Aktuální stránka:42 z 62
Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-03, 10:04
jelikož už jsem zase hodinu litována vyhladáva?em,tak to vzdávám a mám dotaz k tomu Strongholdu.vadí mu n?jak kdybych ho ted použila na Filipa a odpoledna bych vzala Filipa ven?nebo mám jít s Filipem ven ted a Stronghold použít až po procházce?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-03, 10:14
ZoFiRo, ono jde jen o to, aby když to nakapeš to bylo už do Filipa "vcuclé" jinak si to ot?e o kšírky, nebo jak se bude válet...a máš po Strongholdu. Prost? až to uschne, múže jít ven :-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-03, 10:14
Johanko,tak st?íka?ku s jeholu jsem k tomu dostala taky,jenže už jsem byla tak ochrápaná,že jsem to cht?la mít co nejd?ív z krku a jak jsem tu jehlu vybalovala z toho obalu,tak mi kamsi odlítla a už se mi necht?lo jí hledat...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-03, 10:16
no já jsem si ?íkala,že sta?í než to uschna,ale pro jistotu... :o)

jinak Žofce už ta pacinka o n?co zesv?tlala.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-04, 19:23
Mod?ina se Žofce už "vst?ebala" a Stronghold nejspíš zabral.Žofka se p?estala drbkat a Filip je taky v klidu.


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-04, 19:38
No super! Asi se fakt jen uhodila :-)
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-04, 19:44
asi jo,uvidíme jestli se to nebude d?lat znova...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-05, 21:50
práv? jsem se vrátila se Žofkou z procházky,na kterou m? dokonce sama vytáhla :o) venku je teplo,tak jí ani nevadilo,že nemá tak dokonalou "izolaci",vlastn? nemá už skoro žádnou :o/ v?tšinou když jsem jí venku položila na zem,hned za?la couvat a cht?la domu.dneska ne.v pohod? sama b?hala,lezla na strom a válela se v tráv?.
ráno jsem byla s Filipem na dlouhý procházce v lese a už zase docela leniví.b?hat se mu moc nechce,spíš mi ská?e po nohách a chce si hrát.na konec ?íje to ale ješt? nevypadá,kulky má až u kolen ;o))) vlastn? ona celá letošní ?íje byla n?jaká klidná.dokonce už m? p?ešla i chut dát ho kastrovat :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-05, 22:07
ŽoFiRo: sem moc ráda, že se Žofka cítí tak dob?e :-))) Ona ?ije u samcú je údajn? z roka na rok klidnéjší...i Vl?ák je p?i této ?iji klidn?jší jak vloni. Dokonce mn? volá hrát si...co vloni ned?lal :-))) a pelichá d?sné...sem ho dneska škubala :-))) našt?stí (nebo naneštéstí - pro mn?) v Mongolsku valné ochlazení nehrozí :-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-05, 22:12
já Filipovi v?era doškubala poslední zbytky srsti z bok? a zadku.ted už má dlouhou srst jen na ocasu a trošku ješt? na b?íšku...pot?ebovala bych,aby mu vypelichal i ten ocas,klidn? i postupn?,ale hlavn? aby vypelichal,má ho už po?ádn? jetej,jak ho po?ád tahá za sebou ;o)))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-05, 22:59
...no tak,stará,dej mi hudlana...



a tady ješt? pár fotek z procházky se Žofkou (dnešní) a Filipem-poslední 4fotky+2.stránka (?tvrte?ní a dnešní).

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 05.08. v 23:06.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-08-06, 19:58
Krásný fote?ky:-) Ta s tím hubanem, je nejlepší:-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-06, 20:02
díky :o)
ta je focená než jsme vyšli ven,vb?hla mi na balkon za Filipem,tak jsem ho vyndala a nechala je chvilku na vole?e (samo,že pod dohledem),než jí cht?l Filip zase znásilnit :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-06, 22:33
tak p?ece jen jsme se rozhodli,že Žofce po?ídíme kamaráda na hraní :o) Filip by si s ní sice hrál rád,ale ne tak,jak by cht?la Žofka,on po?ád myslí na n?co jinýho ;o)) no a vy?ešili jsme to tak,aby to bylo výhodný pro nás všechny.Filipovi kulky z?stali a Žofka si má s kým hrát :o) navíc chlupá?ek se jí líbil už delší dobu,tak jsme ho teda dneska adoptovali.tohle je náš nový kastrovaný fretá?ek Chlupá?ek ;o) jen si nejsme jistí zbarvením,ale na tom až tak nesejde...hlavní je,že si rozumí.
no nevypadají spokojen??

[forum.fretka.sk]
[forum.fretka.sk]
[forum.fretka.sk]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-06, 23:22
ŽoFiRo: :)))
Víš ur?it?, že je kastrovaný?:D
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-06, 23:39
hanulka,momentáln? nevím nic,pá? mi m?j dlouholetý p?ítel Alzheimer posunul dve?e a já se p?i b?hu p?es ložnici,všude zhasnuto a tma,?eln? srazila se zdí :oD

ale jo,myslím,že kastrovanej je,kulky jsem nenašla a chová se celkem klidn?,znásilnovat se jí nesnaží,tak snad to bude OK :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-08-07, 06:53
Nádherný kamarád:-) Je vid?t, že se Žofce líbí:-)
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-07, 09:56
ŽoFiRo, rychle si vra? ty dve?e na púvodní místo! :-))))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-07, 10:13
Ha?ula,Žofka z n?j má velkou radost,dohonce mi ho ve?er tahala i do postele ;o)))

Johanko,jdu prorazit zed,at se p?íšt? už trefim :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-08, 14:05
Takovýhle lysiny má Žofka [forum.fretka.cz] ,nejvíc na b?iše a hrudníku,na h?bet? a bocích má srst celkov? hodn? pro?ídlou,takže když se naježí,nebo je proti sv?tlu,tak to vypadá,jako by srst nem?la už žádnou :o/ Jen mi ty lysiny v?bec nep?íjdou symetrický,?íká se,že p?i onemocn?ní nadledvin je stráta srsti symetrická...Vulvi?ku má po?ád trošku zv?tšenou a za?la si jí dost lízat/kousat,místama už do krve.Je to asi 2dny co se jí za?lo st?ídat "normální" hovínko s pr?jmem,ale snad to bude jen tím,že dostává má?ený granule.
Jinak odpolede jdeme na kontrolu s tou nadledvinou..Lysiny na b?íšku mají jednu výhodu,aspon jí nebudou muset na sono holit...
ješt? jedna [forum.fretka.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 08.08. v 14:11.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-08, 20:32
Jsme doma.Vetce se nadledvina moc nelíbila,ale ?íkala,že když se Žofky stav nebude n?jak horšit,tak že by to zatím nechala,prý by jí jen nerada operovala d?ív než 2-3m?síce po první operaci,takhle brzo za sebou 2 operace jsou velká zát?ž i pro zdravé zví?e...Ted ješt? ?ekáme na výsledky krevních test?,které by m?li být v pátek,tak snad opravdu do pátku budou a zase to neprotáhnou :o/ Léky jsme zatím nedostali,ty dostanem až budou znát výsledky té krve podle kterých nám ur?í dávku...

Jo a na tu vulvi?ku nám dali betadine,který máme ?edit 1:10 s vodou a vulvi?ku jí tím otírat,aby se jí do ranek nedostala infekce...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 08.08. v 21:27.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 13:03
Zrovna jsem vážila Žofku a už má 780g :o) A k ob?du si dají ku?eci vývar s mrkvou a granulky :o) Jen doufám,že mi váha váží dob?e :o/ Na veterin? jsem jí ted vážit nenechala,pá? zrovna v tý druhý ordinaci,kde mají váhu,m?li velkýho psa,kterej na nás celou dobu tak n?jak blb? ?um?l,jsem ho necht?la dráždit ješt? víc :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 14.08. v 13:04.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-14, 13:12
Gratulujeme Žofce k dalším gramík?m a posíláme pusu za ouško, a? je ješt? dlouho ?upr holka! :o)))

Jak já vždycky tvrdím: fret?í p?ibírání na váze je jediné tloustnutí, které je v naší domácnosti p?ijímáno s nadšením! Jakékoli jiné tloustnutí ve m? vyvolává roz?ilení a depresi. :oP
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 13:14
taky gratulujeme žofince a drbkáme ji :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 14:04
D?kujem :o)
Žofce to ur?it? vy?ídim :o) Jinak jsem jí hledala kde mi zase usnula a ona si v klidu chrupká v kleci v pelíšku,rozvalená na zádech s frnákem nahoru :o) Už jí asi nebaví,že jí pokaždý n?kde probudim,protože nevim kde zas je a tak se mi ob?as stane že jí odn?kud "vyklepnu".


[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 14.08. v 14:06.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-14, 14:12
To se mi poslední dobou stává taky. Prohledávám všechno možné, kde ty fre?ule zase usnuly, a úpln? nakonec je najdu ve volié?e v pelíšku. Tedy krom? Damiána, pro toho je spánek ztrátou ?asu, toho musím vždy odchytit v letu a zav?ít.
Ve volié?e mají celkem 4 pelíšky - budku, plastovou "misku", kobere?ek a záv?sný hamak. B?hem spánku neustále všichni 4 cestují, r?zn? se prohazují, ale v?tšinou ráno nebo v podve?er p?ed poušt?ním skon?í všichni nacpaní na jedné veliké hromad? na hamace, odkud na m? kulí o?i a ?ekají, až je vypustím. :o)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 14:18
u nás je to taky tak, akorát, že první odpadne Paige, která si pak zaleze do svého oblíbeného úzkého tunelu, kde se ráno nachází ob? dv? potvory. :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 14:44
To ona mi tam takhle dobrovoln? nechodila v?bec,teda chodila se tam napít,najíst a na WC,spát nee.To až poslední dobou tam za?la chodit spát,ale dneska jí to moc nepomohlo,protože jsem jí stejn? vyhodila i s pelíškem,abych jí tam mohla poklidit...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:05
chudá?ek majinkatej - ani vyspinkat ji nenecháš :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:07
No jo,když já s tím úklidem ?ekala až n?kde usne,ale jaksi jsem nepo?ítala s tím,že usne v kleci :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:42 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist