Aktuální stránka:38 z 41
Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-27, 21:10
wow holky tak nevím co si myslet,kellyna(pejsek-westík) od za?átku hlídá jul?u a jsou fajn kamarádky,ale když jsme kellyn? házeli pískací mí?ek tak jul?a na kellynu zaúto?ila-nechápu pro??vždy? faleška má p?ijít o pár týdn? pozd?ji né?

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-27, 21:19
fretky takhle na pískání hra?ek reagují bez ohledu na falešku/odchov, není to záležitost jen "mate?ských pud?", reagují tak i n?kte?í samci, takže doporu?uju z pískach hra?ek vyndat "pískátka" a nebo hra?ky nahradit jinými - nepískacími.. m?j flegmatickej samec tak dokáže dost hnusn? porafat každýho, kdo na hra?ku zapíská.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 27.03. v 21:19.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-27, 23:44
Moje fretky pískací hra?ky nenávidí, ale psice je naopak miluje. Když na n? za?ne vrzat, fretky se m?žou zbláznit.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-28, 21:51
holky m? se chce zvracet z toho co jsem dnes vid?la!!!!!to jul?a teda m?la celkem slušný život oproti t?m ubožá?k?m co jsme dnes vid?li,s kámoškou jsme bre?ely

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:07
mar?as-kelly: copak? co jste kde vid?li?

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:11
to se nedá snad ani popsat-ješt? jsem se z toho nevzpamatovala-desítky fretek v miniaturních klecích se špinavou vodou pokud v?bec,?p?lo to tam,nevid?li jsme krmení,a tak podobn? a jak mluvil??prý v lét? albíni nejsou žádáni tak jim zakroutí krkem bo jsou zmetci???

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:14
martas, pokud se ti n?co na tom chovu nelíbí, tak tam pošli vet. kontrolu, my tu s tím nic nenad?láme...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:16
rozhodn?. stížnost adresovanou veterinární správ?, jiná možnost není.

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:23
nelíbí???ten chlap by nem?l být na tomto sv?t? a že je n?co takového možné v našem stát? je šokujíci-v malé kleci 3-5 fretek,zabíjet albíny jen proto,že nejsou dost žádani,fretky které jsou v ...........................to nejde popsat,žádný mejl ?i co,to chce s n?kým mluvit,p?emýšlím o vetovi,snad n?co podnikne-m?li by né?

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:38
zavolej/napiš na krajskou veterinární správu, kontakty už jsme ti tu dávali, víc opravdu nikdo neud?lá...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:39
Jedin? veterinární správa, nikdo jiný nem?že pomoct.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:52
Mer?as-kelly: pokud jde o chovatele zví?at kde je podez?ení na porušení zákona, asi tohoto konkretního chovatele múžeš na Veterinární správu nahlásit jen ty. Protože nikdo jiný ho nejspíš nezná a nemúže podat dúkazy a popis situace. Takže bu? to na tu Veterinární správu nahlaš....a nebo si na foru nest?žuj, že n?kdo týrá zví?ata.
Promi?....ale spúsob "dejte mi lidi já to ud?lám" v takovémto p?ípad? nefunguje.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-28, 22:55
krom toho pokud takovýhle chovy navšt?vuješ z d?vodu "záchrany" další fretky, tak si uv?dom, že koupí zví?ete akorát "chovatele" v jeho po?ínání podporuješ... a pokud ti d?lá pohled na taková zví?ata problém, tak tam nechod, protože takové chovy jsou a budou, bohužel..

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 28.03. v 22:56.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-28, 23:02
Pln? souhlasím v tomto s ŽoFiRo.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-29, 07:32
nechci nic zachra?ovat-nejsem milioná?,ale já tam šla kv?li kámošce a taky hlavn? kv?li tomu,že jsem se cht?la p?esv?d?it zda je pravda co jsem slyšela-p?ece nem?žu n?kde psát nebo n?kde hlásit "jedna paní povídala"!!!
a omlouvám se,necht?la jsem obt?žovat tak n?jak jsem pot?ebovala to ze sebe dostat,n?co takového jsem nevid?la ani v t?ch nejhorších p?ípadech na animal planet-záchrana zví?at apod

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-29, 10:41
A práv? proto to nahlaš. To je jediná možnost pomoci.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-29, 12:09
a dej v?d?t výsledek šet?ení vet. správy, to by nás zajímalo. do m?síce ho budeš mít, nejpozd?ji.

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-29, 12:12
napsala mi n?jaká paní z n?jakého ob?anského združení pro fretky ?i co,že to tady ?etla a že se o to postará,ale nejd?íve musím vy?ešit syna bo je na tom špatn?

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-29, 15:19
Ta paní tam byla a vid?la to?
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-29, 16:19
jaká paní?ta co mi psala tak tam nebyla,psala,že to vy?eší ?i co

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-29, 18:08
myslím, že ?ešit by to m?l ten, kdo tam BYL a VID?L, ne jen co kdo slyšel...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-29, 18:44
Ahoj,

na dis.foru jsem si p?e?etla, že jsi objevila závadný chov fretek. Jelikož my jsme sdružení pomáhající fretkám, mohla bys mi prosím napsat bližší informace. Já, jako Ob?anské sdružení, mám více možností sjednat nápravu, než samostatný jedinec.


D?kuju

IvaD.

--
[www.pudicka.estranky.cz]
[www.ateliernapude.estranky.cz]


tohle mi p?išlo mailem?!

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-29, 18:48
Mar?as-kelly napsal/a:
-------------------------------------------------------
> nechci nic zachra?ovat-nejsem milioná?,ale já tam
> šla kv?li kámošce a taky hlavn? kv?li tomu,že jsem
> se cht?la p?esv?d?it zda je pravda co jsem
> slyšela-p?ece nem?žu n?kde psát nebo n?kde hlásit
> "jedna paní povídala"!!!...


myslím, že tohle bude úpln? to samý ;o)




[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 29.03. v 18:58.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-29, 19:01
Podle linkú vím kdo to psal. Holky vy Božu znáte taky. Takže pokud se ona chce v tomto angažobat, ví dost dob?e jak postupovat. Takže si nemyslím, že by na KVS hlásila n?co, co nemá podložené a ov??ené.
A ze skušeností tady u nás vím, že je skute?n? lepší, když oznámení/stížnost na instituci podává organizace, nap?. OZ...jako když ji podává jednotlivec.

Ale aby se cokoli mohlo oficiáln? ?ešit, musela by Mer?as-kelly poskytnout Boži (kontak na ni má) pot?ebné a požadované základní informace. Aby bylo možno oficiáln? ten chov prov??it. Co žel neud?lala.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 29.03. v 21:16.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-29, 21:15
Mám nejistý pocit, že jsme p?esn? v pozici "jedna paní povídala". Pokud jde o ?ešení, musí ?ešit veterinární správa na základ? podání - a to podání by m?l psát ten, kdo vid?l vlastníma o?ima. Pokud by Boža poradila, bylo by to dobré. Takhle klidn? mohou odpov?d?t "paní a vy jste to vid?la - ???"
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-29, 21:18
Erin, Boža nechce radit, Boža chce ?ešit - zákonným zpúsobem, s fyzickou prov?rkou a všemi náležitostmi. Žel Mer?as-kelly jí základní a vstupní info nedala.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-29, 21:24
Tím ?íkáš, že tam Boža pojede aby na míst? vid?la? V tom p?ípad? ?ešit m?že.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-29, 21:33
Erin, pokud by Boža mn?la pot?ebné info tak tam bu? pojede osobn?, nebo pov??í jinou zodpov?dnou osobu k fyzickému prov??ení. Aby to šlo legislativn? ?ešit....pokud je co ?ešit.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-30, 07:05
holky neodsuzujte m?,informace dodám ihned jak to bude možné,stratili jsme adresu,takže jsme tam jeli p?es telefonní navigaci tudíž si pamatuji,že to je zelený barák a kolem neuv??itelný bordel n?kde v ostrav?,že je to hnusný chlípný myslivec,který si neváží zví?at.chci se tajn? spojit s jeho p?ítelkyni,která je taky na n?j naštvaná a adresu od ní získat,ale to nebude d?ve než koncem týdne,bo má n?jaké problémy(um?el ji syn ?i co)+m? zase d?ti onemocn?li-pasový opar,pr?dušky,teploty takže toho mám taky dost!!.jsem rozhodnutá,že jakmile získám adresu tak ji Bóži pošlu,aby tam n?kdo zajel-p?edem varuji vzít si kapesník,aby jste mohli dýchat-slabší žaludek se pozvrací.a pak jdu na veterinu to nahlásit a zavolám i do útulku,aby v?d?li.
pokud je to myslivec tak by mu m?li vzít živnost né????jo nabízel mi i kunu a papoušky prý jich má 100 ?i co.
P?ÍSÁHÁM,ŽE TA ADRESA SE STRATILA A JÁ JI MUSÍM JEN SEHNAT,UD?LÁM COKOLI,ABY SE TAM SJEDNAL PO?ÁDEK A TY ZVÍ?ATA NETRP?LA!!!!

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-30, 07:15
Vžádném p?ípad? to není jedna paní povídala-to by musel n?kdo vid?t,ud?lám vše pro to aby to týrání skon?ilo-když ?eknu,že je ten chlap hyena tak urážím hyeny!!v pátek mi má ta paní volat,budu informovat o všem

Aktuální stránka:38 z 41


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist