Aktuální stránka:33 z 41
Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-07-15, 09:17
chicht - první dva týdny jsem taky nev?d?la, kolik jich je v tom kopa?áku kde je Šupi hlídala. Pak jsem po?ítala když je p?enášela a do ruky jsem je vzala poprvé když jim byl m?síc a Šupi pro n? chodila "lovit maso" p?es celý byt.Polotcho?ky jsou d?sn? zubaté matky.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-07-24, 00:30
Nové fotky Bobinky : [www.pudicka.estranky.cz]

bábinka jedna šedivou?ká,jaká je ted hravá a milou?ká.A hezká :o)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-24, 08:42
Božo, to si snad vymn?nila celou fretku! :-))))
Bobinka vypadá úžasn?! Gratuluju!!!!! :-))

A co Jessie a Fredik? Nepojedou na to Slovensko?
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-07-24, 10:50
Jojo, pojedou, za týden :o) Ty nafotím dneska, jsou taky perfektní.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-07-24, 11:02
Erin a vidíš, jaká je Kiminka milou?ká a hodnou?ká, teda aspon na m?:-))A vítací pusinky sou samoz?ejmostí:-) Asi zapracovali Neovi geny:-)A ?áste?n? taky moje pevná ruka:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-24, 12:58
Božo to sem moc ráda, že to s tou adopcí Jessie a Fredíka na Slovensko vyšlo. Šak kdyby bylo t?eba nové majitelce s ?ímkoli pomoci, sama nebude :-))))
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-07-29, 12:30
Dnes nám pomohl ten klu?ina - Martin(kluk zlatej,co dovezl vlakem Bobinku z Ostravy do Prahy)
a p?evezl Casii od adelaidy do Brna na kliniku.
Takže ted ji ud?lají všemožná vyšet?ení a odpoledne se dozvím co a jak dál.Je tam pan dr.Hauptman. Ani se moc nedivil, jen ?íkal hm a aha na muj pulhodinový monolog, kde jsem se mu snažila vysv?tlit pro? já z Jablonce ?eším fretku v Ostrav? a posílám ji k n?mu. Nakonec jen ?ekl,jo,tak zítra at je tady a bylo :o)

V?era a dnes jsem jak telefonní úst?edna nap?í? republikou, pukne mi hlava a vysype se písek.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-07-29, 14:32
Bozo, myslim, ze teba uz len pocuju a hned vedia, ze zas maju o "zabavu" postarane...;-)...setri si dych a silu na starostlivost a nezatazuj sa vykladanim preco ty a odkial a kam...;-)
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-07-30, 19:38
Ja to napíšu sem se vším vysv?tlením :

je pravda,jak píše adelaida v jiném vlákn?,že se jaksi nedostává pen?z v sou?asné chvíli do Ostravy. Proto, prosíme... tudíž pokra?uje sbírka na pobo?ku Fretek na p?d? - Ostrava.Moxc se p?imlouvám za každou korunu, info zde: [www.pudicka.estranky.cz]

Fretka šla na vyšet?ení,protože po kastraci špatn? dýchala, tekla ji z nosu voda. Podez?ení na srdce. Patrn? se po narkoze to srdí?ko projevilo, pá? ho má zv?tšené, ale jelikož je mladá, zatím to není na medikaci. Budeme ji muset hlídat. Každopádn? má budto v mo?ových cestách nebo st?evech n?jaký zán?t,který nevy?ešila ATb po kastraci. Dostala tedy namíchaná ATB a pak bude v po?ádku.snad.

dr.Hauptman mi pošle zprávu dom? do 14 dn?, to už budou i výsledky na test ece apod.


A ted obecn?: až se doberu n?jakého skeneru,( zatím nemám a ani p?ístup, pracuju na tom) budu skenovat všechny ú?ty, které jsou z útulkových pen?z hrazeny , bude to v sekci správa utulku - financování, a na konci roku samoz?ejm? vypracuju záv?re?nou zprávu,kde to bude vše vy?ísleno a vysv?tleno znovu. To musím tak jako tak, pat?í to do ú?ta neziskových organizací. Tudíž nikdo nemusí mít strach,že by snad peníze na fretky vybrané nebyly použity správn?.Proto je také u?et P?dy transparentní. Sta?í takto, nebo je pot?eba n?co ješt? dovysv?tlit?

V tuto chvíli je celkov? ú?etnictví útulku asi tak -10.tis., to je hrazeno ze soukromých zdroj?, jmenovat nebudu, je nás víc.


Ovšem všechny zroje mají n?jaké hranice, nejde to takto d?lat donekone?na. Momentáln? nap?.Pavla poslala ze svých peníze dr.Novotné, , ta je necht?la (nakonec to celé ud?lala zdarma), ale budeme ješt? hradit kastraci té druhé sami?ky u Tomáše.

Ke m? mí?í samec,nalezený u Semil + p?t mladých,nalezených v T?ebí?i + ti t?i kluci z Chomutova.


V sobotu vezu Freda s Jesii na Slovensko celk.cca 850km tam a z5, benzin platim já,nemužu po n?kom,kdo si bere párek starých fretek na dožití a s inzulínomem chtít peníze.

Je mizerná doba, takto to zatím nikdy ned?elo, problémy nastaly až letos, za prvé ?ešíme ?ím dál nemocn?jší fretky a za druhé,je jich opravdu víc a víc.A situace celkov? je blbá,jak mají lidi vysoko do žlabu,první koho se zbaví,jsou zví?ata. Tak to prost? je. A ze stejného d?vodu se peníze na útulky obecn? letos shán?jí špatn?, potíže má každý utulek. Takže tak...


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-08-03, 15:37
Prave jsem se dozvedela, ze Leela od Maria umrela :ó( (proc, co a jak, bohuzel nevim)

Chudatko malicke umrela tak brzo :o(



Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-07, 22:51
Fotky:[picasaweb.google.cz]#
kdo pot?ebuje,jsou ke stáhnutí , myslím že to jde,kdyby nee,napište.

to první je fret?, je to sami?ka,ne kluk, je hrozn? hubená,vubec nic nejí,nemužu do ní dostal ani st?íka?kou vodu a ani Calopetku. zato mi dvakrát prokousla prst,tak že m? to brní až k lokti.
Je hrozn?,ale hrozn? vystresovaná,vetka ?íkala,že bude kumšt ji uklidnit. Je tak vyd?šená,že není,nepije, nespí. Je ale nádherná, má dlouhatánský chlupy. Taky jsme ji odd?lili od tech tcho?oun?, je evidentní že k nim nepat?í.V utulku ud?lali velkou chybu,že ji knim šoupli.
Ted zas ud?lal lososový olej od Johanky op?t zázrak , vrhla se na kaši s olejem a sežrala to i s rukou mýho muže. Tolik zatím k té chud?rce sami?ce.

Tcho?i : ti jsou úpln? v pohod?, jestli se to tak dá nazvat,lítají tu jako torpeda, perou se, b?hají všude i po zdi, kradou ba?kory, kousají aloví nohy,a všechno co se hne, ale nekoušou nijak hrozn?, prost? si hrají po tcho?ím zp?sobu. Kam ti jsou schopní vysko?it! a jakou maj radost,že je?ím,když mi žerou patu.Jenomže oni mi ji klidn? prokousnou a myslej si že uje to pr?a.

Míša se z nich muže zvencnout,a to je cítí jen p?es dve?e.Je upln? napruženej a doráží jak lev v kleci.

No a už mají o?kováky ajsou o?kovaní proti vzteklin?. Vetka z nich byla upln? na v?tvi, jací jsou krásní,prdolíni jedni.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-07, 23:01
Božo ti jsou nádherní!!! Kdyby byli n?co jako Dixie, tak bych chov takového zví?átka cht?la n?kdy zkusit:)) Tím "jako Dixie" jsem myslela zví?e, které se b?hem b?hu odráží málem od stropu a vyšplhá po topení nebo záclon? b?hem minuty tam i zpátky. ?eho bych se ale bála, je to kousání. Dixie je prce?ek ale n?kolikrát m? dokousala do krve tak, že jsem nemohla hýbat s rukou a dlouho se mi to hojilo. Nekouše m? samoz?ejm? denn?, ale ve stresových situacích nezná bratra a ohání se snad i po vzduchu. B?hem hry nebo mazlení nemá tendence m? kousat n?jak brutáln?, jak je to u tcho??? Nau?í se jako fretky ovládat stisk? Jaká forma trestu? Dixie netrestám taháním za zátylek, to ji rozb?sní ješt? víc. Dixie by nem?la mít nic spole?ného s tcho?em, nicmén? je plachá a její sest?i?ka (adelaida ji má v útulku - Fionka) je taky bojácná.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-07, 23:04
Božo, jestli bys pot?ebovala pro tu malou další lososový olej (nevim kolik ho ješt? máš) tak já ti ho pošlu.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-07, 23:36
Johanko, mám ho dost, dávám toho jen kapku, sice smrdím jak kdybych spadla do rybího tuku,ale v misce toho m?la kapi?ku. Zatím d?kuju, když ho budu pot?ebovat,tak se p?ihlásím.

Víte co jse nejhorší, lítají tu všude, pak najednou zmizí,a my je hledáme hodinu kam se schovali a chrápou. Ja je asi nikomu nedám :D:D
to je tak úžasný !!

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-07, 23:42
Božo, budu ?ekat na pokyn :-)

...tedy jako když si necháš doma tcho?í stádo....tak na to bych se fakt v budoucnu p?ijela podívat :-))))))
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-07, 23:50
To jako že jinak ne?? No t?buh :D

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-08, 00:05
:-))))) tak to myšleno nebylo :-))))))))
Možná n?kdy vyjde ?áká "p?epadovka" :-))))
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-08-08, 01:26
jsou nádherní :o)
dva dotazy - pro? myslíš, že ta holka není tcho?? v ?em je rozdíl? (na fotkách vypadá naprosto stejn?)
rozeznáš je od sebe (pokud jsou stejn? velcí)? podle ?eho?

p.s. doma jsem se ptala.... prej OPRAVDOVÝHO tcho?e OPRAVDU nechce... :o)

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-08, 21:35
Jeden same?ek je už v Ku?imi.ten nejhodn?jší a nejv?tší. tak už jsou ?ty?i.Kluka poznám podle velikosti, a kulatosti hlavy. Hol?i?ky :jedna je veliká, do hn?da, a docela se nechá muchlat. Prost?ední je tmavší a plachá, malinká je Žíža, jak lasi?ka tenou?ká - ale ne hubená, hodn? tmavá i v xichtíku, ta je nejvíc pod?s. Tu teda chytit je kumšt. Když ?ádí spolu, to je jak rojení, takovou pr?u jsme tu ješt? nem?li,co ti vymyslí! Pak zalezou do tech rour,co máme na hraní a sp?j tam tím zp"sobem,že se roury kutálej sem a tam.Jak to d?lají nevim :DDD Normáln? fretky odtamtud vyklepu, zvednu rouru a fretka vyjede. Tyhle nevyklepe nikdo. Zvedneš rouru skoro kolmo a nic. Koukneš do roury, posvítíš si a oni jsou vzep?ený všema packama na všechny strany a koukaj nahoru co jako to má bejt :D

Ta fretulka je upln? jiná, je m?kká, malinkatá, ur?it? je o dost mladší, a má dlouhý chlupy. A voní jinak. Takovou dobu baštila,když se kone?n? rozjedla,a ted spí tak že ji nelze vzbudit. Asi byla tak hladová, vyd?šená a nevyspalá, že ted je upln? grogy. Je to Benjaminka, nebo-li Beni.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-08, 21:47
...možná tcho?íci považují ty roury za svou p?irozenou noru jakou by mnéli v p?írod?:-)

A sem moc ráda, že ten chlape?ek-tcho?ík je v Ku?imi :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 08.08. v 21:49.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-08-08, 22:01
naši kluci taky nejradši spí v "no?e", kterou si ud?lali, resp. p?ivlastnili, z v?tší ba?até vázy. hrdlo je krátké a široké cca 8-9 cm, v zim? maj docela problém ty zt?žklý pupky a zadky vysoukat ven. dole je ba?a, kam jim dávám hadry, aby nechrápali na tvrdém - a taky aby v?bec vylezli, je to dost hluboký. pelech? maj v byt? n?kolik, ale tenhle je zdaleka nejoblíben?jší - a byl i v dob?, kdy tam ješt? žádný hadr nem?li.

váza je hodn? t?žká, takže nehrozí, že by ji p?i zdolávání p?evrhli a zvenku drsná, takže do ní vlezou snadno. ven už je to horší :o)
d?ív jsme ji používali jako stojan pod kv?tník s živou kytkou, když kytka odešla, vázu okamžit? kluci zabavili s takovým nadšením, že jsem nem?la to srdce vzít si ji zpátky :o)

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-08-08, 23:48
Tcho?i normáln? vyhledávají na spaní uzav?ený prostor, Šuperka spí bu? v kopacím mí?i (d?ravém) nebo v zav?šeném pytli. Jsem zv?davá, jací budou až dosp?jí.Když byla malá, taky byla muchlací.Te? kojí tenisáky, tak bych mohla být muchlací a trhací já.
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-08-09, 08:57
Malý Zodiac má radost z v?cí, které ostatní fretky v?bec nezajímaly. Zav?šená kuli?ka s rolni?kou kone?n? má využití, dostal i fretku z Ikei aby mu nebylo v noci smutno. Koupím mu nové tenisáky, snad ho pot?ší. Zatím je bázlivý, odlovila jsem ho na Calopetku. Spí v boudi?ce, houpa?ku zatím používal jen na norování.


307-515-842
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-09, 13:34
To nejsou tcho?i, to je banda ?ernejch terorist? !!!
do ?eho jsme se to pustila,já hlava pošetilá! Jen za dnešní ráno: ukradený sluchátka, urvaná šnura od hifi, ukradený a ožraný pouzdro od mobilu, rostrhaná ba?kora (tu mi Žiža servala rovnou z nohy), poda?ilo se jim dostat za a pod lednici,kam se mi nikdo za celou dobu co mám fretky nedostal. Když je Petr odtamtud doloval,tak mu ti, co byli venku žrali nohy. A mám tu p?i ned?li takovej binec, že tomu ani nev??ím na vlastní vo?i.
A jak máme vohryzaný ruce a nohy ani nemluvim. No psina velká :D

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-09, 13:44
Boži, já nechci být hnusná ale.. nemá to takhle n?jak vypadat?:)))
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-09, 14:25
:DD pravda , bylo by hooodn? divný, kdyby to takto p?esn? nebylo, žejo



S Beninkou jsme museli ud?lat další v?c, lé?ení pomocí Bobinky. Zjistili jsme, že se Beni hrozn? bojí prostoru, zvuk? a všeho. Je tak vyplašená, že když ji pustím,tak p?i zdi letí do n?jaký díry, a vyšplhá kamkoli. Museli jsme ji za ob?tí prokousaných rukou ( Petr p?išel o nehet) vydolovat z takový škvírky u zdi,že se tam málem udusila, a to strachy visela pul metru nad zemí vmá?knutá. Takhle vyd?šený mlád? jsem ješt? nevid?la. P?ipadá mi to, jako by vubec neznala sv?tlo a prostor. Takže jsme zkusili Bobinku, ta ji za?ala olizovat, Beni se p?imá?kla a ted si ji pustila v kleci do pelíšku. Bobi ji olizuje a hajinkají spolu.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-08-09, 19:50
Jé ty jsou boží :o))) úpln? nádherní!

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-09, 20:22
abych se náhodou nenudila,tak tu mám ješt? další sami?ku, 3 letou champa?ku Barunku, z Tábora, další chu?átko katastrofáln? p?e?íjený. Našt?stí je hod?ou?ká,nekouše. Krmená je kitekatem, v kleci pro králíky, no zas hr?za. Jedna paní odsud byla v Tábo?e na dovolený, všimla si týhle chud?rky u soused? a p?ivezla mi ji.

Asi vyhlásím ob?anskou rebelii ve prosp?ch fretek! Kdy tohle šílenství skon?í, už zas vyhozených fretek,že by se s nimi mohli dláždit chodníky. Ty t?i z Chomutova nebudu mít kam dát.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-08-11, 08:52
Božo, nepíšeš. NEJSI DO?ISTA SEŽRANÁ?
A Dodi, jak jsi na tom ty?
Avatar

Re: P?íb?hy NALEZENC? a ODLOŽENC? a taky pravých TCHO?? a POLOTCHO??
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-08-11, 22:18
:D no, zatím mi ješt? dva prsty na psaní zustaly v použitelným stavu. U po?íta?e momentáln? sedím s nohama na stole, klávesnici na klín?, tcho?i pode mnou lítaj v rourách.
Jakmile bych dala nohy dol?, nevešla bych se zítra s obvazama do bot :D
Teda kdyby jste n?kdo nev?d?l co roupama d?lat,doporu?uju chovat tcho?e. Zvlášt holky jsou teda neuv??itelný!! ten klu?ík je úžasnej, dycky m? mrzelo,že u nás Míša nebyl odmali?ka,tak Macík mi to vynahrazuje. Ten nás jedinej ješt? nikoho nekousnul,ale možná je to tím, že ho ty t?i hudrnice brán?j,on je jak paša mezi nima. Ale jsem p?esv?d?ená,že ten pujde vymazlit. Toho budu dávat s t?žkým srdcem,je nádhernej.
Nejv?tší sami?ka - Mazlinka (jmeno je hoooodn? ,ale hooodn? nadnesený výraz), asi dvakrát nám zustala na klín? , když byla vylítaná, ale rafe když ?ádí. Když je rozdovád?ná,tak chlupy lítaj, a chce si hrát, a b?da každýmu kdo nechce, toho kousne.
Besi, prost?ední(velikostí) je nejv?tší bestie, ta už nás zrafala všechny, jakmile na ni ?lov?k sáhne,tak se omotá koulem ruky a už lítaj cucky našich prstí?k?.
A Žíža je nejmenší, taková tenou?ká potv?rka,co proleze i klí?ovou dírkou. Ta se nechá chytit, kouše,ale ne do krve.

Každopádn? je to teda záhul.I když ty zážitky s nima jsou fantastický. Ted ne?u?íme na televizi ve?er, ale na tcho?ouny jak si hrají.

Co je velká výhoda tcho?u, že kadí jen na zách?dek. Ani je to ?lov?k nemusí u?it. Jsou od p?írody ?istotní.I když jsou pušt?ní,dycky najdou záchod.Od prvních chvil,co tu jsou.

No a to vyd?še?átko vykulený bojácný malinký - Benji, se nám po?ád neda?í uklidnit. Nemáte n?kdo zkušenost s takto vyd?šeným mlád?tem?? To jsme fakt ješ?t nevid?la, ta tak vyšiluje,že by m? zajímalo,co ji kdo provedl.Bych ho asi ale zabila. Je mi jí tak líto, ona je tak nádherná, ale strachy ani neb?há, okamžit? zaleze do n?jaký doury,nebo škvíry a je schopná se udusit. Jsem trochu bezradná, si ?íkám že ?asem se to snad zlomí.

A Bar?a zvládla dnes kastarci,sice se to neobešlo bez kapa?ek, ale asi to už bude v po?ádku,teda doufám.

bych pot?ebovala,aby den m?l tak 65 hodin ...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Aktuální stránka:33 z 41


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist