kým si tu píšu... :o)

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ?iki (IP)
Datum: 2008-10-11, 22:22
zdravím všechny, co byli na výstav?. Nechci palšit, ale bohužel to vypadá, že jsme na výstav? chytili nejspíš n?jakou virozu. Píši to jen aby jste všichni v?d?li, kdyby nhodou bylo n?co vaší frete?ce, že je možné, že máte to samé, co my.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-10-11, 22:30
Já jen dodám, že frete?ka za?ala mít potíže ve st?edu a nyní je u pana doktora Hauptmana v pé?i. Snad se jí poda?í dát dohromady. Za?ala snad prý už papat, což je dobrá zpráva.Zatím se ?eká na další vyšet?ení a výsledky. ?iki se vše doví v pond?lí.

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-10-11, 23:55
Oznamujem aj ja,že moje freto?ky mali 2 dni hna?ky,zoza?iatku podobne ECE ,ale niesme si na 100% istý ?o to bolo,kedže trvali len tak krátko ,a na nálade a jedení fretiek sme ni? nepozanli. KEdže mi ECE pred vyše rokom prekonali, podla literarúry by mali mat imunitu,takže tažko poveda? ?o to bolo.
Zvýšila som im dávku plerasanu,a namiesto probikanu dostali Pro-kolin + a za 2 dni užívania už boli hovienka ukážkové.

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-10-12, 09:59
Martino - já tam nebyla, ty lidi?ky jsem poznala jen na fotkách od Dády... Zajímavé je, že ani na jedné fotce jsem nevid?la t?eba Janu.B s manželem a spoustu dalších lidi?ek...

P?ejeme všem nemocným freti?kám, aby byli rychle zdravé a t?m zdravým, aby zlobili tak, jak správná fretka má zlobit...
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ?iki (IP)
Datum: 2008-10-12, 11:28
Tak jsem dnes volala a stav je následovní.Mohlo to bít z virové infekce.?iki za?ala trošku baštit svoje granulky ,taky trochu dietní stravy ale za?ala trochu zvracet.Stále je ne ATB a na infuzích.Další postup bude v pond?lí rentgen a podle toho bude další lé?ba.Zase budu informovat.Držte nám pale?ky at to dob?e dopadne a nestane se že tam povezu i Sašenku
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-13, 01:19
?iki, hena: to je mi líto :ó( ale po takhle rozsáhlé akci, na které se sejde tolik lidí a fretek (tím spíš, když p?l národa st?n? virózou) je viróza žel celkem obvyklý, le? nevyžádaný "suvenýr"...
Moc držím palce, a? jsou frete?ky brzy zdravé!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-13, 08:35
hlásím, že m? výstava taky "položila". už tam m? pozd? odpoledne za?alo pobolívat v krku, bojovala jsem s tím až do ?tvrtka, ale ve?er ulehla a vstala až dneska, je mi ovšem po?ád bídn?... :o( nevím, jestli je to ch?ipka nebo jen "oby?ejná" rýma, každopádn? jsem víc jak t?i dny nevylezla z postele a kdyby to šlo, tak bych v ní ješt? z?stala... :o/

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ?iki (IP)
Datum: 2008-10-13, 11:30
Tak zase informujme.Prozatím troši?ku baští ale nic moc.První rentgen nedopadl ani dob?e ani špatn?.Na to jak málo papá má moc nafouklé b?íško.Takže ted dostala na 4 hod hladovku a v Jednu bude další rentgen který ukáže co bude dál.Pokud b?íško se trochu nevyprázdní bude následovat operace.Tak nám držte pale?ky.Zase budu informovat.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-13, 11:31
ciki: To je mi mooc lito :((( Drzim moc moc palce.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2008-10-13, 11:37
Výsledky z výstavy...

[phpbb3.fretka.cz]
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: ?iki (IP)
Datum: 2008-10-13, 17:22
Takže poslední dnešní info o ?iki.Druhý rentgen nic nepotvrdil jen že b?íško se vyprazd?uje což je dobrá správa.Taky za?ala víc baštit a je ?ilejší.Jinak je stále na atb.Pokud bude zejtra v pohod? a bude se to zlepšovat tak ve st?edu jí máme kone?n? doma.Což bude ten nejkrásn?jší dárek k narozeninám jaký ten den dostanu.Tak držte dál pale?ky.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-10-13, 18:37
ciki: To rozhodne drzime, chudatko maly.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-13, 18:44
?iki, držíme všechny kon?etiny co máme!
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-10-20, 21:16
Na madarských stránkach som natrafila na toto video :

Video





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: hena9 dne 20.10. v 21:18.
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-22, 12:53
jeee, no to urcite delali z klubu Gaba, maji skvele naskladane na zaver ty ceny, asi meli fakt radost z takoveho ulovku :)
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-10-23, 19:45
Prosím všetkých ?o sa s fretkami na výstave umiestnili aby mi napísali SZ s umiestneniami ich fretiek (HLAVNE FARBY!!)

Potrebujeme to ako na reklamu do casopisu, prosím co najrýchlejsie, dakujem :)

Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-10-27, 00:01
ahoj,
posilam bleskove vysledky ktere mam u sebe, jsou to oficialni vysledky, u fretek, ktere mely bodu stejne se pak znovu rozhodovalo

samec nekastrovany:
1. misto fretka c. 33 - bodu 84,5 (dal bez popisku vzdy ve stejnem poradi)
2. 39 - 84,5
3. 41 - 81

samice nekastr.:
1. 17 - 84
2. 13 - 82
3. 1 - 82

samec kastr.:
1. 73 - 84
2. 61 - 80
3. 58 - 79

samice kastr.:
1. 53 - 84
2. 50 - 83,5
3. 51 - 80,5

samec junior:
1. 111 - 84
2. 114 - 79
3. 106 - 78

samice junior:
1. 91 - 84,5
2. 88 - 83
3. 93 - 82

handicap:
1. 119 - 83
2. 35 - 79


BIS fretka c. 13? a BIS junior 91???

prosim o potvrzeni BIS

v barvach to bude zajimavejsi, to ani nemam u sebe
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-10-27, 06:53
Dostala jsem info, že výsledky barev jsou nenávratn? pry? - pokud to tak je, Hena už dává dohromady výsledky dotazem k jednotlivým vystavovatel?m. Nemáte náhodou mejlové adresy v PC pro zkopírování? Mám jen ty v katalogu a to bude trochu trvat, než je opíšu (že by to bylo malinko uleh?ení práce :-)

307-515-842
Avatar

Re: VÝSTAVA fretek v Brn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-10-29, 01:21
Dodi, myslím, že mailovky vystavovatel? v elektronické podob? by u sebe mohla mít Milada, zeptej se jí.
Avatar

Aktuální stránka:12 z 13


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist